ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استخدام بانوان در سپاه ۱۴۰۲ + شرایط گزینش خواهران| ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۳۹۶
استخدام بانوان در سپاه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 ,آیا می دانید استخدام بانوان و زنان در سپاه پاسداران به چه نحوی است؟ در سال های اخیر شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان به چه مواردی اختصاص دارد و چگونه می توان برای ثبت نام اقدام نمود. بانوان گرامی که علاقه مند ورود به سپاه پاسداران هستند، بایستی از شرایط عمومی و اختصاصی و زمان استخدام خواهران در سپاه آگاه باشند و از مراحل گزینش با موفقیت عبور نمایند. همچنین، طبق قوانین موجود، استخدام با دیپلم در سپاه برای بانوان نیز امکانپذیر می باشد. 

در این مقاله با فرایند استخدام و شرایط گزینش خواهران در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیشتر آشنا می شویم و نکات مهم در این مورد را یادآور خواهیم شد. همچنین، چنانچه مایل به اطلاع از تاریخ دقیق نام نویسی، چگونگی و ظرفیت های پذیرش، و شرایط شغلی آینده هستید، می توانید با کارشناسان مجرب ایران تحصیل تماس گرفته و تمامی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

اگر می خواهید بدانید که شرایط گزینش و نحوه ثبت نام برای استخدام بانوان در سپاه چگونه است، از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان استخدام خواهران در سپاه

سپاه پاسداران اسلامی به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای نظامی، هر ساله از میان افراد واجد شرایط نیرو جذب می کند. این جذب نیرو از میان آقایان و خانم ها صورت گرفته و بسته به مهارت یا نیازمندی سپاه پاسداران، ظرفیت های مشخصی جهت استخدام در نظر گرفته می شود.

بنابراین، بانوان واجد شرایط نیز می توانند در مهلت های تعیین شده با اطلاع از زمان استخدام خواهران در سپاه  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. گفتنی است که فرصت نام نویسی محدود بوده و داوطلبان می بایست در بازه زمانی قانونی حتما مدارک خود را ارائه و فرایند ثبت نام را تکمیل کنند. از آنجا که استخدام بانوان در سپاه دارای زمانبندی و تقویم زمانی مشخص نیست، نمی توان تاریخ دقیقی را برای زمان استخدام خواهران در سپاه اعلام کرد.

البته، در سال گذشته شاهد بودیم که از 29 اردیبهشت لغایت 7 خرداد به منظور انجام فرایند نام نویسی برای زمان استخدام خواهران در سپاه در نظر گرفته شد و متقاضیان توانستند در این مهلت، مدارک خود را تحویل دهند. در سال جاری نیز به محض مشخص شدن زمان استخدام زنان در سپاه پاسداران ، این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

 

 

چنانچه به دنبال آگاهی از شرایط پزشکی دانشگاه افسری سپاه هستید لینک قرمز را انتخاب نمایید

 

 

چگونگی استخدام بانوان در ارگان های سپاه

افرادی که دارای مدرک دیپلم و یا بالاتر هستند باید از طریق سیستم عضویاب وارد شوند. در این روش خانم ها لازم است در زمان های مشخص شده به مراکز گزینش سپاه مراجعه نمایند.

افرادی که بدین صورت مراجعه می کنند لازم است یک دوره آموزشی را نیز بگذرانند تا صلاحیت آن ها نهایی شود.

 

 

روش های جذب نیروی انسانی خانم در سپاه

استخدام از بانوان به دو صورت زیر انجام می شود:

 • پذیرش بر اساس مدرک تحصیلی یکی از این روش ها است. در مقاطع مختلف مانند دیپلم، فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و فوق دکترا استخدام انجام می شود.
 • پذیرش بر اساس تخصص و مهارت عملی و حداقل مدرک تحصیلی نیز انجام می شود.

 

 

قوانین استخدام خانم ها در سپاه

برای استخدام بانوان در سپاه پاسداران یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که در ادامه آورده شده است. قبل از مطالعه این شرایط، می توانید از موارد زیر جهت آشنایی با نحوه استخدام استفاده نمایید.

استخدام کردن از بانوان در سپاه با توجه به محل خدمت آن ها و شرایط خدمتی آن ها صورت می گیرد.

برخی از خانم ها می توانند در دانشگاه افسری نیز استخدام شوند.

یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که باید زنان از آن برخوردار باشند.

به علاوه داشتن شرایط عمومی و اختصاصی یک سری شروط دیگر نیز برای استخدام وجود دارد که در مراحل مصاحبه مشخص می شود و زنان باید از آن ها برخوردار باشند.

تمامی خانم هایی که در سپاه استخدام می شوند، قرارداد پیمانی دارند و باید دارای حداقل مدرک تحصیلی ابتدایی نیز باشند تا از آن ها استخدام به عمل آید.

تعهد خدمت نظامی 5 سال و تعهد خدمت کارمندی 6 سال است.

تمامی گزینش ها توسط هیئت مرکزی انجام شود و قبولی در آن ضروری است.

اولویت استخدام با ایثارگران جنگ تحمیلی است.

 

 

نحوه استخدام بانوان در سپاه چگونه است؟

استخدام با دیپلم یا مدارک بالاتر از آن در سپاه برای بانوان از طریق سیستم عضویاب صورت می گیرد. بدین ترتیب که داوطلبانی که قصد ورود به این ارگان را دارند، بایستی در زمان های مشخص شده به مراکز گزینش محل سکونت خود مراجعه و مراحل لازم را طی نمایند.

به طور کلی روند پذیرش نیرو در سپاه پاسداران از طریق گزینش صورت می گیرد. بدین معنا که افراد علاقه مند واجد شرایط، بعد از ثبت نام، باید یک دوره آموزشی را سپری کنند. هیئت مرکزی گزینش مسئولیت نظارت بر این دوره و تعیین صلاحیت مهارت آموزان را بر عهده دارد.

فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین او نیز به عنوان هیئت مرکزی گزینش در سپاه، بر کار هسته های گزینش نظارت می نماید. از این رو، برای استخدام زنان در سپاه پاسداران نیاز به تائید گزینش می باشد.

 

 

شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان-

 

 

به منظور دریافت نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه افسری سپاه لینک مربوطه را کلیک کنید

 

 

شرایط عمومی استخدام زنان در سپاه پاسداران

یک سری از شرایط برای استخدام آقایان و بانوان در سپاه مشترک می باشد که به شرایط عمومی اطلاق می شوند. این شرایط عبارتند از:

 • اعتقاد به دین مبین اسلام ، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران
 • پایبندی و التزام عملی به ولایت فقیه
 • نداشتن عضویت رسمی و غیررسمی در گروه‌ها و و احزاب سیاسی یا جانبداری از آن ها
 • نداشتن ارتباط یا عضویت بیت در گروه ها، فرقه ها، سازمان ها و یا احزاب غیر اسلامی، غیرقانونی و الحادی
 • تعهد و عمل به تمامی موازین اخلاقی اسلامی
 • داشتن سلامت جسمی و روحی جهت خدمت در مشاغل مربوطه به تشخیص و تائید پزشک وزارت اطلاعات
 • نداشتن تعهد استخدام در سازمان ها یا وزارتخانه ها
 • اخذ صلاحیت استخدام مطابق با ضواط گزینش وزارت اطلاعات
 • برخورداری از مدرک و شرایط تحصیلی متناسب با تخصص و مهارت های مورد نیاز سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن سوء سابقه کیفری آیا محکومیت جزایی به تایید مراجع ذیصلاح
 • برخورداری از حسن حسن شهرت اجتماعی و عدم سوء سابقه
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و انواع روانگردان ها
 • نداشتن محکومیت یا محرومیت از از خدمات دولتی و استخدام
 • برخورداری از شرایط  سنی استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان
 • متقاضیانی که کارمند پیمانی و یا نیروی بسیج ویژه  محسوب می گردند،  از شرایط مبرا خواهد بود. به علاوه، افراد شاغل به تحصیل نیز ذ شامل شرایط سنی نمی باشد.

 

 

برای اطلاع از شرایط و زمان استخدام سپاه پاسداران وارد لینک قرمز شوید

 

 

شرایط اختصاصی استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان

شرایط اختصاصی که برای استخدام بانوان در سپاه در نظر گرفته شده است، با مردان اندکی تفاوت دارد. بدین مفهوم که شرایط آن ها غالبا بر اساس شرایط و محل خدمت همسر تعیین می گردد. به طور کلی اگر بخواهیم به مهمترین شرایط اختصاصی  استخدام زنان در سپاه پاسداران اشاره کنیم، میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • استخدام با دیپلم در سپاه برای بانوان امکانپذیر است. یعنی اگر یک داوطلب خانم دارای مدرک دیپلم یا بالاتر از آن باشد، در صورت داشتن شرایط لازم می تواند به استخدام سپاه درآید.
 • قد بانوان متقاضی حداقل 16 سانت باید باشد.
 • جواب و نتیجه تحقیقات محلی که در مورد آن ها صورت می گیرد، بایستی مثبت بوده و مورد تائید مراجع ذی صلاح قرار گیرد.
 • سایر شرایط عمومی بین خانم ها و آقایان یکسان می باشد.

 

 

جهت آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه افسری سپاه لینک را انتخاب فرمایید

 

 

استخدام با دیپلم در سپاه برای بانوان

یکی از تسهیلاتی که برای استخدام بانوان در سپاه در نظر گرفته شده است، این است که حتی با داشتن مدرک دیپلم نیز می توان به استخدام این ارگان درآمد.

بر این اساس، شرایط سنی استخدام با دیپلم یا مدارک بالاتر از آن در سپاه برای بانوان ، حداق 18 و حدکثر 23 سال می باشد. این متقاضیان چنانچه از شرایط عمومی برخوردار بوده و صلاحیت آن ها مورد تائید گزینش قرار گیرد، در سپاه استخدام می شوند.

البته، حداقل معدل مجاز برای دارندگان دیپلم، 14 سال است و چنانچه از این کمتر باشد، امکان استخدام وجود نخواهد داشت. گفتنی است که احتمال تغییر قوانین موجود وجود دارد. به همین دلیل، داوطلبان می توانند برای اطلاع از جدیدترین تغییرات ضوابط در این زمینه با همکاران ما تماس حاصل فرمایند.

 

 

همانطور که گفته شد، استخدام بانوان در سپاه تاثیر پذیر از شرایط و محل خدمت همسر آن ها می باشید. اما در برخی از موارد امکان دارد که به علت نیاز پلیس خانم ، استخدام بانوان در سپاه در دانشگاه افسری بانوان صورت گیرد.

گفتنی است که دروس آموزشی که این خانم ها برای جذب در نیروی انتظامی باید سپری کنند، تفاوت چندانی با دروس جذب سپاه نداشته و تنها تفاوت آن ها به بخش های خدمت مربوط می شود. به نحوی که مشاغل و سمت هایی که با توانایی ها و ماموریت های بانوان متناسب باشد، به آن ها تعلق می گیرد.

به همین دلیل، یکی از شرایط مهم استخدام بانوان در سپاه برخورداری از سلامت جسمی و ورزیدگی بدنی می باشد.

 

 

زمان استخدام خواهران در سپاه-

 

 

به منظور دریافت اطلاعات در مورد پذیرش سپاه کرمانشاه – پذیرش سرباز در سپاه کرمانشاه وارد لینک شوید

 

 

مشاغل استخدام بانوان در سپاه پاسداران

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد مشاغل سپاه پاسداران صحبت کنیم، می توان آن ها را در سه دسته کلی شغل نظامی، شغل کارمندی و شغل مشترک تقسیم بندی کرد. نکته قابل توجه آن است که بسته به نیاز این ارگان، علاوه بر تفاوت شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان و آقایان، نوع مشاغل نیز متفاوت خواهد بود.

