تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد

اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد

اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا تاریخ اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد مشخص شده است؟ بر اساس جدیدترین اطلاعیه ها، تاریخ برگزاری آزمون EPT در خرداد ماه 1401 منتشر شده و داوطلبان می توانند بعد از یک بازه زمانی خاص برای مشاهده جواب آزمون ای پی تی خود اقدام نمایند. اگر می خواهید بدانید که تایج آزمون EPT چند روز بعد اعلام می شود و نحوه دریافت آن چگونه است، در ادامه با ما همراه باشید. همچنین، جهت آگاهی از تازه ترین اخبار و مشاوره قبولی در زمان اعلام نتایج ای پی تی می توانید با متخصصان ایران تحصیل تماس گرفته و این سایت را پیگیری نمایید. 

 

 

جهت آگاهی از تاریخ اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد به همراه مشاوره کسب نمره بالا به همراه کسب مشاوره کسب نمره بالا سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد

 

مشاهده جواب آزمون ای پی تی 

 

 

آزمون EPT که توسط دانشگاه آزاد اجرا می شود، یک آزمون معتبر داخلی به شمار می رود که سطح دانش زبان انگلیسی شرکت کنندگان خود را مورد ارزیابی قرار می دهد. کاربرد اصلی این مدرک برای داوطلبان مقطع دکتری دانشگاه های آزاد است که به هر دلیلی قادر به ارائه مدارک دیگری همچون تافل، آیلتس، تولیمو و … نمی باشند.

آزمون ای پی تی به طور تقریبی هر 45 روز یکبار برگزار می شود. به همین دلیل بسیاری از شرکت کنندگان منتظر مشاهده جواب آزمون ای پی تی خود هستند . در مورد اینکه نتایج آزمون EPT چند روز بعد اعلام می شود ، باید بگوییم که شیوه متداول اعلام نتایج این آزمون حدود 2 هفته بعد از برگزاری می باشد.

بعلاو، زمان اعلام نتایج ای پی تی جدیدترین آزمون سال 1401 که در تاریخ 21 خرداد ماه برگزار خواهد شد، هنوز نمی توان تاریخ دقیقی را اعلام نمود. اما بر اساس آنچه که ذکر شد، متاقضیان احتمالا می توانند 2 هفته بعد، کارنامه خود را دریافت کنند.

 

 

به منظور اطلاع از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept لینک قرمز را لمس نمایید

 

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد

پس از اینکه تاریخ دقیق اعلام نتایج EPT مشخص شد، نوبت به نحوه دریافت کارنامه می رسد. ابتدا داوطلبان باید توجه داشته باشند که همانند مرحله ثبت نام، برای مشاهده جواب آزمون ای پی تی نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد و برای این امر تنها باید به صورت اینترنتی اقدام نمود. یعنی متقاضیان با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراحلی که در زیر توضیح داده می شود را انجام دهند.

 

  • جستجوی آدرس اینترنتی English.iau.ac.ir در موتور جستجوگر خود و کلیک بر روی منوی ” EPT ” که در صفحه اصلی با رنگ سبز به نمایش درآمده است

 

نتایج آزمون EPT چند روز بعد اعلام می شود

 

  • در سمت چپ صفحه بعد، کادری را مشاهده می کنید که در بالای عنوان ” کارنامه” نوشته شده است. در زی این عنوان، می توانید تاریخ اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد را که در آن شرکت نموده اید را که به صورت کشویی نشان داده می شود، انتخاب نمایید.

 

 

زمان اعلام نتایج ای پی تی

 

 

  • حال در فیلدهای مربوطه، بایستی شناسه کاربری، کد ملی و شماره شناسنامه خود را وارد کرده و سپس بر روی دکمه ” دریافت کارنامه” کلیک کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون EPT وارد شوید.

 

 

مفاد کارنامه و چگونگی مشاهده جواب آزمون ای پی تی

پس از اینکه مشخص شد نتایج آزمون EPT چند روز بعد اعلام می شود و داوطلبان کارنامه خود را دریافت کردند، می توانند نمره خود را مشاهده نمایند. همانطور که می دانید، ساختار این آزمون به نحوی است که شرکت کنندگان باید در 140 دقیقه به 100 سوال پاسخ دهند. این سوال به چهار بخش لغات ( 25 سوال)، گرامر ( 40 سوال)، درک مطلب (20 سوال)، کلوز تست ( 15 سوال ) تقسیم بندی می شود.

نمره کل آزمون نیز 100 می باشد. حال اگر داوطلب در هنگام مشاهده جواب آزمون ای پی تی ، نمره 50 تا 100 را کسب کرده باشد، قبول محسوب می شود. بدین ترتیب، این متقاضیان مجاز به دریافت و ثبت رساله خود خواهند بود. البته اعتبار مدرک EPT تنها دو سال می باشد و پس از این مدت، فرد بایستی مجددا در ازمون شرکت نماید.

