ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام 1403 + شرایط

استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام 1403 اعلام شد. سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام یک سازمان شبه دولتی یا خیریه است که برای اولین بار در سال ۱۳۶۸ و به فرمان امام خمینی (ره) تاسیس شد. این ستاد امروز هزاران زمین و ملک را توقیف کرده و برای مصارف خیریه استفاده می کند و وظیفه مدیریت این مجموعه بر عهده ولی فقیه می باشد.

در همین راستا سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام آماده استخدام بسیاری از متقاضیان میباشد که تابع شرایط و قوانینی است که در ادامه مقاله به آن پرداخته شده است. در صورت هرگونه سوال و یا ابهامی در خصوص استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام 1403 میتوانید با مشاوران ما با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

برگزاری آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام 1403

هر ساله ستاد اجرایی فرمان امام اقدام به استخدام و جذب نیرو برای کار در این شرکت و ارگان می کند. این آزمون در سال قبل در تاریخ ۱۱ آذر برگزار شده و این سازمان در رشته های مختلف اقدام به پذیرش افراد متقاضی کرد.

برگزاری آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام

افرادی که دارای شرایط اعلام شده هستند یا علاقه مند به کار در این ستاد می باشند می‌ توانند از طریق سایت های معتبر پیگیر شرایط استخدام و زمان آن شده و سپس در این آزمون شرکت نمایند، افراد متقاضی باید در ابتدا دفترچه منتشر شده توسط این ستاد را مطالعه کرده و اگر دارای شرایط یا رشته های درخواستی هستند نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند.

علاوه بر این، این افراد باید در زمان و تاریخ اعلام شده ثبت نام خود را انجام دهند یا نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. در بیشتر مواقع این سازمان نیاز به شغل و رشته هایی مانند کارشناس حقوق، کارشناس مالی، کارشناس اجتماعی و مسئول دفتر و مواردی از این قبیل دارد که افراد متقاضی می توانند در صورت تمایل نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

علاوه بر این امروزه در برخی شهرهای ایران در صورتی که داوطلبان به حد نصاب برسند این آزمون برگزار می گردد پس از پایان آزمون در حدود یک الی دو هفته بعد، نتایج اولیه اعلام می‌ شود و داوطلبانی که پذیرفته شده اند باید برای پذیرش نهایی یا مصاحبه به مراکز اعلام شده مراجعه کنند.

توجه به این نکته بسیار ضروری است که داوطلبان باید دفترچه آزمون منتشر شده را با دقت فراوان مطالعه کرده و به فراخوان های مربوطه دستگاه اجرایی دقت کنند تا بتوانند تمام اطلاعات لازم جهت شرکت در این آزمون مانند زمان دریافت کارت ورود به جلسه، رشته های مورد نیاز، سن داوطلبان و مواردی از این قبیل را دریافت کنند.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام 1403

👈 برای شرکت در آزمون و استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام نیاز به مدارک مختلفی می باشد که بهتر است قبل از ثبت نام و برای سهولت و کاهش خطا در آن از قبل مدارک خود را آماده کرده تا بتوانید با اطمینان ثبت نام کنید. مدارک مورد نیاز برای شرکت در این آزمون به شرح زیر است:

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام

✔️ اسکن عکس ۳ * ۴ داوطلب با وضوح بالا و پس زمینه سفید.

✔️ ارائه اطلاعات فردی همانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، نام پدر.

✔️ اطلاعات کامل شناسنامه مانند شماره ملی، سریال های شناسنامه، عکس صفحه اول شناسنامه.

✔️ اطلاعات محل زندگی داوطلب و شماره تماس آن ها.

✔️ اطلاعاتی مانند سوابق تحصیلی یا رده شغلی، زمان تحصیل، مدرک تحصیلی.

بهتر است در زمان ثبت نام همه اطلاعات خواسته شده را وارد و کامل کنید تا هنگام دریافت کارت ورود به جلسه یا هنگام مصاحبه شغلی با مشکل روبرو نشوید.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام

زمان بندی آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام 1403

👈 توجه به زمان بندی در مورد آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام مانند زمان ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان اطلاع از نتایج آزمون اهمیت داشته و باید به آن دقت شود.

داوطلبان در ابتدا باید از طریق ارائه مدارک خواسته شده در این آزمون شرکت کرده و سپس کارت ورود به جلسه را دریافت نموده و در زمان اعلام شده جهت شرکت در این آزمون اقدام کنند کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی در سایت مربوطه منتشر می‌ شود.

مانند آزمون استخدامی بخش خصوصی، پس از برگزاری آزمون حدود یک هفته بعد، نتایج اعلام می شود و در صورتی که پذیرفته شده باشید می توانید نسبت به ثبت نام در مراحل دیگر اقدام کنید. آخرین ثبت نام برای آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام در مرداد ماه انجام شد و داوطلبان می توانستند از 29 مرداد ماه تا 20 شهریور برای نام نویسی اقدام کنند.

توجه داشته باشید که پس از ثبت نام به شما کد رهگیری داده می‌ شود و این کد به معنی پایان ثبت‌ نام است، همچنین تا زمانی که این کد را دریافت نکرده اید مراحل ثبت نام هنوز به پایان نرسیده است و بهتر است برای پیشگیری های بعدی و اطلاع از نتایج آزمون کد رهگیری را یادداشت کنید.

شرایط شرکت در آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام 1403

👈 برای شرکت در آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام مطالعه و دقت به تمام شرایط ذکر شده در این دفترچه بسیار ضروری می باشد. این دفترچه دارای شرایط و ضوابطی است که باید داوطلبان و افراد علاقه مند به شرکت در این آزمون آن را به طور کامل مطالعه کرده و تمام شرایط را در نظر بگیرند.

قبل اقدام به ثبت‌ نام در این این آزمون دفترچه اطلاعیه توسط سازمان سنجش در این سایت منتشر می‌ شود و افراد متقاضی می توانند برای اطلاع از شرایط یا جزئیات مربوطه به این سایت مراجعه کرده و این دفترچه را دریافت نمایند.

برای شرکت در آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام و حتی پذیرفته شدن در ستاد اجرایی فرمان امام یکسری شرایط عمومی و اختصاصی لازم است که به شرح آن ها می پردازیم:

👈 اعتقاد به دین مبین اسلام و انجام تمام فرایض و واجبات آن

👈 اعتقاد به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه

👈 داشتن تابعیت ایرانی

👈 داشتن حداکثر سن ۲۶ سال برای صاحبان مدرک کارشناسی، حداکثر سن ۳۰ سال برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دارا بودن حداکثر سن ۳۶ سال برای صاحبان مدرک دکترا.

👈 داشتن سلامت جسم و روان متناسب با شغل و رشته های انتخابی

👈 نداشتن سابقه کیفری یا جزایی و همچنین عدم اعتیاد به هرگونه ماده مخدر یا روانگردان ها، علاوه بر این داشتن کارت پایان خدمت برای شرکت در این آزمون ضروری است.

👈 از اصلی ترین شروط شرکت در آزمون و استخدام شدن در آن عدم اشتغال خویشاوندان در مجموعه های استاد اجرایی فرمان امام یا واحدهای مربوطه است علاوه بر این مرد مذکور نباید در سایر ارگان ها یا سازمان‌های دولتی اشتغال یا تعهد داشته باشد.

سامانه و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام 1403

همان طور که قبلاً گفته شد فراخوان ثبت نام در آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام توسط سایت trmcg.iran_azmoon.ir به صورت غیر حضوری انجام می شود که متقاضیان می‌ توانند برای ثبت‌ نام به این سایت مراجعه کنند.

سامانه و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام

در مرحله اول پس از ورود به این سایت باید هزینه نام نویسی را پرداخت کرده و شماره سریال مربوطه را یادداشت نمایید، در مرحله بعد بازگشته و گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید (بهتر است چندین بار دفترچه ارائه شده را مطالعه کنید تا مطمئن شوید واجد شرایط شرکت در این آزمون هستید).

در مرحله بعد اطلاعات مورد نیاز خود را مانند شماره شناسنامه و کد ملی وارد کرده و سپس به مرحله بعد وارد شوید، در این مرحله نیز باید اطلاعاتی که از شما خواسته شده است را وارد نموده و سپس ثبت نام خود را نهایی کنید.

توجه داشته باشید که برای ثبت نام در این ستاد حتماً باید به سایت trmcg.iran_azmoon.ir مراجعه کرده و سایت‌ های دیگر اعتباری ندارند مگر اینکه قبل تر در سایت سازمان سنجش به آن اشاره شده باشد.

در هنگام ثبت نام باید تمام اطلاعات شخصی خود را به طور کامل و دقیق وارد کنید. همچنین آخرین مرحله ثبت نام دریافت کد رهگیری است و تا دریافت نکردن این کد هنوز ثبت نام شما نهایی نشده است، پس به این نکته توجه کنید.

برای اطلاع از ثبت نام استخدام آموزش و پرورش روی لینک مربوطه کلیک کنید.

راهنمای تصویری ثبت نام آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام 1403

از آنجا که آشنایی با مراحل نام نویسی در آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام بسیار اهمیت دارد، در ادامه راهنمای تصویری فرایند ثبت نام را ارائه کرده ایم.

✔️ مراجعه به سایت Tadbir.iran-azmoon.ir و انتخاب گزینه “ثبت نام و یا اصلاح اطلاعات”

گام اول ثبت نام آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام

✔️ وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه و تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی

گام دوم ثبت نام آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام

✔️ پس از وارد کردن اطلاعات، باید کلیه اطلاعات فردی و تحصیلی خود را در فرم مربوطه وارد کرده و عکس پرسنلی خود را بارگذاری کنید.

✔️ پرداخت هزینه ثبت نام استخدام ستاد اجرایی فرمان امام 1403

✔️ پس از تکمیل فرم و بارگذاری عکس، شما کد رهگیری ثبت نام خود را دریافت خواهید کرد.

دریافت فرم استخدام ستاد اجرایی فرمان امام 1403

برای ثبت نام در آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام، داوطلبان می‌توانند به سایت Tadbir.iran-azmoon.ir مراجعه کرده و فرم استخدام مربوطه را تکمیل نمایند. این فرم اطلاعات فردی، تحصیلی و سوابق کاری داوطلب را در بر می‌گیرد. پس از تکمیل فرم اینترنتی، داوطلبان باید مدارک مورد نیاز را ارسال و عکس پرسنلی خود را آپلود کنند.

فرم استخدام ستاد اجرایی فرمان امام

فرم استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام، بر روی سایت Tadbir.iran-azmoon.ir قرار می‌گیرد و لینک ورود به فرم ثبت نام با شروع زمان ثبت نام فعال می‌شود. این فرم به وسیله وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه، به داوطلبان امکان پر کردن اطلاعات مربوطه را می‌دهد. پس از تکمیل فرم اینترنتی، داوطلبان باید مدارک لازم را ارسال و عکس پرسنلی خود را به سامانه ارسال نمایند تا فرآیند ثبت نام آنها تکمیل گردد.

رشته های تحصیلی مورد پذیرش در ستاد اجرایی فرمان امام 1403

👈 هر ساله برای پذیرش در ستاد اجرایی فرمان امام و برگزاری آزمون استخدامی رشته های متفاوتی مورد نیاز هستند که در اغلب موارد رشته و گرایش های زیر بیشتر مورد توجه قرار می گیرند:

۱_ رشته حقوق با گرایش هایی مانند مبانی فقه و حقوق و علوم قضایی

۲_ رشته های مالی با گرایش هایی همچون حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی و مدیریت صنعتی.

۳_ رشته های شغلی امور اجتماعی مانند روابط عمومی ارتباطات، همه گرایش های مدیریت و همه گرایش های زیر مجموعه علوم اجتماعی

۴_ رشته های فناوری اطلاعات مانند همه گرایش های مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر و مدیریت IT

البته ممکن است به جز رشته های ذکر شده رشته های دیگری نیز نیاز باشد که قبل از ثبت نام توسط سازمان سنجش در دفترچه مذکور ذکر می شود و شما در صورتی که واجد شرایط و دارای حداقل مدرک کارشناسی در این رشته ها باشید می توانید نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

👈علاوه بر این، رشته ها و گرایش های مختلف بر اساس شهر یا استان ممکن است تفاوت های مختلفی با یکدیگر داشته باشند برای مثال گرایش های ذکر شده در برخی شهرها بیشتر مورد نیاز بوده و به همین دلیل ممکن است افرادی که در شهر مربوطه زندگی می کنند شانس بیشتری برای قبولی در این رشته ها داشته باشند.

معرفی منابع آزمون استخدام ستاد اجرایی فرمان حضرت امام 1403

افرادی که متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام در سال 1403 هستند، باید با منابع عمومی و اختصاصی آشنایی کامل داشته تا بتوانند به راحتی از پس پاسخ سوالات برآیند. منابع عمومی این آزمون مشترک و منابع اختصاصی متفاوت هستند. به دلیل اهمیت اطلاع از منابع آزمون کتبی، در ادامه به لیست مهمترین کتاب هایی که داوطلبان باید مطالعه کنند، اشاره کرده ایم.

ردیف رشته شغلی منابع آزمون
1 رشته شغلی حقوقی قانون آیین دادرسی مدنی – قانون مدنی- قانون ثبت – قانون آیین دادرسی کیفری- قوانین و آیین نامه های اصل 49 قانون اساسی
2 رشته شغلی مالی حسابرسی – حسابداری (صنعتی ،مالی، استانداردهای حسابداری) – قانون مالیات – قانون تجارت
3 رشته شغلی فناوری اطلاعات شبکه – امنیت شبکه – مهندسی نرم افزار – پایگاه داده
4 رشته شغلی اموال و دارایی ها قوانین امور ثبتی– قوانین امور شهرداری- قوانین امور مالیاتی املاک– قانون موجر و مستاجر – تکنیک‌های بازاریابی و مهندسی فروش – اصول و فنون مذاکره
5 رشته شغلی امور اجتماعی برنامه‌ریزی استراتژیک- اصول و فنون مذاکره- مدیریت توسعه- مبانی و نظریه‌های جامعه شناسی- مبانی سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام ستاد اجرایی فرمان حضرت امام 1403

همانگونه که پس از انجام مراحل ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی داوطلبان باید کارت ورود به جلسه آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام را دریافت کنند، افرادی که در آزمون آزمون استخدام ستاد اجرایی فرمان حضرت امام 1403 مراحل نام نویسی را تکمیل کرده اند، باید کارت ورود به جلسه را از سامانه این سازمان دریافت کنند.