به همین دلیل، می بایست منتظر انتشار فراخوان و انتشار دفترچه ثبت نام ماند تا از لیست مشاغل مربوطه نیز مطلع شد. اما برای آشنایی بیشتر، انواع پرسنل را در این سازمان برای آقایان و خانم ها را تعریف می کنیم.

 • پرسنل پيمانی: افرادی که بر طبق قوانین مربوطه حدمت پیمانی خود را به شکل نظامی یا کارمندی سپری نمایند.
 • پرسنل کادر ثابت: این پرسنل، به طور مستمر در سپاه خدمت می کنند.
 • پرسنل وظیفه: افرادی که بر اساس قانون خدمت وظیفه عمومی ، خدمت خود را در یکی از دوره های ضرورت احتیاج یا ذخیره می گذرانند.
 • پرسنل بسیجی: بسیجیانی که جهت محقق کردن ارتش بیست میلیونی به سپاه ملحق می شوند و سه دسته هستند.

بسیج فعال: به جمعیت غالب افرادی که به قانون اساسی احترام می گذارنند و پس از یک دوره آموزشی مطابق با سیاست های ارتش بیست میلیونی سازماندهی می گردند.

بسیج فعال: به افرادی اطلاق می شود که دوره های آموزشی مربوطه را گذارنده و در صورت شرکت در برنامه های حفظ انسجام به خدمت سپاه جهت انجام ماموریت های محوله در می آیند.

بسیج ویژه: این افراد از صلاحیت های یک پاسدار برخوردار می باشند و با گذراندن آموزش های مطروحه سازماندهی شده و تعهد می دهند تا در زمان ضروریت به شکل تمام وقت به سپاه کمک کنند.

 

 

چنانچه می خواهید بدانید شرط معدل برای استخدام در سپاه چقدر است؟ لینک را انتخاب نمایید

 

 

نکات مهم در مورد استخدام زنان در سپاه پاسداران

علاوه بر شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان که در بالا ذکر شد، یک سری نکات مهم دیگر نیز وجود دارد که متقاضیان باید از آن اگاه باشند. ما در زیر به چند مورد با اهمیت که البته با داوطلبان مرد نیز تا حدودی مشترک است اشاره می کنیم، اما برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و بالاتر می تواند در استخدام بانوان در سپاه موثر باشد.
 • استخدام بر اساس تخصص و مهارت های متقاضیان انجام می پذیرد.
 • سپاه پاسداران این امکان را دارد تا نیروهای خود را از میان افرادی که دارای مدرک پایان دوره ابتدایی هستند، استخدام نماید. البته این بشرطی است که فرد 5 سال تعهد خدمت نظامی و یا شش سال خدمت کارمندی پیمانی را اخذ کند. برای این افراد، تمدید مهلت یا تجدید قرارداد امکانپذیر نمی باشد.

 

 

آیا می دانید پذیرش سپاه مشهد – پذیرش سرباز در سپاه مشهد چگونه است؟ بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

 

برای دانلود PDF مقاله کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطالب

در مقاله ایی که مطالعه فرمودید، هدف انتقال اطلاعات لازم در زمینه ثبت نام و شرایط استخدام در سپاه پاسداران و اطلاع از زمان استخدام خواهران در سپاه بود و  ما تلاش کردیم تا متقاضیان گرامی با فرایند کلی اشنا کنیم.

متخصصان ایران تحصیل بواسطه آشنایی کاملی که با روند استخدام تمام ارگان های نظامی کشور دارند، می توانند نه تنها داوطلبان گرامی را در مورد شیوه استخدام بانوان در سپاه آگاه نمایند بلکه اطلاعات ضروری در حیطه پذیرش سایر ارگان های کشور را به سمع و نظر علاقه مندان برساند. برای بهره مندی از این موارد می توانید از طریق شماره های درج شده در جدول زیر د رهمه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما در ارتباط باشید.

 

به منظور آگاهی از زمان ثبت نام و ظرفیت پذیرش استخدام بانوان در سپاه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

4.2/5 - (13 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان چیست؟

در این مقاله می توانید تمامی شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای استخدام زنان در سپاه پاسداران را مطالعه فرمایید.

استخدام با دیپلم در سپاه برای بانوان به چه نحوی است؟

استخدام در سپاه پاسدارن برای بانوان در تمام مقاطع به صورت گزینش و تائید صلاحیت های عمومی می باشد.

چه زمانی می توان برای ثبت نام  استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان اقدام کرد؟

در حال حاضر اطلاعیه ایی در این زمینه منتشر نشده است. اما به محض مشخص شدن تاریخ ثبت نام مقاله حاضر به روزرسانی خواهد شد.

ظرفیت پذیرش استخدام بانوان در سپاه پاسداری چقدر است؟

برای اطلاع از ظرفیت پذیرش بانوان و آقایان می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات

 1. یا زهرا
  ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام طاعات و عبادات قبول
  بنده ۱۸ سالمه و دیپلم کاردانش دارم اما در حال حاضر کارشناسی حسابداری میخونم و عضو فعال بسیج هستم و ورزشکارم و قدم ۱۵۹ و وزنم ۴۸ کیلو هستش خواستم ببینم شرایط استخدام در سپاه رو دارم ؟ و اینکه چطور میتونم از فراخان جذب نیرو مطلع شوم ؟ با تشکر

  • tahmasebi
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام دوست عزیز بهتر بود به جنسیت خودتون هم اشاره میکردید. اگر خانم هستید شرایط اولیه رو دارید. البته شرط معدل هم خواهید داشت. برای مطلع شدن از فراخوان استخدام باید اخبار داخلی رو پیگیری کنید.

   • یا زهرا
    ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۵

    بله خانم هستم و معدل کل دیپلمم ۱۸/۳۲ صدم شد و اینکه چطور میتونم اخبار رو دنبال کنم ؟؟

    • tahmasebi
     ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۴

     سلام دوست عزیز از طریق اخبار ملی کشور و سایت رسمی سپاه میتونید پیگیری کنید.

 2. زهرا
  ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۵۷

  سلام
  با معدل 12، هیچ امکانی برای ثبت نام وجود نداره؟ حتی اگه با تعهد همراه باشه

  • tahmasebi
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام دوست عزیز خیر متاسفانه راه وجود ندارد.

 3. ...
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام ببخشید سیستان و بلوچستان هم استخدام برای خانوم ها داره

  • مشاور اقازاده
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام وقت بخیر
   بستگی به فراخوان این ارگان دارد ونیازخ شما از طریق مراجعه حضوری پیگیری بفرمایید

 4. لاله
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

  من معدلم ۱۵:۲۳هست به نظرتون قبول میشم؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلم وقت بخیر
   علاوه بر معدل بقیه شرایط شما نیز مورد بررسی قرارمیگیرد

   • لاله
    ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

    من فقط میخوام معدل رو بدونم

    • مشاور ملکی
     ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

     سلام وقت بخیر
     دانشگاه افسری کوثر برای استخدامی بانوان در حال حاضر جذب ندارد. شما می توانید گزینه پلیس افتخاری را برای خود در نظر بگیرید.
     در سال های گذشته برای دانش اموزان علوم انسانی معدل بالای 17 و دانش اموزان تجربی و یا ریاضی معدل بالای 16 را درنظر گرفته بودند.

     • لاله
      ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

      معدل ۱۴برای چه کسایی هست؟

     • مشاور ملکی
      ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

      سلام دوست گرامی
      برای رشته های نظری باید بالای 14 باشدو هم چنین کارت بسیج فعال هم برای ورود به سپاه داشته باشید .

 5. لاله
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

  من۱۵:۲۳معدل کل ام قبول میشم یانه

  • مشاور رضایی
   ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام وقت بخیر . حداقل معدل 14 میباشد

   • لاله
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

    قبول میشم یانه

    • مشاور اقازاده
     ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

     سلام وقت بخیر
     نیازه همه شرایط شما نیازه مورد بررسی قرار گیرد

 6. فاطمه
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من ۱۸ سالمه و دیپلم ریاضی با معدل بالا دارم
  آیا میتونم کارمند سپاه بشم؟ باید به کجا مراجعه کنم؟

  • مشاور صادقی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام
   مرکز گزینش سپاه استان

 7. لاله
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

  من ۱۵:۲۳هست قبول میشم یانه؟

  • مشاور صادقی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام باید بررسی بشه

 8. لاله
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

  میشه دقیق بگید کدوم معدل رو میخوان ؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

   سلام وقت بخیر
   معدل کل تاثیر گذار خواهد بود جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • لاله
    ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

    من ۱۵:۲۳صدم هست به نظرتون قبول میشم یانه

    • مشاور صادقی
     ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

     سلام شرایط تون باید بررسی بشه

   • لاله
    ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

    باید نمره کل چند باشه

    • مشاور رضایی
     ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

     سلام وقت بخیر 14 به بالا

 9. زینب سادات
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۹

  سلام وقت بخیر
  برای پذیرش در سپاه ایرانی الاصل بودن شرطه؟
  یعنی کسی که تو ایران به دنیا اومده و تابعیت گرفته نمیتونه پذیرش بشه؟

  • مشاور صادقی
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام
   خیر

 10. حسینی
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام من خانوادم خانواده شهید مدافع حرم لشکر فاطمیون هست و پدر و مادرم کارت ایثارگری دارن و من خودم دانش آموز هستم و خیلی دوست دارم عضو سپاه بشم میشه بگین که آیا من در اولویت‌ ثبت نام هستم؟!🙏🏻🙏🏻

  • مشاور صادقی
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   برای بررسی دقیق وضعیت تون میتونید با مشاورین مرکز تماس بگیرید
   داخلی 105

 11. اسرا
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام سپاه چه زمانی فراخوان جذب نیرو میده من 19 سالمه با معدل دیپلم بالا یه مدت بسیجم عضو بودم پدرمم عضو ایثارگرانه و خودشونم سپاهی ان میتونم ثبت نام کنم؟ و چطور بفهمم که چه زمانی ثبت نام شروع میشه؟

  • مشاور صادقی
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام
   حضوری مراجعه کنید مرکز سپاه استان تون

 12. فاطمه
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۷

  سلام من دیپلم دارم لطفا واسه استخدام راهنماییم کنید

  • مشاور صادقی
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام سپاه فراخوان جذب عمومی خواهر نمیده
   برای بررسی بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید

 13. ویدا
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

  سلام وقتتون بخیرمن۳۳سالمه دیپلم دارم قد۱۶۴هستم پدرمم جانبازهستن فوت کردن هم داداشم هم خواهرزادم کارمندسپاه هستن خودمم خیلی ازشغل سپاه پاسداران خوشم میادبرای استخدامی لطفاراهنماییم کنید

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

   سلام وقت بخیر
   جذب به صورت درون سازمانی و با معرف می باشد . به مراکز گزینش سپاه در استان خود به صورت حضوری مراجعه فرمایید .

