ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

امریه جهاد دانشگاهی سال 1403 + شرایط و فرم ثبت نام

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۷ اسفند ۱۴۰۲
امریه جهاد دانشگاهی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بسیاری از افراد مشمول خدمت سربازی علاقه دارند تا به جای خدمت در پادگان ها، این دوران را به صورت امریه در سازمان ها و نهادها طی کنند. در سراسر کشور نیز سالانه مراکز متعددی وجود دارد که اقدام به جذب نیروی امریه می نمایند. یکی از این مراکز سازمان جهاد دانشگاهی است که طی فراخوان هایی در هر سال معمولا اقدام به پذیرش امریه جهاد دانشگاهی می‌نماید.

البته باید بگوییم اخذ امریه کار آسانی نیست و نیازمند داشتن شرایطی می باشد. به همین علت در این مقاله تمامی نکات و مسائل مربوط به این امریه را بیان خواهیم کرد پس پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نموده و در صورت داشتن سوال آن را با مشاوران ایران تحصیل در میان بگذارید.

📢 اطلاعیه 📢

از آنجا که تعداد افراد متقاضی برای جذب امریه بسیار زیاد است و ممکن است شما از تمام شرایط و اولویت های پذیرش امریه ها اطلاع نداشته باشید و دچار مشکل شوید، توصیه می کنیم برای دریافت اخرین خبرها و فراخوان های جذب امریه در سراسر کشور و شرایط آن ها از تلفن ثابت با شماره 9099075307 (بدون پیش شماره) تماس بگیرید تا مشاوران ایران تحصیل شما را با نکات مهم پذیرش امریه ها آشنا سازند.

معرفی امریه جهاد دانشگاهی

همانطور که گفتیم سازمان جهاد دانشگاهی یکی از مراکزی است که اقدام به جذب نیرو امریه می نماید. در امریه جهاد دانشگاهی افراد دو سال خدمت می کنند اما می توان این مدت را به عنوان سابقه کار برای آن ها در نظر گرفت که خود امتیاز ویژه ای محسوب می شود.

البته لازم است ذکر کنیم اخذ امریه در این سازمان و یا هر سازمان دیگری به معنی استخدام نیست و کلیه سازمان ها و نهادهای امریه گیر می بایست سرباز امریه را بلافاصله بعد از پایان دوره خدمت ترخیص کنند.

علاوه بر موارد فوق در این امریه معمولا 24 ماه که مدت سربازی است توسط انجام پروژه سپری می گردد و در کنار انجام کار تجربه نیز کسب می شود. چنانچه سوالی درباره ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی داشتید، می‌توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

معرفی امریه جهاد دانشگاهی

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد امریه فرمانداری بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

شرایط اخذ امریه در جهاد دانشگاهی

افراد متقاضی به طور کلی برای امریه شدن در هریک از دستگاه ها و یا سازمان های کشور نیازمند داشتن شرایط عمومی و اختصاصی هستند. این شرایط به صورت زیر می باشند.

شرایط عمومی امریه جهاد دانشگاهی

🔸 اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور طبق قانون اساسی

🔸 اعتقاد و عمل به قانون اساسی، ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران

🔸 عدم دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران

🔸 وابستگی نداشتن به گروه ها و سازمان های مغایر با قانون اساسی کشور

🔸 عدم مشهوریت در فساد اخلاقی

🔸 نداشتن اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و یا قرص های روان گردان

🔸 نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری

🔸 نداشتن غیبت سربازی یا سابقه خدمت قبلی

🔸 عدم ارائه درخواست به سایر ارگان های امریه بگیر

برای آشنایی با امریه وزارت دفاع روی لینک بزنید.

شرایط اختصاصی دریافت امریه جهاد دانشگاهی

🔸 داشتن مهارت لازم در شاخه درخواستی

🔸 داشتن مدرک مطابق با نیاز سازمان در فراخوان

🔸 داشتن سابقه کار مرتبط در رشته مورد نیاز سازمان

🔸 شرکت در مصاحبه حضوری و قبولی در آن

🔸 تایید گزینش

🔸 قبول شروط سازمان در خصوص تعداد روزهای مرخصی و ساعات حضور

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام امریه بنیاد ملی نخبگان بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

زمان ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی سال 1403

آخرین اطلاعیه جذب و پذیرش نیروی امریه در سازمان جهاد دانشگاهی کشور در سال ۱۴۰۳ مربوط به جذب نیروی امریه در بخش انتشارات این سازمان در شهر تهران بود که به نیروهای متخصص در زمینه تولید محتوا، گرافیست و کارشناس رسانه و شبکه های اجتماعی نیاز داشت.

فراخوان جذب نیروی امریه در سازمان جهاد دانشگاهی چندین بار در سال منتشر می شود که هر فراخوان ممکن است مربوط به یکی از استان های کشور باشد اما گفته می شود نزدیکترین زمان ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی در سال 1403، اردیبهشت ماه در نظر گرفته شده است.

