ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استخدام سایپا 1402 {شرایط} + لینک سایت ثبت نام

استخدام سایپا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرکت سایپا هر ساله برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افرد واجد شرایط اقدام به استخدام افراد مختلف می نماید. برای استخدام سایپا نیز معمولاً آگهی استخدام منتشر خواهد شد و سپس از میان افراد واجد شرایط، افراد مناسب انتخاب می شوند.

شرکت سایپا یکی از بزرگ ترین شرکت های خودروسازی است که در آن عملیات تولید و مونتاژ خودروها انجام می شود. این شرکت هر ساله شرایطی را برای استخدام تعیین می کند و افراد علاقه مند می توانند پس از طی شدن مراحل، برای استخدام تقاضا داده و به استخدام سایپا در بیایند.

از آنجایی که بسیاری از داوطلبان در رابطه با شرایط و نحوه ثبت نام اطلاعات کافی را ندارند و یا نمی دانند برای ثبت نام آزمون استخدامی سایپا چه مواردی را باید مطالعه کنند، ما در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوعات بپردازیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با استخدام سایپا دیزل و نحوه ورود به سایت ثبت نام استخدام این شرکت داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.

استخدام سایپا همیشه در تاریخ های معینی انجام می شود، بری اطلاع از تاریخ ها نیز باید مرتب وبسایت این شرکت و یا سامانه های استخدامی را بررسی کنید. در صورتی که زمان این کار را ندارید و یا فکر می کنید ممکن است تاریخ ها را از دست بدهید، کافی با شماره تماس 9099075307 تماس بگیرید تا از این موارد اطلاعات لازم را کسب کنید.

زمان ثبت نام استخدام سایپا

برای اطلاع از زمان ثبت نام استخدام سایپا دیزل نیاز است اطلاعیه های درج شده در سایت ثبت نامی را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام اقدام کنید. توجه داشته باشید که حتماً اطلاعیه های سایت های معتبر را چک کرده و در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام کنید. از آنجایی که ممکن است زمان های تعیین شده برای ثبت نام تمدید نداشته باشند، به همین دلیل ضروری است که حتماً در تاریخ های اعلام شده اقدام به ثبت نام نمایید.

زمان ثبت نام استخدام سایپا

با توجه به این موضوع، در صورتی که اطلاعیه برگزاری آزمون استخدامی شرکت سایپا  1402 منتشر شود، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

دفترچه ثبت نام استخدام شرکت سایپا

روند استخدامی شرکت سایپا هر ساله با انتشار فراخوان های استخدامی در سایت اصلی سایپا و یا انتشار اطلاعیه های استخدامی در سایت های کاریابی آغاز میشود. تا به امروز دفترچه ای برای ثبت نام منتشر نشده است. مراحل ثبت نام بدین صورت است که داوطلبان باید از طریق اطلاعیه ها و آگهی های درج شده در سایت های اشتغال یابی معتبر با ارسال و آپلود رزومه خود در آن ها، شانس خود را امتحان کنند.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

برای اطلاع از شرایط استخدام ایرانخودرو روی لینک کلیک کنید.

شرایط استخدام شرکت سایپا

در این قسمت همراه ما باشید تا شرایط استخدام سایپا را بیشتر بررسی کنیم. شرایط استخدام سایپا شامل شرایط عمومی و اختصاصی می شود که در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

شرایط عمومی استخدام در شرکت سایپا :

شرایط عمومی استخدام در شرکت سایپا :

💠 متقاضی باید تابعیت جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

💠 آقایان متقاضی باید از جهت خدمت نظام وظیفه عمومی، مشکلی نداشته باشند.

💠 افراد داوطلب باید دارای مدرک ليسانس و بالاتر باشند.

💠 افراد دارای معافيت پزشكی، در صورت تاييد توسط پزشک شركت میتوانند استخدام شوند.

💠 اعتقاد به یکی از دین های رسمی جمهوری اسلامی ایران ضروری است.

💠 نداشتن هرگونه سو پیشینه کیفری به تشخیص مراجع ذی صلاح نیز باید وجود داشته باشد.

💠 شرایط اختصاصی نیز شامل مرتبط بودن مدرک تحصیلی با مدرکی که در آگهی استخدام آمده، می باشد.

شرایط سنی استخدام در شرکت سایپا 

تفاوتی ندارد قصد استخدام سایپا را داشته باشید و یا بخواهید برای شرکت های دیگر اقدام کنید، در ادامه ما شرایط سنی مورد نیاز را بررسی خواهیم کرد.

شرایط سنی استخدام در شرکت سایپا 

طبق اعلامیه های منتشر شده داشتن شرایط سنی حداقل ۱۸ سال تمام برای همه افراد متقاضی و حداکثر سن طبق موارد زیر الزامی می باشد که در ادامه بررسی خواهیم کرد.
🔴 برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم حداکثر سن ۲۵ سال
🔴 برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی حداکثر سن ۲۸ سال
🔴 برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی حداکثر سن ۳۰ سال
🔴 برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حداکثر ۳۲ سال
🔴 برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری بدون محدودیت سنی
تبصره: در صورت داشتن سابقه کار مرتبط تا ۵ سال به حداکثر سن افزوده می‌شود.

برای کسب اطلاع از شرایط استخدام نهاد ریاست جمهوری روی لینک مربوطه کلیک نمایید

شرایط استخدام در سایپا دیزل

گروه صنعتی سایپا مانند تمامی شرکت های دیگر دارای نمایندگی‌های مجاز و همچنین شرکت‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه است که در اکثر استان و شهرستان‌های کشور شعبه دارند. یکی از مهم ترین این زیر مجموعه ها سایپا دیزل است.

شرایط استخدام در سایپا دیزل

استخدام نیروی کار برای این سازمان از جمله سایپا دیزل بستگی به نیاز آن‌ها و با شرایط مورد نیاز انجام می‌گیرد. تمامی داوطلبان استخدام می‌توانند با مراجعه به منابع انتشار آگهی‌های استخدامی معتبر شهر خود از شرایط استخدام در این سازمان‌ها و نمایندگی‌ها در زمان‌های مشخص آگاه شوند. به جز سایپا دیزل این سازمان‌ها عموما شامل شرکت‌های تأمین قطعات، تولید قطعات و… و یا نمایندگی‌های مجاز ارائه دهنده خدمات پس از فروش سایپا خواهد بود.

استخدام در این نمایندگی‌ها ااغلب از طریق آگهی‌های استخدامی و از افراد بومی خواهد بود. به طور مثال برای استخدام نمایندگی سایپا در تهران تنها متقاضیان ساکن شهر تهران مجاز به ارسال درخواست خواهند بود و یا برای استخدام در سایپا کرج، تنها افراد ساکن استان البرز یا شهر کرج مجاز به ارسال فرم استخدام می باشند.

برای اطلاع از ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو روی لینک کلیک کنید.

رشته های مورد نیاز استخدام شرکت سایپا

در این قسمت همراه ما باشید تا رشته هایی را که در سایت ثبت نام استخدام سایپا دیزل آورده شده، بررسی کنیم.

مدیریت مالی مهندسی مکانیک
مهندسی پلیمر  مهندسی برق
مدیریت بیمه اکو مدیریت بازرگانی
حسابداری مهندسی صنایع
دیپلم فنی حرفه ای دیپلم نظری

مدارک لازم ثبت نام آزمون استخدامی سایپا

تمامی متقاضیان استخدام در شرکت سایپا  باید مدارک لازم را به صورت کامل آماده نمایند. این مدارک شامل مدارک اطلاعات هویتی داوطلب می باشد که مربوط به شناسنامه، کارت ملی و موارد دیگر خواهد بود. مدارکی همچون مدارک اطلاعات تماس، اطلاعات محل سکونت، وضعیت تاهل و نظام وظیفه، مدرک تحصیلی، میزان سابقه کاری در صورت نیاز، ممکن است درخواست شود.

تمامی مدارک باید به صورت صحیح آپلود شده و بارگزاری شود، به علاوه داوطلبان نیاز است رزومه خود را ضمیمه این مدارک نماید.

 مدارک مورد نیاز در جدول زیر آمده است:

 

2 قطعه عكس پرسنلی 3*4 6 قطعه عكس پرسنلی 3*4
اصل مدرک تحصیلی به همراه كپی اصل مدرک تحصیلی به همراه 2 نسخه كپی
اصل شناسنامه به همراه كپی از تمام صفحات اصل شناسنامه متقاضی به همراه كپی از تمام صفحات
اصل شناسنامه همسر و فرزندان به همراه كپی از تمام صفحات در صورت متاهل بودن اصل شناسنامه همسر و فرزندان به همراه كپی از تمام صفحات در صورت متاهل بودن
اصل و کپی کارت ملی اصل كارت پایان خدمت یا معافیت قانونی به همراه كپی
اصل كارت پایان خدمت یا معافیت قانونی به همراه كپی مدارک مرتبط با سوابق آموزشی
مدارک مرتبط با سوابق كاری كپی از صفحه اول دفترچه بیمه
گواهی عدم سوء پیشینه كیفری

 

برای اطلاع از رشته های مورد تایید استخدام ایران خودرو کلیک کنید.

 

نحوه ثبت نام برای استخدام در سایپا

همانطور که در موارد فوق بررسی کرده بودیم، ثبت نام سایپا تنها از میان داوطلبان متقاضی انجام شده و افراد متقاضی باید یا روزمه خود را بفرستند و یا برای ثبت نام الکترونیکی از طریق وبسایت اقدام نمایند. ممکن است افرادی که استخدام می شوند به صورت تمام وقت، پاره وقت و یا پروژه ای فعالیت نمایند.

 در صورت وجود هر گونه سوال و یا ابهام در خصوص زمان، نحوه و شرایط ثبت نام استخدام سایپا  می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

نحوه ثبت نام برای استخدام در سایپا

به صورت کلی روند استخدام متقاضیان در شرکت سایپا به این صورت است که برای تامین نیروی مورد نظر از خارج از شرکت، آزمون برگزار شده و فراخوان هایی منتشر می شود. با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون، متقاضیان می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

همان طور که پیش تر اشاره شد، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی جدید این شرکت اعلام نشده است. از این رو متقاضیان استخدام در این شرکت می توانند وارد وب سایت semico.ir شده و برای ارسال رزومه اقدام کنند. در نهایت پس از تکمیل فرم مربوطه، آن را به نشانی ایمیل درج شده در بخش همکاری با ما از وب سایت گروه سرمایه گذاری سایپا فرستاده تا درخواست استخدام شما در شرکت سایپا ثبت شود.

مرحله اول: متقاضیان باید در مرورگر خود آدرس وب سایت گروه سرمایه گذاری سایپا به نشانی www.semico.ir را وارد نمایند.

مرحله دوم: در صفحه باز شده، باید بر روی عبارت “دانلود فرم پرسشنامه استخدام” کلیک نمایند.

مرحله سوم: پس از پر کردن فرم مذکور را با اطلاعات هویتی، تحصیلی و شغلی خود، فرم مربوطه را به آدرس hr@semicogroup.com ارسال کنند.

 

آخرین اخبار پیرامون استخدام سایپا

 ما در ادامه مهم ترین موارد مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی سایپا را بررسی خواهیم کرد. ذر صورت انتشار خبرهای جدید این مطلب به روز رسانی خواهد شد. آخرین فرصت های شغلی در شرکت سایپا از قرار زیر است.

 

✅انباردار آقا برای نمایندگی سایپا در کرمان 25 آذر ۱۴۰۲

 •  حضوری
 •  مقطع تحصیلی مهم نیست
 •  سابقه نیاز ندارد
 •  حقوق توافقی
 • آقا
 •  نیمه‌وقت

✅حسابدار و کمک حسابدار در نمایندگی سایپا یدک صادقیان 25 آذر ۱۴۰۲

 •  حضوری
 • نیاز به سابقه دارد (1 سال)
 •  حقوق توافقی
 •  تمام‌وقت (9 تا 18)

✅ برقکار خودرو و نیروی اپشن کار در نمایندگی سایپا

 • حضوری
 • مقطع تحصیلی مهم نیست
 • نیاز به سابقه ندارد
 • حقوق توافقی
 • مرد
 • نیمه‌وقت

 حسابدار حرفه ای آقا در نمایندگی سایپا

 • حضوری
 • مقطع تحصیلی مهم نیست
 • سوابق مختلف
 • حقوق توافقی
 • مرد
 • نیمه‌وقت

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

خلاصه مطلب

ما سعی کردیم در این مطلب به بررسی شرایط استخدام سایپا بپردازیم و جزییات مربوط به ثبت نام استخدام سایپا را بررسی کنیم. از آنجایی که ثبت نام آزمون استخدامی سایپا پس از انتشار فراخوان ها آغاز خواهد شد، نیاز است که داوطلبان در اسرع وقت تمامی اطلاعیه های صادر شده را بررسی نمایند. اگر پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص استخدام سایپا دیزل یا نحوه ورود به سایت ثبت نام استخدام سایپا داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا شرکت سایپا برای استخدام شرایط خاصی دارد؟

بله ممکن است برای هر رشته یک سری شرایط خاص تعیین شده باشد.

آیا شرکت سایپا برای استخدام مرحله مصاحبه نیز دارد؟

بله ممکن است از افراد خواسته شود در مصاحبه نیز شرکت کنند.

برای استخدام در شرکت سایپا چه شرایط سنی لحاظ شده است؟

این شرکت برای استخدام از هر گروه شغلی و برای مدارک تحصیلی متفاوت، شرایط سنی متفاوتی را لحاظ کرده است.

نظرات

 1. mina
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  خسته نباشید… برای ثبت نام استخدام سایپا رزومه رو کجا باید ارسال کنیم.

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام وقت بخیر
   به صورت حضوری به معاونت نیروی انسانی سایپا در استان خود مراجعه فرمایید .

 2. محمد 1372
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام. جواب آزمون استخدامی سایپا کی میاد؟

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)