اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور مبنی بر اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 کلیه متقاضیان شرکت کننده در انتخاب رشته کنکور تکمیل ظرفیت می‌توانند با مراجعه به سامانه سازمان سنجش نسبت به مشاهده نتایج ظرفیت کنکور 97 اقدام نمایند. داوطلبان شرکت کننده لازم است بر طبق اطلاعات هویتی و ثبت نامی خود جهت دریافت نتایج اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 موفق به پذیرش نشده باشند، می‌توانند در رشته های بدون کنکور سراسری ثبت نام نمایند. زمان ثبت نام بدون کنکور در ترم مهر و ترم بهمن متفاوت می‌باشد. بنابراین کلیه متقاضیان می‌توانند با استفاده از این امکان ،نسبت به انتخاب رشته و ثبت نام اقدام نمایند.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیکی اعلام خواهد شد و داوطلبان بدون نیاز به مراجعه مراکز دانشگاه‌ها و … نسبت به دریافت نتایج اقدام نمایند. پذیرفته شدگان لازم است در دانشگاه مورد نظر به صورت اینترنتی و همچنین حضوری در زمان مقرر ثبت نام نمایند و مدارک خود را تکمیل نمایند.

 

جهت اطلاع از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 و مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97

 

مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97
مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97

 

جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97 ، کلیه داوطلبان و متقاضیان عزیز می‌توانند با در دست داشتن مدارک خود، نسبت به دریافت و مشاهده نتیجه اقدام نمایند. متقاضیان گرامی می‌توانند با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور و اطلاعات هویتی و همچنین ثبت نامی خود، نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که پس از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 98 در بین کد رشته محل‌های خود پذیرفته شده‌اند، لازم است چنانچه در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه می‌باشند از رشته فعلی خود انصراف داده و در دانشگاه و محل پذیرفته شده خود ثبت نام نماید. ثبت نام حضوری و الکترونیکی هر دانشگاه متفاوت می‌باشد و در این رابطه تصمیم‌گیری بر عهده خود دانشگاه‌ها خواهد بود.

برای کسب اطلاع در رابطه با زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 و همچنین مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور  می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 همانند سال های گذشته به صورت الکترونیک می باشد

 

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است . برخی از دانشگاه‌ها، داوطلبان پذیرفته‌شده را بر اساس  تکمیل ظرفیت مهر ماه پذیرش می‌نمایند. بنابراین اقدام به موقع در زمان کنکور بسیار مهم بوده و از نقش و اهمیت خاصی برخوردار است. زیرا چنانچه نسبت به ثبت نام به موقع اقدام ننمایید ، امکان انتخاب واحد را نخواهید داشت و به همین دلیل با دردسرهای فراوانی روبه رو خواهید شد.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 را می‌توان بسته به زمان آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت متفاوت دانست. اما هر ساله در پاییز با اندک جابجایی نسبت به زمان دقیق آن، مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97 امکان‌پذیر می‌گردد. با توجه به اینکه برخی از دانشگاه نیازمند تکمیل ظرفیت خود در نیمسال اول می‌باشند، بنابراین تلاش سازمان سنجش بر آماده‌سازی بستر این نیاز می‌باشد.

دانشگاه‌های سراسری برای پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت شرایط خاصی را ایجاد نموده‌اند که با توجه به آن، پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 چنانچه در حال حاضر مشغول به تحصیل در این مؤسسات آموزش عالی می‌باشند، حتماً باید از رشته فعلی انصراف دهند. در این مورد داوطلبان هیچ گوه اختیاری برای انتخاب بین دو رشته موردنظر نخواهند داشت.

 

 

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

 

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97
نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97

 

همان‌طور که می‌دانید مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97 به صورت الکترونیک امکان پذیر می‌باشد. راه‌های پیش بینی شده جهت مشاهده این نتیجه متفاوت می‌باشد. بنابراین داوطلبان با آزادی انتخاب در این مورد می‌توانند نسبت به دریافت نتیجه اقدام نمایند. ایران تحصیل برای سهولت کار داوطلبان گرامی سامانه‌ای را راه‌اندازی نموده است که با توجه به آن به راحتی می‌توانید با یک تماس تمامی اقدامات لازم را انجام دهید.

همان‌طور که ملاحظه می‌نمایید، دو روش مختلف در زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 برای داوطلبان قرار می‌دهند. یکی از روش‌ها این است که نحوه مشاهده را بر اساس شماره داوطلبی کنکور و همچنین شماره شناسنامه امکان پذیر می‌نماید. بنابراین پس از وارد نمودن این اطلاعات شما به صفحه دریافت نتیجه هدایت می‌شوید.

روش دوم برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97 بر اساس شماره پرونده و شماره شناسنامه می‌باشد. شماره پرونده همن شماره‌ای است که شما به هنگم ثبت نام دریافت می‌نمایید. همچنین به هنگام کارت ورود به جلسه نیز، این شماره قابل مشاهده خواهد بود. چنانچه به اطلاعات مذکور دسترسی ندارید، می‌توانید با استفاده از کمک متخصصین ایران تحصیل به اطلاعات لازم دست یابید.

 

 

سامانه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ایران تحصیل

ایران تحصیل سامانه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 را راه اندازی نمود تا بتواند خدمت جدیدی را به کلیه داوطلبان عزیز ارائه نماید.تلاش ما در این سامانه انجام کلیه کارهای مربوط به مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت را برای شما داوطلبان گرامی به انجام منی رساند. همچنین راهنمایی های لازم را با استفاده از این سامانه می توانید به انجام برسانید.

چنانچه به هنگام اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 اقدامات به موقع صورت نپذیرد، از ثبت نام دانشگاه عقب خواهید افتاد و به همین دلیل، امکان مجدد ثبت نام برای شما وجود نخواهد داشت. چنانچه دانشجوی دانشگاه آزاد می باشید، و در رشته های دوره روزانه پذیرفته شده اید، نیازی به انصراف از دانشگاه وجود نخواهد داشت و می توانید به صورت همزمان در هر دو رشته ادامه تحصیل دهید.

جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 و نتایج نهایی کنکور سراسری  می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما می توانند کلیه امور مربوط به مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97 را با کمک متخصصین ایران تحصیل به انجام برسانند. کافی لست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما به شما خدمات لازم را ارائه نمایند.

 

جهت اطلاع از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 – مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97 – مشاوره انتخاب رشته کنکور 98 – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری و برنامه ریزی کنکور 98 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران ) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره کنکور سراسری 98
کانال اطلاع رسانی مشاوره کنکور سراسری 98

 

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.