البته هنوز هیچ خبر دقیقی از زمان ثبت نام امریه این سازمان در دسترس نیست و به محض اطلاع از زمان دقیق این فراخوان، مقاله حاضر به روز رسانی می شود و زمان دقیق را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

💣 نکته مهم و قابل توجه این است که افراد متقاضی دریافت امریه جهاد دانشگاهی حتما باید به تاریخ اعزام به خدمت سربازی خود توجه کنند و این تاریخ را در نظر بگیرند زیرا پس از گذشت تاریخ اعزام هر فرد در صورتی که آن فرد خود را برای خدمت معرفی نکرده باشد، جریمه خواهد شد.

زمان ثبت نام امریه جهاددانشگاهی

مدارک لازم برای نام نویسی در امریه جهاد دانشگاهی

برای نام نویسی در این امریه لازم است افراد متقاضی مدارکی را ارائه دهند که این مدارک به شرح زیر هستند:

📂 رزومه و سوابق علمی و عملی فرد متقاضی

📂 اصل و کپی کارت ملی به صورت پشت و رو

📂 اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه

📂 تاییدیه بنیاد ملی نخبگان (ویژه مشمولان نخبه کشوری و دارای مقام در المپیادها)

📂 برگه اعزام به خدمت که مهر غیبت نداشته باشد.

📂 مدارک مربوط به ازدواج (ویژه افراد مشمول متاهل)

📂 تعهد نامه عدم نسبت فامیلی با کارکنان جهاد دانشگاهی

📂 عکس پرسنلی با زمینه سفید بدون کلاه و عینک

📂 آخرین مدرک تحصیلی

📂 معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران

📂 گواهی بسیج

📂 گواهی معاف از رزم (ویژه افراد دارای معافیت به علت بیماری)

📂 تعهد نامه عدم استفاده از کسری خدمت

📂 معرفی نامه سازمان بهزیستی یا کمیته امداد برای مشمولان مددجو

📢 اطلاعیه 📢

ارسال مدارک از طریق سایت جهاد دانشگاهی انجام می شود. لازم به ذکر است پس از ارسال مدارک در سایت SID.IR امکان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

نحوه امریه شدن در سازمان جهاد دانشگاهی

برای امریه شدن در سازمان جهادددانشگاهی باید به صورت اینترنتی عمل کرد. برای این کار لازم است مراحلی طی شود. این مراحل در زیر آمده است:

🔹 فرد متقاضی ثبت نام در این امریه ابتدا به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و سپس درخواست اعزام خود را از طریق فرم ثبت نام اینترنتی به ثبت می رساند.

🔹 بعد از ثبت درخواست اعزام، نوبت به دریافت برگه اعزام به خدمت می باشد که برای فرد متقاضی ارسال می شود و داشتن آن برای اخذ امریه شرط لازم و ضروری است.

📢 اطلاعیه 📢

نکته قابل توجه: هنگامی باید برای اخذ برگه اعزام به خدمت خود اقدام کنید که تاریخ امریه گیری جهاد دانشگاهی با تاریخ اعزام شما یکی باشد. به همین علت بهتر است دو یا سه ماه قبل از تاریخ جذب امریه اقدام نمایید.

🔹 بعد از انجام مراحل فوق لازم است به سامانه ثبت نام اینترنتی جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم های مربوطه و ارسال مدارک مورد نیاز درخواست خود را به ثبت برسانید.

🔹 چنانچه مراحل ذکر شده بالا به درستی انجام شوند یک کد پیگیری دریافت خواهید کرد اما باید توجه داشته باشید دریافت این کد به منزله پذیرش نهایی شما نیست.

🔹 در اخرین مراحل، مدارک ارسالی توسط بخش کارگزینی سازمان جهاد دانشگاهی مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت صحت آن ها، نوبت به گزینش و مصاحبه حضوری خواهد رسید.

نحوه امریه شدن در سازمان جهاد دانشگاهی

نکات مهم در خصوص امریه شدن در جهاد دانشگاهی

📌 افراد متقاضی ثبت نام در این امریه که در دانشگاه های برتر کشور تحصیل کرده اند نسبت به سایر متقاضیان از اولویت بالاتری برخوردار هستند.

📌 افراد متقاضی ثبت نام در این امریه نباید دارای کسری خدمت باشند.

📌 چنانچه فرد متقاضی ثبت نام در این امریه نسبت فامیلی نزدیک با کارکنان سازمان جهاد دانشگاهی داشته باشد نمی تواند از این سازمان امریه دریافت کند و در صورت دریافت امریه مجازات خواهد شد.

📌 افراد متقاضی ثبت نام در این امریه می بایست در صورت انصراف، حتما قبل از تاریخ اعزام به صورت مکتوب اطلاع رسانی نمایند.

📌 افراد متقاضی ثبت نام در این امریه تنها برای نام نویسی در سازمان استان بومی خود مجاز می باشند و نمی توانند در سایر استان ها امریه این سازمان را دریافت کنند.

📌 افراد متقاضی ثبت نام در این امریه باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته های خواسته شده را داشته باشند و دارندگان مدارک دیپلم، فوق دیپلم و کارشناسی حق ثبت نام در امریه جهاد دانشگاهی را نخواهند داشت.

📌 افراد متقاضی ثبت نام در این امریه که معدل بالاتری داشته باشند در اولویت پذیرش قرار خواهند گرفت.

