ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی { زمان و نحوه برگزاری }

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲
آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرکت در آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی نقش مهمی در آمادگی دانش آموزان برای امتحانات نهایی سال دوازدهم و یادگیری سؤالات آزمون سراسری دارد. شما دانش آموزان با شرکت در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل می‌توانید به بهترین شکل نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید، چرا که آزمون‌هایی که این مجموعه برگزار می‌کند بسیار شبیه به آزمون سراسری است.

آزمون‌های آزمایشی سال یازدهم انسانی مجموعه ایران تحصیل، ماهانه برگزار می‌شود و افراد می‌توانند به صورت آنلاین در این آزمون‌ها شرکت کنند. جهت کسب اطلاعات دقیق از روند ثبت نام و حضور در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی می‌توانید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 در ارتباط باشید.

معرفی آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل

👈 هر سال رقابت در رشته‌های نظری از جمله رشته انسانی در آزمون سراسری بیشتر می‌شود و افراد مایلند که با کسب نمره حد نصاب در بهترین دانشگاه‌های کشور تحصیل کنند. قطعا آن دسته از دانش آموزانی موفق هستند که در آزمون‌های آزمایشی شرکت کنند تا سطح دانش و یادگیری خود را محک بزنند و چنانچه در هر یک از دروس دارای نقطه ضعف باشند، باید درصدد رفع آن برآیند.

👈 آزمون‌های آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی مجموعه ایران تحصیل به صورت آنلاین برگزار می‌شوند و از این طریق دانش آموزان می‌توانند با سطح سؤالات و نحوه تست زنی، آشنایی کامل پیدا کنند. از مهمترین ویژگی‌های آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔ با شرکت در این آزمون‌ها داوطلبان گروه آزمایش انسانی می‌توانند اعتماد به نفس بیشتری کسب کرده و برای آزمون سراسری اصلی آماده شوند.

✔ با حضور در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل، داوطلبان می‌توانند با بودجه‌بندی سؤالات و همچنین نحوه طراحی سؤالات در هر یک از دروس آشنا شوند و نسبت به سایر رقبای خود یک گام جلوتر باشند.

✔ از ویژگی‌های این آزمون این است که مانند کنکور سراسری دارای امتیاز منفی است و افرادی که به سؤالات اشتباه پاسخ دهند، این فرصت را دارند که با تحلیل کارنامه نقاط ضعف خود را بشناسند و بیشتر بر روی سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اند، متمرکز شوند.

✔ با حضور در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی، افراد با مدیریت زمان آشنا می‌شوند و می‌دانند که برای هر درس چقدر باید مطالعه داشته باشند.

👈 جهت شرکت در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی شما باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

✔ این آزمون به صورت آنلاین و مجازی برگزار می‌شود، بنابراین قبل از هر چیز باید اینترنت خود را بررسی کنید.

✔ تاریخ برگزاری و ساعت مشخص شروع آزمون به دانش آموزانی که قبلا ثبت نام کرده‌اند، اعلام می‌شود.

✔ برای اینکه در کنکور سراسری بتوانید عملکرد مناسبی داشته باشید، توصیه می‌کنیم که حتما در آزمون آزمایشی کنکور آنلاین ایران تحصیل شرکت کرده و آینده تحصیلی خود را تضمین نمایید.

معرفی آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل

تعداد سؤالات آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی

👈 آزمونی که از طریق مجموعه ایران تحصیل برای سال یازدهمی‌های رشته انسانی برگزار می‌شود، براساس بودجه‌بندی هر یک از دروس تخصصی و عمومی است و دانش آموزان می‌توانند پس از شرکت در این آزمون پاسخنامه و سؤالات را دریافت کنند.

👈 سؤالات آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل مطابق با سؤالات آزمون سال‌های گذشته است و افراد می‌توانند با نحوه طراحی سؤالات هر درس آشنا شوند. در ادامه  سؤالات آزمون آزمایشی سال یازدهم انسانی که از دروس تخصصی طرح شده است را ارائه خواهیم داد:

 • ریاضی
 • زبان و ادبیات فارسی
 • علوم اجتماعی
 • روانشناسی
 • عربی
 • تاریخ
 • جغرافیا
 • اقتصاد
 • فلسفه و منطق

زمان آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی

👈 آزمون‌های آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل، به صورت ماهانه و سراسری برگزار می‌شود. قبل از شروع آزمون تاریخ و ساعت مشخص شروع این امتحان در دسترس افراد قرار خواهد گرفت.

👈 دانش آموزان باید در زمان تعیین شده در جلسه آزمون حضور داشته باشند. چنانچه فردی زودتر از موعد به سؤالات پاسخ دهد، می‌تواند گزینه اتمام آزمون را انتخاب کرده و جلسه را ترک کنند.

جهت دانلود آزمون آزمایشی کنکور وارد لینک شوید.

