تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش

استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش 1400 | ثبت نام + زمان و شرایط گزینش

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۱۷
استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آیا از زمان و نحوه استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش 1400 اطلاع دارید؟ شرایط استخدام سرایدار در آموزش و پرورش شامل چه مواردی می شود؟ افرادی که مایلند به عنوان نیروی خدماتی در سازمان آموزش و پرورش مشغول به کار شوند، می توانند همزمان با انتشار فراخوان نام نویسی، فرم تقاضانامه را تکمیل کرده و در آزمون شرکت نمایند. این داوطلبان لازم است که در مورد شرایط لازم جهت ورود به این ارگان در مشاغل مربوطه مطلع شوند.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهیم. اما چنانچه به دنبال آشنایی کامل با روند و تاریخ ثبت نام ، برگزاری آزمون، شرایط کاری و دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش هستید، می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید. 

 

 

برای آشنایی با نحوه و زمان استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش سال جاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش 1400

 

زمان استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش

 

سازمان آموزش و پرورش به منظور تامین نیروی خدماتی خود، اقدام به استخدام افراد واجد شرایط می کند. بدین ترتیب، متقاضیانی که از شرایط استخدام نیرو در آموزش و پرورش برخوردارند، بایستی در زمان های مقرری که طی فراخوان اعلام می گردد، جهت انجام مراحل نام نویسی اقدام نمایند.

بر اساس اخباری که در 11 اردیبهشت منتشر گردید، این سازمان در نظر دارد تا در سال جاری نیز 25 هزار را در تابستان از طریق برگزاری آزمون، به استخدام سرایدار در آموزش و پرورش در آورد. چرا که طبق اخبار موجود در این زمینه، سازمان مربوطه با کمبود نیرو مواجه شده است و بایستی درصدی از آن را تامین نماید.

البته هنوز تاریخ دقیقی برای این منظور مشخص نشده است و نمی توان به قطعیت گفت که زمان استخدام  نیروی خدماتی آموزش و پرورش در چه روز یا ماهی خواهد بود. اما این حال، به محض اعلام موراد مربوطه، این مقاله به روز رسانی خواهد شد و داوطلبان می توانند تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

 

چنانچه مایل به آگاهی از سوالات مصاحبه استخدام آموزش و پرورش هستید، وارد لینک قرمز شوید

 

 

نحوه استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش

همانطور ک گفته شده، استخدام سرایدار در آموزش و پرورش در قالب آزمون صورت می گیرد. فرایند معمول اختصاص ظرفیت جهت پذیرش نیز بر اساس نیاز هر استان صورت می گیرد. به این ترتیب که مدارس شهرها یا شهرستان های هر استان، تعداد افراد مورد نیاز جهت انجام اموری همچون مراقبت و نگهداری از امکانات و تجهیزات مدارس را به وزارت اعلام کرده و این وزارت خانه با توجه به مجموع بدست آمده، ظرفیت استخدام را تعیین می کند.

بر اساس گفته معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش، حدود 45 هزار کمبود نیروی خدماتی در این ارگان وجود دارد که انتظار می رود حدود 25 هزار آن در امسال تامین شود.

 

 

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی جهت قبولی در آزمون استخدامی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

شرایط استخدام سرایدار در آموزش و پرورش چیست؟

 

شرایط استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش

 

از آنجا که هنوز جزئیات و شرایط استخدام سرایدار در آموزش و پرورش مشخص نشده است، آیین نامه ایی بر این مبنا نیز منتشر نگردیده. اما با توجه به آنچه که در سال های گذشته برای استخدام نیروی خدمتی آموزش و پرورش در نظر گرفته شد، مهم ترین شرایط را می توان به شرح زیر توصیف کرد که غالبا شرایط عمومی می باشد:

 

  • اعتقاد به دین مبین اسلام و پایبندی به احکام اسلامی
  • داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران و التزام عملی به ولایت فقیه
  • عدم سوء پیشینه
  • هم خانم ها و هم آقایان می توانند در این آزمون شرکت کرده و در صورت قبولی و داشتن شرایط لازم مشغول به کار شوند.
  • شرایط سنی شرکت کنندگان به طور معمول از سی تا سی و پنج سال می باشد.

 

 

برای اطلاع از نحوه و زمان اعلام نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا توضیحات هر چند مختصری را در مورد روال معمول و شرایط استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش ارائه دهیم و تا حدودی شما را با نحوه جذب آشنا کنیم.

از آنجا که در این زمینه اطلاعا زیادی در اختیار داوطلبان وجود ندارد، به طور معمول سوالات بسیاری مطرح می شود. داوطلبان عزیز می توانید از طریق شماره های درج شده در جدول زیر در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب با همکاران ما تماس و ابامات خود را مطرح فرمایند. 

 

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام سرایدار و نیروی خدماتی آموزش و پرورش و سوالات گزینش سال جاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

نحوه گزینش آموزش و پرورش 

 لیست رشته های استخدامی آموزش و پرورش

 رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی

استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش

5/5 - (1 امتیاز)

زمان استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش در چه تاریخی است؟

هنوز اطلاعیه ایی مبنی بر تاریخ و زمان ثبت نام یا برگزاری این آزمون در دست نیست. اما بمحض اطلاع رسانی، این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

ظرفیت های پذیرش جهت استخدام سرایدار در آموزش و پرورش چند نفر است؟

بر اساس گفته معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش، حدود 45 هزار کمبود نیروی خدماتی در این ارگان وجود دارد که انتظار می رود حدود 25 هزار آن در امسال تامین شود

ظرفیت های تعیین شده برای استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش بر چه اساسی است؟

اختصاص ظرفیت جهت پذیرش نیز بر اساس نیاز هر استان صورت می گیرد. به این ترتیب که مدارس شهرها یا شهرستان های هر استان

شرایط استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش چیست؟

برای اطلاع از شرایط استخدام نیروی خدماتی در آموزش و پرورش می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور