تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
استخدام بانوان در سپاه

استخدام بانوان در سپاه 1400 + شرایط گزینش خواهران

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۹۱
استخدام بانوان در سپاه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

 ,آیا می دانید استخدام بانوان و زنان در سپاه پاسداران به چه نحوی است؟ در سال های اخیر شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان به چه مواردی اختصاص دارد و چگونه می توان برای ثبت نام اقدام نمود. بانوان گرامی که علاقه مند ورود به سپاه پاسداران هستند، بایستی از شرایط عمومی و اختصاصی و زمان استخدام خواهران در سپاه آگاه باشند و از مراحل گزینش با موفقیت عبور نمایند. همچنین، طبق قوانین موجود، استخدام با دیپلم در سپاه برای بانوان نیز امکانپذیر می باشد. 

در این مقاله با فرایند استخدام و شرایط گزینش خواهران در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیشتر آشنا می شویم و نکات مهم در این مورد را یادآور خواهیم شد. همچنین، چنانچه مایل به اطلاع از تاریخ دقیق نام نویسی، چگونگی و ظرفیت های پذیرش، و شرایط شغلی آینده هستید، می توانید با کارشناسان مجرب ایران تحصیل تماس گرفته و تمامی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

 

اگر می خواهید بدانید که شرایط گزینش و نحوه ثبت نام برای استخدام بانوان در سپاه چگونه است، از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان استخدام خواهران در سپاه

سپاه پاسداران اسلامی به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای نظامی، هر ساله از میان افراد واجد شرایط نیرو جذب می کند. این جذب نیرو از میان آقایان و خانم ها صورت گرفته و بسته به مهارت یا نیازمندی سپاه پاسداران، ظرفیت های مشخصی جهت استخدام در نظر گرفته می شود.

بنابراین، بانوان واجد شرایط نیز می توانند در مهلت های تعیین شده با اطلاع از زمان استخدام خواهران در سپاه  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. گفتنی است که فرصت نام نویسی محدود بوده و داوطلبان می بایست در بازه زمانی قانونی حتما مدارک خود را ارائه و فرایند ثبت نام را تکمیل کنند. از آنجا که استخدام بانوان در سپاه دارای زمانبندی و تقویم زمانی مشخص نیست، نمی توان تاریخ دقیقی را برای زمان استخدام خواهران در سپاه اعلام کرد.

البته، در سال گذشته شاهد بودیم که از 29 اردیبهشت لغایت 7 خرداد به منظور انجام فرایند نام نویسی برای زمان استخدام خواهران در سپاه در نظر گرفته شد و متقاضیان توانستند در این مهلت، مدارک خود را تحویل دهند. در سال جاری نیز به محض مشخص شدن زمان استخدام زنان در سپاه پاسداران ، این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

 

 

چنانچه به دنبال آگاهی از شرایط پزشکی دانشگاه افسری سپاه هستید لینک قرمز را انتخاب نمایید

 

 

چگونگی استخدام بانوان در ارگان های سپاه

افرادی که دارای مدرک دیپلم و یا بالاتر هستند باید از طریق سیستم عضویاب وارد شوند. در این روش خانم ها لازم است در زمان های مشخص شده به مراکز گزینش سپاه مراجعه نمایند.

افرادی که بدین صورت مراجعه می کنند لازم است یک دوره آموزشی را نیز بگذرانند تا صلاحیت آن ها نهایی شود.

 

 

روش های جذب نیروی انسانی خانم در سپاه

استخدام از بانوان به دو صورت زیر انجام می شود:

 • پذیرش بر اساس مدرک تحصیلی یکی از این روش ها است. در مقاطع مختلف مانند دیپلم، فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و فوق دکترا استخدام انجام می شود.
 • پذیرش بر اساس تخصص و مهارت عملی و حداقل مدرک تحصیلی نیز انجام می شود.

 

 

قوانین استخدام خانم ها در سپاه

برای استخدام بانوان در سپاه پاسداران یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که در ادامه آورده شده است. قبل از مطالعه این شرایط، می توانید از موارد زیر جهت آشنایی با نحوه استخدام استفاده نمایید.

استخدام کردن از بانوان در سپاه با توجه به محل خدمت آن ها و شرایط خدمتی آن ها صورت می گیرد.

برخی از خانم ها می توانند در دانشگاه افسری نیز استخدام شوند.

یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که باید زنان از آن برخوردار باشند.

به علاوه داشتن شرایط عمومی و اختصاصی یک سری شروط دیگر نیز برای استخدام وجود دارد که در مراحل مصاحبه مشخص می شود و زنان باید از آن ها برخوردار باشند.

تمامی خانم هایی که در سپاه استخدام می شوند، قرارداد پیمانی دارند و باید دارای حداقل مدرک تحصیلی ابتدایی نیز باشند تا از آن ها استخدام به عمل آید.

تعهد خدمت نظامی 5 سال و تعهد خدمت کارمندی 6 سال است.

تمامی گزینش ها توسط هیئت مرکزی انجام شود و قبولی در آن ضروری است.

اولویت استخدام با ایثارگران جنگ تحمیلی است.

 

 

نحوه استخدام بانوان در سپاه چگونه است؟

استخدام با دیپلم یا مدارک بالاتر از آن در سپاه برای بانوان از طریق سیستم عضویاب صورت می گیرد. بدین ترتیب که داوطلبانی که قصد ورود به این ارگان را دارند، بایستی در زمان های مشخص شده به مراکز گزینش محل سکونت خود مراجعه و مراحل لازم را طی نمایند.

به طور کلی روند پذیرش نیرو در سپاه پاسداران از طریق گزینش صورت می گیرد. بدین معنا که افراد علاقه مند واجد شرایط، بعد از ثبت نام، باید یک دوره آموزشی را سپری کنند. هیئت مرکزی گزینش مسئولیت نظارت بر این دوره و تعیین صلاحیت مهارت آموزان را بر عهده دارد.

فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین او نیز به عنوان هیئت مرکزی گزینش در سپاه، بر کار هسته های گزینش نظارت می نماید. از این رو، برای استخدام زنان در سپاه پاسداران نیاز به تائید گزینش می باشد.

 

 

شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان-

 

 

به منظور دریافت نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه افسری سپاه لینک مربوطه را کلیک کنید

 

 

شرایط عمومی استخدام زنان در سپاه پاسداران

یک سری از شرایط برای استخدام آقایان و بانوان در سپاه مشترک می باشد که به شرایط عمومی اطلاق می شوند. این شرایط عبارتند از:

 • اعتقاد به دین مبین اسلام ، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران
 • پایبندی و التزام عملی به ولایت فقیه
 • نداشتن عضویت رسمی و غیررسمی در گروه‌ها و و احزاب سیاسی یا جانبداری از آن ها
 • نداشتن ارتباط یا عضویت بیت در گروه ها، فرقه ها، سازمان ها و یا احزاب غیر اسلامی، غیرقانونی و الحادی
 • تعهد و عمل به تمامی موازین اخلاقی اسلامی
 • داشتن سلامت جسمی و روحی جهت خدمت در مشاغل مربوطه به تشخیص و تائید پزشک وزارت اطلاعات
 • نداشتن تعهد استخدام در سازمان ها یا وزارتخانه ها
 • اخذ صلاحیت استخدام مطابق با ضواط گزینش وزارت اطلاعات
 • برخورداری از مدرک و شرایط تحصیلی متناسب با تخصص و مهارت های مورد نیاز سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن سوء سابقه کیفری آیا محکومیت جزایی به تایید مراجع ذیصلاح
 • برخورداری از حسن حسن شهرت اجتماعی و عدم سوء سابقه
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و انواع روانگردان ها
 • نداشتن محکومیت یا محرومیت از از خدمات دولتی و استخدام
 • برخورداری از شرایط  سنی استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان
 • متقاضیانی که کارمند پیمانی و یا نیروی بسیج ویژه  محسوب می گردند،  از شرایط مبرا خواهد بود. به علاوه، افراد شاغل به تحصیل نیز ذ شامل شرایط سنی نمی باشد.

 

 

برای اطلاع از شرایط و زمان استخدام سپاه پاسداران وارد لینک قرمز شوید

 

 

شرایط اختصاصی استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان

شرایط اختصاصی که برای استخدام بانوان در سپاه در نظر گرفته شده است، با مردان اندکی تفاوت دارد. بدین مفهوم که شرایط آن ها غالبا بر اساس شرایط و محل خدمت همسر تعیین می گردد. به طور کلی اگر بخواهیم به مهمترین شرایط اختصاصی  استخدام زنان در سپاه پاسداران اشاره کنیم، میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • استخدام با دیپلم در سپاه برای بانوان امکانپذیر است. یعنی اگر یک داوطلب خانم دارای مدرک دیپلم یا بالاتر از آن باشد، در صورت داشتن شرایط لازم می تواند به استخدام سپاه درآید.
 • قد بانوان متقاضی حداقل 16 سانت باید باشد.
 • جواب و نتیجه تحقیقات محلی که در مورد آن ها صورت می گیرد، بایستی مثبت بوده و مورد تائید مراجع ذی صلاح قرار گیرد.
 • سایر شرایط عمومی بین خانم ها و آقایان یکسان می باشد.

 

 

جهت آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه افسری سپاه لینک را انتخاب فرمایید

 

 

استخدام با دیپلم در سپاه برای بانوان

یکی از تسهیلاتی که برای استخدام بانوان در سپاه در نظر گرفته شده است، این است که حتی با داشتن مدرک دیپلم نیز می توان به استخدام این ارگان درآمد.

بر این اساس، شرایط سنی استخدام با دیپلم یا مدارک بالاتر از آن در سپاه برای بانوان ، حداق 18 و حدکثر 23 سال می باشد. این متقاضیان چنانچه از شرایط عمومی برخوردار بوده و صلاحیت آن ها مورد تائید گزینش قرار گیرد، در سپاه استخدام می شوند.

البته، حداقل معدل مجاز برای دارندگان دیپلم، 14 سال است و چنانچه از این کمتر باشد، امکان استخدام وجود نخواهد داشت. گفتنی است که احتمال تغییر قوانین موجود وجود دارد. به همین دلیل، داوطلبان می توانند برای اطلاع از جدیدترین تغییرات ضوابط در این زمینه با همکاران ما تماس حاصل فرمایند.

 

 

آیا می دانید پذیرش سپاه ارومیه – پذیرش سرباز در سپاه ارومیه به چه نحوی است؟ وارد لینک شوید

 

محل خدمت در سپاه پاسداران برای بانوان

همانطور که گفته شد، استخدام بانوان در سپاه تاثیر پذیر از شرایط و محل خدمت همسر آن ها می باشید. اما در برخی از موارد امکان دارد که به علت نیاز پلیس خانم ، استخدام بانوان در سپاه در دانشگاه افسری بانوان صورت گیرد.

گفتنی است که دروس آموزشی که این خانم ها برای جذب در نیروی انتظامی باید سپری کنند، تفاوت چندانی با دروس جذب سپاه نداشته و تنها تفاوت آن ها به بخش های خدمت مربوط می شود. به نحوی که مشاغل و سمت هایی که با توانایی ها و ماموریت های بانوان متناسب باشد، به آن ها تعلق می گیرد.

به همین دلیل، یکی از شرایط مهم استخدام بانوان در سپاه برخورداری از سلامت جسمی و ورزیدگی بدنی می باشد.

 

 

زمان استخدام خواهران در سپاه-

 

 

به منظور دریافت اطلاعات در مورد پذیرش سپاه کرمانشاه – پذیرش سرباز در سپاه کرمانشاه وارد لینک شوید

 

 

مشاغل استخدام بانوان در سپاه پاسداران

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد مشاغل سپاه پاسداران صحبت کنیم، می توان آن ها را در سه دسته کلی شغل نظامی، شغل کارمندی و شغل مشترک تقسیم بندی کرد. نکته قابل توجه آن است که بسته به نیاز این ارگان، علاوه بر تفاوت شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان و آقایان، نوع مشاغل نیز متفاوت خواهد بود.

به همین دلیل، می بایست منتظر انتشار فراخوان و انتشار دفترچه ثبت نام ماند تا از لیست مشاغل مربوطه نیز مطلع شد. اما برای آشنایی بیشتر، انواع پرسنل را در این سازمان برای آقایان و خانم ها را تعریف می کنیم.

 • پرسنل پيمانی: افرادی که بر طبق قوانین مربوطه حدمت پیمانی خود را به شکل نظامی یا کارمندی سپری نمایند.
 • پرسنل کادر ثابت: این پرسنل، به طور مستمر در سپاه خدمت می کنند.
 • پرسنل وظیفه: افرادی که بر اساس قانون خدمت وظیفه عمومی ، خدمت خود را در یکی از دوره های ضرورت احتیاج یا ذخیره می گذرانند.
 • پرسنل بسیجی: بسیجیانی که جهت محقق کردن ارتش بیست میلیونی به سپاه ملحق می شوند و سه دسته هستند.

بسیج فعال: به جمعیت غالب افرادی که به قانون اساسی احترام می گذارنند و پس از یک دوره آموزشی مطابق با سیاست های ارتش بیست میلیونی سازماندهی می گردند.

بسیج فعال: به افرادی اطلاق می شود که دوره های آموزشی مربوطه را گذارنده و در صورت شرکت در برنامه های حفظ انسجام به خدمت سپاه جهت انجام ماموریت های محوله در می آیند.

بسیج ویژه: این افراد از صلاحیت های یک پاسدار برخوردار می باشند و با گذراندن آموزش های مطروحه سازماندهی شده و تعهد می دهند تا در زمان ضروریت به شکل تمام وقت به سپاه کمک کنند.

 

 

چنانچه می خواهید بدانید شرط معدل برای استخدام در سپاه چقدر است؟ لینک را انتخاب نمایید

 

 

نکات مهم در مورد استخدام زنان در سپاه پاسداران

علاوه بر شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان که در بالا ذکر شد، یک سری نکات مهم دیگر نیز وجود دارد که متقاضیان باید از آن اگاه باشند. ما در زیر به چند مورد با اهمیت که البته با داوطلبان مرد نیز تا حدودی مشترک است اشاره می کنیم، اما برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و بالاتر می تواند در استخدام بانوان در سپاه موثر باشد.
 • استخدام بر اساس تخصص و مهارت های متقاضیان انجام می پذیرد.
 • سپاه پاسداران این امکان را دارد تا نیروهای خود را از میان افرادی که دارای مدرک پایان دوره ابتدایی هستند، استخدام نماید. البته این بشرطی است که فرد 5 سال تعهد خدمت نظامی و یا شش سال خدمت کارمندی پیمانی را اخذ کند. برای این افراد، تمدید مهلت یا تجدید قرارداد امکانپذیر نمی باشد.

 

 

آیا می دانید پذیرش سپاه مشهد – پذیرش سرباز در سپاه مشهد چگونه است؟ بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

 

برای دانلود PDF مقاله کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطالب

در مقاله ایی که مطالعه فرمودید، هدف انتقال اطلاعات لازم در زمینه ثبت نام و شرایط استخدام در سپاه پاسداران و اطلاع از زمان استخدام خواهران در سپاه بود و  ما تلاش کردیم تا متقاضیان گرامی با فرایند کلی اشنا کنیم.

متخصصان ایران تحصیل بواسطه آشنایی کاملی که با روند استخدام تمام ارگان های نظامی کشور دارند، می توانند نه تنها داوطلبان گرامی را در مورد شیوه استخدام بانوان در سپاه آگاه نمایند بلکه اطلاعات ضروری در حیطه پذیرش سایر ارگان های کشور را به سمع و نظر علاقه مندان برساند. برای بهره مندی از این موارد می توانید از طریق شماره های درج شده در جدول زیر د رهمه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما در ارتباط باشید.

 

 

به منظور آگاهی از زمان ثبت نام و ظرفیت پذیرش استخدام بانوان در سپاه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان چیست؟

در این مقاله می توانید تمامی شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای استخدام زنان در سپاه پاسداران را مطالعه فرمایید.

استخدام با دیپلم در سپاه برای بانوان به چه نحوی است؟

استخدام در سپاه پاسدارن برای بانوان در تمام مقاطع به صورت گزینش و تائید صلاحیت های عمومی می باشد.

چه زمانی می توان برای ثبت نام  استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان اقدام کرد؟

در حال حاضر اطلاعیه ایی در این زمینه منتشر نشده است. اما به محض مشخص شدن تاریخ ثبت نام مقاله حاضر به روزرسانی خواهد شد.

ظرفیت پذیرش استخدام بانوان در سپاه پاسداری چقدر است؟

برای اطلاع از ظرفیت پذیرش بانوان و آقایان می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ....
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام
  من در همه تحقیقاتی که انجام دادم نوشته بود که با دیپلم هم میشه رفت من ۱۷ سال دارم مسئول فضای مجازی حوزه هم هستم
  از فرمانده حوزه پرسیدم گفتن فقط با لیسانس میشه وارد سپاه شد!
  الان با لیسانسه یا دیپلم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر با دیپلم هم میتونین موردی نداره به هسته گزینش مراجعه کنین

 2. گمنام
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۹

  به نام خدا صبحتون منور به دیدار آقا امام زمان خواستم بدونم در سن ۱۵ سالگی میشه اقدام کرد واسه استخدام با قد ۱۶۳ و چند وقتی هست که در بسیج فعال هستند و یک خانواده نظامی را بر همه شرایطش میدونم و بیشتر شرایطش هم دارم ممنون میشم جواب بدین

 3. گمنام
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۴

  سلام صبحتون منور به دیدار آقا امام زمان خواستم بدونم در سن ۱۵ سالگی میشه استخدام شد با قد ۱۶۳ رشته علوم انسانی من چند وقت در بسیج فعالیت دارم و برای خانواده نظامی هستند و بیشتر شرایط رادارم

