تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد

انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد

جهت اطلاع از انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 و شرایط انتقالی دانشجویان ارشد آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

ثبت نام انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97

انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 به دلیل فراوان بودن حجم دروس دانشجویان ارشد و همچنین بالا بودن میزان پژوهش و تحقیقات، مشغله بیشتری نسبت به دانشجویان مقاطع کارشناسی دارند. دانشجویان کارشناسی ارشد معمولاً به دلیل مشغله‌های فراوان و اینکه اکثر این دانشجویان مشغول به کار یا متأهل می‌باشند، دور بودن از محل کار و یا محل سکونت، کمی سخت و مشکل خواهد بود. و شاید این دوری اجازه رسیدگی درست و به موقع به سایر امور را ندهد. به همین دلیل دانشجویان کارشناسی ارشد تمایل به شرکت در انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 و ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد دارند. در واقع می‌توان گفت انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد فرصتی دوباره برای انجام امور زندگی و کار و تحصیل را برای دانشجویان به ارمغان می‌آورد. متقاضیانی که شرایط نقل و انتقالی دانشجویان ارشد را دارا می باشند، می‌توانند درخواست نقل و انتقال خود را ثبت نمایند. شرایط انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد در آئین‌نامه و ضوابط انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد آمده است. در این مقاله در سایت ایران تحصیل قصد داریم در مورد انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 مطالبی را برای شما ارائه دهیم.

دانشجویان متقاضی انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 که شرایط انتقالی دانشجویان ارشد آزاد را دارا می‌باشند، می‌توانند در زمان تعیین‌شده برای ثبت نام، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. ثبت نام از اوخر آذرماه آغاز می‌گردد و تا اویل دی‌ماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97  لازم است در سایت منادا monada.iau.ac.ir ) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. ثبت نام همانند سال‌های گذشته به صورت اینترنتی خواهد بود و به درخواست‌های حضوری رسیدگی نخواهد شد. دانشجویانی می توانند در انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 شرکت نمایند که، شرایط عمومی برای میهمانی و یا انتقال را دارا باشند. جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام، می‌توانید در کانال سروش ما عضو شوید و یا اینکه با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. 

برای دانلود آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید .

شرایط عمومی انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد

دانشجویان متقاضی نقل و انتقال و یا مهمانی ابتدا بایستی شرایط عمومی زیر را جهت ثبت درخواست خود دارا باشند. حتما به شرایط انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 به دقت توجه نمایید.

 • دانشجویان متقاضی نباید به دلیل شرایط آموزشی، انضباطی و نظام وظیفه منع قانونی داشته باشند.
 • دانشجویان حتماً بایستی یک نیمسال تحصیلی در دانشگاه مبدأ خود گذرانده باشند. استثنا این مورد منحصر به داوطلبینی می‌باشد که شرایط میمهمانی و یا انتقال از بدو ورود را دارا می‌باشند.
 • دانشجویانی می‌توانند متقاضی انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 باشند که، در رشته‌های با آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شده‌اند. دانشجویان پذیرفته شده در رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اجازه ثبت نام در نقل و انتقالات  را نخواهند داشت.
 • دانشجویان دوره‌های خودگردان منحصراً در دوره‌های خودگردان می‌توانند درخواست خود را ثبت نمایند.
 • در دانشگاه مقصد حتماً رشته و گرایش شما باید وجود داشته باشد.
 • در نیمسال آخر انتقال در هر مقطع تحصیلی ممنوع است .
 • دانشجویان میهمان که قصد اخذ پایان‌نامه را دارند، تنها با موافقت دانشگاه مبدأ و مقصد می‌توانند برای این امر اقدام نمایند.
 • در هر مقطع تحصیلی تنها یک‌بار امکان انتقال وجود خواهد داشت.
 • دانشجویان واحدهای الکترونیکی تنها می‌توانند در واحدهای الکترونیک سایر دانشگاه‌ها ثبت نام نمایند.
 • برای دانشجویان پژوهش محور امکان انتقال ممنوع است .
 • انتقال و میهمانی از واحدهای بین‌الملل، تنها به واحدهای بین‌الملل ممکن است .
 • انتقال و میهمانی کارکنان و اعضای هیات علمی واحدهای دانشگاهی به محل خدمت ممنوع است.

نحوه دریافت درخواست و چگونگی رسیدگی به نقل و انتقالات

دانشجویان متقاضی که ضوابط و شرایط انتقالی و یا مهمانی دانشگاه آزاد را دارا می‌باشند، می‌توانند با همراه داشتن مدارک خود و ضمیمه فایل اسکن شده آن‌ها در انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 در سایت  azmoon.org )  شرکت نمایند. دانشجویانی که هر کدام از ضوابط انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 را دارا باشند، بایستی حتماً در زمان ثبت نام مدارک خود را آماده نموده باشند. هر گونه مغایرت مدارک ثبت نام با اصل آن‌ها، مسئولیت آن بر عهده دانشجو می‌باشد. در جدول زیر، مانحوه رسیدگی به این مدارک و مؤسسات موظف به این رسیدگی را برای شما عنوان نموده‌ایم. اما برای اطلاع از اینکه مدارک لازم جهت درخواست نقل و انتقالات دانشگاه آزاد چه مدارکی خواهد بود و آشنایی کامل با این ضوابط، می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. این ضوابط مربوط به دانشجویان متقاضی خانواده‌های محترم ایثارگران، شهدا، دانشجویان مجردی که پس از پذیرش در دانشگاه ازدواج نموده‌اند و قصد انتقالی یا مهمانی را دارند. خانم‌هایی که پس از پذیرش در دانشگاه متارکه نموده و یا همسر خود را از دست داده‌اند، دانشجویانی که بیماری‌های صعب‌العلاج دارند و امکانات مناسبی در دانشگاه پذیرفته‌شده خود ندارند و سایر موارد دیگر می باشد. پاسخ سؤالات خود را از مشاورین ما بخواهید. مشاورین ما در هر ساعت از شبانه روز، حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در رابطه با انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 می‌باشند.

علت تقاضای دانشجو مرجع دریافت و رسیدگی تقاضا مرجع اقدام کننده
جدول همترازی واحد مبدا واحدهای مبدا و مقصد
موارد ازدواج، فوت، چند دانشجویی و کارکنان دولت واحد مبدا واحد مبدا
بیماران و معلولین واحد مبدا کمیسیون پزشکی سازمان مرکزی

دانشگاه

خانواده محترم شهدا و

ایثارگران

ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران استانهای محل

تشکیل پرونده

کمیسیون ایثارگران سازمان مرکزی

دانشگاه

فرزند و همسر هیات علمی

دانشگاه

معاونت دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه معاونت دانشجویی سازمان مرکزی

دانشگاه

 

جهت اطلاع از انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد 98 – 97 و شرایط انتقالی دانشجویان ارشد آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد

کانال اطلاع رسانی انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط : 

 انتقالی از دانشگاه آزاد به دانشگاه سراسری

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

پذیرش پردیس های بین المللی

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

شرایط نظام وظیفه دکتری ۹۷

شهریه دکتری ۹۷

 امریه سرباز 

 

 

به این پست امتیاز دهید

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور