ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام بانک ملی 1403 + ثبت نام آزمون، زمان، رشته ها و شرایط

استخدام بانک ملی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با مشاور مربوطه به استخدام بانک ملی

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام برای استخدام بانک ملی در سال 1403 برای تمامی افراد متقاضی ورود به این بانک معتبر در سایت استخدام بانک ملی آغاز شد. کلیه داوطلبان می‌توانند بعد از کسب اطلاعات در رابطه با شرایط و زمان استخدام پیمانی بانک ملی و همین طور استخدام قراردادی بانک ملی اقدامات لازم را برای ثبت نام در زمان استخدام بانک ملی انجام دهند. توجه کنید که ثبت نام برای استخدام بانک ملی از طریق سامانه سنجش انجام می‌شود.

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای به کارگیری نیرو در این بانک و ثبت نام در سامانه استخدام بسیار مهم است، در نتیجه کسب راهنمایی از مشاوری آگاه می‌تواند در این رابطه واقعاً کمک کننده باشد. با تماس با کارشناسان استخدامی ما از طریق شماره 9099075307 می‌توانید از نحوه برگزاری آزمون و جذب در بانک ملی مطلع شده و شانس استخدام خود را از سایر رقبا بالاتر ببرید.

زمان استخدام بانک ملی 1403

موضوع بسیار مهمی که هر یک از داوطلبان متقاضی پذیرش در این ارگان در زمان استخدام بانک ملی در سامانه استخدام بانک ملی باید به آن توجه لازم را مبذول دارند، در رابطه با مدت زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام است.

زمان استخدام بانک ملی سال گذشته از ۲۲ تا ۲۸ اسفندماه اعلام شد و داوطلبان می‌توانستند برای شرکت در این آزمون اقدام کنند. همچنین، تاریخ دیگری از ۵ تا ۸ فروردین ماه برای داوطلبان جا مانده از زمان ثبت نام تمدید گردید.

در حال حاضر تاریخ ثابت و دقیقی برای ثبت نام در آزمون استخدامی این بانک وجود ندارد. در واقع، زمانی که این ارگان نیاز به جذب و پذیرش نیرو برای استخدام قراردادی و یا استخدام پیمانی داشته باشد، خود اقدام به انتشار اطلاعیه‌ای در این رابطه می‌کند.

به محض انتشار اطلاعیه‌ای مبنی بر شروع ثبت نام آزمون استخدامی در هر یک از شعب سراسر کشور، از طریق همین صفحه به اطلاع همراهان گرامی می‌رسانیم.

زمان آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۳
عنوان تاریخ آزمون دوره گذشته تاریخ آزمون دوره جدید
شروع ثبت نام و ویرایش اطلاعات 22 تا 28 اسفند هنوز اعلام نشده است
تمدید مهلت ثبت نام 5 تا 8 فروردین ماه هنوز اعلام نشده است
دریافت کارت آزمون  12 اردیبهشت 1402 هنوز اعلام نشده است
زمان برگزاری آزمون 15 اردیبهشت 1402 هنوز اعلام نشده است
زمان اعلام نتایج اولیه 7 تیرماه هنوز اعلام نشده است
زمان اعلام نتایج نهایی 23 مهر 1402 هنوز اعلام نشده است

راهنمای تلفنی 24 ساعته

 

تمدید استخدام بانک ملی 1403

در هر آزمون بانک ملی برای رفاه حال متقاضیانی که به هر دلیل از ثبت نام در آزمون جا مانده اند، فرصتی برای ثبت نام می دهد تا بتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند.

به شما توصیه می کنیم در تا جای ممکن در زمان استخدام بانک ملی، ثبت نام حود را تکمیل نمایید و ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول ننمایید.

به محض اطلاع از زمان تمدید استخدام بانک ملی در سال 1403، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدام بانک ملی 1403

مطالعه دقیق فرم ثبت نام در دفترچه، کمک می‌کند تا داوطلبان اطلاعات دقیقی از شرایط و مراحل شرکت در این آزمون کسب نمایند و بتوانند با مطالعه منابع آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی از جمله بانک ها، مواردی که در فرم ثبت نام آزمون ذکر‌ شده‌ است شامل شرایط عمومی و خاص، مواد آزمون، زمانبندی و برگزاری آزمون، رشته‌ها و مدارک مورد نیاز است.

آخرین فرم ثبت نام آزمون در تاریخ ۲۲ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ منتشر‌ شده‌ است که بی‌نظیر فایل مورد نظر را دانلود و مشاهده نمایید.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدام بانک ملی

دانلود دفترچه

دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدام بانک ملی

شرایط استخدام بانک ملی 1403

استخدام در این بانک و ثبت نام در آزمون استخدامی مستلزم دارا بودن تمامی شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش نیرو در بانک ملی است. در واقع، در صورت عدم وجود شرایط لازم برای استخدام قراردادی و یا پیمانی بانک ملی، نمی‌توان اقدامی برای ثبت نام در سامانه در این مرکز دولتی انجام داد.

دقت داشته باشید که شرایط پذیرش در رشته های مورد نیاز استخدامی بانک ها معمولاً در دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی دسته بندی می‌شوند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

البته فراموش نکنید که این شرایط ذکر شده در ادامه این نوشته طبق آخرین اطلاعیه استخدام در این بانک نوشته شده و در صورت استخدام جدید در این بانک، احتمال تغییر شرایط وجود دارد.

شرایط عمومی جذب در بانک ملی 1403

شرایط استخدام در بانک ملی ایران برای سال ۱۴۰۳ به شرح زیر است:

❇️ داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

❇️ ایمان به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی شناخته‌ شده‌ در قانون اساسی.

❇️ اعتقاد راسخ به قانون اساسی و پایبندی به اجرای آن.

❇️ برخورداری از سلامت کامل روانی و جسمانی متناسب با مسئولیت‌های شغلی در حوزه بانکداری.

❇️ عدم داشتن سابقه کیفری که بر شغل تاثیرگذار باشد.

❇️ عدم وابستگی به مصرف دخانیات.

❇️ نداشتن منع استخدامی از سوی مراجع قضایی برای فعالیت در نهادهای دولتی.

❇️ نبودن در حال تحصیل یا کار در موسسات دولتی در زمان ثبت نام.

❇️ افرادی که از سازمان‌های اجرایی بازخرید شده‌اند، امکان ثبت‌نام در این آزمون را نخواهند داشت.

شرایط عمومی استخدام بانک ملی

شرایط اختصاصی استخدام در بانک ملی ایران در سال 1403

❇️ داشتن حداقل قامت ۱۷۰ سانتی‌متر برای داوطلبانی که تمایل به شرکت در آزمون مربوط به نگهبانی بانک ملی دارند، اجباری است.

❇️ سن داوطلبان باید حداقل ۲۰ و حداکثر ۴۰ سال تمام باشد.

❇️ افرادی که در آزمون استخدامی بانک ملی ایران موفق به قبولی می‌شوند، ملزم به پر کردن فرم مربوط به تعهدنامه خدمتی با شرط عدم انتقال از محل خدمت برای مدت ده سال هستند.

حداقل معدل مورد نیاز برای استخدام در بانک ملی 1403

حداقل مورد نیاز به صورت رسمی در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و همچنین آزمون استخدامی بانک ها منتشر می‌شود تا داوطلبان اطلاعات کاملی از شرایط و ضوابط لازم برای استخدام در بانک ملی دریافت نمایند.

در بین شرایط اختصاصی آزمون بانک ملی، حداقل معیار برای هر مقطع تحصیلی مشخص‌ شده‌ است که داوطلبان می‌توانند با بررسی مدرک تحصیلی خود از آن مطلع شوند و در صورت داشتن شرایط مورد نیاز، ثبت نام خود را انجام دهند.

اصلاحات جدید در استخدام بانک ، داوطلبان را از نیاز به حداقل معیار برای استخدام در بانک ملی آزاد کرده است.

در صورت داشتن سایر شرایط مورد نیاز، داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند. تغییرات تنها برای آزمون استخدامی بانک ملی ایران اعمال‌ شده‌ است که ممکن است در آینده نیز حداقل معیار برای استخدام بازبینی شود.

برای مطالعه دفترچه آزمون استخدامی بانک ملت روی لینک کلیک کنید.

حداقل معدل مورد نیاز برای استخدام در بانک ملی

مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در بانک ملی 1403

برای استخدام در بانک ملی، مدرک تحصیلی مورد نیاز بستگی به سمت شغلی مورد نظر دارد. بانک ملی برای پست‌های مختلف از کارشناسان تا مدیران و مدیران ارشد نیازمند افراد با تحصیلات مختلف است. برای مثال، برای پست‌های اجرایی ممکن است مدرک کارشناسی در رشته‌های مرتبط با بانکداری، حسابداری، مدیریت، اقتصاد و مالیات مورد نیاز باشد.
اما برای پست‌های فنی و تخصصی ممکن است مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات، مهندسی نرم‌افزار، امنیت اطلاعات و غیره مورد نیاز باشد.
به همین دلیل، افرادی که تمایل به استخدام در بانک ملی دارند، بهتر است شرایط استخدامی و مدارک مورد نیاز برای پست خاص مورد نظر خود را در دفترچه استخدامی بانک ملی مطالعه کرده و مدارک لازم را آماده کنند.

مدارک آزمون استخدامی بانک ملی 1403

درخواست کار در بانک ملی ایران برای سال ۱۴۰۳ نیازمند مدارک موردنیاز است. افرادی که قصد شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی ایران را دارند، باید قبل از ثبت نام مدارک موردنیاز را برای آزمون آماده کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی ایران در وب‌ سایت ثبت نام این بانک ارائه شده است.

باید توجه داشته باشید که اگر فرد مدارک مورد نیاز را به درستی در سامانه ثبت نام بارگذاری نکند، امکان شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی ایران برای وی وجود ندارد. مدارک ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی شامل موارد زیر است:

❇️ ۶ عکس سه در چهار جدید

❇️ اصل و کپی از تمامی صفحات شناسنامه

❇️ اصل و کپی از پشت و روی کارت ملی

❇️ دو سری کپی از آخرین مدرک تحصیلی

❇️ کارت پایان خدمت سربازی و یا کارت معافیت دائم سربازی

❇️ در صورت داشتن شرایط ایثارگری، ارائه کارت یا گواهی ایثارگری و کپی الزامی است.

رشته‌های آزمون استخدامی بانک ملی 1403

تمامی اطلاعات و شرایطی که متقاضیان شرکت در آزمون استخدام بانک برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون نیاز دارند، از طریق دفترچه راهنمای استخدام توضیح داده‌ شده‌ است. یکی از موارد اساسی و مهم بررسی رشته‌ها و شغل‌های مورد نیاز بانک ملی است.

در این بخش قصد داریم به ارائه رشته‌های آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۳ بپردازیم. نکته قابل توجه این است که در شرایط احراز شغل، عینا می‌بایست با رشته و مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در بانک ملی مندرج در مدرک تحصیلی یکی باشد و در صورتی که کلمه گرایش در کنار عنوان رشته ذکر‌ شده‌ باشد، منظور گرایش خاصی از یک رشته تحصیلی بوده و شامل دیگر گرایش‌ها نمی‌شود.

اما در صورتی که کلمه گرایش ذکر‌ نشده‌ باشد، شامل همه گرایش‌های آن رشته تحصیلی است. همچنین اگر عنوان بدون گرایش ذکر شود، تنها همان رشته تحصیلی مورد قبول بوده و شامل هیچ گرایشی نخواهد بود.

به دلیل اینکه دفترچه ثبت‌نام استخدامی جدید بانک ملی ۱۴۰۳ منتشر‌ نشده‌ است، امکان اعلام رشته‌های آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۳ به صورت دقیق وجود ندارد. بر اساس آخرین اطلاعات، به دلیل تنوع و تعداد بالای رشته‌های تحصیلی ثبت‌نام آزمون در این بخش جهت آشنایی بیشتر به اعلام تعدادی از رشته‌های تحصیلی آزمون استخدام پرداخته‌ شده‌ است.

رشته‌ های آزمون استخدامی بانک ملی

آمار اجتماعی و اقتصادی اقتصاد مهندسی کامپیوتر کامپیوتر سخت افزار
 مهندسی ساختمان مهندسی سازه آمار و سنجش آموزشی علوم اقتصادی
بانکداری حسابرسی علوم کامپیوتر مهندسی مکانیک
مهندسی برق بیمه مخابرات مدیریت بازرگانی
تربیت بدنی علوم ورزشی اطلاعات و امنیت عمومی امور امداد
مهندسی عمران آمار ریاضی مهندسی معماری مدیریت منابع انسانی

رشته‌های آزمون استخدامی بانک ملی

سایت استخدام بانک ملی 1403

یکی از موارد ضروری در فرایند ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی، اطلاع از وب‌سایت آزمون استخدامی بانک ملی است. وب‌سایت آزمون استخدامی بانک ملی سایت سنجش به نشانی sanjesh.org است و تمامی مراحل آزمون استخدامی را اطلاع‌رسانی می‌نماید. اما ممکن است استخدام بانک های دیگر از جمله استخدام بانک ملت از طریق سامانه رسمی این بانک انجام شود.

با توجه به این موضوع، تمامی اطلاعیه‌های آزمون استخدامی بانک ملی از جمله تمدید مهلت ثبت‌نام، اصلاحیه آزمون استخدامی، انتشار کارت آزمون و اعلام نتایج اولیه از طریق این وب‌سایت به نشانی sanjesh. org منتشر می‌شود و داوطلبان می‌بایست با مراجعه به این وب‌سایت در خصوص اطلاعیه‌های آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۳ آگاه شوند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 1403

شما می‌توانید برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدامات لازم را انجام داده و مراحل لازم را برای ثبت درخواست استخدام خود طی کنید.

البته قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام از موارد بسیار مهمی همچون زمان، نحوه و البته شرایط لازم برای ثبت نام مطلع شوید.

با توجه به این که مدت زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی بعد از مشخص شدن آن بسیار محدود است، لذا شما قبل از اعلان زمان استخدام بانک ملی در این مورد اطلاعات کسب نمایید و خود را برای ثبت نام آماده کنید.

راهنمای تصویری استخدام بانک ملی 1403

داوطلبان واجدالشرایط باید به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh. org در این آزمون شرکت نموده و در زمان ثبت نام، عنوان شغلی خود را از بین مشاغل اعلام‌ شده‌ انتخاب کنند. به این منظور باید مراحل زیر را انجام دهند.

✅ ابتدا به وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh. org مراجعه کرده و بر روی گزینه «آزمون‌های استخدامی» کلیک نمایید.

راهنمای تصویری استخدام بانک ملی 1

✅ در ادامه بر روی «سیستم ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 1403» کلیک کنید.

راهنمای تصویری استخدام بانک ملی 2

✅ مجددا بر روی گزینه «سیستم ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 1403» کلیک نمایید.

راهنمای تصویری استخدام بانک ملی 3

✅ از فهرست سمت راست صفحه، عبارت «خرید کارت اعتباری» را جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی انتخاب نمایید.

راهنمای تصویری استخدام بانک ملی 4

✅ در این مرحله، عبارت «سریال ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۴۰۳» انتخاب‌ شده‌ و گزینه «تایید و ادامه» را انتخاب کنید.

✅ پس از ورود اطلاعات شخصی از قبیل شماره تلفن ثابت و همراه و انتخاب عبارت «تایید و ادامه» گزینش کنید.

✅ در این مرحله پس از مشاهده اطلاعات و مبلغ، گزینه «ادامه روند پرداخت» انتخاب شود.

راهنمای تصویری استخدام بانک ملی 5

✅ پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و انتخاب قسمت «پرداخت»، تسویه انجام می‌شود. بعد از پرداخت هزینه مجددا به صفحه اول بازگشته و گزینه «تایید و ادامه – گام بعدی» را انتخاب کنید.

راهنمای تصویری استخدام بانک ملی 6

✅ پس از درج اطلاعات خواسته‌ شده‌ در فیلدهای مربوطه، وارد سیستم شوید.

راهنمای تصویری استخدام بانک ملی7

✅ پس از برگزاری آزمون و شرکت در مرحله کتبی، داوطلبان در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی باید در جلسه مصاحبه حضور یابند. در واقع قبولی و استخدام افراد در بانک ملی مشروط بر موفقیت آنها در مصاحبه آزمون استخدامی بانک ملی است.

زمان اعلام نتایج سامانه استخدام بانک ملی 1403

زمان و نحوه برگزاری و اعلام نتایج استخدام بانک در سال ۱۴۰۳ به صورت کلی مشخص‌ شده‌ است. آزمون استخدامی بانک ملی ایران همانند سایر بانک‌ها در دو مرحله برگزار می‌شود.

ابتدا آزمون کتبی برگزار می‌شود که توسط مجری مربوطه به هماهنگی کشوری انجام می‌شود. مرحله دوم شامل مصاحبه‌های تخصصی و مراحل معاینات پزشکی است که پس از اعلام نتایج مرحله اول برگزار می‌شود.

بنابراین زمان برگزاری این آزمون به دو مرحله اول (مربوط به آزمون کتبی) و مرحله دوم (مربوط به مصاحبه‌ها) تقسیم می‌شود. داوطلبان می توانند نتایج خود را از طریق سایت سنجش مشاهده کنند.

زمان اعلام نتایج اولیه استخدام بانک ملی ایران در سال 1403

مرحله اول آزمون، مربوط به آزمون کتبی است. افرادی که تمایل به ثبت نام در این آزمون دارند، باید به وب‌سایت مربوط به ثبت نام این آزمون به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

چند روز قبل از برگزاری آزمون استخدامی بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۳، کارت ورود به جلسه این آزمون در وب‌سایت ثبت نام قرار خواهد گرفت و افراد باید اقدام به دریافت آن کنند. پس از شرکت در آزمون، مرحله اعلام نتایج آزمون  انجام خواهد شد.

با توجه به اطلاعیه‌ای که از سوی بانک ملی ایران منتشر‌شده‌است، زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک ملی سال گذشته در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه استخدام در سال گذشته در ۱۲ اردیبهشت ماه بود.

زمان اعلام نتایج نهایی استخدام بانک ملی 1403

افرادی که در مرحله اول آزمون استخدامی بانک ملی ایران پذیرفته شده‌اند، می‌توانند در مرحله دوم این آزمون که شامل مصاحبه‌های تخصصی و مراحل مربوط به گزینش است، شرکت نمایند. زمان برگزاری مصاحبه‌های تخصصی بانک ملی ایران در دوره‌های گذشته در نیمه اول سال اعلام‌شده‌بود.

بنظر می‌رسد پس از برگزاری آزمون بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۳، زمان‌بندی اعلام‌ شده‌ برای مصاحبه مانند دوره‌های گذشته می باشد و تقریبا در همان بازه زمانی، مصاحبه آزمون ملی ایران برگزار و نتایج مربوط به آن منتشر خواهد شد.

 

تماس با مشاوران

تماس با مشاوران

منابع آزمون استخدامی بانک ملی سال 1403

افرادی که شرایط استخدامی بانک ملی را دارند، باید در مرحله اول این آزمون حداقل نمره قبولی را کسب کنند. برای رسیدن به این هدف، باید منابع آزمون ملی را به دقت مطالعه کنند.

این منابع به سه دسته عمومی، اختصاصی و تخصصی تقسیم شده‌اند که برای اطلاع بیشتر از این منابع در سال جدید می توانید با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

برای مطالعه تجربیات قبول شدگان آزمون بانک ملت بر روی لینک کلیک کنید.

آیا بانک ملی استخدام دارد؟

برای کسب اطلاع از فرصت‌های شغلی و استخدامی بانک ملی، توصیه می‌شود به وب‌سایت رسمی بانک ملی ایران مراجعه کنید. بانک ملی به صورت دوره‌ای از طریق آزمون‌های استخدامی و یا بررسی‌های مستقیم رزومه داوطلبان، نیروهای مورد نیاز خود را جذب می‌کند.

اطلاعات دقیق درباره شرایط استخدام، مدارک مورد نیاز و نحوه ارسال درخواست، در بخش اطلاعیه‌های استخدامی سایت قابل دسترس است.

علاوه بر این سایت رسمی ایران تحصیل نیز می‌تواند منابع خوبی برای اطلاع رسانی در مورد استخدام جدید بانک ملی باشند. توجه داشته باشید که همیشه از منابع معتبر و رسمی برای کسب اطلاعات استخدامی استفاده کنید تا از اطلاعات نادرست و فرصت‌های جعلی اجتناب نمایید.

شما می توانید برای دریافت اخبار استخدام بانک ملی در سال 1403 با مشاوران خبره این مجموعه در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

خلاصه مقاله استخدام بانک ملی

استخدام بانک ملی 1403 از طریق سامانه‌ سنجش امکان‌پذیر است. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی را دارند می‌توانند با مطالع شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در مقاله روند ثبت نام را از طریق سایت استخدام بانک ملی در زمان استخدام معرفی کردیم.

داوطلبان می‌توانند هم از طریق سایت اصلی بانک ملی و هم از طریق سایت سازمان سنجش در این فراخوان ثبت نام کنند. گفتنی است ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی تاریخ ثابت و دقیقی نداشته و هرساله در تاریخ جداگانه‌ای انجام می‌شود. به محض انتشار اطلاعیه مبنی بر شروع ثبت نام آزمون استخدامی، از طریق همین صفحه به اطلاع همراهان گرامی خواهیم رساند.

اگر شما هم خواهان جذب در یکی از رشته‌های اعلام شده از سوی بانک هستید، می‌توانید با مطالعه شرایط استخدام بانک ملی و کسب آمادگی لازم در خصوص زمان استخدام بانک ملی، احتمال قبولی و پذیرش خود را به عنوان نیروی کار در این بانک تا حد چشمگیری افزایش دهید. با تماس با شماره تلفن 9099075307 از کارشناسان استخدامی ما بخواهید ضمن ارزیابی شرایط شما، منابع آزمون را در اختیار شما قرار دهند تا شانس قبولی شما افزایش یابد.

برای دریافت فایل pdf مقاله استخدام بانک ملی کلیک کنید.

3.7/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با مشاور مربوطه به استخدام بانک ملی

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه زمانی می‌توان برای استخدام بانک ملی اقدام کرد؟

در سال 1403 زمان آزمون استخدام بانک ملی اعلام نشده است. اما به محض انتشار اطلاعیه می‌توانید ثبت نام خود را انجام دهید.

شرایط استخدام قراردادی بانک ملی و استخدام پیمانی بانک ملی تفاوت دارند؟

بله، برای استخدام در هر یک از موقعیت‌های شغلی بانک ملی باید شرایط مخصوص به آن را دارا باشید. این شراط پیش از برگزاری آزمون منتشر می‌شوند.

سامانه استخدام بانک ملی چیست؟

برای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی می‌توانید از طریق سامانه سنجش اقدام نمایید.

نظرات

17 دیدگاه دربارهٔ «استخدام بانک ملی 1403 + ثبت نام آزمون، زمان، رشته ها و شرایط»

 1. Avatar photo بهار گفت:

  سلام حداقل معدل وحداکثر سن با مدرک کارشناسی واسه آزمون استخدامی بانک ملی چقدره؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. بستگی به فراخوان سال جدید خواهد داشت. باید منتظر باشید

 2. Avatar photo امین گفت:

  سلام وقت بخیر
  شما اطلاع دارید کدوم بانک بیشترین جذب نیرو رو در سال داره؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای هر بانک متفاوت است
   باید اطلاعیه خود بانکارو چک کنید.

 3. Avatar photo امین گفت:

  سلام وقت بخیر
  بالاترین حقوق در بین بانک ها مربوط به کدام بانک میباشد
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام فیش حقوقی ها اعلام نمیشود

  2. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بالا ترین حقوق بستگی به میزان سابقه کار شمادارد . نه به خوده بانک.

 4. Avatar photo نظری گفت:

  کس که رشتش مدیریت بیمه هست ولی سابقه کاری حسابداری داره میتونه توازمون استخدامی شرکت کنه باسن ۳۶سال

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر ازمون استخدامی با توجه به مدرک تحصیلی شما میباشد

 5. Avatar photo طناز گفت:

  بانک ملی هر سال چند دفعه استخدام میکنه؟ مصاحبه حضوری هم داره؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله دوبار

   1. Avatar photo امین گفت:

    سلام خسته نباشید
    لطف میکنید بگین تقریبا چه زمان هایی آزمون برگزار میشه

    1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

     سلام دوست عزیز
     اطلاعیه استخدام را در سایت سنجش چک کنید.

 6. Avatar photo نظری گفت:

  سلام خسته نباشید. استخدامی های بانک ملی چقدر حقوق میگیرن؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   پایه وزارت کار

 7. Avatar photo شریعت گفت:

  برای استخدام بانک ملی میشه بدون کارت پایان خدمت اقدام کرد؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت استخدام می بایست کارت پایان خدمت داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم

  ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم 1403 {مدارک،شرایط} | sanjesh

  متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم، می‌بایست در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور، برای تکمیل فرم نام نویسی به عنوان نیروی متخصص وارد سامانه sanjesh.org شوند. مراحل استخدام شامل اعلام نیاز، ثبت‌ نام، برگزاری آزمون،...
 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
 • شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون + قوانین 1403 | ایران تحصیل

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و ضوابط اخذ پروانه وکالت، اقدامات لازم را برای دریافت آن انجام دهند. دقت داشته باشید در صورت نداشتن...
 • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت سال 1403

  داوطلبان رشته حقوق برای دریافت پروانه وکالت ابتدا باید جز واجدین شرایط باشند تا بعد برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت اقدام نمایند. دریافت کارت، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه...
تماس با مشاور