 

 

اگر می خواهید جزوه تضمینی آزمون زبان ept را داشته باشید، به لینک مربوطه مراجعه فرمایید

 

 

معنای نمره مشروطی و مردودی در زمان اعلام نتایج ای پی تی

ممکن است که برخی از داوطلبان پس از اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد متوجه شوند که در دسته ” قبول مشروط ” جای گرفته اند. منظور از قبول مشروط این است که فرد 80 درصد نمره قبولی را کسب نموده. در چنین مواردی متقاضی می بایست همزمان با اخذ و ثبت رساله در دوره های زبان که مورد تایید دانشگاه باشد، شرکت نماید.

بدین ترتیب، ثبت و اخذ رساله در صورتی امکانپذیر خواهد بود که داوطلب در نیمسال بعد نمره قبولی مورد نظر دانشگاه را ارائه دهد. در غیر این صورت، نیمسال مربوطه برای وی، مرخصی با احتساب سنوات و اخذ 25 درصد شهریه ثابت خواهد بود. همچنین، مطابق با بخشنامه سال 1401، اگر ورودی های سال 97 و قبل از آن در تاریخ اعلام نتایج EPT ، موفق به نمره زبان مورد تایید دانشگاه نشده اند، می توانند در آزمون جامع شرکت نمایند.

دسته ایی دیگر که مردود خوانده می شوند، افرادی هستند که نمره آزمون ای پی تی آن ها کمتر از 40 بوده و باید یک بار دیگر برای آن ثبت نام کرده و نمره قبولی را اخذ کنند.

 

 

جهت اطلاع از لیست منابع آزمون تافل سازمان سنجش بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

تاریخ و تحلیل تاریخ اعلام نتایج و کارنامه EPT دانشجویان شاهد و ایثارگر

دانشگاه آزاد برای دانشجویانی که جزء خانواده های شهدا و ایثارگر محسوب می شود، در معیار قبولی آزمون ای پی تی تفاوت های جزئی را قائل شده است.

بر اساس آیین نامه جدید، ادارندگان سهمیه های مذکور، چنانچه در زمان اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد ، حداقل نمره 32 را کسب کنند، در زمره قبول مشروط قرار می گیرند. حداقل نمره قبولی برای این افراد نیز 40 می باشد.

 

 

چنانچه می خواهید از زمان اعلام نتایج آزمون آیلتس مطلع شوید، به لینک قرمز وارد شوید 

 

 

مشاوره قبولی در زمان اعلام نتایج ای پی تی

با توجه به ضرورت و اهمیتی که مدرک زبان انگلیسی برای دانشجویان مقطع دکتری دارد، گریزی برای کسب آن وجود ندارد. با توجه سختی نسبی اخذ مدارک انگلیسی دیگر نظیر، تافل، آیلتس و …، به نظر می رسد که آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد فرصت بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم کرده است.

تا کنون متوجه شدیم که نتایج آزمون EPT چند روز بعد اعلام می شود  و آن را تحلیل کردیم. اما ممکن است برای افرادی که پذیرفته نشده اند و یا قرار است که در دوره های بعد شرکت نمایند، نحوه کسب نمره بالا بسیار مهم باشد. مطمئنا چنانچه مسیر مطالعه و تست زنی ما صحیح باشد، این کار بسیار راحت خواهد بود.

از سوی دیگر، منابع مطالعاتی یک فاکتور مهم است که اگر به اشتباه انتخاب شود، نه تنها زمان بلکه هزینه ما را به هدر می دهد. یک راه میانبر در این مسیر، استفاده از تجارب و راهنمایی های مشاورانی است که به خوبی با همه موارد ذکر شده آشنایی دارند. چرا که ما را سریعتر و آسان تر از آنچه می خواهیم به موفقیت در زمان اعلام نتایج ای پی تی می رساند.

 

برای استفاده از مشاوره قبلی آزمون تافل کلیک کنید.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به تاریخ و نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد پرداختیم و تلاش کردیم شما عزیزان با نحوه نمره دهی دانشجویان آزاد و دارای سهمیه شهدا و ایثارگران آشنا کنیم.

چنانچه به دنبال روش های کسب نمره بالا هستید، دوست دارید با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید، بهترین منابع را تهیه و مطالعه کنید، می توانید از مشاوره تیم ایران تحصیل استفاده کنید. همکاران ما در همه روزهای هفته، از ساعت 8 صبح الی 1 شب از طریق شماره های درج شده در سایت و این مقاله در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

 

 

به منظور آشنایی با نحوه دریافت کارنامه و اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد ، جدیدترین بخشنامه نمره قبولی به همراه کسب مشاوره کسب نمره بالا سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

کارت ورود به جلسه آزمون  ept

قبولی در آزمون ept

سهمیه ایثارگران در آزمون ept

اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد چه زمانی است؟

هنوز تاریخ مشخصی برای اعلام نتایه ای پی تی اعلام نشده است، اما بمحض انتشار این سایت به روزسانی خواهد شد.

برای مشاهده جواب آزمون ای پی تی به کجا مراجعه کنیم؟

برای این منظور لازم است که به سایت English.iau.ac.ir مراجعه شود

چگونه نمره قبولی را در آزمون ای پی تی کسب کنیم؟

برای دریافت مشاوره قبولی و اطلاع از بهترین منابع با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

نمره قبولی آزمون ept چند است؟

برای داوطلبان آزاد نمره قبولی از 50 تا 100 و برای سهمیه های شاهد و ایثارگر از 40 تا 100 می باشد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور