تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
شرایط استخدام ایران خودرو

شرایط استخدام ایران خودرو 1401 | شرایط ثبت نام+ زمان بندی جذب

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴
شرایط استخدام ایران خودرو
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو 1400 مشخص شد. داوطلبانی که مایل به نام نویسی در آزمون ورودی گروه صنعتی ایران خودرو هستند، می توانند با مراجعه با سایت ثبت نام، ابتدا دفترچه راهنما را دانلود و پس از مطالعه دقیق آن به تکمیل فرم تقاضانامه بپردازند. این متقاضیان می بایست مدارک و اطلاعات لازم را زمان و مهلت ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو ارائه دهند، وگرنه مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود.

چنانچه شما نیز قصد شرکت در آزمون سال جاری را دارید، می توانید نه تنها از جدیدترین اخبار مربوط تاریخ ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه، برگزاری آزمون و اعلام نتایج، بلکه از تمامی شرایط جدید استخدام ایران خودرو را از طریق ارتباط با کارشناسان ما اخذ نمایید.

 

 

برای آشنایی با شرایط عمومی و اختصاصی استخدام ایران خودرو  سال جاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط استخدام ایران خودرو را از کجا مطلع شویم؟

 

شرایط شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو

 

شرکت صنعتی ایران خودرو، در چند سال اخیر بخش بزرگی از نیروهای خود را از طریق برگزاری آزمون جذب می کند. برای این آزمون مراحل خاصی در نظر گرفته شده است تا افراد دارای صلاحیت برگزیده شوند. در واقع، متقاضیان پس از اینکه در مرحله اول که آزمون که به صورت کتبی می باشد، نمره حد نصاب را کسب کردند، تنها در صورتی پذیرش نهایی خواهند شد که مراحل بعدی را نیز با موفقیت طی کنند و مدارک آن ها مورد تائید قرار گیرد.

اما برخورداری از شرایط استخدام ایران خودرو را می توان فیلتر اصلی شرکت در این آزمون دانست. چرا که ایران خدرو برای کارکنان خود یک سری شرایط عمومی و اختصاصی در نظر گرفته که عدم داشتن آن ها مانع از به کارگیری متقاضی می گردد. از این رو، آگاهی از شرایط مذکور در زمان ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو از اهمیت خاصی برخوردار است.

داوطلبان می توانند شرایط لازم را از طریق دفترچه راهنما که در سایت ثبت نام یا همان سازمان سنجش قرار گرفته است، مطالعه کنند. نکته مهم آن است که اگر در هر مرحله از آزمون یا حتی پس از قبولی، مغایرتی در اطلاعات وارد شده با حقیقت وجود داشته باشد، فرد از ادامه فرایند محروم و پذیرش وی ملغی خواهد شد.

 

 

به منظور دریافت راهنمای گام به گام ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو وارد لینک شوید

 

 

شرایط عمومی استخدام ایران خودرو

 •  داشتن تابعیت ایرانی
 •  معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان ای که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ذکر شده است
 •  پایبندی و عمل به  قانون اساسی
 •  نداشتن مشکل خدمت نظام وظیفه برای آقایان. برای افرادی که مشمول معافیت پزشکی می شوند قوانین خاصی در نظر گرفته شده است. بدین مفهوم که اگر داوطلب مذکور مجاز به نام نویسی در مهلت ثبت نام آزمون ایران خودرو نخواهد بود. همچنین مشمولان معافیت پزشکی که دارای مدرک فوق دیپلم یا بالاتر هستند، اگر در معاینات پزشکی مدیریت امور پیشگیری، درمان و رفاه مورد تایید قرار گیرند، مانعی برای ثبت نام و نخواهند داشت.
 •  نداشتن اعتیاد به مواد مخدر یا روانگردان ها
 •  عدم سوء سابقه کیفری و یا محکومیت جزایی
 •  برخورداری از سلامت جسمی و روانی جهت انجام امور مربوط به شغل آتی
 •  برخورداری از صلاحیتهای عمومی به تایید مراجع ذی صلاح
 •  برخورداری از از شرایط احراز شغل متناسب شرایط شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو ذکر شده در  دفترچه راهنما
 •  نداشتن ممنوعیت های قانونی جهت استخدام به تایید مراجع قضایی و ذی صلاح

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام برای استخدام دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط اختصاصی شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو

 • داوطلب در زمان ثبت نام مشغول به تحصیل در دانشگاه باشد، واجد شرایط استخدام ایران خودرو نمی باشد.

 

 • کسب نمره و موفقیت در تمامی مراحل استخدام اعم از آزمون، مصاحبه و معاینات پزشکی الزامی است.

 

 • متقاضی نباید در هیچ کدام از از سازمانها یا دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی تعهد خدمت یا استخدام داشته باشد.

 

 • وجود بستگان درجه یک اعم از پدر، مادر، همسر، خواهر و برادر در حال اشتغال در شرکت ایران خودرو مانع از استخدام می شود.

 

 •  داوطلبان بومی ( استان تهران و استان البرز ) می‌توانند در در این آزمون شرکت کنند. منظور از بومی بودن افرادی است که دارای یکی از شرایط زیر باشد.
 1. همسر، پدر در یا مادرت داوطلب در  استان تهران و البرز در حال خدمت یا بازنشسته شده باشند.
 2. متقاضی سند معتبر ملکی یا اجاره نامه ایی در استان تهران را  که دارای کد رهگیری به اسم همسر، پدر یا مادر یا خود باشد ارائه دهد  (  تاریخ این اسناد می‌بایست  برای حداقل ۳ ماه قبل از تاریخ مهلت ثبت نام آزمون ایران خودرو باشد).
 3. استشهاد محلی که به مهر نیروی انتظامی پاسگاه یا کلانتری محل محمود شده باشد جهت تایید اسناد اجاره نامه الزامی است. 

 

 • بر اساس سیاست‌های حفظ سرمایه انسانی گروه صنعتی ایران خودرو، این شرکت از پذیرش شاغلین شرکت های زیر مجموعه، خودداری می کند. البته کارکنان پیمانکار مشمول این مورد نمی شوند و مجاز به ثبت نام خواهند بود.

 

 

برای اطلاع از بهترین کلاس های آمادگی آزمون های استخدامی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

شرایط سنی مجاز داوطلبان استخدام ایران خودرو چقدر است؟

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو

 

از جمله شرایطی که در زمان ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو بایستی داوطلب از آن برخوردار باشد، شرایط سنی می باشد. این شرایط بر اساس مقطع تحصیلاتی  و سوابق کاری متقاضی تعیین می شود. بر این اساس شرایط سنی لازم به شرح زیر می باشند.

 

مقطع تحصیلی کاردانی کارشناسی  کارشناسی ارشد
حداکثر شرایط سنی مجاز 25 سال 26 سال 29سال
حداکثر شرایط سنی با احتساب سابقه کار 30 سال 33 سال 34سال

 

علاوه برشرایط سنی که در جدول بالا  است ذکر شده است،  یکسری  تبصره و تذکر دیگر نیز  می بایست مورد توجه قرار گیرد.

 

تذکر 1:   داوطلبانی که در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی و یا کارشناسی ارشد دارای مدرک تحصیلی می باشند، اگر سوابق کار و مدارک لازم را ارائه دهند، حداکثر سن تا سقف تعیین شده در جدول بالا می تواند افزایش یابد. چنانچه مستندات مربوطه در هنگام گزینش و جذب ارائه نشود، امکان استخدام وجود نخواهد داشت. دقت داشته باشید که اعمال سوابق و مستندات مدت سابقه کاری پیشین در صورت تحویل گواهی معتبر از سوی محل خدمت قبلی و گواهی سوابق تلفیقی پرداخت حق بیمه امکان پذیر خواهد بود.

 

تذکر2: حداکثر سن داوطلب و بر اساس اولین روز در زمان ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو  حساب می شود.

تذکر:  استخدام متقاضیان خانم در مشاغل  کارشناسی فنی تولید در گرایش های فنی مهندسی که معمولاً نیازمند کار در شیفت هستند،  مجاز نخواهد بود. بنابراین تنها از داوطلبان آقا مطابق با نیاز شرکت ایران خودرو پذیرش صورت می گیرد.

 

تذکر 3: مشاغل مهارت محور که دارای شرایط سخت خط و آسیب زا هستند،  برای متقاضیان خانم مجاز نیست است و تنها داوطلبان مرگ می توانند در رده شغلی کاردانی ثبت نام نمایند.

 

 

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی جهت قبولی در آزمون استخدامی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

 

شرایط سنی ایثارگران، بسیجیان فعال و فرزندان بازنشسته در آزمون ایران خودرو

شرایط سنی شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو برای داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگران، بسیج فعال و یا فرزندان بازنشسته هستند، اندکی متفاوت می باشد. به طوری که تلاش شده است تا تسهیلاتی برای این عزیزان در نظر گرفته شود. البته ذکر این نکته ضروری است که سهمیه خاصی برای این  دسته از از شرکت کنندگان در نظر گرفته نخواهد شد و تنها تحقیق سنی برای آنها  اعمال می گردد. این ضوابط را می توان به ترتیب زیر بیان کرد.

 

 • اگر داوطلب مشمول اولویت اول امتیازات ویژه ایثارگران باشد،  ۴ سال سابقه سنی وی اضافه خواهد شد.
 •  چنانچه داوطلب مشمول اولویت دوم امتیازات ویژه ایثارگران باشد، دو سال به سابقه سنی او افزوده می شود.
 • مشمولین اولویت اول امتیاز ویژه ایثارگراناز قرار زیر می باشند: جانباز، آزاده، فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان (۲۵درصدوبالاتر ) براساس درصد جانبازی، فرزندان آزادگان با یک سال اسارت وبیشتر، همسر شهید، همسرجانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، همسرآزادگان با یک سال اسارت و بیشتر، خواهر و برادر شهید
 • مشمولین اولویت دوم امتیازات ویژه ایثارگران عبارتند از: فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد، فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت، همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها
 • شرکت کنندگانی که بسیج فعال دارند، در ازای هر دو سال سابقه فعال، شش ماه به سابقه ایشان اضافه خواهد شد. حداکثر سابقه سنی سوابق مجاز بر طبق سوابق بسیجی 3 سال می باشد. اگر 12 سال سابقه بسیج فعال با حساب کنیم، 3 سال سابقه سنی به داوطلب اضافه خواهد شد.
 • داوطلبینی که فرزند بازنشستگان محسوب می شود، 3 سال به سابقه سنی آن ها اضافه می شود.

 

برای دانلود بهترین منابع آزمون استخدامی دستگاه های دولتی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

مهلت ثبت نام آزمون ایران خودرو

 

مهلت ثبت نام آزمون ایران خودرو

 

 

افرادی که از شرایط استخدام ایران خودرو برخوردارند، تنها در یک بازه زمانی خاص مجاز به نام نویسی خواهند بود. چرا که اگر مدارک در مدت تعیین شده ارسال نشوند، امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت. گرچه این گروه صنعتی در نظر دارد تا امسال نیز تعدادی نیرو جذب کند، اما هنوز اطلاعیه ایی مبنی بر مهلت ثبت نام آزمون ایران خودرو منتشر نشده است.

اما به طور معمول حدود سه ماه قبل از برگزاری آزمون، می توان برای نام نویسی این آزمون اقدام نمود. برای مثال، در سال گذشته، زمان ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو از 8 لغایت 18 آبان ماه بود و برگزاری نیز در 16 بهمن صورت گرفت. البته به منظور ایجاد فرصت برای جاماندگان، یک مهلت تمدید در نظر گرفته شد، و داوطلبان توانستند تا 21 آبان، فرایند ثبت نام را به اتمام برسانند.

 

جهت ورود به سایت استخدام بخش خصوصی- inre.ir وارد لینک قرمز شوید

 

 

مراحل ثبت نام آزمون استخدام ایران خودرو به چه ترتیب است؟

بعد از آنکه با شرایط شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو آشنا شدید، خوب است که از مراحل ثبت نام نیز مطلع باشید تا برای آزمون پیش رو با مشکل مواجه نشوید. متقاضیان گرامی دقت داشته باشند که سازمان سنجش مسئولیت اجرا و انجام همه مراحل، از ثبت نام تا اعلام نتایج را بر عهده دارد. بنابراین بایستی برای این منظور به سایت مذکور مراجعه نمایید.

 

 • وارد کردن کردن آدرس اینترنتی سازمان سنجش به نشانی org
 • کلیک بر روی منوی سایر آزمون های استخدامی
 • انتخاب لینک فعال ” ثبت نام آزمون استخدامی گروه صنعتی ایران خودرو”
 • واریز وجه خواسته جهت خرید کارت اعتباری
 • وارد نمودن سریال حاصل از خرید کارت اعتباری و ورود به صفحه ثبت نام
 • تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام و اطلاعات خواسته شده
 • بارگذاری عکس داوطلب بر اساس اندازه، حجم و ویژگی های درج شده
 • اسکن کارت ملی
 • اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
 • اسکن شناسنامه
 • بررسی همه اطلاعات وارد شده و کلیک بر روی دکمه تایید. کد رهگیری که در نهایت به شما تعلق می گیرد را بایستی تا پایان مراحل پذیرش نزد خود نگه دارید.

 

 

برای مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

خلاصه مطالب

در این مقاله با ذکر شرایط شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو تلاش کردیم تا داوطلبان گرامی را با چند و چون و ملزومات نام نویسی آشنا کنیم.

با این وجود، چنانچه سوالات دیگری نیز برایتان مطرح شد، می توانید ضمن تماس از طریق شماره های موجود در سایت، در همه روزهای هفته از ساعت 8 الی 12 شب مشاوره تخصصی را از مشاوران مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

به منظور اطلاع از شرایط سنی و مشمولان سهمیه ایثارگران استخدام ایران خودرو  به همراه دریافت مشاوره قبولی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش

سامانه استخدام بخش خصوصی

رشته های مجاز آزمون استخدامی بخش خصوصی

شرایط استخدام ایران خودرو

منابع آزمون استخدامی ایران خودرو

نمونه سوالات آزمون استخدامی ایران خودرو

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو چیست؟

در این مقاله می توانید تمامی شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای شرکت در آزمون ایران خودرو را مطالعه فرمایید.

آیا برای ثبت نام آزمون استخدام ایران خودرو، شرایط سنی نیز در نظر گرفته شده است؟

بله. از جمله شرایطی که در زمان ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو بایستی داوطلب از آن برخوردار باشد، شرایط سنی می باشد.

چه زمانی باید برای ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو اقدام کرد؟

هنوز اطلاعیه ایی مبنی بر مهلت ثبت نام آزمون ایران خودرو منتشر نشده است. اما بمحض اطلاع رسانی، این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

شرایط و مدارک لازم برای بعد از قبولی در مرحله اول آزمون استخدامی کدامند؟

برای دریافت اطلاعات کافی در این زمینه می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. .
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام خسته نباشید ببخشید اگه میشه راهنمایی کنید پسرم اردیبهشت ثبت نام کرده ولی تا الان زنگ نزدن امکان داره زنگ بزنن یا دیگه زنگ نمیزنن تا برای مصاحبه بره چه سایتی بریم که بدونیم تو سایت ایرانخودرو ثبت شده ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام . باید در سایت ایرانخودرو چک کنید و شرایط را بررسی کنید

   • زهرا بازرگانی
    ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۵

    سلام، مگه ایرانخودرو سال ۱۴۰۰ هم ثبت نام آزمون داشته؟
    فقط سال ۹۹ داشت تا اونجا که من میدونم و شرکت کردم!
    آیا ایرانخودرو سال ۱۴۰۱ هم ازمونی برگزار خواهد کرد؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

     با سلام.در صورت رگزاری اطلاعیه های ان متعاقبا اعلام میگردد.

ایران تحصیل
تماس با مشاور