 14. زهره
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام کسی که دیپلم رشته تجربی داره میتونه عضو سپاه شه ؟

  • مشاور اقازاده
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیازه علاوه بر مدرک تحصیلی بررسی شود نیازه برای مشاوره وراهنمایی در این زمینه با مرکز تماس بگیرید

 15. زهرا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام من ۲۲سالمه قدم ۱۵۷هست دیپلم رشته انسانی دارم پدرم هم ایثار گر هستن من میتونم وارد سپاه بشم

  • مشاور حمامی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

   سلام وقتتون بخیر شایط شما برای جذب سپاه باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

   • زینب
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

    سلام من ۲۱سالمه و تا دهم درس خوندم قدمم ۱۷۵هست میتونم عضو سپاه بشم؟

    • مشاور حمامی
     ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

     سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای استخدام سپاه باید مورد برسی قرار بگیرد برای راهنمایی دقیق تر با ما تماس بفرمایید

 16. qo
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام
  رشته بنده کارو دانش هست.
  میتونم ثبت نام کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

   سلام وقت بخیر . خیر متاسفانه

 17. بدون نام
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام بنده 6سال بسیج فعال هستم و دوسال هست داخل حوزه فعال بسیج کار میکنم و 26 سالمه و دارای مدرک کارشناسی هستم میخوام داخل سپاه استخدام شم لطفا راهنمایی بفرمایید

  • مشاور رضایی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام وقت بخیر از طریق فرماندهی بسیج مقاومت معرفی نامه بگیرید جهت استخدام در سپاه پاسداران

 18. مریم
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام
  من دهم هستم متحصل دد رشته انسانی
  پدرم ایثارگرو فرهنگی هستن
  داییمم توی نیروی انتظامی هس
  امکان پذیرش من برای سپاه هست؟؟

  • مشاور حمامی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای جذب سپاه باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 19. موحی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۴

  سلام ۱۹ یالمه تازه دیپلم گرفتم میخوام برم گزینش کجا برم تو تهران برم اونجا چی بگم چیا ببرم با خودم واسه گزینش خو اینم بگید دیگ

  • مشاور جوادی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام وقت بخیر
   مدارک شناسایی(شناسنامه- کارت ملی- چند قطعه عکس3*4و اصل مدرک و کپی تمام موارد مذکور.

  • حسین
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   زمان ثبت نام نیروانتظامی ویاارتش برای خواهردرسال 1402چه زمانی هست وبایدبه کجامراجعه کردبنده ساکن شیرازهستم
   15سال سابقه بسیجی فعال دارم میخوام بعنوان یک بانوبامدرک لیسانس درقسمت کارهای اداری ومدرک کامبپوتروحسابداری به میهن ورهبرم خدمت کنم وهم عموی بنده بلزنشسته سپاه هستن وهم شوهردخترخاله بنده سرعنگ نیروانتظامی وازیک خانواده مذهبی ومتذین هستیم.اکرراهنمایی بفرماییدممنون میشوم

   • مشاور حمامی
    ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

    سلام وقتتون بخیر برای استخدام نظامی شرایط شما باید تحت برسی قرار بگیرد جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 20. ابراهیمی
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  من بسیج فعال فرهنگیانم زمان فراخوان سال جدید ۱۴۰۱.۱۴۰۲ کی هستش ما درخواست بدیم و توی گزینش برای واردشدن به سپاه خانم چی هستش؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام وقت بخیر باید به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 21. حکیم
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۰

  من کارشناسی حسابداری مالی دارم و خیلی دوس دارم بعنوان بانوی این سرزمین بتونم بخدمت سپاه دربیام و دین مون رو به شهدا و امام و حاج قاسم ادا کنیم.لطف میکنین راهنمایی کنین چکار کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام وقت بخیر استخدام سپاه از بانوان محدود انجام میگردد . جهت استخدام به واحد های بسیج محله خود مراجعه بفرمایید

 22. Barana
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

  سلام
  زمان ثبتنام کیه؟
  آیا علاوه بر قد وزن هم تاثیر داره؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام
   وقتتون بخیر
   هرزمان که نیاز به نیرو داشته باشند فراخوان میزنند
   از طریق مراکز گزینش سپاه هم می توانید اقدام کنید
   قد مهم هست . اما در مورد وزن مهم BMI شماست (تناسب میان قد و وزن)

 23. معصومه
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام اگه معرف توی نیرو اتنظامی داشته باشیم میتونیم وارد سپاه بشیم

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که بتوانند سفارش شما را کنند میتوانید از این معرف استفاده کنید.

 24. معصومه
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام من دیپلم صنایع شیمایی دارم یعنی از شاخه های نظری نیست
  راهی هست برای استخدامی ان شاءالله

  • مشاور محمدی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت به خیر
   معمولا دانشگاه های افسری ازبین دیپلمه های رشته های نظری پذیرش دارند.

   • معصومه
    ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

    اگه معرف داشته باشیم چی که خودش نیرو انتظامی باشه
    گفتین معمولا یعنی راهی یا شرایطی هست که بتونم ان شا ءالله برم دانشگاه افسری و استخدام سپاه بشم؟

    • مشاور جوادی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۵

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی در این صورت خیلی کارتون راحت تر میشه.

 25. معصومه
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

  سلام من ۱۸ سالمه دیپلم مدرسه فنی حرفه ای دارم یعنی رشتم صنایع شیمایی بوده میتونم استخدام سپاه بشم راهی هست؟

  • مشاور ملکی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط اولیه شماباید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

 26. رویا
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام من ۱۸سالمه قدم ۱۵۸،وزنم ۴۰ هستش،میخواستم بدونم میتونم توسپاه یانیروانتظامی استخدام بشم،اینم بگم که مذهبم اهل سنت هستش

  • rahdar
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر .
   خیر شرایط استخدام را ندارید متاسفانه

 27. مهدیه الماسی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سللام من 18 سالم تموم شده و وارد 19 سال شدم رشته ام امور اداری هست اما معدلم 19.36 بوده و میخواستم بدونم ایا سپاه ار هنرستان هم ورودی میگیره و اینکه ایا جایی هست رزومه پر کنیم براشون؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام وقت به خیر
   استخدامی های سپاه و ارگان های نظامی معمولا از بین فارغ التحصیلان رشته های نظری انجام می شود.

 28. سنا
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۱

  سلام
  من ۲۱ سالمه دانشجوی کارشناسی آموزش زبان انگلیسی هستم
  قدم ۱۶۹هست
  خیلی دوست دارم وارد سپاه بشم
  میخواستم بدونم میتونید راهنمایی کنید؟ممنون میشم

  • rahdar
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر.
   به دفاتر گزینش سپاه استان یا شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنید.

 29. الف
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام
  اگر فردی از طریق گزینش سپاه ثبت نام انجام داده باشه روال کار به چه شکل هست ؟؟ خودشان با ما تماس می‌گیرند؟ چقدر زمان میبره جواب بیاد

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام وقت بخیر کلا گزینش در سپاه بصورت حضوری میباشد و مرحله به مرحله را با شما تماس میگیرند

 30. آنا معصومی
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام وقت بخیر من خانمم ۴۵سالمه کارشناسی روبط عمومی دارم ۷ساله فرمانده پایگاه خواهران هستم پدرم ایثارگره ایامن شرایط دارم برای استخدام پیمانی یاقرارداری؟؟؟

  • مشاور حمامی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما و شرایطز گزینش ارگان مربوطه باید تحت برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 31. مهسا
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام من خانمم ۳۰ ساله با مدرک کارشناسی معدل 17 همسر فرهنگی ساکن کرج آیا میتونم وارد سپاه بشم.خانواده پدری و همسرم هم نظامی هستن آیا تاثیری دارد.

  • مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقت به خیر
   جذب و پذیرش بانوان توسط سپاه بسیار محدود و کم است.مواردی که شما فرمودین جز شرایط ارفاقی محسوب شده و امتیاز بالایی دارند.

  • الف. خ
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۴

   سلام
   اگر فردی از طریق گزینش سپاه ثبت نام انجام داده باشه روال کار به چه شکل هست ؟؟ خودشان با ما تماس می‌گیرند؟ چقدر زمان میبره جواب بیاد

   • مشاور اقازاده
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

    سلام وقت بخیر
    سپاه با شما تماس میگیرد وشما دعوت به مصاحبه عقیدتی سیاسی وعلمی میشوید

 32. e
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام من خانوم ومتاهل ۳۵ساله ولیسانس هستم چطوری میتونم واردسپاه بشم.باشماره مشاورنمیشه ارتباژ گرفت لطفاراهنمایی کنید

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

   سلام برای استخدام در سپاه باید بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید

   • سلام ببخشید من خانم 39 ساله هستم هم میتونم استخدام سپاه بشم
    ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۲

    سلام ببخشید من خانم 39 ساله هستم هم میتونم استخدام سپاه بشم؟

    • مشاور صادقی
     ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

     سلام
     برای استخدام به عنوان نیروی رسمی احتمالا خیز
     ولی برای پیمانی با توجه به تخصص و رشته تحصیلی تون شاید بشه
     که همه ی این ها نیازمند بررسیه میتونید با مرکز تماس بگیرید داخلی 105

 33. الهه
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

  من متاهل هستم ۳۵سالمه لیسانس هستم چطوری میتونم اطلاع بگیرم که میتونم واردسپاه بشم .چون شماره ای که برای تماس بامشاورگذاشتن رونمیتونم بگیرم وارتباط بگیرم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام
   روزتون بخیر
   شماره ایران تحصیل 9099075307 است. با شماره ثابت می تونید تماس بگیرید.
   در صورت تماس با گوشی همراه باید بسته خریداری کنید.

 34. فوق لیسانس
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام بنده ۲۷سال دارم. متاهل و خانوم هستم. کارشناس ارشد علوم سیاسی و بسیجی فعال . در حال حاضر به صورت حق‌الزحمه‌ای خبرنگار و روزنامه‌نگار هستم. به استخدام شدن در سپاه پاسداران علاقه‌مند هستم. امکانش وجود دارد؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

   سلام وقت بخیر
   اگر علاقه به پذیرش شدن در سپاه پاسداران هستید میتوانید بصورت حضوری به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 35. فوق لیسانس
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

  سلام بنده ۲۷سال خانوم و متاهل هستم. کارشناس ارشد علوم سیاسی و در حال حاضر روزنامه نگار و خبرنگار هستم و همچنین بسیجی فعال. و علاقمند به استخدام در سپاه پاسداران. امکانش وجود دارد؟

 36. فوق لیسانس
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام بنده ۲۷سال خانوم و متاهل هستم. کارشناس ارشد علوم سیاسی و در حال حاضر روزنامه نگار و خبرنگار هستم و همچنین بسیجی فعال. و علاقمند به استخدام در سپاه پاسداران. امکانش وجود دارد؟

  • مشاور عیسائی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و اقدامات لازم با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 37. فوق لیسانس
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

  سلام من کارشناس ارشد علوم سیاسی و در حال حاضر روزنامه نگار و خبرنگار هستم. و بسیجی فعالم سن من هم ۲۷سال هست. و علاقه مند به استخدام در سپاه پاسداران. امکانش هست؟

  • مشاور صادقی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام
   شرایط استخدام برای بانوان یه مقدار متقاوته برای بررسی بهتر وضعیت نون میتونید با مشاورین مرکز تماس بگیرید داخلی 105

 38. عبدالهی
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

  سلام بنده۲۹سالمه ولیسانس علوم قرآنی دارم وچند ساله که بسیجیه فعال و فرمانده پایگاه هم هستم امکانش هست که بتونم استخدام بشم.

