تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
آخرین تغییرات خدمت سربازی

آخرین تغییرات خدمت سربازی 1400

آخرین تغییرات خدمت سربازی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آخرین تغییرات خدمت سربازی 1400 مشخص شد. ازجمله این تغییرات می توان به میزان حقوق سربازان، نحوه خرید خدمت سربازی، امریه سربازی، وضعیت  اعزام و استخدام سرباز معلم ها، تغییرات قوانین مربوط به معافیت سربازی، قوانین مربوط به امریه و سازمان های پذیرنده امریه سربازی، پروژه کسر خدمت سربازی اشاره کرد. ما تمامی جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه را در ادامه برای شما ارائه می کنیم. علاوه بر آن، امکان دریافت مشاوره نظام وظبفه با کارشناسان مجرب را نیز امکان پذیر نموده ایم.

 

هر یک از مشمولان و یا سربازان عزیزمان با توجه به نیاز و سوالات مد نظر خود، دلایل متفاوتی برای جست و جو دارند و به دلایل مختلفی وارد این سایت شده اند. با توجه به تغییرات ایجاد شده در رابطه با خدمت سربازی، این مقاله را از دست ندهید. نکته مهمی که ذکر آن خالی از فایده نخواهد بود این است که هر یک از قوانین تعیین شده از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ممکن است به مدت محدود باشد. به همین دلیل لازم است در زمان مقرر اقدامات لازم را به انجام برسانید.

 

 

جهت دریافت اخبار مربوط به تغییرات خدمت سربازی و همچنین دریافت مشاوره نظام وظیفه با کارشناسان ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

کسری خدمت سه ماهه به ازای هر فرزند، برای متأهیلن از جمله آخرین تغییرات خدمت سربازی است

 

 

آخرین تغییرات خدمت سربازی برای معافیت

 

 

 

آخرین تغییرات خدمت سربازی برای معافیت

 

 

معافیت از خدمت سربازی، از جمله مواردی است که بسیاری از مشمولان مایل به دریافت آن می باشند. مطابق با قوانین جدید تعیین شده جهت اخذ معافیت سربازی، در صورتی می توانید برای این نوع معافیت اقدام نمایید که بیش از 28 سال سن داشته باشید و لازم است تا سن 50 سالگی بیش از سایر افرادی که به خدمت سربازی رفته اند، مالیات بپردازید و دیگر نیازی نیست خدمت وظیفه عمومی را بگذارنند .

با توجه به آخرین تغییرات خدمت سربازی آن دسته از افرادی که مشمول این موارد می باشند، در صورت استفاده از این نوع معافیت می توانند از سایر خدمات اجتماعی نیازمند داشتن کارت پایان خدمت استفاده کنند.

دقت داشته باشید اطلاعاتی که در این رابطه به شما ارائه نموده ایم شامل آخرین اخبار در این زمینه است.

 

 

برای اطلاع از مدرک نظام وظیفه برای ثبت نام دانشگاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

آخرین تغییرات خدمت سربازی برای خرید خدمت

در رابطه با خرید خدمت سربازی هنوز هیچ اطلاعاتی در دسترس قرار نگرفته است.اما مطابق با لغو قانون خرید خدمت سربازی آن دسته از مشمولانی که در سال 98 اقدام به خرید خدمت نموده اند اما تنها یک قسط آن را پرداخت کرده اند فرصتی فراهم شده که بتوانند تا پایان سال 1399 باید جریمه خود را چرداخت نموده و کارت پایان خدمت خود را دریافت نمایند.

بدیهی است آن دسته از افرادی که برای طرح خدمت سربازی اقدام ننموده اند مشمول خدمت سربازی بوده لازم است در زمان تعیین شده نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام نمایند.

 

 

برای اطلاع از نحوه محاسبه اضافه خدمت غیبت سربازی بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه امریه

یکی از شرایط دیگری که با توجه به آن می توان بدون نیاز به گذراندن دوره نظامی، خدمت سربازی خود را به پایان برد، امریه است.

در این صورت شما بدون اینکه نیازی به گذراندن خدمت سربازی داشته باشید، می توانید در سازمان ها و ارگان های دولتی کشور که امکان پذیرش امریه دارند، دوره خدمت خود را در ارگان های مربوطه بگذارنید.

آن دسته از افرادی که مشمول خدمت می باشند، لازم است ضمن کسب تجربه، دوره خدمت خود را نیز به اتمام برسانند.

مشمولان خدمت سربازی توجه داشته باشند که ارگان های پذیرنده امریه به صورت اطلاعیه مشمولان را از رشته، ظرفیت و نوع شغل مورد نظر آگاه می کنند.

مقطع تحصیلی مورد پذیرش در هر یک از رشته ها در اطلاعیه های منتشر شده وجود دارد. نوع کار با توجه به تحصیلات و همچنین ارگان مورد پذیرش متفاوت است. بنابراین، دقت لازم در این زمینه ضروری است.

 

 

برای اطلاع از شرایط توجیه غیبت سربازی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

آخرین تغییرات خدمت سربازی بخشش اضافه خدمت

مطابق با تغییرات آخرین تغییرات خدمت سربازی ، آن دسته از مشمولانی که دوره غیبت آنان بیش از یک سال است در صورتی که درخواست خود را در دفاتر پلیس +10 ثبت رسانده باشد و خود را به نظام وظیفه معرفی نموده باشند، علاوه بر اینکه مورد بخشش قرار می گیرند می توانند خدمت سربازی در محل سکونت خود ادامه دهند.

قانون دیگر برای مشمولانی است که غیبت آنان بیش از یک سال است می توانند با در دست داشتن مدارک خود، به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه و پس از دریافت برگه اعزام به خدمت، برای سایر اقدامات به استان و یا شهرستان محل سکونت مراجعه نمایند.

در صورتی که معرفی به موقع برای مشمولان صورت نپذیرد، امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را ندارند و همچنین نمی توانند از خدمات بانکی و اجتماعی شهری بهره مند شوند.

 

 

برای اطلاع از آیین نامه جدید معافیت پزشکی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

جزئیات کسر خدمت جدید برای ازدواج و فرزند

 

جزئیات کسر خدمت جدید ازدواج و فرزند

 

مطابق با شرایط تعیین شده آخرین تغییرات خدمت سربازی ستاد کل نیروهای مسلح ، کسر خدمت دوماهه برای سربازان متأهل از طرح جدید می باشد.

اما شرط بهره مندی از این شرایط این است که تنها در زمان تعیین شده اقدام به دریافت این مدارک نمایند. برای آن دسته از افرادی که در مناطق امنیتی درگیر می باشند نیز می توانند از 17 ماه خدمت بهره مند شوند.

خبر خوب در رابطه با کسر خدمت فرزند این است که این کسر خدمت ربطی به تاریخ اعزام داوطلبان ندارد.

مطابق با آخرین تغییرات خدمت سربازی به ازای هر فرزند، از سه ماه کسر خدمت برخوردار می شوند. یکی از سؤالات مشمولان عزیزی که پس از آذر 99 اعزام می شوند این است که آیا این قانون شامل آن ها نیز می شود؟ و پاسخ این است که بله. در رابطه با این تاریخ در حال حاضر محدویتی قرار داده نشده است.

 

 

جهت اطلاع از ترتیب درجه سربازی بر اساس مدرک تحصیلی مشمولان نظام وظیفه بر روی لینک کلیک کنید

 

 

 

مهارت آموزی از جمله آخرین تغییرات خدمت سربازی

در کشور ما بسیاری از مشمولان سربازی بر این اعتقاد هستند که گذارندن خدمت سربازی، آن ها را دو سال از زندگی عقب خواهد انداخت و همین مسئله موجب می شود تا از رفتن به سربازی امتناع نمایند.

یکی از تغییرات جدیدی که امروزه برای این مورد در نظر گرفته شده است، این است که هیچ سربازی بدون اینکه مهارتی را کسب نمایند، خدمت خود را به پایان نمی رساند.

هدف از این طرح قطعاً آموزش عالی و بسیار تخصصی نیست. اما در واقع آموزش مهارت هایی به مشمولان، از جمله اقدامات ضروری است

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان نظام وظیفه بر روی لینک کلیک کنید

 

 

چگونه می توانم از آخرین اخبار مربوط به قوانین سربازی اطلاع یابم؟

جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به سربازی، می توانید از روش های مختلفی اقدام نمایید. یکی از این روش ها این است که به وب سایت ما سر بزنید و آخرین اخبار را مشاهده نمایید.

