ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

امریه سربازی علوم پزشکی ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
امریه سربازی علوم پزشکی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام برای امریه سربازی علوم پزشکی ۱۴۰۳ جهت شرکت تمامی داوطلبان و متقاضیان در این امریه آغاز شد. موضوع مهم و حائز اهمیت این که تمامی داوطلبان و مشمولان مایل به شرکت و ثبت نام در امریه سربازی علوم پزشکی لزوماً باید از زمان ثبت نام امریه سربازی اطلاعات لازم را بدست آورید. دقت داشته باشید که داشتن شرایط امریه سربازی علوم پزشکی نیز برای هر یک از افراد مایل به شرکت در این امریه الزامی است.

در این نوشته، با موضوع امریه سربازی علوم پزشکی در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم و شرایط امریه سربازی علوم پزشکی و نحوه و زمان ثبت نام برای دریافت امریه سربازی علوم پزشکی را خدمت شما دوستان و عزیزان ذکر می کنیم. پس ما را همراهی کنید تا کلیه اطلاعات لازم را در رابطه با امریه سربازی علوم پزشکی بدست آورید.

 

شرایط امریه سربازی علوم پزشکی شامل چه مواردی می شود؟

در آغاز شروع بحث باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تمامی افراد دانش آموخته و فارغ التحصیل رشته های علوم پزشکی در صورت داشتن شرایط امریه سربازی علوم پزشکی امکان شرکت در امریه سربازی علوم پزشکی را دارند.

دقت داشته باشید که برخورداری از شرایط امریه سربازی علوم پزشکی برای هر فرد مشمول الزامی است و وی باید در زمان اخذ این امریه توجه لازم را به این شرایط داشته باشد.

در واقع، اطلاع از شرایط امریه سربازی علوم پزشکی آن قدر اهمیت دارد که بدون داشتن آن ها کوچترین اقدامی نمی توان برای ثبت نام کرد.

باید عرض کنیم که این شرایط در دو دسته اختصاصی و عمومی تقسیم بندی می شوند. در این بخش، با ذکر شرایط امریه سربازی علوم پزشکی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی بیشتر و دقیق تر در رابطه با شرایط امریه سربازی علوم پزشکی از کمک مشاورانی خبره در این زمینه استفاده کنید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند به طور کامل و دقیق شما را از شرایط امریه سربازی علوم پزشکی مطلع کنند.

 شرایط عمومی ثبت نام امریه علوم پزشکی

در ابتدا با ذکر شرایط عمومی ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

. یکی از شروط بسیار مهم برای ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی این است که شما دوست عزیز مجرد نباشید. یعنی لزوماً باید متأهل بوده و مزدوج شده باشید.

. دومین شرط مهم این است که فرد مشمول الزاماً از خانواده های ایثارگر، جانباز و یا خانواده های شهداء باشد.

. شرط مهم بعدی این است که برای ثبت نام در امریه علوم پزشکی باید معافیت از رزم داشته باشید.

. شرط اصلی بعدی این است که شما دوست عزیز حتماً باید زندگی خود را تحت پوشش کمیته امداد و یا اداره بهزیستی بگذرانید.

قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در امریه علوم پزشکی از شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش و جذب در این امریه مطلع شوید.

شرایط اختصاصی ثبت نام امریه علوم پزشکی

همان گونه که در بخش های بالا خدمت شما یاران همیشه همراه عرض کردیم شرایط امریه سربازی علوم پزشکی شامل شرایط اختصاصی هم می شود.

در ادامه این بحث جامع با ارائه شرایط اختصاصی ثبت نام امریه علوم پزشکی با شما همراه هستیم.

. نخستین شرط مهم اختصاصی این که مرکز پزشکی که قصد گذراندن امریه را در آن جا دارید به وجود فردی مانند شما دوست عزیز و با رشته دانشگاهی شما احتیاج داشته باشند.

. مورد دوم این که، به هیچ وجه نباید جزء سربازان غایب خدمت نظام وظیفه باشید. حتماً می پرسید که غیبت از خدمت نظام وظیفه دیگر چیست و چه افرادی را شامل می شود؟

در جواب به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که به سربازانی غایب گفته می شود که در زمان مقرر و تعیین شده از طرف سازمان نظام وظیفه از معرفی خود برای حضور در خدمت سربازی سرباز زده باشند.

به عنوان مثال، مشمولانی که سال دوزادهم یا همان پیش دانشگاهی را تمام کرده اند اگر در طول یک سال مهلت داده شده به وسیله سازمان وظیفه خود را به سازمان نظام وظیفه معرفی کنند که هیچ اما اگر از انجام این کار سرباز بزنند جزء سربازان غایب شناخته می شوند.

برای اطلاع از کفالت پدر کلیک کنید.

برای ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی به چه مدارکی نیاز دارم؟

باید خدمت شما دوستان عزیز این موضوع را عرض کنیم که ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی در گرو جمع آوری و تحویل شماری از مدارک لازم است.

