ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

احراز هویت در سامانه شاد

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
احراز هویت در سامانه شاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه احراز هویت در سامانه شاد مشخص شده است. برای احراز هویت در برنامه شاد ، لازم است مراحلی را طی نمایید و با  ورود به سامانه استعلام هویت برنامه شاد در وب و یا در اپ کاربردی سامانه ، این کار را انجام دهید. ما سعی می کنیم در ادامه به تمامی سوالات شما در رابطه با استعلام احراز هویت شاد و احراز هویت شاد در وب پاسخ دهیم. در صورت داشتن سوالات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه احراز هویت دانش آموزان  در سامانه شاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای احراز هویت در سامانه شاد لازم است مراحل متعددی را طی نمایید که برای برطرف کردن خطاها بهتر است حتماً از مشاوران کمک بگیرید.

 

 

نحوه احراز هویت در سامانه شاد چگونه است؟

در خصوص احراز هویت در برنامه شاد باید به شما بگوییم که برای این کار یک سری مراحل ابتدا باید توسط مدیر و دبیران مدارس طی شود و سپس نوبت به احراز هویت دانش آموزان می رسد. در ادامه ما نحوه احراز هویت در سامانه شاد برای مدیران ، معلمان و دانش آموزان را به صورت جداگانه بررسی نموده ایم. علاوه بر این موضوع از آنجایی که برای احراز هویت در سامانه شاد ، هم می توانید با ورود به سامانه استعلام هویت برنامه شاد در وب و هم ورود به این برنامه در اپ کاربردی این کار را انجام دهید. ما در ادامه این دو روش را نیز به صورت جداگانه بررسی نموده ایم.  زیرا اگرچه بسیاری از افراد برای استعلام احراز هویت شاد از برنامه کاربردی آن در تلفن همراه استفاده می کنند ؛ اما دارندگان گوشی آیفون به دلیل عدم همخوانایی سیستم عامل اجازه استفاده از گوشی تلفن همراه را نداشته و لازم است با احراز هویت شاد در وب به این سامانه وارد شوند.

 

 

برای اطلاع از نحوه، زمان و شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه احراز هویت در سامانه شاد با تلفن همراه چگونه است؟

منظور از احراز هویت در سامانه شاد با تلفن همراه ، همان اپلیکیشن شاد است.

برای احراز هویت در برنامه شاد با اپلیکیشن ، ابتدا لازم است اپلیکیشن را از وبسایت shaddl.medu.ir دانلود نمایید.

در مرحله اول وارد اپلیکیشن شده و عبارت ورود به برنامه را انتخاب نمایید.

شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و دکمه ورود را بزنید.

 

 

احراز هویت در برنامه شاد

 

 

در این مرحله کدی برای فعال سازی به شما پیامک می شود که با وارد کردن آن می توانید ادامه مراحل را طی کنید.

 

 

استعلام احراز هویت شاد

 

 

در این قسمت از شما مشخصاتی همچون نام ، نام خانوادگی و دیگر موارد خواسته خواهد شد.

حال باید نوع کاربری خود را که به سه قسمت ، مدیر ، معلم و دانش آموز تقسیم می شود ، انتخاب کنید.

از آنجایی که بیشتر دانش آموزان در رابطه با احراز هویت در سامانه شاد سوال دارند ، ما فرض می کنیم که شما دانش آموز هستید.

حال در مرحله بعد باید روی گزینه افزودن دانش آموز کلیک کنید.

در این قسمت ، کادری به شما نشان داده خواهد شد که در آن نوشته شده ” دانش آموز گرامی ، شما هم اکنون جهت احراز هویت به سامانه آموزش و پرورش هدایت می شوید. “ حال شما باید روی عبارت انجام احراز هویت کلیک کنید .

اطلاعات شناسنامه ای خود را وارد کرده و گزینه ورود به گروه کلاس من را بفشارید.

 

 

احراز هویت شاد در وب

 

 

اگر در این قسمت با خطا از طرف سامانه مواجه شدید ، می توانید تمامی مراحل مانند فوق طی کرده فقط به جای کلاس من ، روی لیست دانش آموزان کلیک کنید تا سامانه لیست کلاس های مربوط به شما را نشان دهد.

در مرحله آخر از استعلام احراز هویت شاد ، تمامی اطلاعاتی که وارد کرده اید با اطلاعات وارد شده توسط معلمان و مدیران مدارس ، مطابقت داده خواهد شد. به همین دلیل اگر عدم همخوانی با اطلاعات وارد شده توسط آن ها وجود داشته باشد ، با خطا از طرف احراز هویت در برنامه شاد مواجه خواهید شد. در این حالت برای برطرف کردن مشکل یا باید اطلاعاتی که خودتان وارد کرده اید ، دوباره بررسی نمایید و یا باید با مسئولان مدرسه تماس بگیرید تا آن ها اقدامات لازم را برای برطرف شدن خطا در احراز هویت در برنامه شاد انجام دهند.

 

 

احراز هویت از طریق وبسایت شاد برای دانش آموزان

ما در قسمت فوق ، احراز هویت در برنامه شاد را بررسی کردیم. در این قسمت برای دارندگان آیفون و یا به صورت کلی افرادی که امکان استفاده از احراز هویت در برنامه شاد را ندارند ، احراز هویت در سامانه شاد را بررسی خواهیم کرد.

جهت احراز هویت ، در ابتدا باید با ورود به سامانه استعلام هویت برنامه شاد در وب ، این کار را انجام دهید.

برای احراز هویت شاد در وب لازم است ، به وبسایت shadweb.iranlms.ir مراجعه نمایید.

پس از مراجعه وبسایت ،  جهت استعلام احراز هویت شاد از شما شماره تلفن همراه خواسته می شود.

پس از وارد کردن شماره همراه ، کدی جهت فعال سازی پیامک خواهد شد که باید این کد را وارد کرده و به مرحله بعدی بروید.

 

 

برای ورود به سامانه هوشمند معلم کلیک کنید.

 

 

حال به سامانه احراز هویت شاد در وب وارد شده اید. در میان منوها ،از منوی راست ، دکمه ورود دانش آموز را بزنید.

پس از فشردن این دکمه جهت استعلام احراز هویت شاد ، از شما مشخصات شناسنامه ای هم چون تاریخ تولد ، کد ملی و… خواسته می شود.

پس از وارد کردن این موارد ، لازم است کد امنیتی سیستم را را نیز تایپ کنید و گزینه ورود به گروه کلاس من را بزنید.

در این مرحله ، تمامی عملیات مورد نیاز برای احراز هویت شاد در وب انجام شده است و شما می توانید به صفحه اصلی وبسایت رفته و لیست کلاس های خود را مشاهده نمایید.

 

 

برای دانلود اپلیکشن شاد در کامپیوتر کلیک کنید.

 

 

وظایف مدیران و معلمان قبل از احراز هویت دانش آموزان

تفاوتی ندارد قصد احراز هویت در برنامه شاد و یا احراز هویت شاد در وب را داشته باشید ، در هر صورت لازم است قبل از آن مدیران و معمان اطلاعات دانش آموزان را وارد کرده باشند. به همین دلیل ما در ادامه قصد داریم مراحلی را که معلمان و مدیران باید طی نمایند ، بررسی کنیم.

 

 

برای ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان کلیک کنید.

 

 

وظایف مدیر مدرسه در سامانه شاد

برای اینکه احراز هویت در سامانه شاد توسط دانش آموزان به درستی انجام شود ، لازم است مدیران یک سری اطلاعات را وارد و تایید کرده باشند. برای  احراز هویت در برنامه شاد توسط مدیران ، لازم است این افراد با ورود به نرم افزار ، گزینه ورود مدیر را زده باشند. در مرحله بعد وارد کردن کد ملی الزامی است. سپس مدیر باید گزینه مشاهده لیست مدارس را  انتخاب کرده و از میان آن ها مدرسه مد نظر خود را انتخاب نماید. مدیران لازم است کلاس های مدرسه را نیز ایجاد و برای دبیران قابل دسترس نمایند. پس از پایان اقدامات مربوط به مدیران برای احراز هویت در سامانه شاد، لازم است به معلمان نیز خبر داده شود تا آن ها فرایندهای بعدی انجام کار را بر عهده بگیرند.

 

 

برای اطلاع از نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

وظایف معلمان مدرسه در سامانه شاد

تمامی معلمان پس از انجام فعالیت های لازم توسط مدیران ، می توانند وارد سامانه شوند. معلمان نیز پس از ورود به سامانه استعلام هویت برنامه شاد در وب  ، لازم است کد ملی خود را وارد کرده و سپس از کادر مربوط به مدیران ، دکمه مشاهده لیست مدارس را بفشارند.

در این حالت ، معلم اجازه دسترسی به کلاس های مربوطه خودش را خواهد داشت.

معلمان نیز پس از پایان مراحل احراز هویت در سامانه شاد ، لازم است به دانش آموزان خبر دهند تا آن ها ادامه مراحل احراز هویت در سامانه شاد را طبق مراحل گفته شده فوق ، طی نمایند.

 

 

رفع مشکل احراز هویت در سامانه شاد

ما در مطالب فوق سعی کردیم تمامی مراحل مربوط به احراز هویت در سامانه شاد را بررسی کنیم. برای افرادی که امکان ورود و استفاده از احراز هویت در برنامه شاد را نداشتند نیز مراحل احراز هویت شاد در وب بررسی گردید. از آنجایی که ممکن است در هنگام ورود به سامانه استعلام هویت برنامه شاد در وب ، خطاهایی به وجود بیاید ، در این قسمت قصد داریم رایج ترین خطاهای استعلام احراز هویت شاد را بررسی کنیم و راه حل های مربوط به برطرف کردن آن را نیز ارائه دهیم.

یکی از خطاهایی که ممکن است در هنگام ورود به احراز هویت در سامانه شاد با آن رو به رو شوید ، ارور های 403 و 401 مربوط به اطلاعات شناسنامه ای است. برای برطرف کردن این خطاها کافی است :

ابتدا اگر وی پی ان و یا فیلتر شکن روشن دارید ، خاموش نمایید.

سپس زبان صفحه کلید خود را انگلیسی کرده و اعداد را به انگلیسی وارد کنید.

با مرور گر دیگری لینک مربوط به صفحه را باز نمایید تا احراز هویت به روش دیگری برای شما انجام شود.

یکی از روش های معمول برای برطرف کردن خطای احراز هویت شاد در وب ، خاموش و روشن کردن اینترنت است. زیرا ممکن است به دلیل سرعت کم اینترنت ، با این مشکل رو به رو شده باشید.

در مرحله آخر نیز اگر با با هیچ یک را از راه حل های فوق مشکل شما برطرف نشد ، می توانید از آپدیت برنامه های خود استفاده نمایید.

اگر باز هم با این راه حل موفق نشدید ، با گوشی تلفن همراه شخص دیگری احراز هویت در سامانه شاد ر انجام دهید. با این روش احراز هویت شما انجام شده و می توانید با گوشی خودتان به سامانه برای انجام باقی کارها وارد شوید.

 

 

سامانه شاد چیست؟

در قسمت آخر مطلب مان قصد داریم با شما در رابطه با سامانه شاد بیشتر صحبت کنیم.

حال که از روش های احراز هویت در سامانه شاد و نحوه ورود به سامانه استعلام هویت برنامه شاد در وب ، اطلاعات لازم را کسب کرده اید ، بهتر است کمی از سامانه شاد بیشتر بدانید.

شاید نام این سامانه برای شما جالب باشد که چرا شاد انتخاب شده است. در این مورد باید به شما بگوییم که نام سامانه مخفف عبارت ، “شبکه آموزشی دانش آموزی” می باشد. از این گونه سامانه ها برای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از مدت ها پیش وجود داشته است ، اما برای مدارس چنین سامانه ای وجود نداشت که با تغییر شرایط در حال حاضر در دسترس است. در واقع با استفاده از این سامانه معلمان و همچنین دانش آموزان دیگر دغدغه ای از جهت آموزش وانتقال مطالب درسی نخواهند داشت. هر روز در ساعتی مقرر تمامی دانش آموزان آنلاین شده و مانند زمانی که در کلاس حضور داشتند ، به صورت مجازی در کلاس آنلاین حاضر می شوند. توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور ، معلمان به راحتی می توانند از غیبت شما مطلع شوند ؛ زیرا ورود و خروج ثبت می گردد.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب به بررسی تمامی نکات مرتبط با احراز هویت در سامانه شاد پرداختیم.  از آنجایی که برای استفاده از تمامی خدمات سامانه لازم است ابتدا احراز هویت انجام شود ، ما سعی کردیم به تمامی سوالات شما در رابطه با احراز هویت شاد در وب و همچنین احراز هویت در برنامه شاد پاسخ دهیم. علاوه بر استعلام احراز هویت شاد ، موارد دیگری همچون نحوه برطرف کردن خطاها و همچنین مواردی دیگر در این سامانه نیز به صورت مفصل بررسی گردید که در صورت داشتن سوالات بیشتر در رابطه با این موضوع و یا ورود به سامانه استعلام هویت برنامه شاد در وب ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه احراز هویت مدیران و معلمان  در سامانه شاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

shad web

شاد وب

سامانه شاد تحت وب

چگونه در سامانه شاد ثبت نام کنیم؟

دانلود اپلیکینش شاد آخرین نسخه

نصب شاد در کامپیوتر

ثبت ارزشیابی در سامانه سناد 

mypishkhan.com

احراز هویت در سامانه شاد

 

4.2/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا برای احراز هویت در سامانه شاد لازم است حتما گوشی اندروید داشته باشیم؟

بله ،در غیر این صورت می توانید از سامانه تحت وب استفاده نمایید.

آیا دانش آموزان می توانند بدون اطلاع از مدیران و معلمان احراز هویت شاد در وب را انجام دهند؟

بدون اطلاع خیر ، زیرا ابتدا مدیران و معلمان اطلاعات دانش آموز را وارد می کنند.

برای ورود به سامانه استعلام هویت برنامه شاد در وب چه مواردی مورد نیاز است؟

شماره ملی و یک شماره موبایل روشن مورد نیاز است.

آیا احراز هویت در سامانه شاد در هر روز و ساعتی قابل انجام است؟

بله این کا محدودیت زمانی و مکانی ندارد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)