ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی چگونه است؟ مدرک دانشگاه آزاد بهتره یا غیر انتفاعی؟ اعتبار مدرک غیر انتفاعی برای استخدام  چگونه است؟ این‌ها از سؤالاتی است که داوطلبان از مشاوران ایران تحصیل دارند. در این مقاله قصد داریم که اطلاعات جامعی را در این رابطه با مواردی همچون مدرک غیرانتفاعی برای استخدام، اعتبار مدرک غیرانتفاعی برای مهاجرت و اعتبار مدرک غیر انتفاعی در خارج و اعتبار مدرک غیر انتفاعی برای اپلای خدمتتان ارائه دهیم.

 

دانشگاه غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات اداره می شود و در نتیجه در این رابطه نظارت وزارت علوم مبناست. اعتبار مدرک غیر انتفاعی در خارج و یا اعتبار مدرک غیر انتفاعی برای اپلای و مهاجرت و حتی استخدام ممکن است برای برخی از داوطلبان  ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی مسئله‌ ساز باشد. با توجه به اینکه یکی از علت‌های مهمی که داوطلبان را به ادامه تحصیل در دانشگاه ترغیب می کند یافتن شغلی مرتبط با رشته تحصیلی مورد علاقه آن هاست. بنابراین، شاید نگرانی در رابطه با مدرک دانشگاهی تا حدودی منطقی به نظر برسد.

 

 

جهت اطلاع از شناخته شده ترین دانشگاه های غیر انتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

مدرک غیر انتفاعی برای استخدام

 

 

 

اعتبار مدرک غیر انتفاعی را وزارت علوم و تحقیقات تعیین می کند.

 

 

تعیین اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی

اعتبار مدرک غیر انتفاعی را چه کسی یا کسانی تعیین می کنند؟ آیا افراد یا مؤسساتی وجود دارند که متخصص بررسی این موارد باشند و یا اینکه چگونه می‌توان به صحبت هایی که در رابطه با اعتبار مدارک می‌شود اعتماد کرد؟

این‌ها از نمونه سؤالاتی است که داوطلبان محترم و یا حتی دانشجویان دانشگاه غیر انتفاعی ممکن است داشته باشند.

مدرک دانشگاه آزاد بهتره یا غیر انتفاعی؟ به دلیل اخذ شهریه دانشگاه غیر انتفاعی ممکن است ابهامات و سؤالاتی را برای داوطلبان ایجاد شده باشد.

همچنین، بسیاری از داوطلبان ممکن است از اینکه دانشگاه غیر انتفاعی را انتخاب کرده اند نگرانی‌هایی در رابطه با شغل آینده خود داشته باشند و این نگرانی‌ها با صحبت‌های اطرافیان و یا حرف و حدیث‌های آن ها در رابطه با اعتبار مدرک غیر انتفاعی بیشتر شود.

در هر موردی برای یافتن اطلاعات در آن زمینه بهتر است به متخصصان حوزه مربوطه مراجعه شود.

زیرا ممکن است افراد براساس سلیقه شخصی خود به اظهار نظر در رابطه با موارد مختلف بپردازند. بدون اینکه نظرات آنان مبنای علمی داشته باشد.

بنابراین، توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات در رابطه با اعتبار مدرک غیر انتفاعی و همچنین پاسخ به این سؤال که مدرک آزاد بهتره یا غیر انتفاعی؟ با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

مدرک دانشگاه آزاد بهتره یا غیر انتفاعی

برای آشنایی با کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور کلیک کنید.

مدرک دانشگاه آزاد بهتره یا غیر انتفاعی

با توجه به پرداخت شهریه‌ای که دانشجویان برای واحدهای اخذ شده باید بپردازند می توان مقایسه ای را بین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با دانشگاه آزاد انجام داد.

از طرف دیگر، داوطلبان با توجه به سیستم آموزشی این دو دانشگاه و هیمن طور هزینه‌ای که باید پرداخت کنند ممکن است این مسئله که مدرک دانشگاه آزاد بهتره یا غیر انتفاعی؟ ذهن آن ها را به خود مشغول کند.

اعتبار مدرک غیر انتفاعی و آزاد با توجه به اینکه هر دو این دانشگاه‌ها زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات اداره می شوند مبنای مقایسه را نمی‌توان بر اساس نظرات داوطلبان و یا دانشجویان قرار داد.

اما این حقیقت وجود دارد که دانشگاه غیر انتفاعی در برخی از رشته‌ها ممکن است بر دانشگاه آزاد ارجحیت داشته باشد و داوطلبان با توجه به رشته مورد انتخابی خود این دانشگاه را انتخاب می کنند.

در رابطه با اینکه در کدام رشته‌ها بهتر است وارد دانشگاه غیر انتفاعی شوید و در کدام رشته اعتبار مدرک غیر انتفاعی بالاتر است می توانید از مشاوری زبده در این حوزه سؤال کنید.

اما در کل می‌توان مدرک هر دو دانشگاه را معتبر دانست و به دلیل نظارت وزارت علوم و تحقیقات جای سؤالی در این مورد باقی نمی ماند.

 

 

اعتبار مدرک غیر انتفاعی و دانشگاه آزاد برای استخدام

اعتبار مدرک غیر انتفاعی برای استخدام چگونه است؟ اگر بخواهیم در فلان رشته استخدام شویم، بهتر است در کدام دانشگاه ادامه تحصیل دهیم و مدرک کدام دانشگاه می‌تواند برای ما معتبر باشد؟

این‌ها از نمونه سؤالاتی است که داوطلبان از مشاوران ایران تحصیل دارند. در مورد شرایط استخدام با توجه به مدرک باید بگوییم که مهم تر از مدرک و اعتبار آن، میزان اطلاعات و تخصص شماست که اهمیت دارد.

نباید از ابتدا و بدون اینکه تلاشی در راستای تخصص در رشته مورد انتخابی و یا پذیرفته شده خود به خرج دهید به دنبال استخدام باشید.

فارغ التحصیلان بسیاری را در دانشگاه‌های مطرح کشور داریم که متأسفانه در رشته خود هیچ‌گونه تخصصی ندارند.

حتی در مورادی دیده شده که فارغ التحصیلان دانشگاه های سطح پایین تر مؤفق به یافتن شغلی بهتر و با درآمد بسیار بالاتری در مقایسه با افراد دانش آموخته دانشگاه های سطح بالاتر شده اند.

در نتیجه، هرگز دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اید را برای یافتن شغل ملاک قرار ندهید. این موضوع فقط برای مشاغل خاص صدق می کند.

بنابراین، تنها نوع مدرک در این زمینه نمی‌تواند تعیین‌کننده باشد.

کسب تجربه در رشته‌ای که در آن مشغول به تحصیل بوده و یا اینکه قصد ادامه تحصیل در آن را دارید بسیار حائز اهمیت است.

البته اعتبار مدرک غیر انتفاعی بسیار مهم است و حتماً باید در رابطه با آن اطلاعات لازم را کسب کنید.

همچنین، باید بدانید که مدرک دانشگاه آزاد بهتره یا غیر انتفاعی؟ زیرا با توجه به رشته انتخابی شاید پاسخ این سؤال را بتوان متفاوت یافت.

 

 

اعتبار مدرک غیر انتفاعی در خارج

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را در مقاطع کارشناسی ارشد یا دکتری دارید.

اما از آن جایی دوران کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه غیر انتفاعی گذرانده اید از اعتبار مدرک غیر انتفاعی در خارج اطلاعی ندارید.

از آن جایی که یکی از معیارهای پذیرش و تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور فارغ التحصیلی از دانشگاهی معتبر و شناخته شده است بحث اعتبار مدرک غیر انتفاعی در خارج برای مهاجرت اهمیت زیادی پیدا می کند.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با اعتبار مدرک غیر انتفاعی در خارج هستید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

در مورد مدرک غیر انتفاعی برای اپلای چه می دانید؟

در حال حاضر افراد بسیاری مایل به گرفتن اپلای از دانشگاه های خارجی هستند و این رؤیا را در سر می پرورانند. اما در صورت تحصیل در دانشگاه غیر انتفاعی و فارغ التحصیلی از این دانشگاه در مورد مدرک غیر انتفاعی برای اپلای اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید اعتبار مدرک غیر انتفاعی برای اپلای چقدر است؟ به هر حال این موضوع در زمان گرفتن اپلای مسئله ای بسیار مهم است و نباید آن را دست کم گرفت.

جهت اطلاع از اعتبار مدرک غیر انتفاعی برای اپلای با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت بفرمایید.

 

 

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی برای مهاجرت به چه صورت است؟

همه می دانیم که اعتبار مدرک دانشگاهی که از آن فازغ التحصیل شده اید اهمیت زیادی برای مهاجرت دارد. در مورد اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی برای مهاجرت چه می دانید؟

آیا می توان از اعتبار مدرک غیر انتفاعی برای مهاجرت مطمئن بود؟ برای اطلاع از اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی برای مهاجرت با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

کانال اطلاع رسانی اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی

 

 

برای آشنایی با اعتبار مدارک مؤسسات غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

بیشتر بدانید

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 

ثبت نام دانشگاه آزاد

درباره دانشگاه علم و فرهنگ

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

لیست رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی

2.7/5 - (11 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی چگونه تعیین می شود؟ 

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی به وسیله وزارت علوم تحقیقات و فناوری تعیین می شود.

مدرک دانشگاه غیر انتفاعی بهتره یا آزاد؟ 

برای اطلاع از این موضوع که اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی بهتره یا آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی برای استخدام چگونه است؟ 

فارغ التحصیلی از دانشگاه غیر انتفاعی برای استخدام مشکلی به وجود نمی آورد. مگر در موارد خاص و مشاغل به خصوص که فرد لزوماً باید فارغ التحصیل دانشگاه های تاپ و سطح بالا باشد.

اعتبار مدرک غیر انتفاعی در خارج و جهت تحصیل در دانشگاه های خارجی چقدر است؟ 

جهت کسب اطلاعات بیشتری در مورد مدرک غیر انتفاعی برای اپلای و یا برای مهاجرت با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

376 دیدگاه دربارهٔ «اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی»

 1. Avatar photo Sadegh گفت:

  سلام خسته نباشید.من رشته مدیریت بازرگانی میخونم خواستم بدونم برای کار پیدا کردن تو آلمان اعتبار موسسه غیرانتفاعی حکیم جرجانی گرگان بیشتره یا دانشگاه آزاد گرگان؟ یا با هم فرقی دارن یا نه؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   اعتبار مدارک ازاد از مدارک دانشگاه های غیرانتفاعی بالاتر میباد اما باید توجه داشته باشید که مدرک شما تنها ۱۰ درصد ملاک میباشد جهت اطلاع از مابقی شرایط به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم همامی داخلی ۱۰۲ در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند.

 2. Avatar photo مهسا گفت:

  سلام ببخشید موسسات غیرانتفاعی چه تفاوتی با دانشگاه دارند؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   هیچ فرقی ندارند و حتی بعضی از موسسه های غیر انتفاعی بهتر از ازاد میباشد

 3. Avatar photo Maral گفت:

  سلام.وقتتون بخير
  رشته مدرکی که دانشگاه‌های غیرانتفاعی ارائه می‌دهند هنگام فارق التحصیلی،آیا اسم دانشگاه هم قید شده یا فقط اسم موسسه غیرانتفاعی لحاظ میشه؟
  همچنین آیا مدرک لیسانس زبان میتونه جایگزین آیلتس بشه جهت مهاجرت؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که دانشگاه باشه ام دانشگاه قید می شود و یا در صورتی که موسسه باشه همان موسسه اعمال میشود مدرک کارشناسی زبان جایگزین ایلتس نمی باشد

 4. Avatar photo علی توانا گفت:

  سلام
  آیا مدرک دکتری موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی مانند بهشت پارس برای مهاجرت به کانادا معتبر است و مورد پذیرش است.

  https://beheshtpars.ac-ir.org

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   مدارک تحصیلی غیر انتفاعی برای مهاجرت از اعتبار کافی برخوردار هستند

 5. Avatar photo Fari گفت:

  اعتبار مدرک موسسه هنر و معماری پارس برای اپلای تحصیلی مقطع دکترا معتبر هست؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله معتبر است.

 6. Avatar photo رحیم نظری گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون آیا حقوق غیر انتفاعی دانشگاه عدالت یااصول الدینی کیفت اموزشیشون در حد دانشگاه دولتی هست

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   سطح آموزش کمی با کیفیت پایین تر
   و سطح مدرک 3 درجه پایین تر هست

 7. Avatar photo ندا گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسیدر موسسه اموزشعالی غیر انتفاعی صائب تحت نظر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری هستم ایا میداتید میتوانن با این مدرک میتوانم در دانشگاه استرالیا ادامه تحصیل بدهم

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر است

 8. Avatar photo بیتا گفت:

  سلام من میخوام بین رشته طراحی لباس و حسابداری یکیشون رو در دانشگاه غیر انتفاعی بخونم . در واقع قصد مهاجرت به ترکیه دارم . چه کار کنم میشه به من مشاوره بدید

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام هردو رشته برای مهرجرت خوبه ولی باید شرایط بررسی شود میتونید برای دیافت اطلاعات تماس بگیرید

 9. Avatar photo آرش گفت:

  سلام شهرسازی علم و فرهنگ تهران یا عمران آزاد شمال؟کار و اپلای

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   کار و استخدامی تفاوتی ندارد
   برای مهاجرت و بورسیه آزاد

 10. Avatar photo نیما گفت:

  سلام وقت بخیر، اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی راغب اصفهانی در چه حد هست، مهندسی کامپیوتر راغب اصفهان بهتره یا علم و هنر یزد

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   هر دو غیر انتفاعی ها خوب هستند و سطحشان یکیه.

   1. Avatar photo Zahra گفت:

    سلام روانشناسی آزاد بهتره یا روانشناسی غیر انتفاعی
    مدرک کدوم معتبرتره؟

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     هر دو دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هستند از برخی شرایط های دیگر تفاوت دارند پیشنهاد می کنم در این خصوص با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید
     راه ارتباط :9099075307

     1. Avatar photo Sadegh گفت:

      سلام وقت بخیر. بنده در رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه غیرانتفاعی حکیم جرجانی گرگان مشغول تحصیل هستم‌. آیا این مدرک در آلمان برای پیدا کردن شغل اعتبار داره؟

     2. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

      سلام وقت به خیر
      اعتبار مدرک دانشگاه غیرانتفاعی از بسیاری از دانشگاه ها بالاتر است اما در نهایت به استفاده سما از این مدرک و مرکز ارائه دهنده دارد.
      برای بررسی شرایط و تراز دانشگاه مدنظر شمااز طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 کارشناس مربوطه سرکار خانم همامی داخلی 102 از ساعت 12 الی 20 روزهای شنبه تا پنجشنبه تماس بگیرید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دکتری-استاد-محور-دانشگاه-پیام-نور

  دکتری استاد محور دانشگاه پیام نور + شرایط 1403 | ایران تحصیل

  یکی از اهداف دانشگاه پیام نور حمایت از دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان است تا بتوانند با چالش‌های کمتری به ادامه تحصیل در مقطع دکتری بپردازند. به همین دلیل به تازگی شاهد روش دکتری استاد محور دانشگاه پیام نور برای...
 • شهریه دانشگاه پیام نور

  شهریه دانشگاه پیام نور 1403+ ثابت و متغیر هر مقطع و رشته

  شهریه دانشگاه پیام نور برای داوطلبانی که باکنکور و یا بدون کنکور پذیرفته می‌شوند، تفاوتی ندارد. دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم است که هر سال دانشجو می‌پذیرد. شهریه ثابت و متغیر مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد...
 • شرایط مشروطی دانشگاه پیام نور 1403 + سقف و عواقب

  سقف مشروطی دانشگاه پیام نور 1403 + سقف و عواقب

  سقف مشروطی دانشگاه پیام نور و قوانین انتخاب واحد دانشجویان مشروطی در هر یک از مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، متفاوت است اما در کل، اگر میزان معدل کل پایان ترم دانشجو از یک حد مشخص شده کمتر باشد،...
 • شرایط مشروطی دانشگاه غیر انتفاعی 1403 + سقف و عواقب

  مشروط شدن در دانشگاه غیر انتفاعی 1403 + سقف و عواقب

  مشروط شدن در دانشگاه غیر انتفاعی برای تمامی ترم‌ها است و چنانچه معدل کل پایان‌ ترم دانشجویان از حداقل میزان مشخص شده از سوی دانشگاه، کمتر باشد؛ دانشجو در آن نیمسال تحصیلی، مشروط می‌شود. دانشجویان مشروط برای انتخاب واحد در...
تماس با مشاور