📌 افراد متقاضی ثبت نام در این امریه که قبلا سابقه همکاری در پروژه های جهاد دانشگاهی را داشته اند، شانس بیشتری برای پذیرش خواهند داشت.

📌 افراد متقاضی ثبت نام در این امریه می بایست حداقل ۳ ماه قبل از تاریخ اعزام به خدمت خود اقدامات لازم را انجام دهند تا به موقع جذب امریه جهاد دانشگاهی گردند.

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام امریه قوه قضاییه بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

اخبار پیرامون جذب امریه در سازمان جهاد دانشگاهی

✅ استخدام امریه پاره‌ وقت در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

مرکز خدمات تخصصی توسعه تکنولوژی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به صورت پاره وقت اقدام به جذب نیروی متخصص امریه در رشته های «مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات»، «مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند»، «مهندسی برق گرایش کنترل» و «مهندسی صنایع / مدیریت اجرایی/ مدیریت تکنولوژی/ مدیریت مهندسی (مسلط به کنترل پروژه)» می نماید.

در این پذیرش لازم است متقاضیان حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته های ذکر شده را داشته باشند و به کار با نرم افزارهای تخصصی مسلط باشند. همچنین توانایی انجام کار گروهی و امکان اعزام به ماموریت از دیگر شروط این امریه است.

نکته مهم اینکه افراد متقاضی ثبت نام در امریه جهاد دانشگاهی صنعتی شریف می بایست حتما تاریخ احتمالی اعزام خود را در رزومه مشخص کنند.

اخبار پیرامون جذب امریه در سازمان جهاددانشگاهی

خلاصه مقاله امریه جهاد دانشگاهی

آنچه در این مقاله به بررسی آن پرداختیم امریه جهاد دانشگاهی بود که شرایط عمومی و اختصاصی این پذیرش به همراه زمان و مدارک لازم برای ثبت نام آن را نیز بیان کردیم. علاوه بر این نکات مهمی که برای جذب در امریه جهاد دانشگاهی لازم است بدانید را در مقاله ذکر نمودیم و نحوه نام نویسی این امریه را هم شرح دادیم.

امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. شما همراهان گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اطلاع از اخرین خبرهای مربوط به امریه در سازمان ها و نهادهای سراسر کشور می توانید با مشاوران ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که سوال خود را به صورت کامنت در انتهای این مطلب بنویسید تا کارشناسان ایران تحصیل در کوتاهترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

👈🏻برای دریافت فایل پی دی اف مقاله امریه جهاد دانشگاهی بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط امریه جهاد دانشگاهی در سال 1403 چیست؟

شرایط امریه جهاد دانشگاهی در سال 1403 به طور کامل در متن مقاله ذکر شده است لطفا مقاله را مطالعه نمایید.

آیا افرادی که به دلیل بیماری معاف از رزم هستند نیز می توانند برای امریه جهاد دانشگاهی اقدام کنند؟

بله این افراد در صورت ارائه امریه گواهی معاف از رزم امکان نام نویسی برای امریه جهاد دانشگاهی را دارند.

حداقل مدرک تحصیلی لازم برای امریه جهاد دانشگاهی چیست؟

حداقل مدرک تحصیلی لازم برای امریه جهاد دانشگاهی کارشناسی ارشد در رشته های مورد نیاز این سازمان می باشد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • امریه وزارت نفت

  امریه وزارت نفت 1403 + شرایط، رشته ها و حقوق | فرم ثبت نام

  ثبت نام امریه وزارت نفت به صورت آنلاین، براساس رشته تحصیلی و معدل داوطلبان انجام می‌شود. در حال حاضر مشمولان زیادی در پی دریافت این امریه و گذراندن دوران خدمت نظام وظیفه خود در این ارگان دولتی شناخته شده هستند....
 • نحوه درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان

  نمونه پروپوزال امریه دانش بنیان 1402 + راهنما جامع | ایران تحصیل

  درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان فرآیندی است که از طریق آن سازمان‌ها و شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند برای دریافت حمایت‌های مالی و فنی از دولت و سایر نهادهای حمایتی اقدام نمایند. نحوه درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان به این صورت...
 • ثبت نام امریه دانش بنیان

  ثبت نام امریه دانش بنیان 1403 + شرایط، رشته ها و حقوق مزایا

  مشمولانی که قصد ثبت نام امریه دانش بنیان را دارند، باید مدارک خود را در زمان مقرر برای تحویل آماده کنند. متقاضیان با کار در شرکت دانش بنیان به جای سربازی می‌توانند از این تسهیلات ویژه استفاده کنند. البته شرایط...
 • حقوق سرباز امریه

  حقوق سرباز امریه ۱۴۰۳ + به تفکیک مدرک و ارگان

  عوامل متفاوتی در نحوه محاسبه حقوق سرباز امریه تاثیرگذار هستند که همین امر موحب شده تا به راحتی نتوان میزان مبلغ دریافتی توسط سربازارن امریه را محاسبه کرد. سربازان در حقیقت با توجه به درجه و تحصیلات خود دستمزد دریافت...
تماس با مشاور