ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

sea.iau.ir – ورود به سامانه کاتب دانشگاه آزاد | ایران تحصیل

sea.iau.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بسیاری از دانشجویان ممکن است با نحوه ورود به سامانه کاتب دانشگاه آزاد به آدرس sea.iau.ir که با هدف ایجاد عدالت آموزشی در میان دانشجویان توسط معاونت علوم کشاورزی و مهندسی راه اندازی شده است، آشنایی نداشته باشند. سایت سایت آموزش آنلاین دانشگاه آزاد که به عنوان سامانه کاتب شناخته می‌شود، امکانات بسیاری دارد و افراد می‌توانند برای دانلود فیلم کلاس های دانشگاه آزاد و دیگر خدمات از این سامانه استفاده کنند.

علاوه بر این دانشجویان این امکان را دارند که به محتوای آموزشی، چگونگی برنامه‌ریزی درسی و آموزشی، کلاس های تکمیلی دسترسی داشته باشند و با هدف یادگیری برای استفاده از امکانات ذکر شده ثبت نام خود را انجام دهند.

آشنایی با سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

سامانه کاتب به عنوان یک سامانه کلاس استاندارد و سایت آموزش آنلاین دانشگاه آزاد می‌باشد که افراد می‌توانند از امکانات مختلفی جهت برنامه‌ریزی درسی استفاده کنند. این سامانه که از سوی دانشگاه آزاد برای ایجاد عدالت آموزشی بین دانشجویان و دانشگاه برقرار شده است، از طریق آن افراد می‌توانند با آشنایی با نحوه ورود به سامانه کاتب دانشگاه آزاد، از مباحث آموزشی و همچنین فیلم‌های ارائه شده در آن استفاده کنند.

برای استفاده از محتوای آموزشی الکترونیکی سامانه کاتب و همچنین دانلود فیلم کلاس های دانشگاه آزاد ، دانشجویان پس از ثبت نام یک نام کاربری و ایمیل داشته و می‌توانند به مباحث آموزشی ارائه شده دسترسی کامل داشته باشند.

با ورود به سامانه کاتب دانشگاه آزاد دانشجویا مقطع کارشناسی این شرایط را دارند که محتوای آموزشی و دوره‌ها و دروس مختلف را دانلود کرده و درس و گروه علوم پایه، فنی، مهندسی و کشاورزی و منابع طبیعی بر اساس رشته خود در سامانه را انتخاب کنند.

برای دسترسی به محتوای دوره‌های آموزشی افراد می‌توانند رشته تحصیلی خود را انتخاب کرده و به جلسات درسی و تمرین‌ها دسترسی داشته باشند. علاوه بر این برای ارتقاء کیفیت تولید محتوای آموزشی و یادگیری عمیق درس‌ها می‌توانند فرم نظرسنجی را تکمیل و ارسال نمایند.

آشنایی با سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

جهت ورود به سیستم پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org وارد لینک شوید. 

راهنمای ورود به سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

 هم اکنون سامانه کاتب دانشگاه آزاد به نشانی sea.iau.ir که به عنوان سامانه آموزش آنلاین دانشگاه آزاد شناخته می‌شود، در اختیار دانشجویان قرار دارد و افراد می‌توانند با توجه به راهنمای ورود به این سامانه به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشند.

برای ورود به سامانه کاتب، افراد باید نشانی sea.iau.ir را در مرورگر خود جستجو کنند و سپس مراحل اسم نویسی خود را انجام دهند.

گام اول ورود به سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید افراد می‌توانند با ورود به صفحه اصلی به قسمت‌های مختلف سامانه دسترسی داشته باشند.

گام دوم ورود به سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

جهت بررسی راهنمای جامع انتخاب رشته دانشگاه آزاد وارد لینک شوید. 

چگونگی ثبت نام در سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

در سال جاری امتحانات دانشجویان مقطع کارشناسی برخی از استان‌ها به صورت هماهنگ برگزار می‌شود و برای ایجاد عدالت آموزشی، دانشگاه آزاد سؤالات آزمون پایان‌ترم را هر گروه خود دانشگاه طراحی می‌کند تا دانشجویان بتوانند به صورت همگانی به سؤالات به صورت یکسان پاسخ دهند.

از این رو دانشجویان می‌توان برای آمادگی بیشتر در آزمون پایان‌ترم تحصیلی محتوای آموزشی و درسی خود را دریافت کنند. برای بهره‌گیری از امکانات سامانه کاتب دانشگاه آزاد متقاضیان باید ثبت نام خود را در این سامانه انجام دهند تا فرصت داشته باشند از خدمات سامانه استفاده نمایند. در ادامه راهنمای ثبت نام در سامانه کاتب که به عنوان سایت آموزش آنلاین دانشگاه آزاد است را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

دانشجویان برای استفاده از محتوای آموزشی و همچنین دانلود فیلم کلاس های دانشگاه آزاد می‌توانند ابتدا وارد آدرس الکترونیکی sea.iau.ir شوند و به کلیه کلاس های درسی دسترسی داشته باشند.

گام اول ثبت نام در سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

با ورود به سایت کاتب دانشگاه آزاد می‌توانید قسمت “ثبت نام” را انتخاب کرده و برای نام نویسی اقدام کنید.

گام دوم ثبت نام در سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

با ورود به صفحه ثبت نام شما می‌توانید آدرس ایمیل و رمز عبور مورد نظر را وارد کنید تا موقع ورود به سامانه دچار مشکل نشوید و بتوانید از امکانات آن استفاده کنید. مشخصات فردی مانند نام نام خانوادگی کد ملی رشته تحصیلی و میزان تحصیلات را در فرم اسم نویسی وارد کنید. پس از آن می‌توانید اطلاعات خود را ثبت کرده و مرحله ثبت نام خود را به پایان رسانده تا پس از آن اجازه ورود به سامانه کاتب به دانشگاه آزاد را داشته باشید.

گام سوم ثبت نام در سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

اطلاعیه

آدرس سامانه کاتب دانشگاه آزاد به نشانی sea.iau.ir می‌باشد.

امکانات سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

در سامانه دانشگاه کاتب دانشگاه آزاد که به عنوان سایت آموزش آنلاین دانشگاه آزاد به شمار می‌رود، افراد می‌توانند به محتوای آموزشی و همچنین لینک دانلود فیلم کلاس های دانشگاه آزاد دسترسی داشته باشند.

این سامانه به عنوان یک سایت برای یادگیری عمیق دانشجویان راه اندازی شده است و در آن برای رشته‌های تحصیلی مختلف، برنامه‌ریزی درسی متفاوتی ارائه شده است. بنابراین برای بهره بردن از محتوای آموزشی افراد می‌توانند وارد سامانه کاتب شده و از طریق نام کاربری به محتوای الکترونیکی ارائه شده مرتبط با گروه آموزشی علوم پایه فنی مهندسی منابع طبیعی و کشاورزی استفاده کنند.

سایر امکانات سامانه sea.iau.ir از جمله امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی است و برنامه‌ریزی آموزشی درسی در اختیار افراد قرار می‌گیرد و می‌توانند با ورود به سایت کاتب، اطلاعات لازم را کسب کنند.

علاوه بر این دسترسی به نشریات علمی منتشر شده از سوی دانشگاه آزاد امکان‌پذیر است و دانشجویان می‌توانند با ورود به آرشیو نشریات معتبر به مطالعه مقالات بپردازند.

بر اساس اطلاعیه دانشگاه آزاد در برخی از استان‌ها آزمون پایان نیمسال تحصیلی به صورت آنلاین خواهد بودو بنابراین برای ایجاد عدالت آموزشی در میان دانشجویان، سؤالات امتحانی از سوی معاونت دانشگاه آزاد طراحی می‌شود. لذا دانشجویان برای آمادگی بیشتر در روز امتحان می‌توانند با استفاده از کلاس محتوای آموزشی ارائه شده و تمرین‌های کلاسی در سامانه شانس قبولی خود را در آزمون پایان‌ترم افزایش دهند.

امکانات سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir

برای آشنایی با رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید. 

خلاصه مطالب

در این مقاله در ارتباط با نحوه ورود به سامانه کاتب دانشگاه آزاد به آدرس sea.iau.ir و همچنین مراحل ثبت نام آن اشاره کردیم. سایت آموزش آنلاین دانشگاه آزاد در حال حاضر امکانات وسیعی در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد که از جمله آنها می‌توانند به امکان دانلود فیلم کلاس های دانشگاه آزاد، دسترسی به محتوای آموزشی و امکان برنامه‌ریزی درسی اشاره کرد.

دانشجویان با ورود به آدرس sea.iau.ir می‌توانند وارد این سامانه شوند تا در مراحل بعدی از طریق ورود به پروفایل کاربری خود از امکانات این سامانه بهره‌مند شوند. چنانچه شما دانشجویان عزیز در ارتباط با سامانه کاتب دانشگاه آزاد و نحوه اسم نوسی در آن سؤال و ابهامی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را در این خصوص یاری کنند.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سامانه کاتب دانشگاه آزاد چیست؟

نشانی سامانه کاتب دانشگاه آزاد به آدرس sea.iau.ir می‌باشد.

سامانه کاتب دانشگاه آزاد چه امکاناتی دارد؟

افراد از طریق این سامانه می‌توانند به محتوای آموزشی هر ترم دسترسی داشته باشند و برنامه‌ریزی درسی برای آنها نیز ارائه شده است.

هدف از ایجاد سامانه کاتب دانشگاه آزاد چیست؟

این سامانه برای ایجاد عدالت آموزشی ایجاد شده است و از آنجا که دانشگاه آزاد قصد دارد سؤالات آزمون پایان‌ترم تحصیلی را طراحی کند، دانشجویان می‌توانند به نمونه سؤالات در این سامانه دسترسی داشته باشند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز

  معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز + لیست امکانات، مزایا و معایب

  دانشگاه شهید چمران اهواز که به عنوان دانشگاه جندی شاپور شناخته می‌شود، تحت نظارت وزارت علوم فعالیت دارد و یکی از  دانشگاه‌های سطح یک کشور به شمار می‌آید. این دانشگاه براساس رتبه‌بندی بین المللی نشریه تایمز در سال ۲۰۲۰ به...
 • پشتیبانی سامانه منادا

  پشتیبانی سامانه منادا + شماره تماس و پیگیری | monada

  دانشجویان برای پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می‌توانند از طریق پشتیبانی سامانه منادا اقدام کنند. سامانه منادا یکی از سامانه‌های دانشگاه آزاد است که در حوزه نقل و انتقالات دانشجویان خدمات مختلفی را ارائه می‌کند و افراد از طریق...
 • دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد

  دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد + ثبت درخواست | saorg.ir

  برای دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد داوطلبان باید از طریق آدرس saorg.ir اقدام کنند این سامانه برای پیگیری امور دانشجویان از طرف وزارت علوم راه اندازی شده است. افراد می‌توانند از طریق آن پیگیر مسائل مربوط به فارغ...
 • هزینه ثبت نام لاتاری

  هزینه ثبت نام لاتاری 2025

  یکی از روش های مهاجرت به آمریکا ثبت نام لاتاری است که هر ساله طی قرعه کشی برگزار می شود. همه افراد در صورت داشتن شرایط می توانند در آن ثبت نام کنند. شما به عنوان یکی از داوطلبان باید...
تماس با مشاور