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام وقت بخیر برای استخدام شدن در سپاه پاسداران باید بصورت حضوری به دفتر گزینش سپاه شهرتون مراجعه کنید

 39. نازنین
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۶

  با سلام وقتتون بخیر بنده ۲۶ سالمه خانم هستم لیسانس آموزش ابتدایی دارم و مدرک تکنسین داروخانه آیا امکان جذب من وجود داره ممنون میشم پاسخ بدین

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

   سلام وقت بخیر برای استخدام در سپاه باید بصورت حضوری به دفتر گزینش شهرتون مراجعه کنید و فرم پذیرش را تکمیل کنید

 40. خانم مرادی
  ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام بنده ۲۱سالمه خیلی دوست دارم واردسپاه بشم ولی به بخواطرمدرک تحطیلی نمیتونم تا ۹راهنمایی بیشتردرس نتونستم بخوانم به دلیل شرایط خانوادم چون تحت پوشش کمیته امدادهستیم وبراشون سخت بودخرج تحطیلی منوبندن منم مجبورشودم ترک تحطیل کنم ولی توهمه چیزسررشته دارم ازبرق گرفته تاساخت انواع وسایل اینام اگه وسیله هم باشه حتی میتونم اسلحه هم بسازم،خیلی دوست دارم واردسپاه بشم وبه کشورم ورهبرعزیزم خدمت کنم قدمم۱۶۸یا۱۷۰هستش،وزنمم۶۵کیلوهستش،،خیلی ممنون میشم کمک کنید بگید چطورمیشه واردسپاه بشم تروبه خداشرایط ماروهم قبول کنیدکه بتونیم به کشورمون خدمت کنیم ازشماخواهشمندم یه راهی نشام بدیدکه بشه واردسپاه بشم من ازشهرکرمانشاه هستم ودرروستام زندگی میکنم

  • مشاور حمامی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی شرایط شما و شرایط پذیرش با ما تماس بفرمایید

 41. Ely
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام
  من ۱۸ سالمه دیپلم انسانی دارم قدم ۱۶۴ بسیج فعال هم هستم
  میتونم وارد سپاه بشم؟ و اینکه برای بانوان سپاه مناسب تره یا فراجا؟

  • مشاور جوادی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حداقل قد برای استخدام شدن در سپاه 156 هست

 42. مهندس هوافضا
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

  سلام عذر میخوام ایا خانم ها میتوانند به عنوان یک متخصص در هوافضا سپاه برای طراحی یا ساخت موشک و یا پهباد مشغول به کار بشن؟

  • مشاور عیسائی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیازمند بررسی بیشتر میباشد جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • آنا معصومی
    ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

    سلام وقت بخیر من خانمم ۴۵سالمه کارشناسی روابط عمومی دارم دان دوتکواندوهستم ۷ساله فرمانده پایگاه مقاومت خواهران هستم پدرم ایثارگره قدم ۱۶۰ووزنم هم ۶۰ هست ایابرای پیمانی یا قراردادی من شرایط دارم یانه ؟؟..

    • مشاور حمامی
     ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

     سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید تحت برسی قرار بگیرد زیرا شرایط مناسب برای ارگان های دفاعی را دارید برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه ی گزینش و ثبت نام با ما تماس بفرمایید

 43. مهندس هوافضا
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام من 18 سالمه و امسال کنکور ریاضی میدم و مطمئنن در دانشگته شریف یا امیرکبیر قبول میشم برای هولفضا میخواستم ببینم میتونم به عنوان مهندس متخصص وارد هوا فضا سپاه بشم و برای خانم ها این امکان هست؟

  • tahmasebi
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام دوست عزیز، پذیرش در سپاه بصورت استخدام جداگانه انجام میشه که لازم هست شما در فراخوان استخدام شرکت کنید و در صورت داشتن شرایط سنی و معدل میتونید استخدام بشید.

 44. ..
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

  سلام .
  بنده خانم هستم و طلبه سطح ۲ پایه دوم و ۱۸ سالم هست بسیج فعال هم هستم مدرک کاراته هم دارم و…
  امکان ورود به سپاه رو دارم؟

  • مشاور صادقی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

   سلام
   برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 45. ربابه مشکانی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

  با سلام من متولد اسفند ۶۹ هستم ۳۱ سالمه و مدرک کارشناسی مدیریت عملیات امداد و نجات رو دارم
  قدم ۱۵۶ سانته
  هیچ شانسی ندارم برای استخدادم تو سپاه و ارتش و … لطفا راهنماییم کنید

  • مشاور محمدی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در یگان های نظامی بسیار محدود است.از طریق مراکز گزینش و یا سایت ایران استخدام پیگیری نمایید.

 46. الی
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام ما حاضریم برای خدمتگزاری اگر به نیرو احتیاج داشتید مادر خدمتیم

  • tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام، وقت بخیر برای گرفتن مشاوره بیشتر در این مورد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 47. مهوش حاجی لو
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۴

  سلام. ۳۱ سالمه. قد ۱۴۵. کارت بسیجی فعال دارم.
  امکان ورود ب سپاه رو دارم؟

  • مشاور بهروزی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام روزتون بخیر حداقل قد 165 است

 48. مهوش حاجی لو
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۱

  و اینکه کارت بسیجی فعال هم دارم

  • مشاور بهروزی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   شما شرایط قدی را دارا نیستید

 49. مهوش حاجی لو
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۰

  سلام. من ۳۱ سالمه و قد ۱۴۵. یعنی هیچ شانسی برا ورود ب سپاه ندارم؟

  • مشاور بهروزی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   شرایط عمومی را دارا نیستید احتمال استخدام شما پایین است

 50. مرضیه
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام وقتتون بخیر
  ۲۳سالم هست با مدرک کارشناسی زمین شناسی و قد ۱۵۵سانتی متر آیا امکان استخدام برام هست؟

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حداقل قد برای ورود 160 می باشد
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

  • behrouzi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 51. یا زهرا
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

  سلام وقت بخیر
  من 24 سالمه لیسانس حسابداری دارم قد 160 هستش عضو فعال بسیج هستم در حال حاضر هم شاغلم حسابدار یک شرکت تولیدی هستم اما چون علاقه ی زیادی به رهبر و کشورم دارم خیلی دوست دارم وارد سپاه بشم حتی اگه از حقوق دریافتی الان هم کمتر باشه مشکلی ندارم

  • isaei
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۳

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت اطلاع از شرایط استخدامی سپاه با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 52. مهسا
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  سلام وقت بخیر
  من چند ساله عضو بسیج هستم بعد پارسال که لرای ثبت‌نام رفتم سپاه محله خودمون قبول نکردن و بسیج فعالیم و غیر فعال کردن که نتونم برم آخه اونا از نهضت که اومده بودن نمی‌خواستن من برم گفتن ما نیاز نداریم و منی که عاشق سپاه بودم رو باهام اینطوری رفتار کردن
  من عاشق رهبرم و کشورم مخام برای کشورم خدمت کنم ولی نمیزارن افراد سپاه شهرستانم

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام وت بخیر . ب مراکز گزینش سپاه شهرتان رجوع فرمایید

 53. بهناز بخشعلیزاده
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  باسلام
  اینجانب به خاطر نظرات، علاقه خود را نسبت به سپاه پاسداران اعلام می‌کنم وعلاقه شدیدی نسبت به استخدام در سپاه را دارم شرایط سنی قد۱۷۶ و وزن ۶۰ ،، کارشناس تربیت بدني و هیچ سابقه کیفری ندارم بنده خواهر شهید هستم و می‌خواهم راه برادرم را ادامه دهم. سابقه بسیجی چه در دبیرستان و چه در دانشگاه را دارم سابقه خبرنگاری، فقط میخوام برای سپاه خدمت کنم.
  جانم فدای رهبر.

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 54. بهناز بخشعلیزاده
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  باسلام
  اینجانب به خاطر نظرات، علاقه خود را نسبت به سپاه پاسداران اعلام می‌کنم وعلاقه شدیدی نسبت به استخدام در سپاه را دارم شرایط سنی قد۱۷۶ و وزن ۶۰ ،، کارشناس تربیت بدني و هیچ سابقه کیفری ندارم بنده خواهر شهید هستم و می‌خواهم راه برادرم را ادامه دهم. سابقه بسیجی چه در دبیرستان و چه در دانشگاه را دارم سابقه خبرنگاری، فقط میخوام برای سپاه خدمت کنم.
  جانگ فدای رهبر.

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 55. پوریا درویشی
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵

  ۱۷۵۳۸۵۴۷۰۹۳۷۴۱۱۰۳۵۸۳۹۵۷۴۳۳۳۷۱۶۶۸۶۵۶۹

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

 56. عشق نظام
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

  ببخشید اگر دیپلم رشته کامپیوتر داشته باشیم میتونیم وارد قسمت اطلاعات سپاه بشیم ؟!

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

   سلام بله میتونید

 57. مهتاب اهرمی
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۸

  سلام وقتتون بخیر. من ۲۸سالمه و لیسانس مدیریت بازرگانی دارم چندسال بسیجی فعال هم بودم بوشهر زندگی میکنم آیا امکان جذب هست برای من؟

  • maleki
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام وقت بخیر
   محدودیت سنی برای ورود در استخدامی سپاه وجود دارد.
   جهت اطلاع از کلیه شرایط ورود به سپاه با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 58. Ansari
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  سلام وقت بخیر
  من ۱۸سالمه فارغ التحصیل رشته علوم تجربی قدم ۱۶۳هستش میخوام عضو سپاه بانوان بشم برا ثبت نام کجا باید مراجعه کنم ؟
  و اینکه ایا خرابی دندان ها هم جزو شرایط جذب هست یا نه ؟

  • abbasian
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر ، شما هم میتونین برای درجه داری اقدام و هم افسری . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

 59. شيرين
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام با سن ٣٠ ساله و مدرك ليسانس نميشه استخدام شد؟

  • mohammadi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت به خیر
   بستگی به ایین نامه پذیرش نیروی انتظامی دارد.

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت بخیر شما شرایط استخدام در سپاه را ندارید.

 60. سهیل
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  باسلام وقتتون بخیر
  سوال من این که من ۱۸ساله بسیجی فعال هستم ۳سال مسئول نیروی انسانی درپایگاه شهری۳ سال مسئول پایگاه شهری وچندسال به عنوان مسئول حلقه صالحین ازسال ۸۶هم بسیجی کادروبه مدت ۴سال هم درحوزه شهری الان درخدمت میکنم به عنوان مسئول تربیت بدنی
  باداشتن مدرک کارشناسی ارشدهمسرجانبازبیکارم ایانمیتونم توسپاه به عنوان پاسدارحتی استخدام نشدم خدمت کنم واقعاحق من این اگه جواب گوباشیدممنون میشم متولد۵۴هیچ کس کمکی به بنده نکردن

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 61. نیلوفر
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  سلام وقت بخیر
  من ۱۸سالمه دیپلم انسانی و قدمم ۱۷۵
  و اینکه برای ثبت نام در دانشگاه افسری چه کاری باید انجام بدم؟؟

  • mohammadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق مرکز گزینش نیروی انتظامی اقدام نمایید.

 62. جعفری
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام استخدام بانوان چه موقع هست امسال؟وکجا باید مراجعه کنم؟

  • mohammadi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت به خیر
   از طریق مرکز گزیش نیروی انتظامی پیگیری نمایید.

 63. مریم حبیبی
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام وقت بخیر من دیپلم طراحی دارم مدرک کامپوتر دارم ۲۳ سالمه قدممم ۱۷۵ علاقه خاصی ب سپاه دارم میتونم شرکت کنم

  • abbasi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر
   منعی برای شما وجود ندارد ولی شانس بسیار کمی دارید.

   • مریم حبیبی
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

    ینی من بخام برم سپاه تو اطلاعات
    مامور سکرت باشم نمیتونم!!!؟؟؟
    من خیلی علاقه دارم خببببببب🥺🥲
    من چ جور باید پیگیری کنم تروخدا راهنمایی کنین

    • karimi
     ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • ناهید
    ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

    با سلام بنده فوق‌لیسانس علوم تربیتی دارم میتونم سپاه استخدام شم..و سی سال سن…قد158

    • obeidavi obeidavi
     ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 64. ...
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام وقت بخیر
  18 سالمه دیپلم انسانی
  قدم 155
  ایا میتونم وارد سپاه بشم ؟

  • javadi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

   سلام روزبخیر
   یکی از شرایط ورود به سپاه داشتن حداقل قد 165 هست.

 65. ف.
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام وقت بخیر
  لطفا درمورد کارهایی که یه خانم میتونه در سپاه انجام بده توضیح بدین در چه زمینه هایی ؟
  ممنون

  • javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام روزبخیر
   در زمینه های زیر:
   پرسنل پيمانی: افرادی که بر طبق قوانین مربوطه حدمت پیمانی خود را به شکل نظامی یا کارمندی سپری نمایند.
   پرسنل کادر ثابت: این پرسنل، به طور مستمر در سپاه خدمت می کنند.
   پرسنل وظیفه: افرادی که بر اساس قانون خدمت وظیفه عمومی ، خدمت خود را در یکی از دوره های ضرورت احتیاج یا ذخیره می گذرانند.
   پرسنل بسیجی:بسیجیانی که جهت محقق کردن ارتش بیست میلیونی به سپاه ملحق می شوند.

 66. عابدی
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  با عرض سلام وادب ببخشید دختر من ۱۹ سالشه علاقمند هست در سپاه استخدام بشه از چه راهی میتونیم جهت ثبت نام ایشون اقدام کنم ممنون میشم از اهنمایی جنابعالی

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلامیک سری شرایط دارد برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

  • karimi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام حضوری بایدبریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 67. fatemeh
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام وقت بخیر
  ببخشید چرا شماره مشاوره ای دادین نمیشه با تلفن ثابت زنگ زد میگه مقدور نیست ؟ من چند تا سوال داشتم چطوری دیگه میتونم ارتباط بگیریم با مشاورین؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقت بخیر لطفا تماس بفرمایید.

 68. فاطمه زاده احمدی
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

  من ۲۶ سال سن دارم عاشق سپاه هستم میتونم گزینش شرکت کنم.۰۹۱۰۵۹۷۳۱۷۷

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر جهت استخدام بانوان در سپاه با مرکز گزینش مربوط به شهرتان تماس بگیرید

  • heydari
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر باید شرایطتون بررسی شود

 69. محمدی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام امسال هم جذب هست ؟ برای خانوم ها ؟

  • mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام وقت به خیر
   شرایط استخدام بانوان در یگان های نظامی بسیار سخت و جذب محدود است.پیگیر فراخوان های اعلام شده از سوی سپاه باشید.

 70. سلام من دیپلم مدیریت خانواده هستم و۲۹سالمه قبلا عضو بسیج فعال بودم ولی راکد شدم میتونم وارد سپاه بشم؟
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۰

  چرا فقط افراد سنین پایین پذیرش دارین؟

  • eshghabadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام وقتتون بخیر…شرایط سنی همین هست

 71. یاسمن
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  ببخشید بعد یه شماره همراه از مشاور ندارین که مااینجوری زنگ بزنیم اخه تلفت ثابت نداریم

  • soleimani
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام. میتونید بسته تهیه کنید از سایت، خود مشاورین ما از مرکز باهاتون تماس میگیرند.

 72. یاسمن
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام من 17سالمه رشته تجربی میخواستم بدونم کدوم کتاب هارا باید بخونم تا وارد سپا بشم برا امتحانش از کدوم کتاب های رشته تجربی سوال میاد

  • soleimani
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 73. محمودی
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام میخواستم بدونم امسال سال1401پذیرش خانم دارید وزمانش چه موقع است وباتوجه به اینکه من دیپلم علوم تجربی ام و26 سالم بااین شرایط استخدام میکنید ممنون از اینکه پاسخ سوالم رو زودتربدهید

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   با سلام اگر شرایط سنی و … را داشته باشید میتوانید ثبت نام کنید در صورت ارائه ثبت نام در این سایت اطلاع رسانی میشود

 74. زهرا
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

  آیا از طریق رشته فنی حرفه ای پذیرش دارند؟

  • fathollahi
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

   سلام استخدام شدن در سپاه بستگی به شرایط شما داره ممکنه با هر مدرکی پذیرش داشته باشد

 75. فاطمه حاتمی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۲

  سلام من کارشناس مهندسی پزشکی هستم میخوام تو سپاه استخدام بشم ۳۱سالمه ،میشه؟

  • fathollahi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام برای استخدام سپاه باید بصورت حضوری به دفتر گزینش سپاه شهرتون اقدام کنید

 76. شریفی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۲

  ببخشید من ی سوال دارم
  شما چرا در جواب بعضی نظرها میگید استخدامی برای بانوان وجود ندارد
  وبه بعضی نظرها میگید میتونید استخدام شید شرایط دارین
  چ فرقی میکنه
  مثلا در حواب یکی از دوستان که مدرک کامپیوتر دارن گفتین شرایط دارن برای استخدام
  ولی در نظر من گفتین استخدامی وجود نداره
  فرقش چیه
  منم پدرم ایثارجر هستن

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

   سلام وقت بخیر . استخدام بانوان در سپاه پاسداران حالت با کنکور سراسری می باشد و از طریق درجه داری جذب ندارد

 77. ندا
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

  سلام بنده در حال تحصیل درحوزه علمیه هستم سطح دو میتونم استخدام سپاه بشم

  • mohammadi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه بسیار محدود انجام می شود،در صورت اعلام فراخوان شراط احراز تحصیلی قید می شود.

 78. ماهان
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

  سلام بنده در حال تحصیل درحوزه علمیه هستم سطح دو میتونم استخدام سپاه بشم

  • mohammadi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه بسیار محدود انجام می شود،در صورت اعلام فراخوان شراط احراز تحصیلی قید می شود.

 79. شریفی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

  سلام
  لطفا شرایط سن رو بگید
  من متولد67هستم 34ساله لیسانس دارم
  پدرم ایثارگر هست
  ولی بسیج نیستم
  میتونم شرکت کنم برای این گزینش

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

   با سلام وقت بخیر برای بانوان استخدامی وجود ندارد

 80. شریفی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام
  من متولد67هستم یعنی 34سال دارم
  میخوام برای سپاه اقدام کنم استخدامی
  چون سنم بالاست تصمیم دارم که برای کم کردن سن اقدام کنم
  چون من دارم با شناسنامه خواهر فوت شده ام زندگی میکنم
  لیسانس علوم تربیتی دارم فقط معدلم شده 12/63
  معدل پیش دانشگاهیم 16شده
  بنظرتون با کدوم مدرک برای استخدامی شرکت کنم برای سپاه قسمت کارمندی سپاه
  تشکر

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

   سلام وقت بخیر .تا چهل سالگی وقت دارید برای استخدام سپاه.

 81. مطیع رهبر
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

  سلام با لیسانس حوزه علمیه خواهران میشه در سپاه به عنوان پاسدار استخدام شد

  • fattahi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر
   بله در صورت داشتن سایر شرایط مستوانید برای استخدامی سپاه اقدام نمایید.

 82. اکبری
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

  سلام خدا قوت
  خانم هستم ۳۱ ساله لیسانس حقوق دانشگاه پیام نور
  متاهل و محجبه دارای سابقه بسیج و از خانواده مومن
  وفرهنگی هستم. ایا شرایط استخدام و یا خدمت در سپاه رو دارم؟ از کجا باید شروع کنم؟

  • karimi
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام درحال حاضراستخدام بانوان وجودنداره

 83. شفائی
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام وقت بخیر
  من 19 سالمه دانشجو رشته نرم افزار هستم ایا امکان این هست که در سپاه استخدام بشم؟پدرم ایثارگر هست

  • haghipor
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای شما امکان پذیر هست
   برای اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه فرمایید

 84. فائزه
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۹

  سلام
  استخدام درجه داری بانوان در چه وقتی از سال صورت میگیره

  • karimi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

   سلام فعلامشخص نیست

 85. زهرا
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  اگر در آزمون نیرو انتظامی رد بشیم می تونیم داشته استخدام بشی

  • karimi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام درحال حاضراستخدام بانوان وجودنداره برای افسری

 86. فاطمه
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

  منایع آزمون درجه داری سپاه برای بانوان چه است؟

  ممنون

  • karimi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

   سلام درحال حاضراستخدام بانوان وجودنداره

 87. ناشناس
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام درجه داری سپاه آزمون داد یا نه ؟

  • karimi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

   سلام درحال حاضراستخدام بانوان وجودنداره

 88. سیده
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۲۹

  سلام
  برای استخدام در سپاه حتما باید کنکور بدیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام
   برای استخدام در سپاه نیازی به شرکت در ازمون نیست ازمون برای ورود به دانشگاه میباشد

 89. فاطمه
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  اگه دیپلم داشته باشیم باید حتما در کنکور شرکت کنیم یا با کنکور میشه لطفا راهنمایی کنید

  • alizadeh
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر . استخدام بانوان در سپاه با کنکور سراسری می باشد و از طریق فرخوان جذب نداریم

 90. فاطمه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

  آیا میشه وارد قسمت کارمندی سپاه شد

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام در صورتی که یک معرف داشته باشید شانس شما برای استخدام در سپاه افزایش میابد.

 91. فاطمه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

  من دیپلم انسانی دارم می خواستم بدونم که باید دیپلم داشت که وارد سپاه شد من شرایط استخدام سپاه خوندم ولی در پرسش و پاسخ ها نوشته شده که باید در کنکور شرکت کرد راهنمایی کنید .
  من بسیج فعال هستم . پدربزرگم ایثارگر هست . و دو مدرک ورزشی دارم

  • mohammadi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه بر اساس فراخوان های اعلامی از سوی این یگان نظامی است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 92. زهرا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام.
  من 15 سالمه و قدم 160.
  و میخام وارد سپاه یا نظام بشم، امکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام
   نیازه حضوری تشریف ببرید به ارگان مربوطه

 93. سرباز گمنام
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۱

  ببخشید میخواستم عضو سازمان اطلاعات سپاه یا وزارت اطلاعات بشم چکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام
   در این خصوص برای بانوان جذب وجود ندارد

   • ناشناس
    ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۳

    مطمئن هستید؟

    • karimi
     ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

     بله

 94. سرباز گمنام
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۱

  ببخشید برای عضویت در سازمان اطلاعات سپاه باید چکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام باید از طریق کنکور برای عضویت اقدام کنید

 95. ملیکا
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام وقت بخیر
  برای استخدامی سپاه بانوان ۰۱ ۱۴هنوز زمان مشخصی اعلام نکردن ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام
   برای ورود به دانشگاه افسری باید در کنکور شرکت کنید

 96. ,,
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  میگن برای شرایط پزشکی آدمو لخت میکنن و جاهای خصوصیو چک میکنن راسته-_-؟هم زن هم مرد ..

  • ناشناس
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   اره راسته
   خب چک کنن طلا که پاکه چه منت به خاکه

 97. شهیده سادات
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۶

  سلام
  طاعات قبول
  من ۳۴ ساله هستم
  بسیج فعال
  مدتی در قسمت اطلاعات سایبری سپاه فعالیت داشتم و آموزش دیدم
  فوق لیسانس تاریخ دارم با معدل بالای ۱۸
  و دکترا هم قبول شدم.
  مجرد هستم
  سپاه منو پذیرش میکنه یا نه؟
  پدرمم جانباز بالای ۲۵ درصد هستند
  باتشکر
  یاعلی

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه بسیار محدود انجام می شود.برای اطلاع از فراخوان های اعلامی از طریق پایگاه های بسیج و یا مرکز گزینش سپاه اقدام نمایید.

 98. m
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام وقت بخیر
  من دختر 15 سالم هست
  بسیج فعال دارم
  آیا میتوانم از الان وارد سپاه بشم؟

 99. حمیده
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام
  ببخشید من یه دست ندارم آیا برای عضویت در سپاه ایراد میگیرن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت بخیر خیر

 100. ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۱

  سلام خسته نباشید .

  من ۱۵سالمه و قدم ۱۶۱میشه اقدام کنم برای ثبت نام البته از راه مصاحبه
  نه از راه کنکور…مدرک کامپیوتر هم دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه از طریق فراخوان های اعلام شده از سوی این دانشگاه است.

 101. یا صاحب الزمان
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام علیکم.
  ببخشید دانشگاه افسری امام حسین(ع) که برای سپاه هستش از بانوان پذیرش دارن؟

 102. zeynab
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰

  سلام من شنیدم باید دندون کشیده نداشته باشی درسته؟ من الان سه تا دندون کشیدن دارم بقیه هم درست کردم ایا قبولم میکنن چون خداروشکر بقیه موارد پذیرش رو دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۶

   برای تست پزشکی یک داندان کشیده داشته باشید رد میشوی و محرومیت داری

   • اشتباه باید ترمیم کنید و زیبایی مثل روکش نداشته باشد
    ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

    شتباه باید ترمیم کنید و زیبایی مثل روکش نداشته باشد

  • سیدحسین
   ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۱

   هیچ مشکلی پیش نمیاد
   من چهار تا کشیده دارم بدون پارتی الان خلبان ارتشم

  • سیدحسین
   ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۹

   به من پیام بدین راهنمایی تون میکنم
   دانشجوی نظامی ام
   09303975590

   • فاطمه
    ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

    یک سوال شما میگید اطلاعات دارید من الان ۲۱ سالمه و دانشجو ترم ۶ هستم اگر بخوام سپاه گزینش بشم چگونه هست؟ و اینکه مزایا و حقوقش چقدره؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

     سلام وقت بخیر
     برای استخدامی سپاه پاسداران بانوان باید در دانشگاه افسری شرکت کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 103. Z
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۱

  سلام وقت به خیر
  ببخشید من ۲۶ ساله داری مدرک روانشناسی دانشگاه پیام نور هستم میتونم واسه جذب در سپاه اقدام کنم ؟
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام
   شرایط سنی برای استخد ام سپاه 18 تا 40 سال میباشد ونیازه شرایط شما بررسی شود و در صورت نیاز و زدن فرواخوان شما میتوانهید اقدام کنید

 104. معصومه
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

  سلام اگر بسیجی فعال داشته باشیم،،میشه با سن ۲۵ سال پدیرش شد؟؟لطفا جواب بدین ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام وقت بخیر
   از لحاظ سن منعی برای شما وجود ندارد . سایر شرایط شما باید بررسی شود .

 105. معصومه
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۶

  کاش شرایط سنی اش رو تا ۲۵ سال بکنن😭

 106. معصومه
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

  کاش شرایط سنی لش تا ۲۵ سال بکنن😭

 107. سپیده
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام کارشناس ارشد خسته نباشید. شماره تلفن مرکز گزینش سپاه سیدالشهدا در تهران را که اینجا نوشتید تماس میگیرم میگه وجود ندارد.
  میشه شماره تلفن مراکز گزینش سپاه تهران را بفرستید. ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   با سلام.به نزدیک ترین دفاتر سپاه به محل زندگی خود مراجعه کنید.

  • الله
   ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   جدی!

 108. سپیده
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام کارشناس ارشد. برای مراجعه حضوری به مراکز گزینش سپاه تهران باید از قبل وقت تعیین کرد؟

 109. *
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام وقت عالی بخیر
  من ۲۶ سالم هست،قد ۱۶۱،مدرک فوق دیپلم حقوق دارم،بسیجی هم هستم، پدرم بازنشسته سپاه و ایثارگر و جانباز هست برای درجه داری میشه استخدام شد، شرایطش چیه

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   با سلام.برای جذب در بخش درجه داری سپاه به نزدیک ترین دفاتر سپاه مراجعه نمایید.

 110. سپیده
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۵

  سلام وقت شما بخیر. میشه آدرس مراکز عضویاب سپاه رو برای تهران بگید. اگر کسی شغل دیگر داشته باشد و خیلی علاقه داشته باشد ممکن است سنش را کم کنند بخاطر شغل قبلیش تا بتونه وارد بشه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   با سلام.بستگی به سن شما دارد.

   • سپیده
    ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

    الان ۲۹ سالمه جای دیگه شاغلم نمیتونم الان جاذبه جا بشم و وارد سپاه بشم؟ هرقسمت که نیاز داشته باشه علاقه دارم بیام. امکانش هست؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

     سلام وقت به خیر
     برای استخدام بانوان در سپاه باید منتظر فراخوان های اعلام شده از سوی سپاه باشید و یا به صورت حضوری به مرکز گزینش سپاه مراجعه نمایید.

     • سپیده
      ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۴

      سلام کارشناس ارشد.مراکز گزینش سپاه در تهران کجاها هستند و تا چه ساعتی میشه مراجعه کرد؟ آیا برای حضور در مرکز گزینش سپاه با وقت قبلی باید هماهنگ کرد؟

     • کارشناس ارشد
      ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

      آدرس: تهران، میدان شهدا، خیابان مجاهدین اسلام، چهارراه آبسردار، گزینش سپاه ۲۷

      آدرس۲: تهران، بلوار کشاورز، بعد از تقاطع جمال زاده، مرکز گزینش سپاه سیدالشهداء

      شماره تماس: ۰۲۱۷۷۵۳۰۳۲۰

 111. نفیسه
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام من ۱۹ سالمه و دیپلم دارم، ولی قدم به ۱۶۰ نمیرسه یکم کوچیک تره ۱۵۸ هستم ، میشه با این قد؟ علاقه ی زیادی دارم به سپاه. برای ثبت نام و پذیرش باید چیکار کنم دقیقا؟ کجا برم چه کار هوایی لازمه؟ زمان پذیرش کی هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام
   برای استخدام نیازه شما فارغ التحصیل دیپلم باشید و اینکه در صورت زدن فرواخان امکانش هست واینکه نیازه شما واجد شرایط عمومی و اختصاصی باشید

   • الله
    ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

    سلام و ادب

    ۲۱ سالمه و قد ۱۷۳ دیپلم تجربی دارم .
    هفت سال در منطقه مشهد در قرائت قران رتبه اول شدم
    بسیج فعال هستم
    اردی جهادی هم بسیار شرکت میکنم
    و اینکه در حاشیه شهر فعالیت های تربیتی فرهنگی انجام میدم و مربی هستم
    هندبال هم سه سال در منطقه اول شدیم
    ایا اینها هم تاثیری داره در گزینش یا خیر !
    و اینکه سه تا از دندون هام پر کردم و یک دندون رو کشیدم ،!! ایا قبول میشم !

    • کارشناس ارشد
     ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

     سلام. به دفااتر گزینش سپاه استان خود مراحعه نمایید.

 112. حمیده
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام من ۲۰ سالمه و دیپلم انسانی دارم چجوری میتونم وارد سپاه بشم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام . از طریق کنکور سراسری و تیک دانشگاه های نظامی را بزنید . دعوت به مصاحبه میشوید و پذیرش نهایی

 113. ریحانه
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام وقتتون بخیر
  من ۱۷ سالمه قدم ۱۵۹ بسیج فعال دارم رشته ریاضی میخواستم بدونم برای جذب تو هوافضا باید باتوجه به کنکورم اقدام کنم یا با ازمون دادن خود سپاه هم امسال میتونم جذب بشم ؟معدلم هم ۱۸مدرسه خاص تحصیل میکنم. بقیه شرایط گفته شده رو دارم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام . جذب دانشگاه های نظامی براساس پذیرش کنکور و مصاحبه میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 114. فاطمه
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام وقتتون بخیر
  من 25 سالم هست ترم اخر لیسانس رشته جغرافیا هستم قد175 هستش میتونم توی سپاه ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام . اول باید نوع پذیرش خود را مشخص کنید که افسری میخواهید یا درجه داری . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 115. Mobina
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام من هجده سالمه شرایط قد و امادگی جسمانی ام اوکیه
  میخواستم بدونم اگر بخوام برای استخدام و یا رفتن بهدگزینش اقدامی کنم چطوره ؟
  و اینکه چطور میشه وارد دانشگاه افسری شد و بعد از اتمام دانشگاه میشه مشغول به کار شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۴

   سلام استخدام افسری بانوان درحال حاضربه سپاه وجودنداره

 116. عباسی
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  چقدر بده که قد ملاکه.چیزی که دست خود آدمی نیست منم دانشجو معلم هستم و دوست دارم عضو باشم ولی قدم ۱۵۳😔

 117. میم
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام من جهشی خوندم و کارشناسی علوم قرآن و حدیث دارم ؛ حافظ کل هم هستم ۲۰ سالمه اما قدم ۱۵۸ هست و اینکه اگر بخش نظامی نریم بیشتر قسمت اداری سپاه بریم با رشتم اینا جور در میاد ؟ وآخرین سوال اینکه گزینش کرج کجاست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۷

   با سلام و وقت بخیر
   با توجه به قوانین سپاه باید تمامی شرایط را دارا باشید و موارد دیگه که فرمودیند براتون امتیاز محسوب میشود

 118. زهرا دشتی
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام خسته نباشید من سی و هشت سالمه لیسانس حقوق دارم میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

   خیر.شرط سنی دارد.

 119. .
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۹

  سلام قد من155هست من میتونم اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقت بخیر
   حداقل قد اعلام شده گزینش سپاه 160 هست

 120. زهرا
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام من 15 ساله هستم پایه دهم انسانی با معدل 19 میتونم توی سپاه عضو شوم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقت بخیرپذیرش بانوان از سن 17 سال هستش و از طریق کنکور و یا ازمون اختصاصی خود ارگان برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 121. مهتاب
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۷

  سلام خسته نباشید ببخشید من 17 سالم هست باید حتما دیپلم بگیریم برای استخدام ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

   خیراز طریق ازمون استخدامی میتوان وارد شد.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 122. Vazife
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

  سلام وقتتون بخیر
  میشه لطف کنید آدرس دقیق گزینش رو در تهران سمت آزادی بفرمایین لطفا
  و اینکه چه روزایی میشه که حضوری مراجعه کنیم ساعت خاصی وجود داره؟ ممنون میشم پاسخگو باشین🙏🏻

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام
   تهران : اتوبان فتح، کیلومتر 12 جاده قدیم ،سه راهی شهریار جنب پادگان پشتیبانی منطقه3 ذوالفقار، دفتر جذب و عضویابی غرب استان تهران واستان البرز

 123. کبری رضایی
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۵

  سلام زنی چهل ساله هستم خانه دار در تهران زندگی می کنم مدرک ابتدایی دارم قدم بلند هست ۱۷۲ می باشد و از نظر بدنی ورزیده می باشم خودم هم به شدت علاقه دارم خواستم بدونم من چطور می تونم در سپاه یا نیروی انتظامی استخدام شوم متاهل هستم دارای سلامت جسمانی می باشم مقید هم هستم لطفا راهی بگید تا استخدام شوم

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   بستگی به سن شما دارد

 124. ابراهیم پور
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام وقتتون بخیر ان شاءالله که تندرست باشید.
  خانم هستم ۲۱سالمه کارشناسی رشته زیست شناسی سلولی و ملکولی دارم امکان استخدام در سپاه پاسداران برای من وجود دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام میتونین به هسته گزینش مراجعه کنین

   • رقیه خسروی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۳

    سلام وقت به خیر من متولد 63هستم فوق دیپلم علوم قضایی، نظری انسانی خواندم، عضو بسیج فعال، قد172،در واقع 39ساله هستم، دانشجوی حقوق هستم، دارای 3فرزند، دوست دارم در خدمت ولایت فقه باشم، وعلاقه ی خاصی برای استخدام در سپاه رو دارم. ایا شرایط رو دارا هستم.

