ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سایت مصاحبه دانشگاه پیام نور 1402 + ورود مدارک | madad.pnu.ac.ir

madad.pnu.ac.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پذیرش در مقطع دکتری مستلزم قبولی در مصاحبه علمی و کسب رتبه قبولی در کنکور سراسری است. پس از برگزاری آزمون سراسری، چنانچه نمره مورد نیاز را کسب کرده باشید، لازم است تا در جلسه مصاحبه دکتری حاضر شوید تا صلاحیت و سطح علمی شما توسط اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. متقاضیان گرامی می بایست در ابتدا به سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور به نشانی اینترنتی madad.pnu.ac.ir مراجعه کنند و برای شرکت در جلسه مصاحبه نام نویسی کنند. این افراد می بایست در زمان مقرر شده به این سامانه مراجعه کنند و درخواست خود را نهایی کنند. برای نام نویسی در مصاحبه دکتری لازم است تا برخی مدارک مورد نیاز را در سامانه آپلود کنید. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

متخصصان مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل می توانند شما را در خصوص رازهای موفقیت در مصاحبه دکتری راهنمایی کنند. تنها از طریق تماس با شماره 9099075307 می توانید از مشاوره تخصصی مقطع دکتری بهره مند شوید. با ما در ارتباط باشید. 

آشنایی با سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور | madad.pnu.ac.ir

یکی از مراحل مهم قبولی در مقطع دکتری، شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور است. در واقع تمامی داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته های مختلف مقطع دکتری را دارند می بایست در این مصاحبه علمی شرکت کنند و در صورت عدم حضور در جلسه مصاحبه، پذیرش آن ها در آزمون سراسری نیز معتبر نخواهد بود و نمی توانند تحصیلات خود را آغاز کنند. دانشگاه پیام نور نیز همانند سایر دانشگاه ها برای ارزیابی و بررسی صلاحیت داوطلبان دکتری خود جلسات مصاحبه تخصصی را برگزار می کند که داوطلبان در آن توسط اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه بررسی می گردند.

آشنایی با سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور

برای جلوگیری از بی نظمی در روز مصاحبه و برنامه ریزی برای جلسه مصاحبه داوطلبان، سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور به نشانی اینترنتی madad.pnu.ac.ir راه اندازی شده است. تمامی افرادی که در آزمون سراسری نمره مناسب را برای شرکت در مصاحبه شفاهی کسب کرده اند و قصد تحصیل در دانشگاه پیام نور را دارند می بایست به نشانی اینترنتی madad.pnu.ac.ir مراجعه کرده و مراحل مورد نیاز برای نام نویسی را انجام دهند.

توجه داشته باشید که زمان خاصی برای ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور در نظر گرفته شده است و متقاضیان می بایست در این تاریخ براساس مراحل زیر، ثبت نام خود را انجام دهند.

در ابتدا به سامانه madad.pnu.ac.ir مراجعه کنند. در این حالت با صفحه ای مانند زیر روبه رو خواهند شد. اطلاعات خود را وارد کرده و به مرحله بعد بروید.

اولین مرحله ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور

در مرحله بعد باید وارد بخش های «تکمیل مشخصات فردی»، «ثبت سوابق پژوهشی»، «ثبت سوابق آموزشی» شده و اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید. سپس با مراجعه به بخش «پرداخت هزینه مصاحبه» می توانید هزینه مصاحبه را بپردازید.

دومین مرحله ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور

در نهایت مجددا به صفحه اصلی مراجعه کنید و بر روی گزینه «پایان ثبت اطلاعات و درخواست تعیین وقت مصاحبه» کلیک کنید.

سومین مرحله ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور

فراموش نکنید که فرصت دوباره ای برای شرکت در جلسه مصاحبه نخواهید داشت؛ به همین دلیل هم باید در تاریخ مقرر شده برای شما به دانشگاه مراجعه کنید و در جلسه مصاحبه شرکت کنید. 

 

🔗 برای اطلاع از تمدید مهلت انتخاب رشته دکتری سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

چه زمانی باید برای ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور اقدام کرد؟

همانطور که گفته شد، پس از اعلام نتایج آزمون سراسری دکتری، هنوز یک مرحله تا قبولی نهایی در مقطع دکتری باقی مانده و آن شرکت در مصاحبه تخصصی دکتری است. هر دانشگاهی براساس شرایط خود تاریخی را برای داوطلبان دکتری خود مشخص می کند تا اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه بتوانند تمامی کاندیداها را براساس صلاحیت و تخصص آن ها سنجیده و شایسته ترین داوطلبان را انتخاب کنند. پس از مراجعه به سامانه madad.pnu.ac.ir و تکمیل ثبت نام مصاحبه دکتری برای هر متقاضی تاریخی در نظر گرفته خواهد شد تا در جلسه حضور یابد. 

 چه زمانی باید برای ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور اقدام کرد؟

اما چه زمانی باید داوطلبان برای ثبت نام در مصاحبه دکتری پیام نور اقدام کنند؟ براساس اطلاعیه دفترچه انتخاب واحد، در دهه سوم اردیبهشت ماه سال 1402 زمان بندی مصاحبه و بررسی مدارک متقاضیان اعلام خواهد شد. به همین دلیل هم نمی توان در حال حاضر پاسخ دقیقی به سوال مطرح شده داد. به صورت تقریبی اما می توانیم بگوییم که معمولا زمان ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور یک ماه پس از اعلام نتایج انتخاب رشته است. لازم به ذکز است که در صورت منتشر شدن خبری موثق، به شما کاربران گرامی اطلاع خواهیم داد. 

پس از نهایی شدن مراحل ثبت نام مصاحبه دکتری، می توانید از طریق پیامکی که برای شما ارسال می شود و حاوی اطلاعاتی در خصوص تاریخ و محل برگزاری جلسه مصاحبه تخصصی است، از تاریخی که باید در مصاحبه شرکت کنید مطلع شوید. 

داوطلبان مقطع دکتری چنانچه در زمان نام نویسی برای شرکت در جلسه مصاحبه دکتری با مشکل مواجه شده اند و یا نیاز به راهنمایی در خصوص جلسه مصاحبه دارند، می توانند با شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنند. متخصصان ایران تحصیل شما را راهنمایی خواهند کرد. 

 

🔗 برای اطلاع از زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

اخبار مرتبط با مقطع دکتری در دانشگاه پیام نور madad.pnu.ac.ir

📢 آغاز ثبت نام دانشجوی دکتری در شعبه بین الملل دانشگاه پیام نور:

دانشگاه پیام نور اعلام کرد برای دستیابی به اهداف آموزش عالی، گسترش مرزهای دانش، توسعه تحصیلات تکمیلی و ارتقای سطح علمی – فرهنگی داوطلبان خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران بر اساس مصوبه وزارت علوم و شورای برنامه ریزی و راهبردی دانشگاه، از بین ایرانیان و غیر ایرانیان مسلط به زبان فارسی از طریق سوابق تحصیلی و بررسی سوابق علمی، پژوهشی، فرهنگی و مصاحبه علمی در قالب رشته های مصوب شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران در مرکز امور بین الملل و شعبه بین الملل دانشگاه پیام نور – امارات، برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 – 1402 دانشجو می‌پذیرد.

ثبت نام برای پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی ( ph.d ) در شعبه بین الملل دانشگاه پیام نور- امارات (نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 – 1402) از سه شنبه 15 فروردین ماه جاری آغاز شده و تا 25 فروردین 1402 ادامه دارد.

 

خلاصه مطلب

شرکت در جلسه مصاحبه تخصصی دکتری معمولا برای اکثر داوطلبانی که قصد دارند در این مقطع شروع به تحصیل کنند، دشوار است. اما لازم است بدانید که راه دیگری نیز غیر از حضور در این جلسه وجود ندارد و عدم حضور شما با لغو پذیرش شما همراه خواهد بود. دانشگاه پیام نور برای هر چه منظم تر شدن جلسات مصاحبه داوطلبان خود، سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور را به نشانی اینترنتی madad.pnu.ac.ir راه اندازی کرده است. با راه اندازی سامانه madad.pnu.ac.ir، داوطلبان دانشگاه پیام نور می بایست در تاریخی معین به این نشانی مراجعه کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند. سپس زمان و محلی که باید داوطلبان برای شرکت در مصاحبه در آن حاضر شوند، به آن ها اعلام خواهد شد. 

پس از مطالعه دقیق مقاله فوق چنانچه زمان ثبت نام در مصاحبه دکتری در سامانه madad.pnu.ac.ir با مشکل مواجه شدید، می توانید با کارشناسان مجرب ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید. متخصصان ما همه روزه (حتی در ایام تعطیل) از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. هم چنین می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه برای ما نوشته و ارسال کنید. در کوتاه ترین زمان پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

📥 برای دانلود پی دی اف کامل مقاله madad.pnu.ac.ir بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1402 چه زمانی برگزار می شود؟

متقاضیان گرامی توجه داشته باشید که در حال حاضر تاریخ دقیق زمان برگزاری مصاحبه اعلام نشده است و در صورت مشخص شدن، اطلاعات مورد نیاز برای داوطلبان به صورت پیامک ارسال خواهد شد.  

برای ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور باید به چه سامانه ای مراجعه کنیم؟

متقاضیان شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور می بایست به سامانه مدد به نشانی اینترنتی madad.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

در صورت بروز مشکل و عدم شرکت در جلسه مصاحبه، چه زمانی می توان برای ثبت نام مجدد اقدام کرد؟

متاسفانه فرصت دوباره به متقاضیانی که قصد دارند مجددا در جلسه مصاحبه شرکت کنند، داده نمی شود و در صورت عدم حضور در جلسه مصاحبه، دیگر فرصتی مجدد نخواهید داشت.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز

  معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز + لیست امکانات، مزایا و معایب

  دانشگاه شهید چمران اهواز که به عنوان دانشگاه جندی شاپور شناخته می‌شود، تحت نظارت وزارت علوم فعالیت دارد و یکی از  دانشگاه‌های سطح یک کشور به شمار می‌آید. این دانشگاه براساس رتبه‌بندی بین المللی نشریه تایمز در سال ۲۰۲۰ به...
 • پشتیبانی سامانه منادا

  پشتیبانی سامانه منادا + شماره تماس و پیگیری | monada

  دانشجویان برای پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می‌توانند از طریق پشتیبانی سامانه منادا اقدام کنند. سامانه منادا یکی از سامانه‌های دانشگاه آزاد است که در حوزه نقل و انتقالات دانشجویان خدمات مختلفی را ارائه می‌کند و افراد از طریق...
 • دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد

  دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد + ثبت درخواست | saorg.ir

  برای دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد داوطلبان باید از طریق آدرس saorg.ir اقدام کنند این سامانه برای پیگیری امور دانشجویان از طرف وزارت علوم راه اندازی شده است. افراد می‌توانند از طریق آن پیگیر مسائل مربوط به فارغ...
 • هزینه ثبت نام لاتاری

  هزینه ثبت نام لاتاری 2025

  یکی از روش های مهاجرت به آمریکا ثبت نام لاتاری است که هر ساله طی قرعه کشی برگزار می شود. همه افراد در صورت داشتن شرایط می توانند در آن ثبت نام کنند. شما به عنوان یکی از داوطلبان باید...
تماس با مشاور