ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سایت استخدام بخش خصوصی- inre.ir

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
inre.ir
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت inre.ir فعال شد. تمامی افراد متقاضی استخدام در بخش خصوصی کشور در انواع شغل های موجود می توانند با مراجعه به سایت inre.ir یا همان سایت استخدام بخش خصوصی اقدامات لازم را برای ثبت نام جهت جذب و پذیرش انجام دهند. دقت داشته باشید که هر فرد متقاضی قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی یا همان سایت inre.ir از شرایط و نحوه و همین طور رشته های مورد استخدام در این دوره جذب نیرو از طریق سایت inre.ir اطلاعات لازم را بدست آورند.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی درست و دقیق در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام در سامانه inre.ir برای هر فرد متقاضی استخدام در بخش خصوصی الزامی و مهم به نظر می رسد از این رو کمک خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه ضروری است. از این رو، برای سهولت آشنایی با نحوه و زمان و همین طور ضوابط و شرایط ثبت نام و حتی رشته ها و مشاغل موجود برای استخدام می توانید با تیم مشاوره حرفه ای و باتجربه در این رابطه تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را از آن ها دریافت کنید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام در سایت جذب و پذیرش نیرو در بخش خصوصی کشور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان، نحوه و شرایط استخدام در سایت استخدام بخش خصوصی از قبل خدمت داوطلبان و افراد متقاضی اعلام می شود

 

 

در مورد سایت inre.ir و کاربرد آن چه می دانید؟

سایت inre.ir یا همان سامانه استخدام بخش خصوصی سامانه ای است که مورد استفاده افراد متقاضی برای استخدام در سازمان ای معتبر خصوصی است.

در واقع، از آن جایی که هر ساله نیاز شدیدی به استخدام نیروی متبحر و کاردان در شرکت های خصوصی، صنعتی، تجاری و فناوری از میان افراد ماهر و باتجربه احساس می شود از این جهت امکان ثبت نام در سامانه inre.ir یا همان سایت استخدام بخش خصوصی برای افراد متقاضی فراهم شده است.

بدین ترتیب، می توان تا حد زیادی از رفتن نیروی کار ماهر و دانش آموخته به خارج از کشور جلوگیری کرد و از طرفی کمبود نیروی انسانی کاردان را تا حد زیادی جبران کرد.

دقت داشته باشید که جذب نیرو در سایت استخدام بخش خصوصی یا همان سامانه inre.ir براساس موارد مهمی همچون شایستگی و اطلاعات بالا و عالی فرد متقاضی انجام می شود.

 

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام جهت استخدام در سایت inre.ir اقدام کرد؟

ثبت نام برای استخدام در بخش خصوصی در سایت inre.ir در زمان مشخصی برای افراد متقاضی انجام می گیرد که از قبل به اطلاع آن ها می رسد.

در سال جاری ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی یا همان inre.ir از تیر ماه آغاز شد و تا مرداد ماه نیز ادامه داشت.

اما هنوز زمان ثبت نام برای جذب نیرو در سایت استخدام بخش خصوصی برای سال آینده اعلام نشده است و همچنان باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه بمانیم.

 

 

برای اطلاع از بهترین کلاس های آمادگی آزمون های استخدامی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

نحوه ثبت نام برای استخدام در سایت inre.ir چگونه است؟

ثبت نام هر یک از داوطلبان برای جذب در بخش خصوصی در سایت استخدام بخش خصوصی طی مراحل و فرآیندهایی برای هر فرد انجام می شود.

در ادامه این مبحث با ذکر اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

. در اولین قدم برای ثبت نام در سایت inre.ir درج این آدرس در مرورگر گوگل و یا مستطیل میانی صفحه است.

 

 

 

سایت استخدام بخش خصوصی

 

 

. در مرحله بعدی باید بر روی گزینه ای به نام ثبت نام آزمون نشان داده شده بر روی صفحه اول سایت کلیک بفرمایید تا به صفحه بعدی هدایت شوید.

 

 

 

استخدام بخش خصوصی

 

 

. در صفحه جدید باز شده باید در فیلدهای تعبیه شده شماره تلفن همراه و همین طور کد ملی خود را در فیلدهای مربوطه وارد کنید.