زمان آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل

بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی

آزمون شبیه ساز کنکور سال یازدهم انسانی با بودجه بندی خاص هر سال از مهر ماه برگزار می‌شود. با اعمال قانون تاثیر سوابق تحصیلی بر روی قبولی در کنکور سراسری، دانش آموزان رشته انسانی می‌بایست برای امتحانات نهایی یازدهم و دوازدهم آماده شوند.

این آزمون مجازی مشابه با سوالات آزمون سراسری و دروس تخصصی است. بنابراین، داوطلبان با ثبت نام در این آزمون مرحله‌ای که از مهر ماه شروع می‌شود و تا پایان خرداد ماه ادامه دارد، می‌توانند دروس تخصصی رشته انسانی را با توجه به بودجه بندی ارزیابی آنلاین ایران تحصیل مطالعه کنند.

بودجه بندی آزمون‌های یازدهم انسانی

این آزمون راهبردی 10 مرحله‌ای است و به صورت ماهانه برگزار می‌شود. لینک دانلود آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی در جدول زیر آمده است:

بودجه بندی آزمون مجازی سال یازدهم انسانی

زمان اعلام نتایج آزمون آزمایشی یازدهم انسانی ایران تحصیل

👈 دانش آموزان پس از اینکه در آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل شرکت کردند، می‌توانند برای مشاهده نتایج خود از طریق سامانه اقدام کنند.

پاسخنامه در فاصله کوتاهی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و افراد می‌توانند با بررسی سوالات و پاسخ‌های صحیح و غلط برای امتحانات نهایی و همچنین آزمون سراسری آماده شوند.

👈 سوالاتی که در آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی طراحی شده، به این صورت است که دانش آموزان می‌توانند با نمونه سوالات سال‌های گذشته آشنایی پیدا کرده و پس از آن از طریق پشتیبان‌های آزمون به تحلیل کارنامه خود بپردازند.

👈 در واقع تحلیل کارنامه کنکور باعث می‌شود که دانش آموزان بتوانند راهنمایی‌های لازم را در این مسیر دریافت کنند و چنانچه در هر یک از سوالات نقطه ضعفی داشته باشند، مشاوران تحصیلی این نقاط ضعف را برطرف نمایند.

👈 دانش آموزان پس از دریافت کارنامه خود می‌توانند تسلط بهتری به هر یک از سؤالات داشته باشند و چنانچه نیاز باشد برای برخی از دروس تخصص بیشتر وقت بگذارند. تحلیل کارنامه بسیار به آن‌ها کمک خواهد کرد. از مهمترین امتیازات ارائه کارنامه به دانش آموزان، شامل موارد زیر است:

✔ شبیه سازی محیط کنکور انسانی برای پایه یازدهم.

✔ برای دانش آموزانی که قصد شرکت در امتحانات نهایی سال آینده و آزمون سراسری دارند، این آزمون‌ها بسیار اهمیت دارد و معتبر می‌باشد.

✔ نتایج این آزمون همواره در سامانه قرار داشته و از پایگاه داده حذف نخواهند شد و این امر باعث می‌شود که دانش آموزان بتوانند روند پیشرفت تحصیلی خود را بررسی و ارزیابی کنند.

✔ نتایج آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل برای دانش آموزان قابل دانلود و دریافت می‌باشد.

نحوه شرکت در آزمون آزمایشی سال یازدهم انسانی

👈 مجموعه ایران تحصیل برای برگزاری آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی با برنامه‌ریزی اصولی کنکور ارائه شده و این آزمون رأس ساعت ۸ صبح برگزار می‌شود. دانش آموزان می‌توانند با دریافت لینک ورود به آزمون پس از بررسی اینترنت خود در این آزمون حضور یابند.

👈 چنانچه دانش آموزی نتواند وارد محیط آزمون شود و با قطعی اینترنت مواجه شود، می‌تواند بلافاصله با پشتیبانان مجموعه تماس بگیرد و مجددا وارد لینک آزمون شود.

نکات مهم در ارتباط با آماده سازی محیط آزمون آزمایشی

برای اینکه بتوانید عملکرد مناسبی در آزمون آزمایشی داشته باشید، بهتر است که به برخی از نکات توجه کنید.

✔ هنگامی که در این آزمون شرکت می‌کنید، لباس رسمی داشته باشید و در ساعت شروع آزمون بر روی یک صندلی قرار بگیرید.

✔ حتما مکان آرامی را انتخاب کنید تا بدون هیچ استرس و سر و صدایی بتوانید به سؤالات پاسخ دهید.

قبل از شروع آزمون سعی کنید که وسایل مورد نیاز مانند پاک کن، مداد و تراش را آماده کنید و اعتماد به نفس خود را حفظ نمایید.

جهت انتخاب بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور وارد لینک شوید.

هزینه آزمون آزمایشی سال یازدهم انسانی ایران تحصیل

👈 همانطور که اشاره کردیم آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی بسیار برای دانش آموزان حیاتی و سرنوشت ساز است، چرا که این افراد سال آینده باید در امتحانات نهایی شرکت کنند و دو سال تا آزمون سراسری وقت دارند تا با سوالات آشنا شوند.

