ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

اعلام نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳ + مشاهده نمرات

اعلام نتایج امتحانات نهایی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با توجه به زمان برگزاری امتحانات و عوامل دیگر  اعلام نتایج امتحانات نهایی هر ساله دستخوش تغییراتی می‌شود. برای دریافت نتایج ابتدا با ورود به سامانه مشاهده نمرات امتحانات نهایی دی و خرداد و وارد نمودن اطلاعات خود می‌توانید نتایج را مشاهده نمایید. با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان ممکن است موفق به پذیرش در اعلام نتایج امتحان نهایی خرداد نشوند و شرکت در امتحانات شهریور ماه، باید منتظر اعلام نتایج امتحانات نهایی شهریور باشند.

زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی 1403

دانش‌آموزان که در امتحانات جبرانی خردادماه 1403 شرکت کرده‌اند، پس از برگزاری آزمون‌ها، می‌توانند جواب امتحان نهایی امروز را در لیست سوالات پایه دوازدهم دی ماه ببینند و نمره تقریبی خود را محاسبه کنند. همچنین، هنگام اعلام نتایج آزمون نهایی خرداد 1403، داوطلبان می‌توانند به سایت مای مدیو به آدرس my.medu.ir مراجعه کنند.

اگرچه در سال گذشته، ابتدا نمرات امتحانات نهایی دوازدهم از طریق مدارس اعلام می‌شد و دانش‌آموزان برای اعتراض تا 3 روز پس از اعلام نتایج فرصت داشتند، اما هنوز اطلاعاتی در خصوص زمان اعلام نتایج امتحان نهایی خردادماه 1403 منتشر نشده است. در صورت انتشار نتایج، این مقاله به‌روزرسانی خواهد شد.

با اطلاع از زمان اعلام نتایج امتحان نهایی خرداد 1403، اطلاعات بیشتری در این مقاله منتشر خواهد شد.

دانش‌آموزان پس از اعلام نتایج امتحانات نهایی خردادماه 1403، می‌توانند به  سایت مای مدیو برای دریافت کارنامه مراجعه کرده نتایج خود را مشاهده نمایند.

زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی

سامانه اعلام نتایج امتحانات نهایی

در سال جاری، دانش آموزان و تمامی شرکت کنندگان در امتحانات نهایی می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir، به نمرات امتحانات نهایی خود در پایه های دوازدهم دسترسی پیدا کرده و کارنامه خود را دریافت نمایند. همچنین، مدیران و معلمان نیز این امکان را دارند که با ورود به سامانه سیدا مدارس، اطلاعات نمرات دانش آموزان را مشاهده کنند.

جهت اطلاع از عواقب غیبت در امتحانات نهایی وارد لینک شوید.

نحوه دریافت کارنامه نهایی دوازدهم

هر ساله دانش‌آموزان موظفند به منظور اطلاع از نتایج امتحانات نهایی و دریافت کارنامه نهایی دوازدهم خود، به مدرسه خود مراجعه نمایند و به صورت حضوری نتایج امتحانات را دریافت نمایند. در صورت وارد کردن نمرات توسط مدرسه در سایت اعلام نتایج امکان مشاهده غیر حضوری نتایج برای دانش‌آموزان فراهم می‌شود.

در سال‌های اخیر وزارت آموزش و پرورش و شورای مدارس راهکار جدیدی برای اطلاع‌رسانی نتایج امتحانات نهایی مانند ارائه سامانه‌ای مانند سایت اعلام نتایج اتخاذ نموده‌اند. از جمله این موارد راه‌اندازی سامانه دانش‌آموزی پادا‌ بود که تا سال گذشته دانش‌آموزان برای دریافت نمرات دوازدهم بایستی به این سایت مراجعه می‌نمودند.

در سال جاری دانش‌آموزان می‌توانند نتایج اولیه امتحانات نهایی خود را به صورت حضوری از مدرسه دریافت کرده و در صورت نیاز تا مهلت معین اعتراض خود را به صورت حضوری در مدرسه ثبت نمایند. پس از بررسی اعتراضات نیز، دانش‌آموزان برای مشاهده نتایج و دریافت کارنامه خود می‌توانند به سایت مای‌مدیو مراجعه نمایند که در ادامه به شرح نحوه دریافت کارنامه از این سامانه پرداخته‌ شده‌ است. توجه کنید مجازات تقلب در امتحانات دانشگاه و نهایی می‌تواند بر روی نتایج نهایی دانش اموزام تاثیرگذار باشد.

بنر کال تو اکشن

راهنمای تصویری مشاهده نتایج امتحانات نهایی دوازدهم

دانش‌آموزان باید پس از ورود به وب‌سایت my.medu.ir و ورود به پنل کاربری خود از طریق کد ملی و شماره سریال شناسنامه، کارنامه دوره تحصیلی خود را دریافت و مشاهده نمایند. همچنین لازم به ذکر است که دانش‌آموزان برای دسترسی به سامانه my.medu.ir از طریق پنل والدین وارد‌ شده‌ و سپس کارنامه خود را مشاهده نمایند. مراحل تصویری مشاهده و دریافت کارنامه دانش آموزان سال دوازدهم به شرح زیر است:

 داوطلبان باید آدرس وب‌سایت my.medu.ir را در مرورگر خود وارد نموده و پس از ورود به سایت، بر روی گزینه ورود از طریق دولت یا فرهنگیان و عموم کلیک کنند.

نتایج امتحانات نهایی دوازدهم

تمامی کاربران باید پس از ورود به سایت درگاه دولت my.medu.ir، شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی گزینه ارسال رمز یکبار مصرف کلیک نمایند.

مشاهده نتایج امتحانات نهایی دوازدهم

در مرحله بعد، لطفا رمز یکبار مصرف را وارد کرده و وارد پنل کاربری خود در وب‌سایت مای مدیو my.medu.ir شوید.

پس از ورود به سامانه، از منوی چپ صفحه بر روی پنل دانش آموزی فرزند خود کلیک کنید.

بعد از ورود به مای مدیو دانش آموز، بر روی دکمه «کارنامه» کلیک کرده و کارنامه دانش آموز را دریافت کنید.

مشاهده کارنامه امتحانات نهایی دوازدهم

دانش آموزان پس از دریافت نتایج امتحانات نهایی خود، در صورت نیاز به اعتراض، می‌توانند اعتراض خود را اعلام کرده و منتظر بررسی آن باشند. لازم به ذکر است که مدیران مدارس برای دریافت کارنامه دانش آموزان باید به سامانه‌های سناد یا سیدا مراجعه کنند.

 

کال تو اکشن تماس

مشاهده نتایج امتحانات نهایی بزرگسالان

پس از انتشار نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳، نوبت به  نتایج امتحانات نهایی خردادماه بزرگسالان است. داوطلبانی که در امتحانات نهایی پایه دوازدهم شرکت کرده‌اند، می‌توانند در ۲ الی ۳ هفته پس از اتمام امتحانات، به سایت مای مدیو مراجعه کرده و با تایید هویت، به پنل کاربری خود دسترسی پیدا کنند.

مشاهده نتایج امتحانات نهایی بزرگسالان

برای مشاهده نمرات، داوطلبان باید وارد پنل کاربری خود‌ شده‌ و اطلاعات موردنیاز را وارد کنند. سپس باید از درگاه دولت مای مدیو برای ورود به سامانه استفاده کنند و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و رمز یکبار مصرف را دریافت کنند.

در مرحله بعد، رمز یکبار مصرف را وارد کرده و وارد پنل کاربری خود در وب‌سایت مای مدیو my.medu.ir شوید. با توجه به زمان ورود به سایت، گزینه‌ها و امکانات مختلفی در پنل کاربری نمایش داده می‌شود.

هنگام اعلام نتایج امتحانات نهایی بزرگسالان، گزینه «کارنامه» در پنل کاربری داوطلبان قرار داده می‌شود تا بتوانند نمرات خود را مشاهده و جواب امتحان‌ها را دریافت کنند. ترمیم معدل تنها در نوبت خرداد ماه امکان‌پذیر است.

نحوه اعتراض به نتایج امتحانات نهایی 1403

در صورتی که اطمینان دارید که نمره شما قابل بهبود است، می‌توانید اقدامات لازم را بای اعتراض به نتایج نهایی از طریق سایت my.medu.ir انجام دهید. دانش آموزان محترم می‌توانند در زمان مقرر به سامانه مای مدیو مراجعه کرده و فرم اعتراض به نمرات خود را تکمیل نمایند. همچنین، دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی و مطالعه دقیق سوالات هر امتحان به شما کمک خواهد کرد تا از نتیجه امتحان خود اطمینان حاصل کنید و در صورت تمایل به ثبت اعتراض، اقدام فرمایید.

زمان ارائه اعتراضات برای سال پیش از پایان شهریور ماه معین شده است. اما برای سال کنونی، زمان مشخص نشده است. افرادی که به سامانه دسترسی ندارند، می‌توانند در روز چهارشنبه با مراجعه حضوری به مدرسه اقدامات لازم را انجام دهند.شما می‌توانید برای قبولی تضمینی و دریافت برنامه امتحانات نهایی خرداد با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله اعلام نتایج امتحانات نهایی کلیک کنید.

4.1/5 - (10 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳ چه تاریخی است؟

زمان اعلام نتایج، حدودا دو هفته پس از اتمام امتحانات نهایی یعنی اواخر خرداد ماه می باشد.

آیا ورود به سامانه مشاهده نمرات امتحانات نهایی دی و خرداد برای تمامی داوطلبان امکان پذیر است؟

پس از اعلام نتایج امتحان نهایی امکان ورود به سامانه را با ارسال و ارائه اطلاعات خود را خواهید داشت.

نحوه دریافت کارنامه نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم چگونه است؟

دانش آموزان می توانند ازسایت my.medu.ir دریافت نمیاند در غیر اینصورت می توانند به مدرسه محل تحصیل خود نیز مراجعه نمایند.

 

 

نظرات

28 دیدگاه دربارهٔ «اعلام نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳ + مشاهده نمرات»

 1. Avatar photo محمد ح.ج گفت:

  سلام وقت بخیر
  من فارغ التحصیل یه رشته دیگه هستم و برای شرکت تو امتحانات یه رشته دیگه ترمیم نمره شرکت کردم
  تو سایت ما مدو برای من ورود از طریق درگاه دولت (بزرگسالان)هست. از کجا میتونم کارنامه خودم رو ببینم؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   اعلام نتایج امتحانات نهایی و انتشار کارنامه از طریق سایت MY.MEDU.IR انجام میشود.
   در صورت عدم ورود به سایت با کارشناس مربوطه سرکار خانم همامی داخلی 102 از ساعت 12الی 20 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلقن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 2. Avatar photo حسین گفت:

  سلام، امسال من پایه دهم ریاضی هستم و قصد دارم برای یازدهم تغییر رشته بدم و برم تجربی ، امتحان نهایی چطوری میشه ، منظورم اینه که آیا برای کنکور سال دهم تاثیر داره یا نه

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله سال دهم شما هم به صورت نهایی برگزار خواهد شد به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانمطهماسبی داخلی 108در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 3. Avatar photo Aida گفت:

  سلام وقت بخیر 💐
  در کارنامه امتحانات نهایی آیا تراز سوابق تحصیلی هم ذکر میشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله

 4. Avatar photo امیر گفت:

  سلام ببخشید کارنامه های نهایی چه زمانی میاد؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   معمولا اواخر شهریور نتایج امتحانات نهایی اعلام میوشد

 5. Avatar photo Aida گفت:

  سلام وقت بخیر 💐
  با نظر اکثریت دبیران و دانش آموزان بنظر میرسد که در پاسخنامه امتحان نهایی دینی دوازدهم، بخش ابتدایی سوال 21 که 0.5 نمره بارم دارد، اشتباه است. آیا امکان تجدید نظر در پاسخنامه‌ی منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش وجود دارد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   در صورت تایید این مسئله به همه ی دانش آموزان نمره اضافه می شود.

 6. Avatar photo .. گفت:

  سلام. کارنامه دوازدهم که توش معدل کل سال وجود داشته باشه (منظورم ریز نمره نیست) کی صادر میشه؟

  1. Avatar photo مشاور عیسائی گفت:

   سلام وقت بخیر
   10 الی 15 روز بعد از اعلام نتایج خرداد ماه .