راه دوم در نظر گرفته شده برای شما این است که در کانال تلگرام ما عضو بشوید و از طریق تلفن همراه خود، از آخرین اخبار مربوطه اطلاع یابید. راه سوم نیز این است که با مشاوران ما در تماس باشید و هر سوالی داشتید با کارشناسان ما مطرح نمایید.

یکی از محاسن بسیار بزرگی که در راه حل سوم قرار داده شده این است که شما می توانید با کمک این روش، در هر زمانی که سوالی داشته باشید، به پاسخ آن دست یابید.

در رابطه با زمان پاسخگویی به این سوالات، هیچ محدودیتی برای شما قرار داده نشده است و در هر زمانی که مایل باشید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با آخرین تغییرات خدمت سربازی به شما عزیزان ارائه نماییم.

در صورتی که مایل به دریافت جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه در حیطه های دیگری عیر از موارد ارائه شده  می باشید، می توانید با کارشناسان ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید.

مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

 

 

برای اطلاع از آخرین تغییرات استخدام سرباز معلم ها ، امریه و کارمندان و شرایط معافیت های جدید و خرید خدمت با مشاوران نظام وظیفه ما به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

شرایط جدید خدمت سربازی متاهلین

نحوه خرید خدمت سربازی

پروژه جایگزین خدمت سربازی چیست؟

بیمه افراد بدون کارت پایان خدمت

دریافت مشاوره نظام وظیفه

خرید خدمت سربازان فراری

دفترچه خدمت سربازی

آخرین تغییرات خدمت سربازی

3.2/5 - (4 امتیاز)

آخرین تغییرات خدمت سربازی در رابطه با تعداد فرزندان برای کسری خدمت چیست؟

مطابق با آخرین تصمیمات اخذ شده برای کسری خدمت فرزندان، مشمولان به ازای هر فرزند از سه ماه کسر خدمت برخوردار می شوند.

جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه در رابطه با مهارت آموزی چیست؟

مطابق با تصمیم جدید سازمان نظام وظیفه مقرر گردید که کلیه سربازان، خدمت خود را به پایان نمی برند. مگر مهارتی را کسب نمایند.

آخرین تغییرات خدمت سربازی در مورد بخشش خدمت چیست؟

مشمولانی که غیبت آنان در حدود تعیین شده باشد، علاوه بر بخشودگی، می توانند در محل سکونت خود نیز خدمت خود را بگذارنند.

جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه در رابطه با امریه چیست؟

جذب سرباز امریه با توجه به تقاضای ارگان های مختلف صورت می پذیرد که شراط آن با توجه هر ارگان می تواند متفاوت باشد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. امیر محمپ
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم هرکی یچیز میگه ممنون میشم راهنمایی کنید .
  من الان سربازم و ارشد قبول شدم ، هواستم بدونم میتونم ایست خدمتی بگیرم برم دانشگاه ازاد؟ چون قبلا یکبلر انصراف دادم از مقطع ارشد و رفتم سربازی . خیلیا گفتن یکبار انصراف مشکلی ایجاد نمیکنه . اما از اون ور الان تو اطلاعیه سازمان سنجش زده برای سربازا باید توی دفترچه نزده باشه دانشجوی انصرافی . نمیدونید دقیقا این موضو رو از کجا پیگیری کنم

 2. رضا
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

  /

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام سوالتون چیه

 3. حمید رضا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام از زمان اقدام به گرفتن نامه معافیت تحصیلی کارشناسی ارشد دوره روزانه تا تایید نهایی گرفتن چقد زمانمیبره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام بامشاورین مرکزتماس بگیرید

 4. سجاد
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

  با سلام. ببخشین من یک بار از دانشگاه پیام نور انصراف دادم و الان مجددا دارم کارشناسی حقوق پیام نور میخونم. میخواستم بدونم اگه توی کنکور تجربی شرکت کنم و پزشکی بیارم راهی هست که ادامه تحصیل بدم؟ لطفا کمکم کنین. بهم ایست خدمتی میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر خیر امکانش نیست مجدد انصراف بدید

 5. میثم التمار
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

  اگر در دانشگاه قبول شیم
  ولی دوبار انصراف داده باشیم ، میتونیم اقدام به سربازی واز ایست خدمت استفاده کنیم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت بخیر در شرایط و مراحل ایست خدمت سربازی امکان 1 بار انصراف میباشد

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

    سلام بله بایکسری شرایط امکان دارد

 6. مهدي
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

  سلام و درود آيا اگر يكبار انصراف داده باشيم در مقطع ارشد و بعد بريم امريه و در حين خدمت كنكور بديم ميشه ايست خدمتي گرفت؟
  بسيار سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام باشرایط امکان انجامش فراهمه

   • مهدي
    ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

    ببخشيد شرايطش چيه؟

    • کارشناس ارشد
     ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

     سلام وقتتون بخیر اگر شما قبولی در کنکور در مقاطع کارشناسی و ارشد و دکترا داشته باشید و در حین خدمت این قبولی را کسب کنید با ارایه قبولیتان به نظام وظیفه نظام وظیفه بع شما ایست خدمتی می دهد می توانید به تحصیل بپردازید

   • مهدي
    ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۹

    سلام و عرض ادب فراوان
    ميشه محبت كنيد بفرماييد با چه شرايطي ايست خدمتي با يكيار انصراف وجود دارد؟ بسيار سپاس

    • کارشناس ارشد
     ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲

     سلام وقت بخیر. شرایط و مراحل ایست خدمتی سربازی متفاوت است. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

 7. حسن پی جی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام من سرباز اعزامی سال ۹۸هستم ۲سال خدمتم رو انجام دادم و الان در اضافم بخاطر یه مسائلایی منرو تبعید کردن به شهرستان و تور پرونده جدیدم انقطاع خدمتی ایست خدمتی زدن یعنی از نو خدمت کنم باید چیکار کنم کمکم کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیر برای اطلاع از شرایط و مراحل ایست خدمت سربازی با ما تماس بگیرید.

 8. ساسان
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۰

  سلام آیا میشه برای قبولی در دانشگاه با سوابق تحصیلی ایست خدمتی گرفت؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام
   بستگی به فرماندتون دارد اما به طور کل اولویت ایست خدمت با قبولی های دانشگاه سراسری و با ازمون ها ست

 9. Mostafa
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم از دانشگاه دولتی دارم الان ۱۰ ماهه سربازم وبنا به دلایلی مجبورم ایست خدمت بزنم میشه لطف کنید بگید چطور اقدام کنم سنوات سربازی هم ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام ایست خدمت سربازی فقط برای پذیرفته شدگان در کنکور یا اینکه بیماری داشته باشید داده میشه

 10. محمدجواد فارسی فراشبندی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۶

  با عرض سلام و احترام خسته نباشید خدمت شما خواستم یه موضوعی مطرح کنم در حال حاضر سرباز هستم و ۵ ماه از خدمت سربازی می‌گذرد ۸ ماه دیگر دارم و مشکل بیماری اعصاب و روان مشکل سردرد میگیرن دارم و این بیماری از ارث به من رسیده است و خیلی هم اذیت میشم آیا راهی برای معافیت دائم دارم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام باید از یگان خدمتی خودت نامه بگیری برای کمیسیون پزشکی و درخواست معافیت دائم یا موقت کنی

 11. علی
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام لطفا سوال منم جواب بدین سوال قبلیم رو جواب ندادین تو سایتتون ثبت کردم.سوالی که دارم میخواستم بدونم اگه اعزام سربازیو تمدید کنم یک ماه و از تمدید اقدام کنم آیا تمدید اعزام مانع استفاده از ایست خدمت برای رفتن به دانشگاه میشه یعنی تمدید اعزام رو ایست خدمت تاثیر میذاره؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ایست خدمتی نظام وظیفه تمدید اعزام مشکلی در ایست خدمت ایجاد نمیکنه موفق باشید