    • مشاور حمامی
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

     سلام وقتتون بخیر برای استخدام در سپاه شرایط شما باید تحت برسی قرازر بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 125. گمنام
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من ۱۵ سالمه و قدم ۱۸۵ هستش میشه با دیپلم استخدام بشم

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط سنی حداقل 17سال میباشد و شما باید مراجعه حضوری داشته باشید

 126. گمنام
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام صبحتون منور به دیدار آقا امام زمان من ۱۵ سالمه و قدم هم ۱۸۵ هستش دختر هم هستم خواستم بدونم میتونم اقدام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام
   شرایط دیگه ی شما باید بررسی بشه

 127. ....
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام
  من در همه تحقیقاتی که انجام دادم نوشته بود که با دیپلم هم میشه رفت من ۱۷ سال دارم مسئول فضای مجازی حوزه هم هستم
  از فرمانده حوزه پرسیدم گفتن فقط با لیسانس میشه وارد سپاه شد!
  الان با لیسانسه یا دیپلم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر با دیپلم هم میتونین موردی نداره به هسته گزینش مراجعه کنین

  • گمنام
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقتتان بخیر خواستم بدونم ۱۵ سال هم استخدام میشن قد ۱۶۴ وزن ۶۳ رشته انسانی چند وقت هم هست فعالیت دارم داخل بسیج در خانواده نظامی هم هستم

   • کارشناس ارشد
    ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴

    سن استخدام در ارگان ها و شرکت های مختلف متفاوت است.در بعضی از موارد میتوان این کار را انجام داد

 128. ماهی
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

  با سلام و آرزوی سلامتی برای شما
  بنده خانوم هستم و ۳۲ سالم هست معلمم ولی ن بصورت رسمی تو مدارس غیر انتفاعی کار میکنم بصورت قرار داد ساعتی کارشناسی مهندسی نرم افار دارم
  پدرم جانباز ۲۵ درصد و بازنشسته سپاه هستن
  میخاستم بدونم من با این شرایط میتونم به عنوان نیرو خانوم‌ وارد سپاه بشم ؟؟
  فرخوان سال ۴۰۰ شروع شده؟؟
  باید به کجا مراجعه کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام
   شرایط دیگه ی شما باید بررسی بشه

 129. گمنام
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۹

  به نام خدا صبحتون منور به دیدار آقا امام زمان خواستم بدونم در سن ۱۵ سالگی میشه اقدام کرد واسه استخدام با قد ۱۶۳ و چند وقتی هست که در بسیج فعال هستند و یک خانواده نظامی را بر همه شرایطش میدونم و بیشتر شرایطش هم دارم ممنون میشم جواب بدین

 130. گمنام
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۴

  سلام صبحتون منور به دیدار آقا امام زمان خواستم بدونم در سن ۱۵ سالگی میشه استخدام شد با قد ۱۶۳ رشته علوم انسانی من چند وقت در بسیج فعالیت دارم و برای خانواده نظامی هستند و بیشتر شرایط رادارم

 131. گمنام
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۴

  سلام صبح تون منور به دیدار آقا امام زمان
  خواستم بدونم استخدام در سن ۱۵ سالگی میشه؟ قد ۱۶۴ رشته انسانی چند وقت هم هست که در بسیج فعالیت دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر در سن 18 میتونین برای درجه داری و یا افسری و کارمندی اقدام کنین برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 132. سارگل
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من 17سالمه دوازدهم حسابداری میخونم میتونم الان برم اسم نویسی دیپلمم رو نگرفتم بعد از امتحان های خرداد میگیرم میشه یا ن ؟شماره ای رو هم ک گذاشتید اشتباهه

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر
   حداقل سنی 17سال ونیازه شما مراجعه حضوری به ارگان مربوطه داشته باشید تا شرایط شما بررسی شود ودر صورت نیاز و جذب استخدام شوید

 133. .
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام وقتتون بخیر
  من خانوم هستم آیا با داشتن دیپلم در رشته‌ی کامیپوتر میتونیم در سپاه استخدام بشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام .باید منتظر اطلاعیه جدید باشید

   • .
    ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

    ممنون
    ان‌شاءالله در اطلاعیه جدید رشته‌های فنی هم بتونن استخدام بشن🙏

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

     .

     • گمنام
      ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۶

      سلام صبح تون منور به دیدار آقا امام زمان خواستم بدونم در سن ۱۵ سالگی میشه استخدام شد ؟با قد ۱۶۳ رشته علوم انسانی چند وقت هم هست که در بسیج فعالیت دارم

  • گمنام
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۰

   به نام خدا صبحتون منور به دیدار آقا امام زمان خواستم بدونم در سن ۱۵ سالگی میشه اقدام کرد واسه استخدام با قد ۱۶۳ و چند وقتی هست که در بسیج فعال هستند و یک خانواده نظامی را بر همه شرایطش میدونم و بیشتر شرایطش هم دارم ممنون میشم جواب بدین

 134. Lb
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام وقتتون بخیر
  بنده خانوم هستم ۱۸ سالمه دیپلم رشته‌ی کامیپوتر دارم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم؟
  میشه همینجا جواب بدید نمیتونم با مرکز تماس بگیرم صدای گوشیم خرابه ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام. باید منتظر اطلاعیه جدید باشید

 135. مریم افضلی
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۲

  سلام ببخشید زمان استخدام بانوان در سپاه کی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام . اعلام نشده

 136. پریا رضایی
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام من ۴۲ سالمه لیسانس کشاورزی دارم قدمم ۱۵۷ هست می تونم ثبت نام کنم؟ تو خرم آبادم هستم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

   سلام . خیر متاسفانه

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام خیر

 137. مهسا
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام من ۱۹ سالمه چند سالی تو بسیج شهرمون فعالیت کردم و خیلی به این شغل علاقمندم از نظر اعتقاداتی هم همه رو قبول دارم و با عشق به این شغل همیشه نگا کردم قدمم ۱۶۰ ولی بنا به مشکلاتی تا ۹ درس خوندم میخوام بدونم میتونم اقدام کنم برای ثبت نام سپاه

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر برای استخدام بانوان سپاه باید دیپلم رشته نظری رو داشته باشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 138. مهسا
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام خسته نباشید
  بنده ۱۵ سالمه و قدمم ۱۶۰ در بسیج هم فعالم
  میتونم اقدام کنم برای ثبت نام سپاه .
  شرایط لازم رو هم دارم .

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه اکثرا از سن 17 سال با کنکور سراسری و یا از طریق ازمون اختصاصی خود ارگان اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • مهسا
    ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

    میشه با همین سن برای آزمون خود ارگان اقدام کنم؟
    یا باید حتما باید بالای ۱۵ باشه.

    • کارشناس ارشد
     ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

     سلام وقت بخیر
     برای بررسی شرایط سن برای استخدام در سپاه میتوانید مقاله های داخل سایت رو مطالعه کنید و یا با کارشناسان مرکز تماس بگیرید .

 139. zarnwyd0@gmail.com
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۶

  سلام وقت بخیر
  کلاس یازدهم ادبیات انسانی ام
  پلیس افتخاری ثبت نام کردم پذیرفته شدم کارت فعال بسیجی هم دارم معدل بالای ۱۶
  قدم:۱۷۰هستم ایا امکان پذیرفته شدن من هست؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست اما شرایط دیگر هم باید داشته باشین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 140. سیما حجازی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۸

  به نام الله یگانه پاسدار خون شهیدان،ای کاش برای استخدام شرایط را براساس عشق وعلاقه می گذاشتند.بنده کار دربسیج را به دلیل تنوع زیادی ازقبیل کارفرهنگی ،تعلیم وتربیت ،آموزش صالحین و…بسیار دوست داشتم.22سال کار کردم.بدون دریافت هیچ حقوقی ،نه بیمه ونه سایر مزایا ،فقط کار می کردم.تا اینکه دربخش روابط عمومی وخبرنگاری بسیج مشعول شدم.به قدری به کار علاقه داشتم.که 25نیروی خبرنگار رو با کمک ناحیه وسپاه استان شرایط آموزششون رو فراهم کردم.خودم به دلیل بالاترین ارسال خبر درسطح استان موفق به کسب برترین مدیر روابط عمومی شدم.اما کار روابط عمومی هزینه زیادی رو میخواست.وقتی پایگاهها من رو دعوت میکردند.ازخانواده پول کرایه ماشین می گرفتم.برای تهیه اینترنت بازهم ازخانواده پول میگرفتم.تهیه گوشی وهزینه تلفن بازهم برعهده خانواده بود.کجای دنیا فردی ازساعت 8تا نمارمعرب وعشاءدربیرون ازمنزل کارمی کند.حتی برای کیفیت کار هزینه می کند.بنده درنظارت ستادی مطرح کردم.گفتم اگر نیرویی باعنوان نیروی بسیجی درسطح نیروی کادر کار میکند.حداقل بصورت نیمه وقت به چنین نیروهایی که علاقه دارند.حق الزحمه ای درنظر بگیرید.که … ….وقبول نکردند.من باینکه والدینم هردو بسیجی بودند.وبافعالیت های من بسیار موافق وحتی هزینه های شخصی مربوط به کار را پرداخت میکردند.اما خودم خجالت زده وشرمنده بودم.برای همین باتمام علاقه وعشقی که به کارم داشتم.کار را کنار گذاشتم.چراکه به قدری برای جمع آوری گزارش واخبار حوزه مجبور بودم..ساعتها روی صندلی بنشینم.که زانوها وکمرم دچار دردهای شدید شد.حتی برای درمان بیمه بسبج نبودم.وخانواده هزینه درمانم راداد..به قدری می نوشتم.که آثار گرفتن قلم بر روی انگشتم هویدا بود.وبه صورت یک عده کوچک دردستانم جلوه گری می کرد.وقتی حوزه رو ترک کردم.به راحتی یک نیرو رو جایگزین کردند.این هم عاقبت بسیجی وار کارکردن.با آرزوی سلامتی برای رهبر انقلاب وظهور ناجی مظلومین

 141. زهرا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام خسته نباشید
  بنده ۱۶ سالمه قدمم ۱۶۰ در بسیج هم فعالم میتونم اقدام کنم برای ثبت نام

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه نسبت به بقیه ارگان ها سخت تر است.بر اساس فراخوان های منتشر شده و شرایط اعلام شده میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.
   برای اطلاع از شرایط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 142. مهسا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

  ببخشید من۱۸سالمه.دیپلم تجربی دارم. ساکن یکی از شهرهای کرمان. آیا این استان خانمارو پذیرش داره وداشته در طی سالهای اخیر؟
  من دوران راهنمایی ودبستانم عضو بسیج مدرسه بودم اما دبیرستان نبودم. ایا اونا جزو سابقه بسیجیم محسوب میشن؟
  خیلی دوس دارم وارد سپاه شم ولی نمیدونم چیکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه از طریق فراخوان ها انجام می شود.فراخوان های هر شهر متفاوت است.از طریق پایگاه های بسیج پیگیری نمایید.