زمان دریافت نمودن کارت ورود به جلسه، از 1 مهر تا 5 مهر ماه اعلام شده است. افراد پس از دریافت کارت باید به همه اطلاعات مندرج در کارت آزمون را بررسی کرده و در صورتی که اطلاعات ناقص باشد، با مراجعه به باجه های رفع نقص که قبلا اعلام شده، مراجعه کنند تا بتوانند اقدامات لازم را جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام انجام دهند.

خلاصه مقاله استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام

در چند سال اخیر ستاد اجرایی فرمان امام که یک سازمان خیریه نیمه دولتی است آزمون های استخدامی مختلفی برگزار می‌ کند که افراد متقاضی در صورتی که شرایط درج شده در دفترچه این آزمون را دارا باشند می‌ توانند نسبت به شرکت در آن اقدام کنند. این آزمون در ماه های مختلف سال برگزار شده و قبل از آن سازمان سنجش اطلاعیه و دفترچه ثبت نام را منتشر کرده و شما پس از پرداخت هزینه و ثبت نام در سایت مربوطه می توانید در زمان تعیین شده در این آزمون شرکت کنید.

گرایش ها و رشته های مختلفی برای استخدام در این ستاد مورد نیاز هستند که در دفترچه استخدامی ذکر می شود. در صورتی از شرایط لازم برای شرکت در آزمون استخدام سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام اطلاع ندارید میتوانید با مشاورین ما در مرکز ایران تحصیل با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ستاد اجرایی فرمان امام چه رشته هایی را پذیرش می کند؟

رشته حقوق، رشته های مالی، رشته های شغلی امور اجتماعی، رشته های فناوری اطلاعات.

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام چیست؟

اعتقاد به دین مبین اسلام و انجام تمام فرایض و واجبات آن، اعتقاد به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه، داشتن تابعیت ایرانی، داشتن حداکثر سن ۲۶ سال، داشتن سلامت جسم و روان متناسب با شغل و رشته های انتخابی، نداشتن سابقه کیفری یا جزایی

برای ثبت نام آزمون استخدامی ستاد اجرایی فرمان امام چه مدارکی نیاز است؟

عکس ۳ * ۴ داوطلب با وضوح بالا و پس زمینه سفید، اطلاعات فردی، اطلاعات محل زندگی، سوابق تحصیلی.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی 1403 + نکات مهم

  زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی + تاریخ تقویم آموزشی 1403

  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزمون دستیاری پزشکی 1403 را در دو بخش تخصصی و فوق تخصصی برگزار می‌کند. تمامی اطلاعات مرتبط با این آزمون، از جمله زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون دستیاری...
 • نتایج آزمون جهاد دانشگاهی

  اعلام نتایج آزمون جهاد دانشگاهی ۱۴۰۳ + جواب hrtc.ir

  سایت آزمون جهاد دانشگاهی یکی از سامانه های جدید در حوزه ثبت نام آزمون های استخدامی است. با گسترش فناوری و دسترسی آسان به اینترنت دیگر نیازی به مراجعه حضوری جهت ثبت نام و اطلاع از نتایج آزمون های مختلف...
 • نتایج استخدام بانک پارسیان 1403 + مشاهده اسامی پذیرفته ها

  نتایج استخدام بانک پارسیان 1403 + مشاهده اسامی پذیرفته ها

  نتایج استخدام بانک پارسیان 1403 مدتی بعد از برگزاری هر کدام از مراحل این آزمون شامل آزمون کتبی و یا مرحله مصاحبه، اعلام خواهد شد. نتایج اولیه این آزمون، معمولا مدتی بعد از برگزاری آزمون کتبی و نتایج مرحله دوم...
 • ثبت نام آزمون استخدام بانک پارسیان 1403 + راهنما parsian.ir

  ثبت نام آزمون استخدام بانک پارسیان 1403 + راهنما parsian.ir

  بانک پارسیان در ماه‌های مختلف از سال با توجه به نیاز خود به نیروی انسانی، به دو طریق فراخوان جذب نیرو و همچنین برگزاری آزمون استخدامی، اقدام به جذب نیروی انسانی در موقعیت‌های شغلی مختلف می‌کند. علاقه‌مندان به استخدام در...
تماس با مشاور