مدارکی که بدون داشتن آن ها به هیچ وجه نمی توان برای ثبت نام امریه سربازی اقدام کرد. در ادامه این بخش با ذکر مدارک لازم برای ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی هستیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتری در مورد مدارک لازم برای ثبت نام امریه علوم پزشکی با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

. تمامی اطلاعات مندرج در شناسنامه و همین طور کارت ملی فرد متقاضی ثبت نام امریه علوم پزشکی

. تهیه کپی از برگه اعزام به خدمت سربازی و ارائه آن به مسئولین مربوطه در زمان ثبت نام در امریه علوم پزشکی

. دوستان عزیز شما ملزم به ارائه تمامی مدارک تحصیلی خود هستید. در نتیجه در زمان ثبت نام در امریه سربازی علوم پزشکی به این موضوع مهم توجه لازم را مبذول دارید و از آن غافل نشوید.

چه زمانی می توانم جهت ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی اقدام کنم؟

به هر حال شما دوست عزیزی که قصد ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی را دارید باید از زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام مطلع باشید.

آیا شما فرد مشمول اطلاعی از این موضوع که مسئولین مربوطه چه زمانی را برای ثبت نام امریه علوم پزشکی در نظر گرفته اند دارید؟

در حال حاضر با توجه به اوضاع بد کشور به علت شیوع ویروس کرونا نمی توان زمان دقیق و مشخصی را برای ثبت نام امریه علوم پزشکی اعلام کرد و فعلاً باید منتظر تصمیم مسئولین امر در این رابطه بمانیم.

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام امریه علوم پزشکی می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید.

مشاوران خبره و کاردان ما می توانند اطلاعات جامعی را در رابطه با زمان دقیق تعیین شده برای ثبت نام امریه علوم پزشکی در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

شرایط امریه سربازی علوم پزشکی

چگونه می توانم برای ثبت نام امریه علوم پزشکی اقدام کنم؟

در قسمت های بالاتر این نوشته خدمت شما یاران و دوستان عرض کردیم که هر فرد در صورت داشتن شرایط لازم می تواند بدون هیچ مشکلی برای ثبت نام امریه علوم پزشکی اقدامات لازم را انجام دهد.

اما آیا از چند و چون نحوه ثبت نام در این امریه اطلاعی دارید؟ آیا می دانید دقیقاً چه مراحلی را باید برای ثبت نام امریه علوم پزشکی طی کنید؟

در این بخش از نوشته حاضر به ذکر کلیه مراحل ثبت نام در این امریه مهم برای شما دوستان عزیز می پردازیم.

. در اولین مرحله برای ثبت نام در امریه علوم پزشکی لزوماً باید به دفاتر پلیس+ 10 یا همان دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی بروید.

. در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی فرم هایی در اختیار شما دوستان عزیز قرار می گیرد که باید برای پر کردن آن ها اقدام کنید.

. هر یک از افراد مشمول خدمت نظام وظیفه حداکثر تا دو ماه تمام پس از دریافت برگه اعزام به سربازی برای ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی زمان دارند.

. پس از انجام دقیق و کامل تمامی اقدامات ذکر شده در بالا هر فرد لزوماً باید به سایت وزارت بهداشت مراجعه کند و مابقی عملیات ثبت نام را در این سامانه انجام دهد.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق تر و بهتر در رابطه با نحوه ثبت نام امریه علوم پزشکی هستید می توانید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس بگیرید.

برای گذراندن امریه علوم پزشکی باید در چه ارگان ها و سازمان هایی خدمت کنم؟

آیا می دانید گذراندن امریه علوم پزشکی در کدام سازمان ها و ارگان ها برای افراد مختلف امکان پذیر است؟ آیا می دانید که این سازمان ها در کدام شهرهای ایران قرار دارند؟

آیا این ارگان های امریه تنها در برخی از شهرها به چشم می خورند یا نه در تمام یا اکثر قریب به اتفاق شهرها وجود دارند؟

در صورت نیاز به اطلاع از لیست تمامی ارگان ها و سازمان های پذیرنده امریه علوم پزشکی می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا شرکت در امریه علوم پزشکی مزیت هایی هم برای فرد مشمول دارد؟

شاید شما هم به عنوان یکی از افراد مایل به ثبت نام امریه علوم پزشکی این سؤال مدام در ذهنتان بچرخد که آیا با شرکت در امریه علوم پزشکی مزیت هایی هم شامل حال من می شود یا خیر؟

آیا این مزایا آنقدر اهمیت دارند که من را به ثبت نام در امریه سربازی علوم پزشکی تشویق کنند؟

در جواب به این پرسش مهم باید خدمت شما عزیزان و دوستان عرض کنیم که مزیت های شرکت در امریه سربازی علوم پزشکی موارد قابل توجه و مهمی را شامل می شوند که می توانند فرد را به ثبت نام تشویق کنند.

. از جمله این مزیت های مهم حقوق ماهیانه است که می توانید به راحتی و بدون دردسر از این ارگان های دولتی دریافت کنید.

. مورد مهم دیگر این که در طول دوران امریه به هیچ وجه ملزم به پوشیدن لباس فرم سربازی نیستید. البته باید اشاره کنیم که هزینه این لباس به شما داده می شود و به حسابتان واریز می گردد.

. مورد بسیار مهم دیگر این که، در صورت عدم تأمین انواع مواد غذایی از طرف سازمان و ارگانی که در آن اقدام به گذراندن امریه سربازی هستید می توانید به راحتی هزینه آن را از سازمان مربوطه دریافت کنید.

. در آخر این که در صورتی که در شهر خود مشغول به گذراندن امریه نظام وظیفه نیستید و مجبور به رفتن به شهر دیگری هستید می توانید از امکان رفاهی همچون خوابگاه و یا مسکن استفاده کنید.

در کدام رشته های گروه علوم پزشکی می توانم برای دریافت امریه اقدام کنم؟

آیا از رشته های مورد پذیرش گروه علوم پزشکی برای پذیرش در امریه اطلاعی دارید؟ آیا امکان تغییر در این لیست رشته ها در هر سال پذیرش داوطلبان و مشمولان وجود دارد؟

اصلاً از هر یک از این رشته ها چه تعداد برای خدمت در امریه علوم پزشکی پذیرفته می شوند؟

اگر به دنبال اطلاع از لیست رشته های گروه علوم پزشکی برای جذب در امریه علوم پزشکی هستید می توانید با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با رشته های معرفی شده در امریه علوم پزشکی خدمت شما دوستان گرامی معرفی کنند.

آیا دریافت امریه علوم پزشکی معایبی هم دارد؟

آیا به نظر شما به جز مزیت هایی که برای دریافت امریه سربازی اعلام شده است اخذ این امریه معایبی هم برای فرد مشمول خدمت نظام وظیفه دارد؟

در جواب به این پرسش باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بله دریافت امریه علوم پزشکی با بدی ها و معایبی هم همراه است.

از جمله این که در صورت دریافت این امریه به هیچ وجه نمی توانید از آن انصراف بدهید و به پادگان ها بروید. مورد دوم این که، در صورت رد صلاحیت شدن از جانب مسئولین امر امریه دریافتی شما کان لم یکن می شود.

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه زمانی می توان برای ثبت نام امریه علوم پزشکی اقدام کرد؟ 

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام امریه علوم پزشکی در سال جاری با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

شرایط امریه سربازی علوم پزشکی چیست؟ 

از میان شرایط امریه سربازی علوم پزشکی می توان به این مورد اشاره کرد که هر فرد لزوماً باید متأهل باشد و جزء افراد تحت پوشش کمیته امداد و یا بهزیستی باشد.

ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی به چه صورتی انجام می گیرد؟ 

جهت کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با نحوه ثبت نام امریه سربازی علوم پزشکی می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • امریه وزارت نفت

  امریه وزارت نفت 1403 + شرایط، رشته ها و حقوق | فرم ثبت نام

  ثبت نام امریه وزارت نفت به صورت آنلاین، براساس رشته تحصیلی و معدل داوطلبان انجام می‌شود. در حال حاضر مشمولان زیادی در پی دریافت این امریه و گذراندن دوران خدمت نظام وظیفه خود در این ارگان دولتی شناخته شده هستند....
 • نحوه درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان

  نمونه پروپوزال امریه دانش بنیان 1402 + راهنما جامع | ایران تحصیل

  درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان فرآیندی است که از طریق آن سازمان‌ها و شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند برای دریافت حمایت‌های مالی و فنی از دولت و سایر نهادهای حمایتی اقدام نمایند. نحوه درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان به این صورت...
 • ثبت نام امریه دانش بنیان

  ثبت نام امریه دانش بنیان 1403 + شرایط، رشته ها و حقوق مزایا

  مشمولانی که قصد ثبت نام امریه دانش بنیان را دارند، باید مدارک خود را در زمان مقرر برای تحویل آماده کنند. متقاضیان با کار در شرکت دانش بنیان به جای سربازی می‌توانند از این تسهیلات ویژه استفاده کنند. البته شرایط...
 • حقوق سرباز امریه

  حقوق سرباز امریه ۱۴۰۳ + به تفکیک مدرک و ارگان

  عوامل متفاوتی در نحوه محاسبه حقوق سرباز امریه تاثیرگذار هستند که همین امر موحب شده تا به راحتی نتوان میزان مبلغ دریافتی توسط سربازارن امریه را محاسبه کرد. سربازان در حقیقت با توجه به درجه و تحصیلات خود دستمزد دریافت...
تماس با مشاور