 12. Sf
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام وقت بخیر من کنکور ارشد قبول شدم و منتظر نتایج انتخاب رشته هستم می‌خوام ایست خدمتی بگیرم.چهار روز فراری بهم خورده ولی داخل پادگان مونده و دادگاهی نشده ایا این موجب میشه که نتونم ایست خدمتی بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام اره اگه فرار از خدمت داشته باشی برای ایست خدمت به مشکل میخوری ولی فرار از خدمت کسانی که بیش از 14 روز غیبت دارند هستند

 13. ابوالفضل
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام .برادر من از سال ۹۶ تا ۹۸ در شیروان خدمت کرده و بعدش برای تحصیل در مقطع ارشد در حالی که فقط ۲ ماه از خدمتش مونده بود ایست خدمتی زد…الان میخواد از قانون بعد مسافت(خدمت در شیروان) استفاده کنه و به ازای هرماه خدمت ۴/۵ روز از خدمتش کم کنه اما بهش گفتن تو منفک شدی نمیتونی استفاده کنی!!! علاوه بر این بجای ۲ ماه ۵ ماه باید خدمت کنه (چون خدمت ۲۴ ماه شده) لطفا راهنمایی بفرمایید

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر.
   طبق گفته خود سازمان نظام وظیفه ایشان منفک شدند و درخواستشون مورد پذیرش نیست.

   • محمد جواد
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۸

    سلام من مهر ۱۴۰۰ اعرام به خدمت هستم و انتخاب رشته کنکور کردم نتیجه هنوز نیومده اگه قبول شدم میتونم داخل اموزشی ایست خدمتی بزنم یا باید اموزشیم تموم شه بعد اقدام کنم

    • کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

     سلام وقت بخیر با توجه به شرایط ایست خدمتی مشکلی برای تحصیل در صورت قبولی نداردی و ایست خدمتی برای شما صادر میشود موفق باشید

     • محمدجواد فارسی فراشبندی
      ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸

      با عرض سلام و احترام خدمت شما خواستم بگم من سرباز هستم و از خدمت سربازیم ۵ ماه می‌گذرد و با مشکل اعصاب و روان و با بیماری سردرد میگیرن مواجه هستم و این بیماری از ارث به من رسیده و خیلی هم اذیت میشم آیا راهی برای معافیت دائم دارم یا خیر یا آیا با مراجعه به روانپزشک میتوانم کسری از روانپزشک بگیرم ؟!

 14. ابوالفضل
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۸

  سلام .برادر من از سال ۹۶ تا ۹۸ در شیروان خدمت کرده و بعدش برای تحصیل در مقطع ارشد در حالی که فقط ۲ ماه از خدمتش مونده بود ایست خدمتی زد…الان میخواد از قانون بعد مسافت(خدمت در شیروان) استفاده کنه اما بهش گفتن تو منفک شدی نمیتونی استفاده کنی!!! علاوه بر این بجای ۲ ماه ۵ ماه باید خدمت کنه (چون خدمت ۲۴ ماه شده) لطفا راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام وقت بخیر.
   طبق آخرین اطلاعیه سازمان نظام وظیفه، همان اطلاعاتی که بهتون دادند درست هستش.

 15. محمد
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۳

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من مرداد 99 دیپلم گرفتم ولی قبل از اخذ دیپلم معافیت تحصیلی نگرفتم. و تا اخر ( 31 ) شهریور فرصت دارم و غیبت نمیخورم و بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم
  سوالم اینکه که من امسال چجوری میتونم وارد دانشگاه بشم؟

  اگر دانشگاه ثبت نامم نکنه.. میتونم الان برم خدمت و هنگام خدمت سربازی وقتی که نتایج انتخاب رشته اعلام شد برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟
  راهی هست که من من امسال بتونم وارد دانشگاه شم؟؟؟
  و منی که تا 31 شهریور فرصت دارم دانشگاه ثبت نامم میکنه؟یا اگرثبت نامم نمیکنه برم سربازی و و هنگام اعلام نتایج انتحاب رشته برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰

   سلام وقت بخیر برای ایست خدمتی در صورتی که وارد غیبت نشده باشید و قبولی دانشگاه بیاورید میتوانید ایست خدمتی بگیرید موفق باشید

 16. meb
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۵

  با سلام. من الان سرباز هستم. میخواستم بدونم در صورت پذیرش دکترا، چه مراحلی برای گرفتن ایست خدمت یا معافیت تحصیلی باید طی کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر.
   بعد از گذراندن دوره آموزشی میتونید از ایست خدمتتون استفاده کنید.

   • محمد جواد
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۴

    سلام من مهر ۱۴۰۰ اعرام به خدمت هستم و انتخاب رشته کنکور کردم نتیجه هنوز نیومده اگه قبول شدم میتونم داخل اموزشی ایست خدمتی بزنم یا باید اموزشیم تموم شه بعد اقدام کنم

 17. مهدی سیفی
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام من یکسال خدمتم و مادرممریض شده و احتیاج به نگهداری داره چطور ایست خدمتی بگیرم یه برادرم دارم مجرده

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقتتون بخیر چون برادر دارید نمیتونید معافیت بگیرید

 18. حمید
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام. لطفا به من کمک کنین من سر در گمم با این سوال. اونایی ک قبلا دوبار انصراف دادن آیا میتونن در حین خدمت کنکور بدن و ایست خدمت بگیرن؟ یه جا میگن میشه و یه جا هم میگن نمیشه. لطفا جواب درستشو بگین

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام حمید
   با این شرایط ن متاسفانه نمیتونید ایست خدمتی بگیرین

 19. علی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام من دانشجوی پیام نور بودم و قبل از شروع ترم ده یعنی آخرای ترم ۹ دی ماه ۹۹ انصرافدادم سوالم اینه که اگه کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه قبول شم بهم معافیت مجدد برای رشته جدیدی میدن؟ واینکه درصورتی که قبول نشم کنکور ۱۴۰۰ میتونم دفترچع پست کنن برم سربازی و حین خدمت کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم و درصورت قبولی ایست خدمت بگیرم فقطم یه بار انصراف دادم ممنون میشم راهنناییم کنید.

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام چون یکبار انصراف دادی دیگه نمیتونید انصراف بدید و کنکور شرکت کنید ولی میتونی بری خدمت در حین خدمت کنکور بدی روزانه پذیرش بشی و ایست خدمت بگیری

   • محمد
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۶

    سلام وقتتون بخیر.
    ببخشید من مرداد 99 دیپلم گرفتم ولی قبل از اخذ دیپلم معافیت تحصیلی نگرفتم. و تا اخر ( 31 ) شهریور فرصت دارم و غیبت نمیخورم و بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم
    سوالم اینکه که من امسال چجوری میتونم وارد دانشگاه بشم؟

    اگر دانشگاه ثبت نامم نکنه.. میتونم الان برم خدمت و هنگام خدمت سربازی وقتی که نتایج انتخاب رشته اعلام شد برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟
    راهی هست که من من امسال بتونم وارد دانشگاه شم؟

    • کارشناس ارشد
     ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

     سلام وقت بخیر برای ایست خدمتی در صورتی که وارد غیبت نشده باشید و قبولی دانشگاه بیاورید میتوانید ایست خدمتی بگیرید موفق باشید

 20. میلاد
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  باسلام من غیبت ندارم وتاریخ اعزامم اول شهریور1400 میباشد درکنکورسراسری هم حضوریافتم چنانچه فرهنگیان رومجازبشم میتونم ایست خدمت بگیرم اول مهرماه وازخدمت بیام بیرون؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام اره میتونی بری خدمت و وقتی نتایج اعلام شد میتونی در هر مرحله از خدمت ایست بگیری و بیای بری دانشگاه تحصیل کنی

 21. moshaverarshad
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام محمد
  شما با توجه به اینک ایست خدمتی زدین مجدد همون اموزشگاه میرین دوره اموزشیتون تموم شد به یگان مربوطه اعزام میشین

 22. سعید
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام خسته نباشید.
  من زمانی که خدمت۲۱ماه بود چندماه خدمت کردم و ایست خدمتی زدم.الان که دوباره پست کنم خدمتم۲۴ماه حساب میشه یاهمون۲۱ماه؟

  • moshaverarshad
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۰

   سلام سعید طبق ایین نامه جدید 24 ماه حساب میشود

 23. Mohsen
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

  سلام من دیپلم دارم ۸ ماه خدمت کردم اگه کنکوربدم قبول شم میتونم ایست خدمت بزنم

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام بله اگه‌یگان شما قبول کنند می تونید برای ایست خدمتی بعد از قبولی در دانشگاه اقدام نمایید.

 24. محمد امین
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام خسته نباشید بنده سرباز هستم و میخوام ایست خدمت بزنم و برم دانشگاه ، با توجه به اینکه من قبلا دوبار انصراف دادم ایا برام مشکلی پیش نمیاد؟؟!

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام متاسفانه شما نمیتونید با توجه به اینک‌ دوبار انصراف دادین

 25. محمد
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام.من تا آخر امسال فارغ التحصیل کارشناسی شبانه میشم.میتونم کنکور بدم برای پزشکی و بعد از اون برم سربازی و موقع ثبت نام از ترخیص خدمت استفاده کنم؟

 26. پویانیک پیک
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام جناب من دانشگاه ازاد قبول شدم ایست خدمت هم زدم الان شرایطم یهو جوری شده ک نمیتونم درس بخونم اگه انصراف بدم شنیدم یک سال فرصت معرفی دارم اگه معرفی نکنم فقط غیبت میخورم یا سرباز فراری هم محسوب میشم ایا ارتش میفته دنبالم؟؟؟؟ یا فقط سنوات وغیبت میخورم

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵

   سلام پس از انصراف شما ادامه سربازیتونو ادامه ندین به عنوان سرباز فراری شناخته میشین

 27. عرفان
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ورودی ۹۵ کارشناسی پیوسته هستم. بهمن ۹۸ تو ترم هفت کاردانیمو گرفتم و اومدم بیرون. کنکور کاردانی به کارشناسی امسال شرکت کردم و قبول شدم الان نظام وظیفه میگه تو حق تحصیل نداری. من نمیدونم واقعا باید چیکار کنم. ایست سربازی شامل من میشه؟

  • مشاور ارشد
   ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام شرایط ایست خدمتی رو با دقت بخون موفق باشی

 28. مجید
  ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۵

  با سلام
  اگر در زمانی ک خدمت ۲۱ ماه بود کمی خدمت کرده و ایست خدمتی بگیریم ، با تپحه به این ک خدمت ۲۴ ماه شده ، مشمول قانون ۲۴ ماه میشویم؟

 29. حسین
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام . اگر فارغ التحصیل مقطع کارشناسی باشیم و در کنکور شرکت کنیم و رشته ی پزشکی قبول شیم . میتونیم از ایست خدمت استفاده کنیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 30. عمران
  ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۳

  سلام یه سوال خواهشن جواب بدید ایست خدمت فقط برای کنکور ارشده یا سراسری هم میشه امتحان داد

 31. علی حسینی
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵

  سلام
  من الان حین خدمت سربازی هستم و از طریق استعدادهای درخشان و بدون کنکور برای دکتری دانشگاه امیرکبیر پذیرفته شده ام. می خواستم بدونم میتونم ایست خدمت بزنم یا حتما باید از طریق کنکور باشه این ادامه تحصیل؟

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام و وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط ایست خدمتی نظام وظیفه 99 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 32. Jalal feiz
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام.من دانشجوی روزانه دولتی هستم و قصد دارم بعد از اتمام درسم دوباره کنکور کارشناسی بدم.باید از ایست خدمتی استفاده کنم؟؟

 33. سجاد
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام خسته نباشید
  اگر یکبار از دانشگاه روزانه انصراف داده و در مهلت یکساله ب خدمت سربازی اعزام شویم و بعد در دانشگاه ازاد ثبت نام کرده و ایست خدمتی بگیریم ایا با شرکت مجدد در کنکور میتوتن پزشکی و دارو و… خوند و از دانشگاه آزاد انصراف داد ؟آیا در صورت انصراف مهلت یکساله برای کسانی ک قبلا یکبار انصراف داده اند وجود دارد ؟

  • dr-naqizade
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام ممنون
   شما در صورتی که از دانشگاه سراسری قبول بشین و یکسال از انصرافتون تو دانشگاه سراسری گذشته باشد میتونید از ایست خدمتی استفاده نمایید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور