تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
استعلام غیبت سربازی با کد ملی

استعلام غیبت سربازی با کد ملی + ورود به سامانه آنلاین

استعلام غیبت سربازی با کد ملی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آن دسته از مشمولینی که خدمت خود را به پایان نرسانده اند، حتما برای استعلام غیبت سربازی با کد ملی اقدام نمایید. در رابطه با اینکه غیبت سربازی چگونه محاسبه می شود؟ باید بگوییم با توجه به سن و همچنین میزان تحصیلات فرد. چگونه بفهمیم غیبت سربازی داریم؟ اگر درخواست خود را برای معافیت موقت ارائه نموده اید، می توانید از استعلام نظام وظیفه با کد ملی استفاده نمایید. با استفاده از استعلام غیبت سربازی با کد سخا کلیه مشمولین می توانند بدون مراجعه حضوری، استعلام بگیرند.

 

 

برای استعلام غیبت سربازی با کد ملی – اطلاع از نحوه دریافت بخشودگی غیبت سربازی و همچنین اطلاع از میزان جریمه غیبت سربازی می توانید سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه استعلام غیبت سربازی با کد ملی

 

"نحوه

 

سازمان نظام وظیفه عمومی ، برای سهولت انجام کار کلیه مشمولان، و همچنین عدم مراجعه حضوری به مراکز پلیس +10 تلاش نموده است تا انجام کارهای خود را به صورت غیر حضوری به انجام برسانند. استعلام غیبت سربازی با کد ملی با استفاده از فعال سازی پیامک امکان پذیر است. سازمان نظام وظیفه عمومی دو سرویس بدین منظور در نظر گرفته است. متقاضیان توجه داشته باشند که احتمالا استعلام از طریق پیامک، با هزینه همراه خواهد بود.

سرویس اول برای استعلام کدملی : در سرویس اول برای آن دسته از مشمولینی است که ثبت نام خود را به انجام رسانده اند، می توانند با استفاده از این سامانه، جهت اطلاع رسانی، اعلام بررسی اقدامات انجام شده، از این سرویس استفاده نمایند. سرویس ذکر شده برای استعلام مواردی همچون : تاریخ بررسی پرونده، تایید، ارسال به شورا، دعوت به شوراها، درخواست برای استعلام، عودت، صدور کارت، تحویل به پست و … از سرویس مذکور استفاده نمایند.

سرویس دوم : مختص به مشمولینی است که درخواست خود را به ثبت رسانده اند و حال می خواهند از طریق استعلام غیبت سربازی با کد سخا از همین سامانه استفاده نمایید. کافی است علامت ؟ را به شماره 11026010 پیامک را ارسال نمایید. جهت اطلاع از آخرین وضعیت مشمولین عدد : 1 را برای دریافت کد سخا با کد ملی ارسال نمایید. جهت اطلاع از وضعیت رسبدگی به پرونده : عدد 2، کد سخا، کد ملی  و همچنین برای اطلاع از وضعیت رسیدگی برای درخواست تعویض کارت، عدد 3 را وارد نمایید.

 

 

چگونه بفهمیم غیبت سربازی داریم؟

 

چگونه بفهمیم غیبت سربازی داریم؟

چگونه بفهمیم غیبت سربازی داریم؟

 

مطابق با قوانین تعیین شده معافیت موقت تحصیلی، کلیه دانش آموزان، طلاب در صورتی که درخواست خود را به ثبت رسانده باشند. می توانند تا حداکثر یک سال پس از تحصیل، برای معافیت خود اقدام نمایند. پس از پذیرش در دانشگاه های با آزمون و بدون آزمون نیز، بر اساس مقطع تحصیلی لازم است درخواست خود را تمدید نموده و مجددا به ثبت  برسانند. در این شرایط، هر یک از فارغ التحصیلان، بر اساس مقطع تحصیلی خود، می توانند از معافیت موقت بهره مند شوند.

چنانچه مشمول سربازی می باشید، اما برای معافیت از سربازی، درخواست خود را به ثبت نرسانده است و مایل به ادامه تحصیل نمی باشد و یا انصراف از تحصیل داده اند، پس از رسیدن به سن 18 سالگی تمام، تنها تا 6 ماه فرصت خواهد داشت تا خود را معرفی نماید. در صورتی که درخواست خود را به ثبت رسانده اید اما برای اعزام به خدمت آماده نشده اید، غائب محسوب خواهید شد و در صورت اعزام لازم است زمان بیشتری را علاوه بر دوره ضرورت خود سپری نمایید.

آن دسته از مشمولانی که به صورت آزاد تحصیل نموده اند نیز برای استعلام غیبت سربازی با کد ملی تنها تا موعد قانونی زمان خواهند داشت. همچنین مشمولان خدمت از سربازی در صورتی که برای خدمت سربازی خود در زمان تعیین شده اقدام ننموده باشند، غائب محسوب خواهند شد و به همین دلیل لازم است مدارک خود را ارائه نمایند.

 

 

استعلام غیبت سربازی با کد سخا

 

استعلام غیبت سربازی با کد سخا

استعلام غیبت سربازی با کد سخا

 

در صورتی که غیبت سربازی داشته باشید، حتما لازم است از میزان غیبت خود اطلاع یابند. در صورت داشتن غیبت نمی توانید از تسهیلات سربازی استفاده نمایند. بنابراین حتما، برای استعلام سربازی اقدام نمایند. فرد مشمول خدمت سربازی اقدام به استعلام نمایند. همانطور که می دانید، استعلام غیبت سربازی از دو طریق امکان پذیر است. استعلام غیبت سربازی از طریق مراجعه به دفاتر پلیس +10 و همچنین از طریق استعلام غیبت سربازی با کد سخا.

برای دریافت راهنمای بیشتر در رابطه با استعلام غیبت سربازی و همچنین دریافت مشاوره برای معافیت موقت و دائم و شرایط دریافت معافیت برای تمامی انواع معافیت، می توانید با شماره های پشتیبانی نظام وظیفه 9099072952 ( از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران)  از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه استعلام غیبت سربازی با کد ملی به شما مشمولین عزیز ارائه نماییم. برای استعلام غیبت سربازی با کد سخا می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. پاسخ به سوالات چگونه بفهمیم غیبت سربازی داریم؟ و غیبت سربازی چگونه محاسبه می شود؟ را به صورت کامل از مشاوران نظام وظیفه ما دریافت نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

شرایط سربازان متاهل برای خدمت نظام وظیفه عمومی

شرایط ترخیص از خدمت برای تحصیل چیست؟

خرید خدمت سربازی در سال 99

استعلام غیبت سربازی با کد ملی

استعلام غیبت سربازی با کد سخا

3/5 - (6 امتیاز)

چگونه می توانیم برای استعلام غیبت سربازی با کد ملی اقدام نماییم؟

جهت استعلام غیبت سربازی با کد سخا می توانید از طریق وب سایت در نظر گرفته شده بدین منظور استفاده نمایید.

 

 

غیبت سربازی چگونه محاسبه می شود؟

سن، میزان تحصیلات، تعداد سال های استفاده از معافیت تحصیلی تعیین کننده موضوع می باشد.

 

 

چگونه بفهمیم غیبت سربازی داریم؟

با استعلام نظام وظیفه با کد ملی به صورت پیامک و اینترنتی به راحتی می توانید از میزان غیبت سربازی خود اطلاع یابید.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. علي
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقت بخيرسوال قبلي منو جواب ندادين

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام کدوم سوال رامیفرمایین

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   باسلام تاسوالتونرونگیدنمیتوانم جواب بدم

 2. محمد
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام خوبین من تزریقات و پانسمان میتونم انجام بدم‌چجوری وارد بهداری ارتش بشم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت به خیر اطلاعیه و فراخوان های منتشر شده از سوی ارتش را پیگیری نمایید.

 3. مبین مجرد
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۶

  عالی

 4. نرگس
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع هستم میشه در استخدامی شرکت کنم

  • مبین مجرد
   ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

   عالی

 5. سالار
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام،من کارت پایان خدمت دارم و کفالت هستش ایا مشکلی پیش میاد برام یا خیر؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام خیر برای استخدلم در ارتش معافیت پزشکی فقط مشکل ساز میشه

 6. رضا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام من در صورتم پارگی داشتم با دوچرخه زمین خوردم بقیه خورده جاش مونده رد میشم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام برای ارتش مصاحبه دارید که وضعیت جسمانی داوطلب مهمه ولی از قبل نمیشه تعیین کرد

 7. ali rstmi
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

  با سلام و خسته نباشی شرایط افراد بسیجی در استقدامی ارتش نیرو دریای چیه

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام فراخوان پذیرش ارتش از سایت آجا اعلام میشود و همه شرایط و نحوه ثبت نام از همین سایت اعلام میشود

ایران تحصیل
تماس با مشاور