تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
آخرین تغییرات خدمت سربازی

آخرین تغییرات خدمت سربازی 1400

آخرین تغییرات خدمت سربازی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آخرین تغییرات خدمت سربازی 1400 مشخص شد. ازجمله این تغییرات می توان به میزان حقوق سربازان، نحوه خرید خدمت سربازی، امریه سربازی، وضعیت  اعزام و استخدام سرباز معلم ها، تغییرات قوانین مربوط به معافیت سربازی، قوانین مربوط به امریه و سازمان های پذیرنده امریه سربازی، پروژه کسر خدمت سربازی اشاره کرد. ما تمامی جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه را در ادامه برای شما ارائه می کنیم. علاوه بر آن، امکان دریافت مشاوره نظام وظبفه با کارشناسان مجرب را نیز امکان پذیر نموده ایم.

 

هر یک از مشمولان و یا سربازان عزیزمان با توجه به نیاز و سوالات مد نظر خود، دلایل متفاوتی برای جست و جو دارند و به دلایل مختلفی وارد این سایت شده اند. با توجه به تغییرات ایجاد شده در رابطه با خدمت سربازی، این مقاله را از دست ندهید. نکته مهمی که ذکر آن خالی از فایده نخواهد بود این است که هر یک از قوانین تعیین شده از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ممکن است به مدت محدود باشد. به همین دلیل لازم است در زمان مقرر اقدامات لازم را به انجام برسانید.

 

 

جهت دریافت اخبار مربوط به تغییرات خدمت سربازی و همچنین دریافت مشاوره نظام وظیفه با کارشناسان ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

کسری خدمت سه ماهه به ازای هر فرزند، برای متأهیلن از جمله آخرین تغییرات خدمت سربازی است

 

 

آخرین تغییرات خدمت سربازی برای معافیت

 

 

 

آخرین تغییرات خدمت سربازی برای معافیت

 

 

معافیت از خدمت سربازی، از جمله مواردی است که بسیاری از مشمولان مایل به دریافت آن می باشند. مطابق با قوانین جدید تعیین شده جهت اخذ معافیت سربازی، در صورتی می توانید برای این نوع معافیت اقدام نمایید که بیش از 28 سال سن داشته باشید و لازم است تا سن 50 سالگی بیش از سایر افرادی که به خدمت سربازی رفته اند، مالیات بپردازید و دیگر نیازی نیست خدمت وظیفه عمومی را بگذارنند .

با توجه به آخرین تغییرات خدمت سربازی آن دسته از افرادی که مشمول این موارد می باشند، در صورت استفاده از این نوع معافیت می توانند از سایر خدمات اجتماعی نیازمند داشتن کارت پایان خدمت استفاده کنند.

دقت داشته باشید اطلاعاتی که در این رابطه به شما ارائه نموده ایم شامل آخرین اخبار در این زمینه است.

 

 

برای اطلاع از مدرک نظام وظیفه برای ثبت نام دانشگاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

آخرین تغییرات خدمت سربازی برای خرید خدمت

در رابطه با خرید خدمت سربازی هنوز هیچ اطلاعاتی در دسترس قرار نگرفته است.اما مطابق با لغو قانون خرید خدمت سربازی آن دسته از مشمولانی که در سال 98 اقدام به خرید خدمت نموده اند اما تنها یک قسط آن را پرداخت کرده اند فرصتی فراهم شده که بتوانند تا پایان سال 1399 باید جریمه خود را چرداخت نموده و کارت پایان خدمت خود را دریافت نمایند.

بدیهی است آن دسته از افرادی که برای طرح خدمت سربازی اقدام ننموده اند مشمول خدمت سربازی بوده لازم است در زمان تعیین شده نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام نمایند.

 

 

برای اطلاع از نحوه محاسبه اضافه خدمت غیبت سربازی بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه امریه

یکی از شرایط دیگری که با توجه به آن می توان بدون نیاز به گذراندن دوره نظامی، خدمت سربازی خود را به پایان برد، امریه است.

در این صورت شما بدون اینکه نیازی به گذراندن خدمت سربازی داشته باشید، می توانید در سازمان ها و ارگان های دولتی کشور که امکان پذیرش امریه دارند، دوره خدمت خود را در ارگان های مربوطه بگذارنید.

آن دسته از افرادی که مشمول خدمت می باشند، لازم است ضمن کسب تجربه، دوره خدمت خود را نیز به اتمام برسانند.

مشمولان خدمت سربازی توجه داشته باشند که ارگان های پذیرنده امریه به صورت اطلاعیه مشمولان را از رشته، ظرفیت و نوع شغل مورد نظر آگاه می کنند.

مقطع تحصیلی مورد پذیرش در هر یک از رشته ها در اطلاعیه های منتشر شده وجود دارد. نوع کار با توجه به تحصیلات و همچنین ارگان مورد پذیرش متفاوت است. بنابراین، دقت لازم در این زمینه ضروری است.

 

 

برای اطلاع از شرایط توجیه غیبت سربازی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

آخرین تغییرات خدمت سربازی بخشش اضافه خدمت

مطابق با تغییرات آخرین تغییرات خدمت سربازی ، آن دسته از مشمولانی که دوره غیبت آنان بیش از یک سال است در صورتی که درخواست خود را در دفاتر پلیس +10 ثبت رسانده باشد و خود را به نظام وظیفه معرفی نموده باشند، علاوه بر اینکه مورد بخشش قرار می گیرند می توانند خدمت سربازی در محل سکونت خود ادامه دهند.

قانون دیگر برای مشمولانی است که غیبت آنان بیش از یک سال است می توانند با در دست داشتن مدارک خود، به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه و پس از دریافت برگه اعزام به خدمت، برای سایر اقدامات به استان و یا شهرستان محل سکونت مراجعه نمایند.

در صورتی که معرفی به موقع برای مشمولان صورت نپذیرد، امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را ندارند و همچنین نمی توانند از خدمات بانکی و اجتماعی شهری بهره مند شوند.

 

 

برای اطلاع از آیین نامه جدید معافیت پزشکی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

جزئیات کسر خدمت جدید برای ازدواج و فرزند

 

جزئیات کسر خدمت جدید ازدواج و فرزند

 

مطابق با شرایط تعیین شده آخرین تغییرات خدمت سربازی ستاد کل نیروهای مسلح ، کسر خدمت دوماهه برای سربازان متأهل از طرح جدید می باشد.

اما شرط بهره مندی از این شرایط این است که تنها در زمان تعیین شده اقدام به دریافت این مدارک نمایند. برای آن دسته از افرادی که در مناطق امنیتی درگیر می باشند نیز می توانند از 17 ماه خدمت بهره مند شوند.

خبر خوب در رابطه با کسر خدمت فرزند این است که این کسر خدمت ربطی به تاریخ اعزام داوطلبان ندارد.

مطابق با آخرین تغییرات خدمت سربازی به ازای هر فرزند، از سه ماه کسر خدمت برخوردار می شوند. یکی از سؤالات مشمولان عزیزی که پس از آذر 99 اعزام می شوند این است که آیا این قانون شامل آن ها نیز می شود؟ و پاسخ این است که بله. در رابطه با این تاریخ در حال حاضر محدویتی قرار داده نشده است.

 

 

جهت اطلاع از ترتیب درجه سربازی بر اساس مدرک تحصیلی مشمولان نظام وظیفه بر روی لینک کلیک کنید

 

 

 

مهارت آموزی از جمله آخرین تغییرات خدمت سربازی

در کشور ما بسیاری از مشمولان سربازی بر این اعتقاد هستند که گذارندن خدمت سربازی، آن ها را دو سال از زندگی عقب خواهد انداخت و همین مسئله موجب می شود تا از رفتن به سربازی امتناع نمایند.

یکی از تغییرات جدیدی که امروزه برای این مورد در نظر گرفته شده است، این است که هیچ سربازی بدون اینکه مهارتی را کسب نمایند، خدمت خود را به پایان نمی رساند.

هدف از این طرح قطعاً آموزش عالی و بسیار تخصصی نیست. اما در واقع آموزش مهارت هایی به مشمولان، از جمله اقدامات ضروری است

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان نظام وظیفه بر روی لینک کلیک کنید

 

 

چگونه می توانم از آخرین اخبار مربوط به قوانین سربازی اطلاع یابم؟

جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به سربازی، می توانید از روش های مختلفی اقدام نمایید. یکی از این روش ها این است که به وب سایت ما سر بزنید و آخرین اخبار را مشاهده نمایید.

راه دوم در نظر گرفته شده برای شما این است که در کانال تلگرام ما عضو بشوید و از طریق تلفن همراه خود، از آخرین اخبار مربوطه اطلاع یابید. راه سوم نیز این است که با مشاوران ما در تماس باشید و هر سوالی داشتید با کارشناسان ما مطرح نمایید.

یکی از محاسن بسیار بزرگی که در راه حل سوم قرار داده شده این است که شما می توانید با کمک این روش، در هر زمانی که سوالی داشته باشید، به پاسخ آن دست یابید.

در رابطه با زمان پاسخگویی به این سوالات، هیچ محدودیتی برای شما قرار داده نشده است و در هر زمانی که مایل باشید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با آخرین تغییرات خدمت سربازی به شما عزیزان ارائه نماییم.

در صورتی که مایل به دریافت جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه در حیطه های دیگری عیر از موارد ارائه شده  می باشید، می توانید با کارشناسان ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید.

مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

 

 

برای اطلاع از آخرین تغییرات استخدام سرباز معلم ها ، امریه و کارمندان و شرایط معافیت های جدید و خرید خدمت با مشاوران نظام وظیفه ما به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

شرایط جدید خدمت سربازی متاهلین

نحوه خرید خدمت سربازی

پروژه جایگزین خدمت سربازی چیست؟

بیمه افراد بدون کارت پایان خدمت

دریافت مشاوره نظام وظیفه

خرید خدمت سربازان فراری

دفترچه خدمت سربازی

آخرین تغییرات خدمت سربازی

آخرین تغییرات خدمت سربازی در رابطه با تعداد فرزندان برای کسری خدمت چیست؟

مطابق با آخرین تصمیمات اخذ شده برای کسری خدمت فرزندان، مشمولان به ازای هر فرزند از سه ماه کسر خدمت برخوردار می شوند.

جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه در رابطه با مهارت آموزی چیست؟

مطابق با تصمیم جدید سازمان نظام وظیفه مقرر گردید که کلیه سربازان، خدمت خود را به پایان نمی برند. مگر مهارتی را کسب نمایند.

آخرین تغییرات خدمت سربازی در مورد بخشش خدمت چیست؟

مشمولانی که غیبت آنان در حدود تعیین شده باشد، علاوه بر بخشودگی، می توانند در محل سکونت خود نیز خدمت خود را بگذارنند.

جزئیات جدید خدمت نظام وظیفه در رابطه با امریه چیست؟

جذب سرباز امریه با توجه به تقاضای ارگان های مختلف صورت می پذیرد که شراط آن با توجه هر ارگان می تواند متفاوت باشد.

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور