ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

آموزش ثبت نام در سامانه سجا

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۳ آذر ۱۴۰۰
آموزش ثبت نام در سامانه سجا
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا مدارس شاهد در مقاطع مختلف تحصیلی به دلیل اینترنتی بودن این ثبت نام برای تمامی دانش آموزان الزامی به نظر می رسد. دقت داشته باشید که برای ثبت نام در سامانه سجا به هیچ روی نیازی به مراجعه حضوری به مدرسه مورد نظر نیست و هر فرد باید به شکل آنلاین برای این امر اقدام کند. در این نوشته، با ذکر راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا شاهد در خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه هستیم.

 

البته علاوه بر آموزش ثبت نام در سامانه سجا در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوعاتی مرتبط همچون ثبت نام در مدارس شاهد و همین طور شرایط ثبت نام در این مدارس نیز با شما دوستان عزیز صحبت کنیم. بعلاوه، بد نیست اگر کمی هم در رابطه با نحوه، زمان و شرایط ثبت نام در مدارس شاهد نیز برای شما دوست عزیز توضیحاتی را ارائه کنیم. 

 

برای آشنایی با سامانه pada.medu.ir کلیک کنید.

 

 

برای آشنایی با زمان ثبت نام در سامانه سجا مدارس شاهد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای اطلاع از آدرس سایت مدرسه های شاهد ایران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

اهمیت دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا چیست؟

مدارس شاهد یکی از بهترین و کارآمدترین مدارس در ایران به شمار می روند که زمینه تحصیلی بی دغدغه و با کیفیت را برای داوطلبان و دانش آموزان عزیز فراهم می کنند.

باید عرض کنیم که هر فرد برای ثبت نام در مدارس شاهد نیاز به مراجعه اینترنتی به سایت در نظر گرفته شده یعنی سامانه سجا دارد.

اما قبل از مراجعه به این سامانه دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا برای هر فرد دانش آموز الزامی به نظر می رسد.

این موضوع از آن جایی نشأت می گیرد که در صورت عدم دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا امکان بروز خطا در طول زمان ثبت نام برای فرد دانش آموز وجود دارد.

جهت دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا بهتر است از کمک مشاور تحصیلی خبره و کاردان کمک بگیرید تا آموزش ها و راهنمایی های لازم را به شما بدهد.

 

جهت ورود به سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران و اطلاع از جزئیات و اخبار مدارس شاهد روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

بهترین و کامل ترین آموزش ثبت نام در سامانه سجا

در ادامه این نوشته با ذکر آموزش ثبت نام در سامانه سجا در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 امیدواریم با دریافت این بهترین و کامل ترین آموزش ثبت نام در سامانه سجا بتوانید ثبت نام خود را در این سایت به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

دقت داشته باشید که آموزش ثبت نام در سامانه سجا ارائه شده در این بخش به صورت تصویری و کامل است. در نتیجه می توانید به آسانی آموزش ثبت نام در سامانه سجا را به بهترین شکل ممکن دریافت کنید.

 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا شاهد

در این بخش، سعی داریم راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا شاهد را خدمت شما دوستان و عزیزان ارائه کنیم.

با دریافت راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا ارائه شده در این بخش می توانید به آسانی از عهده ثبت نام در سامانه سجا مدارس شاهد بربیایید.

. در ابتدای ارائه راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا شاهد در اولین قدم برای ثبت نام در سامانه سجا شما نیاز به ورود به سامانه student.sajja.medu.ir دارید.

 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا شاهد

 

 

. در قدم بعدی و بعد از ورود به این سامانه باید با درج شماره سریال شناسنامه و همین طور کد ملی خود به صفحه ثبت نام وارد شوید.

 

 

 

مدارس شاهد تهران

 

 

دقت داشته باشید که در صورتی که دانش آموز سال اول دوره ابتدایی هستید و قصد انجام ثبت نام در این مقطع تحصیلی را در مدارس شاهد دارید از آن جایی که اطلاعات شما در آموزش و پرورش ثبت نیست لزوماً باید در ابتدا برای پر کردن فرم پیش ثبت نام اقدام کنید.

. در قدم بعدی و بعد از کامل کردن فرم ارائه شده در سامانه باید بر روی گزینه ثبت و ادامه کلیک بفرمایید تا بدین وسیله اطلاعات شناسایی خود را در صفحه باز شده مشاهده کنید.

 

 

 

سامانه سجا

 

 

در صورت درست بودن اطلاعات نشان داده شده باید دکمه تأیید را بزنید.

. در قدم سوم ملزم به درج شماره تماس و همین طور اطلاعات آدرسی خود در سامانه سجا هستید.

 

 

ثبت نام سجا

 

 

. در قدم چهارم الزاماً باید اطلاعات مربوط به والدین خود را به طور کامل درج و سپس گزینه تأیید را کلیک بفرمایید.

 

 

مدرسه شاهد

 

 

. در قدم بعدی ملزم به انتخاب رشته و مدرسه مورد نظر و مورد علاقه خود و در انتها کلیک بر روی گزینه تأیید هستید.

 

 

آموزش ثبت نام مدارس شاهد

 

 

در مرحله بعد با توجه به اولویت های خود فرم امتیازبندی را کامل بفرمایید و در ادامه بر روی گزینه اطلاعات ایثارگری ام را تأیید می کنم را کلیک بفرمایید.

. در آخرین مرحله از ثبت نام اطلاعات فرم پیش ثبت نام خود را مشاهده می فرمایید که می توانید بر روی گزینه تأیید کلیک بفرمایید و صحت آن ها را تأیید کنید.

 

 

 

راهنمای ثبت نام شاهد

 

 

دقت داشته باشید که حتماً‌ از رسید ثبت نام خود پرینتی را تهیه کنید و در نزد خود نگه دارید.

 

 

در مورد زمان اعلام شده برای ثبت نام مدارس شاهد چه می دانید؟

اطلاع از زمان ثبت نام مدارس شاهد برای تمامی داوطلبان و متقاضان ثبت نام در این قبیل از مدارس الزامی به نظر می رسد.

آیا به عنوان یکی از داوطلبان و متقاضیان ثبت نام در مدارس شاهد از زمان اختصاص شده در سال جاری برای ثبت نام در این قبیل از مدارس اطلاعی دارید؟

در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در مورد زمان ثبت نام مدرسه های شاهد می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در مدارس شاهد در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

 

 

مدرسه های شاهد همواره به عنوانی یکی از شناخته شده ترین مدارس در کشور به شمار می آمده اند و هر فرد با قبولی در آن ها می تواند از امکانات منحصربه فرد این مذرسه ها استفاده کند

 

 

شرایط اعلام شده برای ثبت نام در مدارس شاهد شامل چه مواردی می شوند؟

ثبت نام در مدارس شاهد به عنوان یکی از بهترین و شناخته شده ترین مدارس در ایران تحت شرایطی خاص برای هر فرد متقاضی و داوطلب انجام می گیرد.

شرایطی که هر شخص قبل از انجام ثبت نام در این مدارس باید از آن ها اطلاعات کامل و موثقی را بدست آورد و ثبت نام خود را با توجه به آن ها انجام دهد.

آیا اطلاعاتی در رابطه با شرایط ثبت نام در مدارس شاهد دارید؟ باید عرض کنیم که شرایط ثبت نام در مدارس شاهد در دو دسته عمومی و علمی قرار می گیرند.

شرایطی که اطلاع از آن ها برای شما ضروری به نظر می رسد و از قضا شرایطی بسیار مهم و اساسی هستند.

در ادامه با ذکر شرایط عمومی و علمی مورد نیاز برای ثبت نام در مدارس شاهد در خدمت شما دوستان عزیز و گرامی دانش آموز هستیم.

 

 

برای اطلاع از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام مدرسه های شاهد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

شرایط علمی ثبت نام مدرسه های شاهد

. اگر دانش آموز پایه اول ابتدایی هستید و قصد ثبت نام در مدارس شاهد را جهت شروع دوران تحصیل دارید لزوماً باید شرایط عمومی ثبت نام در این مدارس را نیز داشته باشید.

بعلاوه باید براساس جدول امتیازبندی در نظر گرفته شده باید امتیازات لازم را جهت قبولی در این مدارس را بدست آورید.

. در صورتی که مایل به ثبت نام در سال هفتم از مدارس شاهد هستید باید نمره های خوبی را در سال ششم کسب کرده باشید و همه درس های شما باید در مقیاس خیلی خوب باشند.

البته در صورتی که تنها در یکی از دروس نمره خوب کسب کرده باشید مشکلی ندارد و می توانید اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهید.

. اگر قصد ورود به پایه دهم از مدارس شاهد را دارید الزاماً‌ باید معدلتان حداقل هفده باشد و نمره سالانه شما به هیچ وجه نباید از پانزده پایین تر باشد.

 

برای آشنایی با سامانه pada.medu.ir کلیک کنید.

 

شرایط عمومی ثبت نام مدرسه های شاهد

در این قسمت با ذکر شرایط عمومی ثبت نام در مدرسه های شاهد در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

. خانواده دانش آموز الزاماً باید ارزش های اسلامی و تربیت دینی پایبندی کاملی داشته باشند.

. برخورداری از صلاحیت اخلاقی و رفتاری برای فرد دانش آموز مایل به ثبت نام در مدارس شاهد

. پایبندی هر فرد داوطلب به ضوابط و قوانین و همین طور آیین نامه های انضباطی جهت دانش آموز و متقاضیان ثبت نام در مدارس شاهد

. فرد متقاضی الزاماً باید در منطقه ای که مدرسه شاهد مورد نظر تعیین کرده است سکونت داشته باشد.

. تحصیل در مدارس شاهد بدون رعایت پوشش مناسب امکان پذیر نیست. به این صورت که هم دختر خانم ها و هم آقا پسرها الزاماً باید پوشش خوب و مناسبی در زمان تحصیل در مدارس شاهد داشته باشند.

 

 

آیا افراد غیر شاهد امکان تحصیل در مدارس شاهد را دارند؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد نیز مطرح شود که آیا افراد غیر شاهد نیز می توانند برای ادامه تحصیل در مدارس شاهد اقدام کنند یا این که نه ثبت نام در این مدارس تنها برای دانش آموزان شاهد امکان پذیر است.

اما دقت داشته باشید که هر فرد غیر شاهد باید برای ثبت نام در این مدارس الزاماً باید شرایط لازم برای ثبت نام را داشته باشد.

در غیراینصورت به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام و ادامه تحصیل در این مدارس اقدامات لازم را انجام دهید.

در رابطه با شرایط ثبت نام در مدارس شاهد برای افراد غیر شاهد باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که این قبیل از افراد الزاماً باید از شرایط عمومی و همین طور علمی لازم برای ثبت نام برخوردار باشند و از طرفی امتیازات لازم را نیز برای ثبت نام کسب کرده باشند.

در صورت رعایت تمامی این موارد هر فرد می تواند اقدامات لازم را برای ثبت نام در مدارس شاهد انجام دهد.

 

 

آیا اطلاعی از نحوه ثبت نام در مدارس شاهد دارید؟

همان طور که اطلاع از زمان و یا شرایط ثبت نام در مدارس شاهد الزامی به نظر می رسد هر فرد باید از نحوه ثبت نام در این قبیل از مدارس نیز اطلاعاتی را بدست آورد.

آیا اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در مدارس شاهد سرتاسر کشور دارید؟ آیا می دانید به چه صورت می توان برای ثبت نام در این مدارس شناخته شده و معتبر اقدام کرد؟

در رابطه با نحوه ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد باید خدمت شما یاران همیشه همراه عرض کنیم که ثبت نام در این قبیل از مدارس البته در پایه های هفتم، اول ابتدایی و همچنین پایه دهم تحصیلی به صورت آنلاین و از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام انجام می گیرد.

اما در مورد سایر پایه های تحصیلی بین پایه های مذکور باید عرض کنیم که شما والدین گرامی باید دست فرزند خود را بگیرید و وی را برای ثبت نام به مدرسه شاهد مورد نظر و مورد علاقه فرزندتان ببرید.

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام اینترنتی و همین طور حضوری در مدارس شاهد هستید می توانید با مشاورانی خبره و کاردان در این رابطه صحبت بفرمایید و در مورد راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا شاهد و همین طور ثبت نام حضوری سؤالاتی را از آن ها بپرسید.

 

 

آیا ثبت نام در مدارس شاهد مزیت هایی را نیز برای من به همراه دارد؟

شاید شما دوست عزیز دانش آموز نیز از گوشه و کنار و از طریق دوستان و اطرافیان خود چیزهایی در رابطه با مدارس شاهد شنیده باشید.

حتی ممکن است برخی از افراد به شما پیشنهاد ثبت نام در این مدارس را نیز داده باشند.

اینجاست که این سؤال برای شما دوست عزیز مطرح می شود که خب مگر ثبت نام و تحصیل در مدارس شاهد چه امتیازاتی را برای من به همراه دارد که همه توصیه به ثبت نام در آن می کنند؟

در جواب باید خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه عرض کنیم که تحصیل در مدارس شاهد مساوی است با ورود به مدرسه ای با تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای پیشرفت درسی و به دنبال آن اخذ بهترین نمره ها که واقعاً می تواند عالی و بی نظیر باشد.

از طرفی، اساتید و معلمانی که در مدارس شاهد مشغول به تحصیل هستند جزء بهترین ها بوده و سواد و اطلاعاتی عالی دارند.

به قول معروف در کار تدریس استخوان ترکانده و حرفه ای شده اند.

 

 

تحصیل در مدارس شاهد منوط به پرداخت شهریه است؟

در حال حاضر ادامه تحصیل در بهترین مدارس ایران بدون پرداخت شهریه امکان پذیر نیست.

مدارس شاهد نیز از این قضیه مستثنی نیست و افراد در زمان ورود به این مدارس جهت ادامه تحصیل باید مبلغی را نیز به عنوان شهریه پرداخت کنند.

آیا می دانید مبلغ شهریه پرداختی برای ادامه تحصیل در مدارس شاهد چقدر است؟

آیا مبلغ شهریه پرداختی در هر سال تحصیل فرد در این مدارس تغییر کرده و افزایش پیدا می کند؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با مبلغ شهریه پرداختی برای ادامه تحصیل در مدارس شاهد هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات مورد نیازتان را در این رابطه در اختیارتان قرار دهند.

 

 

برای ثبت نام در مدارس شاهد به چه مدارکی نیاز دارم؟

ثبت نام در مدارس شاهد در گرو تهیه مدارکی نیز هست. مدارکی که در صورت عدم وجود امکان ثبت نام برای افراد متقاضی به هیچ وجه وجود ندارد.

شاید در زمان ثبت نام در مدارس شاهد این سؤال در ذهن شما دوستان و یاران همیشه همراه مطرح شود که برای ثبت نام در مدارس شاهد به چه مدارکی نیاز دارم؟

اگر به دنبال اطلاع از لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در مدارس شاهد هستید می توانید با مشاورانی خبره و کاردان در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیارتان قرار دهند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه ثبت نام مدارس شاهد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

saja.medu.ir

سامانه پادا 

دانشگاه های علمی کاربردی ارومیه

سامانه نقل و انتقال دانشگاه علمی کاربردی 

انتقال از دانشگاه علمی کاربردی به آزاد

pada.medu.ir

آموزش ثبت نام در سامانه سجا

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چرا دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا برای هر فرد الزامی است؟ 

دریافت این آموزش می تواند به فرد در اشتباه نکردن در طول زمان ثبت نام در مدارس شاهد کمک کند.

چگونه می توانم از راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا شاهد اطلاع حاصل کنم؟ 

برای اطلاع از راهنمای ثبت نام در سامانه سجا شاهد می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا برای چه کسانی ضروری است؟ 

برایی افرادی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد و ادامه تحصیل در آن را دارند.

 

نظرات

یک دیدگاه دربارهٔ «آموزش ثبت نام در سامانه سجا»

 1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

  چراسایتشوواردمیشدیم بازنمیکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام مدارس شاهد

  ثبت نام مدارس شاهد 1403 + ورود سایت اصلی my.medu.ir

  ثبت نام مدارس شاهد هر سال در سه بازی زمانی مختلف از طریق سایت my.medu.ir انجام می شود. این مدارس، در سه مقطع مختلف اعم از ابتدایی، متوسطه اول و دوم، اقدام به پذیرش دانش آموزان می کنند. مدارس شاهد...
 • پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

  سایت اصلی پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1403 | my.medu.ir

  پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی سال ۱۴۰۳ آغاز شد به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم جهت تکمیل روند ثبت نام فقط به صورت اینترنتیاز طریق سایت my. medu.ir وارد شده و روند درخواست ثبت...
 • دفترچه ثبت نام مدارس شاهد

  دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1403 + لینک دانلود pdf

  مدارس شاهد از دیگر مدارس شناخته شده و محبوب والدین برای تحصیل فرزندانشان در مقطع متوسطه اول و دوم  است. این مدرسه شرایط خاصی را برای پذیرش دانش آموزان خود تعیین کرده است و براساس امتیازبندی ای خاص، نسبت به...
 • ثبت نام میان پایه مدارس شاهد

  ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 1403 + ورود سایت | my.medu.ir

  ثبت‌نام میان پایه مدارس شاهد 1403 – 1403 به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد که در آن دانش‌آموزان با مراجعه به سامانه دانش‌آموزی پادا به آدرس pada.medu.ir می‌توانند کلیه مراحل ثبت‌نام خود را به صورت آنلاین انجام دهند. ثبت‌نام میان پایه...
تماس با مشاور