ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی

 انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه آزاد اسلامی همانند سایر دانشگاه های دیگر برای آن دسته از دانشجویانی که به هر دلیلی امکان ادامه تحصیل در دانشگاه پذیرفته شده خود را ندارند، امکان انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی را برای آنان فراهم می نماید. همچنین با توجه شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد برای دانشجویان فراهم شده است تا بتوانند به راحتی از مهمانی دائم و یا انتقالی اقدام نمایند.

 

دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تحکیم بنیان خانواده و همچنین جهت ایجاد تسهیلات بیشتر برای کلیه دانشجویان امکان انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی را فراهم نموده است تا هر یک از آنان بتوانند بدون دغدغه آنان تکمیل تحصیلات و افزایش دانش خود باشد دانشحویان گرامی جهت ثبت درخواست انتقالی و میهمانی از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره 9099075307 مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد تماس بگیرند.

 

 

نحوه درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی ۱۴۰۲

دانشگاه های مختلف برای ثبت نام مهمانی و انتقالی می تواند در زمان ثبت نام دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. هر یک از دانشحویان می توانند با توجه به شرایط تعیین شده به نزدیک ترین محل سکونت خود برای نقل و انتقال درخواست دهند. مطابق با تعریفی که در آئین نامه دانشگاه آزاد از “میهمانی” شده است؛ در واقع میهمانی نوعی است که تحصیل دانشجو به طور موقت در واحد مقصد را موجب می شود.

 

کلیه دانشجویان می توانند با استفاده از سامانه منادا در زمان مقرر نسبت به ثبت درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی اقدام نمایند. با توجه به درخواست دانشجویان مبنی بر ارائه زمان بیشتر برای ثبت درخواست خود، دانشگاه آزاد تصمیم خود را مبنی بر اینکه دانشجویان بتوانند در سامانه منادا اقدام به ثبت درخواست نمایند تمدید نموده است. تمدید این زمان در مرداد ماه می باشد و پس از ثبت درخواست دانشجویان در سامانه مذکور می توانند اقدام نمایند تا به نحوه درخواست آنان رسیدگی خواهد نمود.

 

ثبت درخواست برای انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی اولین قدم برای انتقالی می باشد. دانشگاه آزاد با توجه به شرایط تعیین شده و همچنین مدارک موجود ، به درخواست هر یک از داوطلبان رسیدگی خواهد نمود. به همین دلیل پذیرش درخواست دانشجویان با استفاده از شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد که در آئین نامه های مختلف تعیین شده است مورد تائید یا عدم تائید قرار خواهد گرفت.

 

📢 اطلاعیه 📢

برای ثبت درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی  ابتدا لازم است به صورت الکترونیک درخواست خود را ثبت نمایید و در صورت کامل بودن مدارک ، به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.

 

نحوه درخواست انتقال دانشجویان

 

بری کسب اطلاع از شرایط نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

زمان انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی ۱۴۰۲

انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی به صورت اینترنتی از طریق سامانه منادا به نشانی اینترنتی monada.iau.ac.ir  می باشد که هر سال دو بار این سامانه اجازه ثبت درخواست انتقالی به دانشجویان را می دهد. تمامی اطلاعیه ها در خصوص زمان باز شدن سامانه و قوانین جدید در سامانه منادا قابل مشاهده می باشد.

انتقال دانشگاه آزاد به محل زندگی در نیم سال اول در مرداد ماه انجام شد و در نیم سال دوم تحصیلی در 20 آذر ۱۴۰۲ سامانه باز و امکان ثبت درخواست به وجود آمد و به محض اطلاع از باز شدن سامانه در سال 1402 در همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد و یا با تماس با مشاورین ایران تحصیل می توانید از آن ها مطلع شوید.

 

نکات مهم انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی

برای رسیدگی به درخواست دانشجویان شرایطی در نظر گرفته می شود که با توجه به این شرایط امکان موافقت با درخواست ثبت می شود. علاوه بر شرایطی که در ادامه برای شما ارائه خواهیم نمود، ماده تبصره های دیگری وجود دارند که لازم است از آن اطلاع یابید. بنابراین چنانچه قصد ثبت درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی را دارید، حتما ابتدا از تمامی این شرایط مطلع شوید و پس از طی آن برای ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

 

☑️ آن دسته از دانشجویانی که مایل به دریافت انتقالی و یا میهمانی می باشند، در صورتی می توانند برای این درخواست اقدام نمایند که هیچ گونه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند و همچنین شرایط آنان مطابق با آئین نامه های موجود باشد.