 143. مهسا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

  ببخشید ایا دخترا میتونن با مدرک دیپلم از راه بدون کنکور وارد سپاه بشن؟ البته ورود به دانشگاه افسری منظورم نیس.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه به صورت درجه داری با مدرک دیپلم پذیرش را انجام می شود.

 144. فرشته
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام ببخشید میخواستم بدونم اگه در شهرستان زندگی کنیم باید برای ثبت نام بریم مرکز استان؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه از طریق مراکز گزینش انجام می شود.در صورت سکونت در شهرستان به مرکز استان مراجعه نمایید.

 145. .
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام وقتتون بخیر من 17 سالمه و سال 1401دیپلم تجربی میگیرم قدم هم155هست میخواستم بدونم من میتونم برای سپاه اقدام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه معمولا از بین فارغ التحصیلان دیپلم نظری با حداقل معدل 14 پذیرش را انجام می دهد.اما ظرفیت پذیرش استخدامی برای بانوان محدود است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

    سلام بله امکانپذیره

 146. ناهید لموچی
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام . خواستم بپرسم چه موقع بانوان می توانند برای استخدام سپاه ثبت نام کنند . بنده فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم .

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت بخیر به هسته گزینش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 147. ثمین
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۵

  سلام وقتتون بخیر
  من ۱۸ سالمه ، فارغ التحصیل رشته انسانی با معدل کل ۱۸/۵۸ هستم ، الان هم دانشجوی ترم اول زبان و ادبیات فارسی(روزانه) هستم.
  بسیج فعالم و به خدمت برای نظام هم خیلی علاقه دارم
  ۳ درصد سهمیه استخدامی بهزیستی رو هم دارم. من میتونم شرکت کنم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر
   وضعیت تحصیلی شما باید مشخص بشود بعد از ان برسی میشوید اگر واجد شرایط باشید امکان پذیر است

 148. مهری
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام ببخشید من دانشجوی ارشد ریاضی هستم و ۲۴ ساله شرایطش رو دارم ثبت نام کنم؟؟؟ و اینکه از کجا باید پیگیری کنیم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام وقتتون بخیر فراخوان های موجود در سایت راچک کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید

 149. مهسا
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من ۲۳ سال دارم و دارای مدرک لیسانس حسابداری با معدل ۱۶
  از دوران مدرسه عضو بسیج بودم ولی دوران دانشگاه دیگه سابقه بسیج نداشتم و الان چند ماه بسیج فعال شدم سپاه من رو جذب می‌کنه؟ باید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام بانوان در سپاه باید تمامی شرایط شما بررسی شود.عضویت در بسیج یکی از امتیازات مثبت در رابطه با استخدامی ارگان های نظامی است.
   برای بررسی شرایط و اطلاع از ضوابط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 150. بانو
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید 4 ماه هست که از طریق حوزه و پایگاه اقدام کردم، اما خبری نشده باید چیکار کنم؟

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام وقت بخیر میتونید حضوری تشریف ببرید

 151. زینب
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۶

  سلام وقت بخیر من بهمن ۲۳ ساله میشم آیا شرایط سنی داره و فقط تا ۲۳ سال میشه ثبت نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه سپاه شرایط سنی مهمه

 152. فاطمه
  ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام وقتتون بخیر ببخشید میخواستم بدونم سپاه رشته فنی هم میگرن مدرک کامپیوتر دیلپم داشته باشیم

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر برای استخدام بانوان در سپاه باید از طریق پایگاه بسیج پیگیری کنید

 153. بسیجی
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام من خانم هستم و ۳۲سالم و لیسانس دارم.برای جذب در سپاه باید از کجا اقدام کنم.۱۶سال عضو فعال بسیج هستم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

   سلام
   سپاه برای بانوان در حال حاضر برای بانوان فقط از طریق کنکور سراسری انجام میپذیرد که ظرفیت آن بسیار محدود است

   • مهسا
    ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

    سلام.ببخشید ینی خانما نمیتونن بدون ورود به دانشگاه افسری و از راه بدون کنکور وهمینجور عادی که خیلیا انجام میدن وارد سپاه بشن؟با مدرک لیسانس.

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

     سلام وقت بخیر.
     احتمال استخدام بانوان در سپاه از طریق عضویابی سپاه امکان پذیر است. برای دریافت مشاوره دقیق و تخصصی با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 154. بهاره
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۲

  سلام من رشته ام علوم انسانی هست و در سیستان و بلوچستان زندگی میکنم من میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه باید به پایگاه بسیج مراجعه قرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   استخدام بانوان در سپاه از بقیه ارگان ها سختتر است.باید پیگیر فراخوان ها و اطلاعیه های منتشر شده از سوی سپاه باشید یا به صورت حضوری به پایگاه های بسیج و مراکز گزینش سپاه مراجعه نمایید.

 155. F
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام بنده ۱۸ سالم هست و متاهل هستم قدمم ۱۶۵ و دیپلم تجربی دارم و معدل ام هم ۱۷ هست به تازگی مشهد اومدم برای زندگی ولی پرونده بسیج ام که دانش آموزی بوده شهری که قبلا بودم بوده الان برای استخدام سپاه میتونم شرکت کنم؟کجاباید برم؟ …من خیلی خیلی علاقه مندم به پاسدار شدن…لطفا راهنمایی ام کنید..ممنونم🌹

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۶

   سلام جذب سپاه فقط از طریق دفتر گزینش شهر محل سکونتتون انجام میشه و باید مدارک بسیجی و شناسایی تون را حضوری ببرید

 156. بهار
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۷

  سلام خسته نباشید
  من ۱۵ ساله هستم و علاقه خیلی زیادی دارم که وارد سپاه بشم و خیلی پیگیرشم و در بسیج هم خیلی فعالیت میکنم .
  آیا میشه اقدام کنم برای ثبت نام؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام
   شرط سنی رو ندارین

 157. زینب
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام خسته نباشید
  من ۱۵ ساله هستم و علاقه خیلی زیادی دارم که وارد سپاه بشم و خیلی پیگیرشم و در بسیج هم خیلی فعالیت میکنم .
  آیا میشه اقدام کنم برای ثبت نام؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز شرایط استخدام سپاه داشتن دیپلم ریاضی یا تجربی میباشد

 158. فهیمه رضوانی
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام.من ۲۵سالم هست لیسانس حسابداری هستم وپدرم فرهنگی بازنشسته وایثارگرهست وواردبه کامپیوترهم هستم من میتونم درسپاه ثبت نام کنم ومیخوام که ثبت نام کنم ولی اصلا هیچ اطلاعی از زمان ثبت نام زمان ازمون ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام بله امکان دارد

 159. H
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام من قدم ۱۶۰ نیست
  و ۱۷ سالمه شاگرد ممتاز هستم میتوانم سال ۱۴۰۱بعد گرفتن دیپلم برای اشتغال ب کار در سپاه اقدم کنم (البته یه سوال میتوانم هم توی سپاه باشیم هم درس ادامه بدیم)؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقتون بخیر جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید

   • بانو
    ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

    سلام وقتتون بخیر
    ببخشید 4 ماه هست که از طریق حوزه و پایگاه اقدام کردم، اما خبری نشده باید چیکار کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

     سلام وقتتون بخیر برای استخدامی سپاه فقط از همان طریق حوزه باید اقدام کنید یا فراخوان های سپاه را بررسی کنید

 160. المیرا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام من 15سالمه ایامیتوانم درسپاه ثبت نام کنم؟قدم160هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام اگر همه شرایط لازم برای استخدام بانوان در سپاه 1400 رو داشته باشید میتونید ثبت نام کنید.

   • ناحله
    ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

    سلام وقت بخیر
    ببخشید مگه یکی از شرایط داشتن مدرک دیپلم به بالا نیست؟پس چطور میفرمایید ایشون با سن ۱۵سال میتونن ثبت نام کنند؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

     سلام وقت بخیر برای استخدام بانوان در سپاه در مدارس بزرگسالان وابسته به سپاه میشود که الان در حال حضر غیر فعال هست

 161. مریم
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام من لیسانس حقوق دارم و ۲۱سالمه معدل دانشگاه ۱۸.۷۵ هست اما معدل دیپلم ۱۳.۷۵ آیا میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر برای استخدام بانوان در سپاه باید به پایگاه بسیج مراجعه کنید

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقتتون بخیر معدل اخرین مدرک مد نظر هست

 162. طوبي امجزي
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام
  من ۲۵ ساله مقطع کارشناسی رشته حسابداری
  میخوام داخل سپاه فعالیت داشته باشم مجردم هستم
  آیا میتوانم

  • moshaverarshad
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام طوبی
   شما جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام استخدام بانوان در سپاه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

   • مریم
    ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

    سلام وقتتون بخیر
    خانم 27 ساله هستم
    مدرک دیپلم دارم
    قدم 166
    حوزه علمیه درس میخونم
    میتونم وارد سپاه بشم؟

    • مشاور جوادی
     ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی ممکنه از لحاظ شرایط سنی ایراد بگیرین.

  • رضایی
   ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام
   دانشگاه های سپاه که پذیرش خانم دارن و مهندسی هستن رو میشه نام ببرین. مخصوصا در مشهد

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

    سلام . در دفترچه کنکور ببینید

 163. زینب
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام من ۱۹ سالم قدمم ۱۶۵ مجرد هم هستم و در رشته ی پزشکی درس می خونم ایا می تونم توی شپاه هم فعالیت داشته باشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام
   در صورتی که فراخوان جذب بیاید میتوانید ثبت نام کنید

 164. فاطمه
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

  آیا قد برای عضویت در سپاه فاکتور مهمی است؟؟؟ با قد 158 می‌توان استخدام شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   شرایط قدی 160 به بالا اعلام شده است

   • مهدیه
    ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۸

    سلام متاهل هم استخدام میکنن؟۲۳سالمه لیسانس روانشناسی دارم

    • کارشناس ارشد
     ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

     سلام وقت بخیر بله به هسته گزینش مراجعه کنین

   • عاطفه
    ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

    با سلام بنده 17 سالمه و قدمم 167 هست برای ثبت نام سایتی هست که ثبت نام بشم یا نه باید چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

     سلام . برای استخدام در سپاه ( افسری ) شما باید از طریق کنکور سراسری وارد شوید . تیک دانشگاه های نظامی زا در ثبتنام کنکور بزنید و بعد از کسب قبولی باید برای گزینش آماده شوید

     • فاطمه
      ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

      سلام خسته نباشید من 17 سالمه و یازدهم رشته انسانی برای استخدام در سپاه میتونم ثبت نام کنم یا حتما باید دیپلم بگیرم و از راه کنکور

     • کارشناس ارشد
      ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

      سلام
      در حال حاضر سپاه برای بانوان جذب ندارد

     • محسن
      ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۷

      سلام خسته نباشید من دانشجوی لیسانس ناپیوسته هستم و مدرک فوق دیپلم را دارم حسابداری 23 سالمه 180 سانت بسیجی هم دارم آیا با مدرک فوق دیپلم پذیرش میکنن

     • کارشناس ارشد
      ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

      سلام وقت به خیر
      استخدام بانوان در سپاه بسیار محدود است.معمولا پذیرش را از بین فارغ التحصیلان رشته های مختلف پذیرش انجام می دهند.
      برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)