 4. گمنام
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۴

  سلام صبح تون منور به دیدار آقا امام زمان
  خواستم بدونم استخدام در سن ۱۵ سالگی میشه؟ قد ۱۶۴ رشته انسانی چند وقت هم هست که در بسیج فعالیت دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر در سن 18 میتونین برای درجه داری و یا افسری و کارمندی اقدام کنین برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 5. سارگل
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من 17سالمه دوازدهم حسابداری میخونم میتونم الان برم اسم نویسی دیپلمم رو نگرفتم بعد از امتحان های خرداد میگیرم میشه یا ن ؟شماره ای رو هم ک گذاشتید اشتباهه

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر
   حداقل سنی 17سال ونیازه شما مراجعه حضوری به ارگان مربوطه داشته باشید تا شرایط شما بررسی شود ودر صورت نیاز و جذب استخدام شوید

 6. .
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام وقتتون بخیر
  من خانوم هستم آیا با داشتن دیپلم در رشته‌ی کامیپوتر میتونیم در سپاه استخدام بشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام .باید منتظر اطلاعیه جدید باشید

   • .
    ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

    ممنون
    ان‌شاءالله در اطلاعیه جدید رشته‌های فنی هم بتونن استخدام بشن🙏

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

     .

     • گمنام
      ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۶

      سلام صبح تون منور به دیدار آقا امام زمان خواستم بدونم در سن ۱۵ سالگی میشه استخدام شد ؟با قد ۱۶۳ رشته علوم انسانی چند وقت هم هست که در بسیج فعالیت دارم

  • گمنام
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۰

   به نام خدا صبحتون منور به دیدار آقا امام زمان خواستم بدونم در سن ۱۵ سالگی میشه اقدام کرد واسه استخدام با قد ۱۶۳ و چند وقتی هست که در بسیج فعال هستند و یک خانواده نظامی را بر همه شرایطش میدونم و بیشتر شرایطش هم دارم ممنون میشم جواب بدین

 7. Lb
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام وقتتون بخیر
  بنده خانوم هستم ۱۸ سالمه دیپلم رشته‌ی کامیپوتر دارم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم؟
  میشه همینجا جواب بدید نمیتونم با مرکز تماس بگیرم صدای گوشیم خرابه ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام. باید منتظر اطلاعیه جدید باشید

 8. مریم افضلی
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۲

  سلام ببخشید زمان استخدام بانوان در سپاه کی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام . اعلام نشده

 9. پریا رضایی
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام من ۴۲ سالمه لیسانس کشاورزی دارم قدمم ۱۵۷ هست می تونم ثبت نام کنم؟ تو خرم آبادم هستم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

   سلام . خیر متاسفانه

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام خیر

 10. مهسا
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام من ۱۹ سالمه چند سالی تو بسیج شهرمون فعالیت کردم و خیلی به این شغل علاقمندم از نظر اعتقاداتی هم همه رو قبول دارم و با عشق به این شغل همیشه نگا کردم قدمم ۱۶۰ ولی بنا به مشکلاتی تا ۹ درس خوندم میخوام بدونم میتونم اقدام کنم برای ثبت نام سپاه

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر برای استخدام بانوان سپاه باید دیپلم رشته نظری رو داشته باشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 11. مهسا
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام خسته نباشید
  بنده ۱۵ سالمه و قدمم ۱۶۰ در بسیج هم فعالم
  میتونم اقدام کنم برای ثبت نام سپاه .
  شرایط لازم رو هم دارم .

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه اکثرا از سن 17 سال با کنکور سراسری و یا از طریق ازمون اختصاصی خود ارگان اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • مهسا
    ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

    میشه با همین سن برای آزمون خود ارگان اقدام کنم؟
    یا باید حتما باید بالای ۱۵ باشه.

    • کارشناس ارشد
     ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

     سلام وقت بخیر
     برای بررسی شرایط سن برای استخدام در سپاه میتوانید مقاله های داخل سایت رو مطالعه کنید و یا با کارشناسان مرکز تماس بگیرید .

 12. [email protected]
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۶

  سلام وقت بخیر
  کلاس یازدهم ادبیات انسانی ام
  پلیس افتخاری ثبت نام کردم پذیرفته شدم کارت فعال بسیجی هم دارم معدل بالای ۱۶
  قدم:۱۷۰هستم ایا امکان پذیرفته شدن من هست؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست اما شرایط دیگر هم باید داشته باشین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 13. سیما حجازی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۸

  به نام الله یگانه پاسدار خون شهیدان،ای کاش برای استخدام شرایط را براساس عشق وعلاقه می گذاشتند.بنده کار دربسیج را به دلیل تنوع زیادی ازقبیل کارفرهنگی ،تعلیم وتربیت ،آموزش صالحین و…بسیار دوست داشتم.22سال کار کردم.بدون دریافت هیچ حقوقی ،نه بیمه ونه سایر مزایا ،فقط کار می کردم.تا اینکه دربخش روابط عمومی وخبرنگاری بسیج مشعول شدم.به قدری به کار علاقه داشتم.که 25نیروی خبرنگار رو با کمک ناحیه وسپاه استان شرایط آموزششون رو فراهم کردم.خودم به دلیل بالاترین ارسال خبر درسطح استان موفق به کسب برترین مدیر روابط عمومی شدم.اما کار روابط عمومی هزینه زیادی رو میخواست.وقتی پایگاهها من رو دعوت میکردند.ازخانواده پول کرایه ماشین می گرفتم.برای تهیه اینترنت بازهم ازخانواده پول میگرفتم.تهیه گوشی وهزینه تلفن بازهم برعهده خانواده بود.کجای دنیا فردی ازساعت 8تا نمارمعرب وعشاءدربیرون ازمنزل کارمی کند.حتی برای کیفیت کار هزینه می کند.بنده درنظارت ستادی مطرح کردم.گفتم اگر نیرویی باعنوان نیروی بسیجی درسطح نیروی کادر کار میکند.حداقل بصورت نیمه وقت به چنین نیروهایی که علاقه دارند.حق الزحمه ای درنظر بگیرید.که … ….وقبول نکردند.من باینکه والدینم هردو بسیجی بودند.وبافعالیت های من بسیار موافق وحتی هزینه های شخصی مربوط به کار را پرداخت میکردند.اما خودم خجالت زده وشرمنده بودم.برای همین باتمام علاقه وعشقی که به کارم داشتم.کار را کنار گذاشتم.چراکه به قدری برای جمع آوری گزارش واخبار حوزه مجبور بودم..ساعتها روی صندلی بنشینم.که زانوها وکمرم دچار دردهای شدید شد.حتی برای درمان بیمه بسبج نبودم.وخانواده هزینه درمانم راداد..به قدری می نوشتم.که آثار گرفتن قلم بر روی انگشتم هویدا بود.وبه صورت یک عده کوچک دردستانم جلوه گری می کرد.وقتی حوزه رو ترک کردم.به راحتی یک نیرو رو جایگزین کردند.این هم عاقبت بسیجی وار کارکردن.با آرزوی سلامتی برای رهبر انقلاب وظهور ناجی مظلومین

 14. زهرا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام خسته نباشید
  بنده ۱۶ سالمه قدمم ۱۶۰ در بسیج هم فعالم میتونم اقدام کنم برای ثبت نام

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه نسبت به بقیه ارگان ها سخت تر است.بر اساس فراخوان های منتشر شده و شرایط اعلام شده میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.
   برای اطلاع از شرایط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 15. مهسا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

  ببخشید من۱۸سالمه.دیپلم تجربی دارم. ساکن یکی از شهرهای کرمان. آیا این استان خانمارو پذیرش داره وداشته در طی سالهای اخیر؟
  من دوران راهنمایی ودبستانم عضو بسیج مدرسه بودم اما دبیرستان نبودم. ایا اونا جزو سابقه بسیجیم محسوب میشن؟
  خیلی دوس دارم وارد سپاه شم ولی نمیدونم چیکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه از طریق فراخوان ها انجام می شود.فراخوان های هر شهر متفاوت است.از طریق پایگاه های بسیج پیگیری نمایید.

 16. مهسا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

  ببخشید ایا دخترا میتونن با مدرک دیپلم از راه بدون کنکور وارد سپاه بشن؟ البته ورود به دانشگاه افسری منظورم نیس.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه به صورت درجه داری با مدرک دیپلم پذیرش را انجام می شود.

 17. فرشته
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام ببخشید میخواستم بدونم اگه در شهرستان زندگی کنیم باید برای ثبت نام بریم مرکز استان؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه از طریق مراکز گزینش انجام می شود.در صورت سکونت در شهرستان به مرکز استان مراجعه نمایید.

 18. .
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام وقتتون بخیر من 17 سالمه و سال 1401دیپلم تجربی میگیرم قدم هم155هست میخواستم بدونم من میتونم برای سپاه اقدام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت به خیر
   استخدام بانوان در سپاه معمولا از بین فارغ التحصیلان دیپلم نظری با حداقل معدل 14 پذیرش را انجام می دهد.اما ظرفیت پذیرش استخدامی برای بانوان محدود است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

    سلام بله امکانپذیره

 19. ناهید لموچی
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام . خواستم بپرسم چه موقع بانوان می توانند برای استخدام سپاه ثبت نام کنند . بنده فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم .

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت بخیر به هسته گزینش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 20. ثمین
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۵

  سلام وقتتون بخیر
  من ۱۸ سالمه ، فارغ التحصیل رشته انسانی با معدل کل ۱۸/۵۸ هستم ، الان هم دانشجوی ترم اول زبان و ادبیات فارسی(روزانه) هستم.
  بسیج فعالم و به خدمت برای نظام هم خیلی علاقه دارم
  ۳ درصد سهمیه استخدامی بهزیستی رو هم دارم. من میتونم شرکت کنم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر
   وضعیت تحصیلی شما باید مشخص بشود بعد از ان برسی میشوید اگر واجد شرایط باشید امکان پذیر است

 21. مهری
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام ببخشید من دانشجوی ارشد ریاضی هستم و ۲۴ ساله شرایطش رو دارم ثبت نام کنم؟؟؟ و اینکه از کجا باید پیگیری کنیم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام وقتتون بخیر فراخوان های موجود در سایت راچک کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید

 22. مهسا
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من ۲۳ سال دارم و دارای مدرک لیسانس حسابداری با معدل ۱۶
  از دوران مدرسه عضو بسیج بودم ولی دوران دانشگاه دیگه سابقه بسیج نداشتم و الان چند ماه بسیج فعال شدم سپاه من رو جذب می‌کنه؟ باید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام بانوان در سپاه باید تمامی شرایط شما بررسی شود.عضویت در بسیج یکی از امتیازات مثبت در رابطه با استخدامی ارگان های نظامی است.
   برای بررسی شرایط و اطلاع از ضوابط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 23. بانو
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید 4 ماه هست که از طریق حوزه و پایگاه اقدام کردم، اما خبری نشده باید چیکار کنم؟

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام وقت بخیر میتونید حضوری تشریف ببرید

 24. زینب
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۶

  سلام وقت بخیر من بهمن ۲۳ ساله میشم آیا شرایط سنی داره و فقط تا ۲۳ سال میشه ثبت نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه سپاه شرایط سنی مهمه

 25. فاطمه
  ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام وقتتون بخیر ببخشید میخواستم بدونم سپاه رشته فنی هم میگرن مدرک کامپیوتر دیلپم داشته باشیم

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر برای استخدام بانوان در سپاه باید از طریق پایگاه بسیج پیگیری کنید

 26. بسیجی
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام من خانم هستم و ۳۲سالم و لیسانس دارم.برای جذب در سپاه باید از کجا اقدام کنم.۱۶سال عضو فعال بسیج هستم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

   سلام
   سپاه برای بانوان در حال حاضر برای بانوان فقط از طریق کنکور سراسری انجام میپذیرد که ظرفیت آن بسیار محدود است

   • مهسا
    ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

    سلام.ببخشید ینی خانما نمیتونن بدون ورود به دانشگاه افسری و از راه بدون کنکور وهمینجور عادی که خیلیا انجام میدن وارد سپاه بشن؟با مدرک لیسانس.

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

     سلام وقت بخیر.
     احتمال استخدام بانوان در سپاه از طریق عضویابی سپاه امکان پذیر است. برای دریافت مشاوره دقیق و تخصصی با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 27. بهاره
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۲

  سلام من رشته ام علوم انسانی هست و در سیستان و بلوچستان زندگی میکنم من میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام سپاه باید به پایگاه بسیج مراجعه قرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   استخدام بانوان در سپاه از بقیه ارگان ها سختتر است.باید پیگیر فراخوان ها و اطلاعیه های منتشر شده از سوی سپاه باشید یا به صورت حضوری به پایگاه های بسیج و مراکز گزینش سپاه مراجعه نمایید.

 28. F
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام بنده ۱۸ سالم هست و متاهل هستم قدمم ۱۶۵ و دیپلم تجربی دارم و معدل ام هم ۱۷ هست به تازگی مشهد اومدم برای زندگی ولی پرونده بسیج ام که دانش آموزی بوده شهری که قبلا بودم بوده الان برای استخدام سپاه میتونم شرکت کنم؟کجاباید برم؟ …من خیلی خیلی علاقه مندم به پاسدار شدن…لطفا راهنمایی ام کنید..ممنونم🌹

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۶

   سلام جذب سپاه فقط از طریق دفتر گزینش شهر محل سکونتتون انجام میشه و باید مدارک بسیجی و شناسایی تون را حضوری ببرید

 29. بهار
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۷

  سلام خسته نباشید
  من ۱۵ ساله هستم و علاقه خیلی زیادی دارم که وارد سپاه بشم و خیلی پیگیرشم و در بسیج هم خیلی فعالیت میکنم .
  آیا میشه اقدام کنم برای ثبت نام؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام
   شرط سنی رو ندارین

 30. زینب
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام خسته نباشید
  من ۱۵ ساله هستم و علاقه خیلی زیادی دارم که وارد سپاه بشم و خیلی پیگیرشم و در بسیج هم خیلی فعالیت میکنم .
  آیا میشه اقدام کنم برای ثبت نام؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز شرایط استخدام سپاه داشتن دیپلم ریاضی یا تجربی میباشد

 31. فهیمه رضوانی
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام.من ۲۵سالم هست لیسانس حسابداری هستم وپدرم فرهنگی بازنشسته وایثارگرهست وواردبه کامپیوترهم هستم من میتونم درسپاه ثبت نام کنم ومیخوام که ثبت نام کنم ولی اصلا هیچ اطلاعی از زمان ثبت نام زمان ازمون ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام بله امکان دارد

 32. H
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام من قدم ۱۶۰ نیست
  و ۱۷ سالمه شاگرد ممتاز هستم میتوانم سال ۱۴۰۱بعد گرفتن دیپلم برای اشتغال ب کار در سپاه اقدم کنم (البته یه سوال میتوانم هم توی سپاه باشیم هم درس ادامه بدیم)؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقتون بخیر جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید

   • بانو
    ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

    سلام وقتتون بخیر
    ببخشید 4 ماه هست که از طریق حوزه و پایگاه اقدام کردم، اما خبری نشده باید چیکار کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

     سلام وقتتون بخیر برای استخدامی سپاه فقط از همان طریق حوزه باید اقدام کنید یا فراخوان های سپاه را بررسی کنید

 33. المیرا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام من 15سالمه ایامیتوانم درسپاه ثبت نام کنم؟قدم160هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام اگر همه شرایط لازم برای استخدام بانوان در سپاه 1400 رو داشته باشید میتونید ثبت نام کنید.

   • ناحله
    ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

    سلام وقت بخیر
    ببخشید مگه یکی از شرایط داشتن مدرک دیپلم به بالا نیست؟پس چطور میفرمایید ایشون با سن ۱۵سال میتونن ثبت نام کنند؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

     سلام وقت بخیر برای استخدام بانوان در سپاه در مدارس بزرگسالان وابسته به سپاه میشود که الان در حال حضر غیر فعال هست

 34. مریم
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام من لیسانس حقوق دارم و ۲۱سالمه معدل دانشگاه ۱۸.۷۵ هست اما معدل دیپلم ۱۳.۷۵ آیا میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر برای استخدام بانوان در سپاه باید به پایگاه بسیج مراجعه کنید

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقتتون بخیر معدل اخرین مدرک مد نظر هست

 35. طوبي امجزي
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام
  من ۲۵ ساله مقطع کارشناسی رشته حسابداری
  میخوام داخل سپاه فعالیت داشته باشم مجردم هستم
  آیا میتوانم

  • moshaverarshad
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام طوبی
   شما جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام استخدام بانوان در سپاه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  • رضایی
   ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام
   دانشگاه های سپاه که پذیرش خانم دارن و مهندسی هستن رو میشه نام ببرین. مخصوصا در مشهد

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

    سلام . در دفترچه کنکور ببینید

 36. زینب
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام من ۱۹ سالم قدمم ۱۶۵ مجرد هم هستم و در رشته ی پزشکی درس می خونم ایا می تونم توی شپاه هم فعالیت داشته باشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام
   در صورتی که فراخوان جذب بیاید میتوانید ثبت نام کنید

 37. فاطمه
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

  آیا قد برای عضویت در سپاه فاکتور مهمی است؟؟؟ با قد 158 می‌توان استخدام شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   شرایط قدی 160 به بالا اعلام شده است

   • مهدیه
    ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۸

    سلام متاهل هم استخدام میکنن؟۲۳سالمه لیسانس روانشناسی دارم

    • کارشناس ارشد
     ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

     سلام وقت بخیر بله به هسته گزینش مراجعه کنین

ایران تحصیل
تماس با مشاور