☑️ دانشجویان عزیز تنها در هر سال یکبار می توانند مطابق با شرایط تعیین شده نسبت به انتقال دائم اقدام نمایند. به هیمین دلیل در صورتی که برای انتقالی قبلا ثبت نام نموده اند ، در حال حاضر این فرصت را برای ثبت درخواست نخواهند داشت.

☑️ دانشجویانی که ترم آخر تحصیل می باشند درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی آنان ممنوع می باشد.

☑️ آن دسته از دانشجویانی که جزو خانواده های محترم شهدا و ایثارگران می باشند و یا اینکه متاهل هستند و یا فرزند و یا همسر هیات علمی می باشند می توانند برای ثبت درخواست اقدام نمایند. همچنین در صورتی که دانشجوی ممتاز سما هستند ، مطابق با جدول و تبصره های آئین نامه می توانند نسبت به ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

☑️ انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی برای دانشجویان مطابق جداول همترازي، چند دانشجويي، فوت و كاركنان دولت پس از گذشت یک نیمسال از سال تحصیلی و در صورتی که شرایط مندرج در آئین نامه ها را داشته باشند، امکان پذیر خواهد بود.

☑️ در صورتی که دانشجویان واجد شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد باشند، در صورتی با درخواست آنان موافقت خواهد شد که رشته تحصیلی آنان در دانشگاه مقصد نیز وجود داشته باشد در غیر این صورت دانشگاه مورد نظر از پذیرش این درخواست معذور خواهد بود.

 

☑️ متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که همانطور که ذکر گردید برخی از تبصره ماده ها برای هر یک از قوانین ذکر شده وجود خواهد داشت که ممکن است با استفاده از آنان بتوانید انتقالی خود را برای دانشگاه مورد نظر بگیرید. بنابراین برای اطلاع دقیق از تمامی تبصره ها می توانید با کارشناسان انتقالی دانشگاه آزاد ایران تحصیل در ارتباط باشید.

🔗 برای اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

مدارک متقاضیان انتقالی چند دانشجو در يك خانواده

همانطور که ذکر گردید، در صورتی به درخواست هر یک از متقاضیان رسیدگی خواهد شد که کلیه مدارک خود را مبنی بر درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی را ارائه نمایند.و چنانچه هر گونه مشکلی در این رابطه وجود داشته باشد و یا مدارک شما تکمیل نباشد، هرگز با درخواست شما برای انتقالی موافقت نخواهد شد.

مدارک متقاضیان انتقالی چند دانشجو در يك خانواده

اصل گواهي مبني بر پذيرش و اشتغال به تحصيل دانشجو از واحد مبدأ با ذكر سال ورود و ممهور به مهر واحد مبدأ
تصوير برابر اصل شده از تمامي صفحات شناسنامه دانشجويان و والدين، ضمن رويت اصل شناسنامه ها
اخذ فرم تعهدنامه مربوط به صحت مدارك مثبته از دانشجو

 

مدارک متقاضیان انتقالی چند دانشجو در يك خانواده

🔗 جهت اطلاع از تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد کلیک کنید

 

مدارک متقاضیان انتقالی فوت والدین یا همسر

مدارک متقاضیان انتقالی فوت والدین یا همسر

متقاضیان لازم است مدارکی همچون اصل گواهي فوت که از طرف ثبت احوال صادر شده است را به همراه داشته باشند.
آن دسته از دانشجویانی که همسر آنان فوت شده است، لازم است از تمامی صفحات شناسنامه وی کپی برابر اصل تهیه نمایند و این مدارک را به همراه داشته باشند.
 حکم سرپرستی اصلی که با نام قیم نامه یا همان برگه کفالت می باشد و به تائید مراجعه مربوطه رسیده است را باید به همراه داشته باشند. همچنین اصل شناسنامه برای متقاضیان عزیز و به هرماه داشتن آن الزامی خواهد بود.
فرم مبتی بر تعهدنامه مربوط به صحت مدارک فوق از طرف خود دانشجویان الزامی خواهد بود و هر یک از این دانشجویان لازم است که مدارک خود را ابه هنگام ثبت ناماراده نمایند.

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام ورودی‌های جدید دانشگاه آزاد با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

مدارک انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی – ازدواج

مدارک انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی – ازدواج

 اصل شناسنامه زوجین به همراه کپی برابر اصل آنان الزامی می باشد. همچنین این کپی باید از صفحات اول و دوم شناسنامه صورت پذیرد.
کپی برابر اصل تمامی صفحات اول تا پنجم سند ازدواج ضمن اینکه خود اصل سند ازدواج به هنگام درخواست الزامی می باشد.
گواهی محضر با مهر برجسته ای که مربوط به ازدواج از محضری که عقد نموده اند الزامی می باشد.
ارائه مدرک گواهی اشتغال به کار همسر یا سکونت خانواده که متقاضی انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی می باشند الزامی خواهد بود.
دریافت فرم تعهد نامه که مربوط به تعیین صحت مدارک  دانشجو می باشد الزامی خواهد بود.

 

 

🔗 جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد  کلیک کنید.

 

شرایط انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی ۱۴۰۲

برای انتقال گرفتن در دانشگاه آزاد باید باید از تمامی شرایط عمومی و اختصاصی آگاهی یابیم و سپس برای این درخواست اقدام نماییم. برخی از این شرایط به شرح زیر است:
شرایط عمومی انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی 

🔹 انتقالی تنها برای دانشجویان که با آزمون پذیرفته شده اند امکان پذیر است.

🔹 انتقالی در صورتی اماکن پذیر است که رشته و گرایش در واحد مقصد وجود داشته باشد.

🔹 انتقالی در سال آخر تحصیلی امکان پذیر نمی باشد.

🔹انتقالی و یا مهمانی برای دانشجویانن الکترونیکی مقدور نمی باشد.

🔹انتقالی و یا مهمانی برای دانشجویان پژوهش محور ممکن نیست.

شرایط اختصاصی انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی 

🔹اگر متقاضی پس از ثبت نام ازدواج و یا جدا شده باشد اماکن پذیر است. 

🔹انتقال برای دانشجویان دارای سهمیه ایثارگران و .. مقدور است

🔹اگر دانشجو باردار و یا بیماری صعب العلاج داشته باشد

🔹انتقالی بر اساس ضوابط چند دانشجویی

🔹انتقالی بر اساس فوت اقوام درجه یک دانشجو

شرایط انتقال دانشجویان

برای کسب اطلاع از نحوه دریافت ریز نمرات از دانشگاه آزاد روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دانشجویانی که واجد شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد می باشند ، می توانند نسبت به درخواست انتقالی خود اقدام نمایند. هر یک از این داوطلبان می توانند در زمان مقرر برای ثبت درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی اقدام نمایند. پیگیری درخواست هر یک از داوطلبان با توجه به نظر و بررسی داوران مربوطه و همچنین در صورت انتقالی پزشکی با توجه به پزشکان معتمد مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

هر یک از متقاضیان  می توانند با توجه به شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد که به صورت موارد مختلفی می باشد، می توانند برای درخواست  انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که برخی از دانشگاه ها در همان ابتدا قید می نمایند که به هیچ عنوان اجازه انتقالی را به دانشجویان نخواهند داد. لذا توجه به این موارد به هنگام ثبت نام بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد و همچنین اطلاع دقیق از نحوه انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ،آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهد بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما خدمات لازم را به شما ارائه نمایند.

 

 

🔗 جهت اطلاع از شرایط انصراف از دانشگاه دولتی روزانه و شبانه روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

اخبار پیرامون انتقال دانشگاه آزاد به محل زندگی

✅ نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد تنها از طریق سامانه منادا

مهران صلواتی، مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت:تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست‌های نقل و انتقال و میهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان باید برای ثبت‌نام به سامانه منادا به‌نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کنند و از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خودداری کنند.

✅ راه اندازی سامانه پیامکی منادا

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سامانه پیامکی منادا به‌منظور اطلاع‌رسانی بموقع به متقاضیان راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی پس از ثبت درخواست خود، از طریق پیامک از تمامی مراحل نقل و انتقالات خود در سامانه منادا مطلع می‌شوند.

 

خلاصه مطلب

انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی یکی از امکانات دانشگاه آزاد برای دانشجویان فراهم آورده است. افرادی که به هر دلیلی نمی توانند در دانشگاه قبول شده تحصیل بنمایند و باید به محل زندگی خود بازگردند در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند امکان جا به جایی برای آن ها فراهم شده است. ما در این مقاله تلاش کردیم شرایط انتقال دانشگاه آزاد به محل زندگی را برای شما شرح دهیم. اما در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به دریافت راهنمایی های بیشتر در خصوص و شرایط انتقالی دانشجویان به محل زندگی  می توانید از طریق برقراری تماس تلفنی با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ یا ارسال کامنت در زیر این مقاله با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ دهند.

 

🔗 برای دریافت پی دی اف مقاله بر روی لینک کلیک نمایید.

 

4/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشجویانی که هیچ یک از شرایط خاص انتقال دانشگاه آزاد را ندارند، بر چه اساسی می توانند درخواست میهمانی یا انتقالی دهند؟

این دسته از داشنجویان می توانند بر اساس جدول همترازی دانشگاه آزاد برای ثبت درخواست میهمانی و انتقالی خود اقدام کنند.

مهمان و انتقالی از دانشگاه آزاد از طریق چه سایتی انجام می شود؟

به صورت اینترنتی و از طریق سایت monada.iau.ir.

دانشجویانی که به صورت بدون آزمون پذیرفته شده اند، می توانند برای انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی درخواست دهند؟

 خیر، طبق آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد که در این مقاله ارائه شده است انتقالی و میهمانی این دسته از دانشجویان مجاز نمی باشد.

نظرات

 1. فاطمه
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام من ترم 3 رشته مهندسی نرم افزار هستم و دارای چندتا از شرایط اختصاصی انتقال دانشگاه آزاد به محل زندگی هستم به نظر شما باشد کدام را انتخاب کنم که حتما مورد قبول واقع بشه؟ لطفا اولویت شرایط را بفرمایید سپاسگذارم

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

   باسلام و احترام باید شرایط شما طبق آیین نامه انتقالی دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار بگیرد لطفا با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل بفرمایید

 2. سامان
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام من هیچ یک از شرایط انتقال دانشگاه آزاد به محل زندگی مقاله را ندارم و باید حتما انتقالی بگیرم آیا شما راه دیگری میشناسید که بتونید بنده را راهنمایی نمایید؟؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   باسلام و احترام باید تمامی شرایط شما بر اساس آیینه نامه انتقالی دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار بگیرد لطفا با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید

 3. متین
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام من دانشجوی ترم 2 پرستاری ازاد زنجان هستم میخواستم بدونم میتونم انتقالی بگیرم به دانشگاه آزاد تهران که محل سکونت خودم هست

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 4. Aynaz
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۶

  سلام.من دانشجوی ترم یک پرستاری یکی از شهرهای استان محل سکونتم هستم آیا میتونم انتقالی یا میهمانی دایم به شهر محل سکونتم بگیرم؟اگه لازم هست تا در کامنت بعدی شرایط خاصم برای انتقالی رو بگم.مرسی از سایت خوبتون

  • javadi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما اول باید یک ترم رو در دانشگاه مورد نظر بخونی و بعد از یک ترم انتقالی بگیرین.

 5. دیما
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

  سلام. میخواستم ببینم فرق بین انتقالی و مهمان دائم چیه؟توی انتقالی مدرک بازم از دانشگاه مبدا صادر میشه؟و اینکه مهمان دائم مثل مهمان موقت هزینه داره؟

  • maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر
   هزینه ها متفاوت هست
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. زهرا
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام وقتتون بخیر ، من و برادرم هر دو دانشجوی دانشگاه آزاد هستیم میتونم انتقالی یا میهمانی دائم بر اساس چند دانشجویی بگیرم؟

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   اگر با کنکور رفتید بله ولی دانشگاه ها باید هم تراز باشند
   اگه بدون کنکور رفتید خیر

 7. یاسمن
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام من دانشجو میکروبیولوژی بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شرق در حال تحصیلم ولی محل زندگیم همدانه و پدرم هم فوت شده خواستم بدونم میتونم مهمان دائم بگیرم ؟

  • bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   با سلام اگر دانشگاه مقصد و مبدا قبول کند برای مهمانی دائم م.ردی نیست

 8. حسین
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام وقتتون بخیر پیشاپیش ممنون بابت پاسخگوییتون من ترم اول دندانپزشکی آزاد اصفهان هستم، میتونم برای مهر به دانشگاه آزاد شیراز انتقالی یا مهمانی دائم بگیرم؟
  واجد هیچکدوم از شرایط (تاهل، ایثارگر، هیات علمی و…) نیستم به جز اینکه شیراز محل زندگیم هست و طبق جدول شیراز و اصفهان همتراز هستن
  آیا امکانش هست؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت بخیر
   رعایت جدول هم ترازی مهمه و نیازه شما با دانشگاه مبدا و مقصد صحبت کنید در صورت تایید شدن میتوانید اما اگر دانشگاه ظرفیت داشته باشد میتوانید

 9. امیر
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام و ارادت من دانشجوی دانشگاه آزاد ترم 2 مدیریت بازرگانی هستم

  و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد طبس مشغولم و محل زندگیم مشهده میتونم انتقالی بگیرم به مشهد یا نه لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقت به خیر
   طبق قوانین پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی انتقالی و یا مهمانی برای دانشجویان این نوع پذیرش ممنوع میباشد.اما با توجه به حضوری شدن دانشگاه ها برای سال 1401 این شرایط فراهم شده.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 10. مهدی
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

  سلام وقت بخیر،من در مقطع کارشناسی دانشگاه ازاد بدون ازمون دارم درس میخونم، عضو خانواده ایثارگرم هستم میخواستم بدونم راهی داره انتقالی بگیرم به صورت مهمان به شهر دیگه مثل تهران یا شیراز ؟ هیچ راهی وجود نداره این بدون ازمون بودن رو بپوشونه ممنون میشم جوابمو بدید

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام دانشگاه های بدون کنکور نمیشه درخواست انتقالی داد

 11. راحیل
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۰

  سلام من ترم پیش انتقال دائم برای دانشجو دختر به محل سکونت گرفتم اما نتونستن بنا به دلایلی ثبت نام کنم ! آیا امکانش هست این شرایط برام دوباره فراهم بشه و انجامش بدم ؟ چون برام در سامانه زده فرآیند کار متوقف شده و الان باید چیکار کنم تا درست بشه و از این وضعیت دربیاد ؟!😥

 12. امیر
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

  من دانشگاه تهران شرق درس میخونم و میخوام مهمانی دائم به تهران مرگز بگیرم، به نظرتون امکانش هست؟ چون میگن که انتقالی دائم سخته گرفتنش، برا همین دنبال مهمانی دائم هستم

  • moshaverarshad
   ۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام امیر
   انتقالی دانشگاه ازاد برای دانشجویانی که داخل استان باشد ممکن نیست

   • امیر
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

    مهمانی دائم چه طور؟ بازم نمیشه؟

    • moshaverarshad
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۹

     سلام مهمان دائم دانشگاه ازاد شرایط خاص یرو میخواد که در سایت بهش اشاره شده

     • امیر
      ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۷

      لینک مطلبی که راجع به مهمانی دائم گفتید رو میشه بدید

     • moshaverarshad
      ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۴

      سلام برای اطلاع از نقل و انتقالات دانشگاه ازاد از سامانه منادا میتونید اقدام کنید

 13. Sahar
  ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام‌ممنون میشم جواب سوالم رو بدید💕هزینه ای که باید برای میهمان دائم بدیم۴۰۰تومن برای هر ترم در مقطع کارشناسی هست. ایا سال دیگه این هزینه بیشتر میشه؟ یعنی همونطور که هر سال شهریه یه مقدار افزایش پیدا میکنه، هزینه مهمانی هم زیاد میشه؟؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام وقت بخیرهزینه‌مهمانی دانشگاه آزاذ تغییر افزایش زیادی پیدا نمیکنه معمولا ثابت میمونه اگه سوال دیگه ای در مورد شهریه دانشگاه آزاد داشتید در گوگل سرچ‌کنید‌شهریه دانشگاه آزاد ایران تحصیل به جواب تمام سوالاتتون میرسید .

 14. رضا
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۹

  با سلام… آیا شرایط ویژه ای جهت انتقال پرسنل شاغل نیروی انتظامی با توجه به محل کار به عنوان مهمان لحاظ میگردد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)