ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک انجام شد. کلیه افراد و داوطلبان شرکت کننده در آزمون ثبت اسناد می توانند برای اطلاع از جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک اقدامات لازم را انجام دهند. البته قبل از اقدام برای مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد الزاما‌ً باید از زمان و نحوه اعلام نتایح آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک اطلاعات لازم را بدست آورید.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه علام جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی الزامی و مهم است اینجاست که یاری خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در مورد تاریخ دقیق مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد و همین طور مراحل لازم برای اطلاع از جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک می توانید با تیم مشاوره حرفه ای و کاردان در این رابطه تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از آن ها بخواهید.

 

 

جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد طی دو مرحله خدمت داوطلبان و افراد شرکت کننده اعلام می شود

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک

یکی از مهم ترین مواردی که داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک باید از آن مطلع شوند در رابطه با زمان اعلام جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک است. البته این نکته مهم را نیز فراموش نکنید که اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک طی دو مرحله برای داوطلبان و افراد متقاضی انجام می گیرد.

به عبارت دیگر، کلیه داوطلبان و افراد شرکت کننده در آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک طی دو مرحله اولیه و نهایی می توانند از نتیجه آزمون و پذیرش خود در این سازمان دولتی مطلع شوند.

در رابطه با زمان مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد و املاک باید عرض کنیم که در سال جاری این اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک در قابل نتایج نهایی در دوازدهم آبان ماه انجام شد.

اما اعلام نتایج اولیه پیش از این و در بیست و دوم مرداد ماه انجام شد و کلیه افراد شرکت کننده می توانستند در این تاریخ مشخص شده برای مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد و املاک اقدامات لازم را انجام دهند.

اما در رابطه با زمان مشاهده جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک برای داوطلبان شرکت کننده در این آزمون مهم در سال جاری فعلاً‌ نمی توان نظر قطعی صادر کرد و همچنان باید منتظر اعلام مسئولین مربوطه در این رابطه ماند.

 

 

 

برای اطلاع از لیست منایع مورد نیاز برای قبولی در آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک وارد لینک مربوطه شوید

 

 

نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک چگونه است؟

اطلاع از نحوه مشاهده جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک یکی دیگر از مواردی است که تمامی داوطلبان و افراد متقاضی باید از آن مطلع شد.

دقت داشته باشید که جهت اطلاع از جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک الزاماً‌ باید به صورت اینترنتی اقدام کنید.

به این صورت که هر فرد داوطلب باید به سایتی به آدرس hrtc.ir مراجعه کرده و مراحل لازم را برای مشاهده جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک طی کنند.

آیا از نحوه اطلاع از جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک مطلع هستید؟ در صورت عدم اطلاع از نحوه مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد و املاک با ذکر راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد و املاک در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

. در قدم اول برای مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد الزاماً‌ باید آدرس سامانه hrtc.ir را در مرورگر خود درج کرده و وارد آن شوید.

 

 

جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک

 

 

. پس از ورود به سامانه نوبت به کلیک بر روی عبارتی تحت عنوان آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور کلیک بفرمایید.

 

 

مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد

 

 

. در دومین قدم برای اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک باید بر روی گزینه ای موجود در پایین صفحه تحت عنوان ورود به پروفایل کلیک بفرمایید.

 

 

سامانه مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد

 

 

. در سومین قدم برای مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد و املاک باید برای بار دوم بر روی گزینه ورود به پروفایل کلیک کرده تا وارد صفحه بعدی شوید.

 

 

نتایج اولیه آزمون ثبت اسناد

 

 

. در قدم آخر برای اطلاع از جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک باید در فیلدهای مشخص شده کد رهگیری و همین طور کد ملی خود را وارد کنید و در نهایت گزینه آبی رنگ ورود به پروفایل کاربری را بفشارید.

 

 

برای ورود به سامانه استخدام بخش خصوصی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در رابطه با مراحل اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک چه می دانید؟

باید عرض کنیم که مراحل اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک و مشخص شدن لیست افراد انتخابی برای پذیرش و استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در چند دسته تقسیم بندی می شوند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 

 

. اعلام نتایج اولیه و بدست آوردن نمره مورد نظر

کلیه افراد شرکت کننده در مرحله آزمون ثبت اسناد و املاک می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی اعلام شده در بالا برای مشاهده جواب اولیه آزمون خود اقدام کنند.

در این مرحله، اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک و اعلام نمرات برای هر دو دسته دروس اختصاصی و عمومی انجام می گیرد.

دقت داشته باشید که دروس اختصاصی در این آزمون شصت درصد و دروس عمومی چهل درصد در نتیجه قبولی و پذیرش ما نقش دارند و باید به این موضوع توجه لازم را مبذول دارید.

موضوع بسیار مهم و قابل ذکر این که قبولی در آزمون ورودی ثبت اسناد و املاک و کسب حد نصاب نمره در این امتحان نمی تواند معیار و ملاک پذیرش قطعی و استخدام شما باشد و به عنوان یک داوطلب ملزم به طی مراحل دیگر و کسب امتیازات لازم در آن ها هستید.

 

 

برای اطلاع از شرایط استخدام آزمون ثبت اسناد و املاک بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. اعلام اسامی پذیرفته شدگان درمرحله اول برای ارزیابی و بررسی مدارک

در این مرحله کلیه مستندات و مدارک فرد داوطلب به وسیله کارشناسان امر مورد بررسی قرار می گیرد تا در صورت تأیید داوطلب به مرحله بعدی استخدام راه پیدا کند.

 

 

. اعلام لیست افراد پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه ورودی سازمان ثبت اسناد

در آخرین مرحله نوبت به اعلام لیست افراد قبول شده تا این مرحله برای شرکت در مصاحبه ورودی می رسد. مصاحبه ای که می تواند نقش بزرگی در موفقیت و قبولی شما داشته باشد.

دقت داشته باشید که در صورت پذیرش در این مرحله راه یابی و استخدام شما در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رشته شغل مورد نظرتان قطعی است.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

آیا امکان اعتراض به جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک وجود دارد؟

شاید این پرسش مهم برای شما دوست عزیز داوطلب هم مطرح شود که آیا بعد از اعلام و مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد می توان و رضایت نداشتن از نتیجه می توان برای ثبت درخواست به آن اقدامی کرد؟

در صورت امکان پذیر بودن این امر آیا اعتراض به جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک به صورت اینترنتی انجام می شود یا این که نه باید به شکل حضوری به سازمان یا ارگانی در این رابطه مراجعه کرد؟

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی موثق و درست در مورد امکان پذیر بودن یا نبودن اعتراض به نتیجه آزمون ثبت اسناد و املاک و همین طور نحوه انجام این کار هستید می توانید از کمک تیم مشاوره کاردان و خبره ای در این رابطه استفاده کرده و راهنمایی های لازم را از آن ها بخواهید.

 

 

برای ورود به سامانه استخدام بخش خصوصی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

پس از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک چه کاری باید انجام داد؟

کلیه افراد متقاضی ورود و استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک و اطلاع از نتیجه به صورت اینترنتی الزاماً باید برای ورود به این سازمان اقدامات لازم را انجام دهند.

در واقع، هر فرد برای استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک الزاماً باید به صورت حضوری به سازمان ثبت اسناد و املاک مراجعه کرده و اقدامات لازم را برای این امر انجام دهند.

 

 

مدارک لازم در زمان استخدام قطعی در سازمان ثبت اسناد و املاک چیست؟

شاید این پرسش به ذهن شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل نیز برسد که آیا برای استخدام قطعی در سازمان ثبت اسناد و املاک به وجود مدارکی هم نیاز است یا خیر؟

در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم که تنها مدرک مورد نیاز برای استخدام قطعی در سازمان ثبت اسناد و املاک یک قطعه عکس پرسنلی است که در زمان مراجعه حضوری به این مرکز باید آن را همراه داشته باشید.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد لینک مربوطه شوید

 

 

چگونه می توان از مرحله مصاحبه آزمون استخدامی ثبت اسناد با موفقیت عبور کرد؟

همان طور که بالاتر نیز خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کردیم پذیرش در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گرو قبولی در مرحله مصاحبه است.

اما قبل از هر چیز باید از نحوه دقیق برگزاری این مصاحبه و همین طور سؤالاتی که قرار است در این رابطه از شما پرسیده شود مطلع باشید.

البته به جز این ها کسب اطلاعاتی در مورد مکان برگزاری مصاحبه و همین طور رموز موفقیت در آن نیز الزامی است.

اینجاست که باید عرض کنیم بهترین راه قبولی در مرحله مصاحبه یاری خواستن از مشاوری خبره و کاردان در این رابطه است که می تواند واقعاً‌ اثربخش باشد.

 

 

برای آشنایی با نحوه اعلام نتایج آزمون ثبت اسناد و املاک از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رشته های مورد نیاز آزمون ثبت اسناد

دفترچه استخدامی ثبت اسناد

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک

آیا آزمون سردفتری امسال برگزار می شود؟

مصاحبه آزمون سردفتری

آزمون سردفتری

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک در چه زمانی صورت می گیرد؟

جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک در سال جاری در دوازدهم آبان ماه به اطلاع داوطلبان رسید.

نحوه اعلام جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک چگونه است؟

برای مشاهده نتایج آزمون ثبت اسناد و املاک باید به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه hrtc.ir اقدام کرد.

آیا امکان اعتراض به جواب آزمون استخدامی اداره ثبت اسناد و املاک وجود دارد؟

برای اطلاع از این موضوع می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید.

آیا قبولی در مرحله آزمون ثبت اسناد و املاک به معنای پذیرش قطعی فرد است؟

خیر. فرد باید در مرحله مصاحبه نیز شرکت کند و علاوه بر این مدارک وی نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعتراض به آزمون وکالت

  اعتراض به آزمون وکالت ۱۴۰۳ + {نحوه ثبت درخواست} | ایران تحصیل

  شرایط اعتراض به آزمون وکالت 1403 اعلام شد. برخی از داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون وکالت ممکن است نتیجه موجود در کارنامه را مغایر با عملکرد خود در آزمون بدانند. از طرفی این آزمون مانند سایر آزمون‌ها از طریق سیستم کامپیوتری...
 • نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

  اعلام نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1403 + مشاهده جواب

  در حال حاضر بسیاری از داوطلبان، منتظر اعلام نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1403 هستند. چراکه دغدغه‌ اصلی متقاضیان پس از ثبت‌نام، زمان ارسال نتایج طرح وزارت بهداشت است؛ اما ابتدا داوطلبان باید برای بررسی مدارک توسط دانشگاه علوم...
 • ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم

  ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم 1403 + شرایط آزمون و نکات مهم

  ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم که تا سال گذشته از طریق سامانه azmoon.medu.ir به صورت هماهنگ برگزار می‌گردید، هم اکنون براساس اعلامیه رسمی آموزش و پرورش، آزمون مدارس نمونه دولتی پایه تحصیلی ششم به هفتم از مقطع متوسطه...
 • اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور مهر

  اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1403 + مشاهده sanjesh

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور 1403 اعلام شد. کلیه افراد می توانند در زمان اعلام نتایج بدون آزمون پیام نور اقدامات لازم را برای مشاهده نتایج دانشگاه پیام نور بدون آزمون انجام دهند. البته در این میان اطلاع...
تماس با مشاور