👈 دانش آموزانی که در آزمون‌های آزمایشی شرکت می‌کنند با اعتماد به نفس بیشتری در جلسه آزمون سراسری حاضر می‌شوند، چراکه توانسته‌اند نقاط ضعف و قوت خود را بررسی کرده و با روش‌های تست زنی آشنا شوند.

👈 آزمون آزمایشی سال یازدهم انسانی هر ماه با بودجه‌بندی خاصی برگزار می‌شود. هزینه‌ای که مجموعه ایران تحصیل برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته حدود ۵۰ هزار تومان می‌باشد و دانش آموزان در مجموع ۱۰ آزمون باید مبلغ ۵۰۰ هزار تومان بپردازند.

هزینه آزمون آزمایشی سال یازدهم انسانی ایران تحصیل

مزایای آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل

👈 دانش آموزان با شرکت در آزمون آزمایشی می‌توانند آینده تحصیلی خود را به شکل بهتری رقم بزنند، چرا که این آزمون‌ها محیطی شبیه به آزمون سراسری را برای افراد فراهم می‌کنند. به علاوه افراد می‌توانند با پیدا کردن اشتباهات خود به مطالعه دقیق دروس تخصصی و تهیه بهترین منابع تست کنکور بپردازند.

👈 شرکت در این آزمون‌ها می‌تواند به عنوان یک عامل تقویت کننده برای دانش آموزان باشد، چرا که باید در سال آینده در امتحانات نهایی سال دوازدهم شرکت کنند و از سوی دیگر می‌توانند برای آزمون اصلی خود آماده شوند. از مهمترین مزایای شرکت در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔ یادگیری شیوه‌های تست زنی پس از شرکت در ۱۰ آزمون شبیه ساز

✔ افزایش اعتماد به نفس و از بین بردن استرس و آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون سراسری

✔ داشتن برنامه‌ریزی جامع برای مطالعه بهترین منابع

✔ شناسایی نقاط ضعف و قوت و ارزیابی روند پیشرفت تحصیلی پس از هر آزمون

✔ شناسایی اشتباهات و آگاهی از رتبه و وضعیت خود در مقایسه با دیگر رقبا

✔ بررسی اشتباهات در زمانبندی پاسخ به سؤالات

برای اطلاع از شرایط آزمون آزمایشی کنکور سال دوازدهم ریاضی کلیک کنید.

خلاصه مطالب

آزمون‌ آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل از معتبرترین آزمون‌هایی است که می‌توانید در آن شرکت کنید، چرا که آزمون‌های این مجموعه به شکلی طراحی شده‌اند که سطح سوالات آن‌ها به سطح سوالات آزمون سراسری نزدیک می‌باشد و افراد می‌توانند به طور غیر حضوری در این ارزیابی حضور یابند و نقاط و قوت و ضعف خود را محک بزنند.

این آزمون ماهانه برگزار می‌شود و قبل از شروع آزمون روز و ساعت مشخص آن در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. چنانچه قصد شرکت و ثبت نام در آزمون آزمایشی گروه انسانی پایه یازدهم را دارید، می‌توانید با پشتیبانی سایت ایران تحصیل در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را به شما عزیزان ارائه کنند.

برای دانلود فایل pdf آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه شرکت در آزمون آزمایشی سال یازدهم انسانی به چه شکل است؟

با ثبت نام در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل می‌توانید به صورت آنلاین سطح خود را محک بزنید.

شرکت در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم انسانی ایران تحصیل چه مزیتی دارد؟

با حضور در این آزمون‌ها می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید و با شیوه‌های تست‌زنی آشنا شوید.

کارنامه آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی چه زمانی منتشر می‌شود؟

این کارنامه پس از برگزاری آزمون آنلاین در اختیار افراد قرار خواهد گرفت.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام آزمون msrt

  ثبت نام آزمون msrt سال 1402 + زمان، شرایط و مدارک

  داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام آزمون msrt دارند، باید ابتدا به سایت سجاد که نشانی آن portal.saorg.ir مراجعه نمایید. سپس با نام‌نویسی در این سایت، اجازه ورود و ثبت نام آزمون msrt را پیدا کرده و مراحل لازم...
 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت ۱۴۰۲ + {زمان برگزاری} | ایران تحصیل

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
 • کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری

  کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری 1402

  کلیه داوطلبانی که قصد دارند در آزمون پرستاران شرکت کنند باید از قبل کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری را تهیه کنند. این آزمون معمولا در دو نوبت مرداد و بهمن ماه برگزار می شود و شما به...
 • بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور

  بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور 1403 {دهم، یازدهم، دوازدهم}

  بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور 1403 پیش از شروع ارزیابی آنلاین ایران تحصیل به دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم اعلام می‌شود. داوطلبان کنکور سراسری برای پیشرفت بیشتر در این رقابت سخت و طاقت فرسا، لازم است علاوه بر...
تماس با مشاور