   1. Avatar photo م گفت:

    سلام و عرض ادب
    آیا نمرات ایجاد سابقه در شهریور ماه، امکان دارد برای کنکور ۱۴۰۳ لحاظ بشوند؟
    تعدادی از امتحانات را نتونستیم در خرداد شرکت کنیم.
    با سپاس

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     سلام. خیر باید در امتحانات همان سال شرکت کنید

 7. Avatar photo هادی گفت:

  از اعلام نتایج امتحانات نهایی تا امتحانای تیزهوشان چقدر زمانه؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   اصولا 1ماه بعد از آزمون اعلام نتایج انجام میشود

 8. Avatar photo سیما تاری گفت:

  اگه موقه اعلام نتیجه های امتحان نهایی نتونیم بریم مدرسه میشه غیر حضوری گرفت؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   خیر نیاز به مراجعه حضوری میباشد

 9. Avatar photo علی بهرامی گفت:

  سلام سایتی نساختن که بشه اعلام نتایج امتحان نهایی ها رو آنلاین دیدش؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام خیر سامانه ای در این خصوص وجود ندارد.

 10. Avatar photo صبا گفت:

  اعلام نتایج نهایی خود خرداد میفته؟ یا تیر معلوم میشه؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   باید صبر کنیم

 11. Avatar photo محمد گفت:

  سلام وقت بخیر یه سوال داشتم پدرم به عنوان کارمند دولتی بالای ۶ ماه منطقه تایباد از سال ۱۳۷۴تا۱۳۷۸در منطقه تایباد ماموریتی خدمت کرده اند ایا کثری خدمت به این منطقه تعلق میگیره چون گفتم بعد قطعنامه ۱۴۰۱شده منطقه عملیاتی ممنون میشم جواب بدین

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   ایثارگری به افرادی که در بازه زمانی جنگ یعنی از سال 59 تا 67 در مناطق عملیاتی حضور داشتند تعلق میگیرد.بعد از این بازه در صورت داشتن کارت احتیاط یا تایید بنیاد امکان گرفتن کارت ایثارگری و کسری خدمت وجود دارد.

 12. Avatar photo حشمت گفت:

  سلام، وقتتون بخیر، تاریخ اعلام نتیج امتحانات نهایی چه موقع می باشد؟

  1. Avatar photo bahraii گفت:

   سلام وقت بخیر .لطفا دفترچه اعلام نتایج امتحانات نهایی1401 را با دقت مطالعه کنید

 13. Avatar photo هاشم گفت:

  سلام، وقت شما بخیر، میخواستم بدونم که اعلام نتایج امتحانات نهایی چقدر بعد از برگزاری امتحانات خواهد بود؟

  1. Avatar photo irani گفت:

   سلام، اعلام نتایج امتحانات نهایی به طور معمول هر ساله در مرداد ماه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نتایج آزمون دستیاری پزشکی

  اعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکی ۱۴۰۳ + جواب sanjeshp.ir

  نتایج آزمون دستیاری پزشکی ۱۴۰۳ تحت نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می‌شود. داوطلبان می‌توانند در زمان مقرر با ورود به وب‌سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir نتایج اولیه و نهایی آزمون دستیاری پزشکی تخصصی و...
 • نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۳ + مشاهده hrtc.ir

  نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1403 در دو مرحله از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org اعلام می‌شود. چنانچه مجری برگزارکننده آزمون، سامانه جهاد دانشگاهی باشد، اعلام نتایج از طریق نشانیhrtc.ir منتشر می‌گردد. داوطلبانی که برای آزمون استخدامی...
 • نتایج اولیه کنکور ارشد

  نتایج اولیه کنکور ارشد 1403 + زمان مشاهده کارنامه sanjesh

  داوطلبان کنکور ارشد پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در رشته های مختلف، منتظر انتشار نتایج اولیه کنکور ارشد خود هستند. کارنامه اولیه داوطلبان نشان می‌دهد چه کسانی موفق به کسب سهمیه لازم برای انتخاب رشته کسب کردند. بنابراین اطلاع...
 • کارنامه سبز ارشد

  زمان انتشار کارنامه سبز ارشد 1403 + نکات تحلیل و راهنما جامع

  کارنامه سبز ارشد یکی از مستندات مهم برای دانشجویان کارشناسی ارشد است که پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر می‌شود. این کارنامه شامل اطلاعاتی درباره وضعیت علمی و رتبه‌های کسب‌شده‌ توسط داوطلب در...
تماس با مشاور