 

 

 

تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

 

 

. در مرحله بعدی ثبت نام در سامانه inre.ir باید مشخصات و اطلاعات فردی خود از جمله نام و نام خانوادگی، استان و شهر محل اقامت را در فیلدهای مربوطه درج بفرمایید.

البته در این بخش باید جنسیت و همین طور سال تولد خود را نیز درج بفرمایید.

 

 

 

راهنمای ثبت نام استخدام بخش خصوصی

 

 

. با درج اطلاعات فردی وارد صفحه بعدی می شوید که باید در آن از صحت اطلاعات درج شده اطمینان حاصل کنید و در ادامه گزینه تأیید موجود در پایین صفحه را بزنید.

. آخرین مرحله از مراحل ثبت نام در سامانه inre.ir نوبت به پرداخت مبلغ مشخص شده برای ثبت نام می رسد که باید به صورت اینترنتی و از طریق کارت عابر بانک خود برای این امر اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

استخدام در بخش خصوصی چگونه برای متقاضیان انجام می شود؟

جذب نیرو در بخش خصوصی برای تمامی داوطلبان و متقاضیان استخدام در شرکت ها و مؤسسات مختلف با شرکت فرد متقاضی در سه مرحله صورت می گیرد.

به این صورت که هر یک از افراد باید در دو مرحله که معمولاً‌ هم به صورت غیرحضوری برگزار می شوند شرکت داشته باشند و در ادامه خود را برای حضور در مرحله مصاحبه آماده کنند.

در انتها و در صورت خوب پشت سر گذاشتن مرحله مصاحبه از فرد برای شروع کارش در ارگان های مختلف دعوت به عمل می آید.

 

 

در رابطه با شرایط ثبت نام در سایت inre.ir چه می دانید؟

ثبت نام هر فرد در سایت استخدام بخش خصوصی یا همان سامانه inre.ir تحت شرایط و ضوابط از قبل تعیین شده ای صورت می گیرد.

در ادامه به طور مفصل در رابطه با شرایط ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی با شما دوستان و همراهان عزیز صحبت می کنیم.

. میزان تحصیلات و رشته ای که در آن درس خوانده اید به هیچ وجه برای ثبت نام در سایت inre.ir اهمیتی ندارد.

. اگر دو سال گذشته هم در آزمون استخدامی شرکت کرده اید باز هم فرصت ثبت نام و شرکت در این آزمون برای جذب نیرو در اختیارتان گذاشته می شود.

فقط این موضوع را فراموش نکنید که درصد پذیرش شما در قیاس با کسانی که اولین بار است که اقدام به ثبت نام می کنند کمی کمتر است.

 

 

احتمال قبولی چه کسانی در طرح پذیرش دستگاه های خصوصی بیشتر است؟

شاید این سؤال در ذهن شما نیز مطرح شده باشد که احتمال قبولی چه کسانی در طرح پذیرش دستگاه های خصوصی بیشتر است و چه افرادی در اولویت پذیرش قرار دارند؟

در پاسخ باید عرض کنیم که صورتی که فرد دو یا سه مهارت را به طور دقیق بداند و در آن ها حرفه ای عمل کند درصد قبولی و پذیرش وی در مقایسه با دیگران پذیرش است و می تواند در این رابطه امیدوارتر باشد.

دقت داشته باشید که تنها مهارت ها و توانایی های فردی است که می تواند ملاک پذیرش و جذب افراد در بخش خصوصی قرار بگیرد و به هیچ وجه اعتنایی به مدرک تحصیلی شما و همین طور رشته دانشگاهی تان نمی شود.

 

 

آیا معدل دانشگاهی نیز می تواند معیار ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی باشد؟

شاید این موضوع برای شما هم سؤال شود که آیا معدل دانشگاهی نیز می تواند معیار ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی یا همان سامانه inre.ir قرار بگیرد یا خیر؟

در جواب باید عرض کنیم که خیر معدل هیچ تأثیری در روند پذیرش شما در زمان ثبت نام در سایت inre.ir ندارد و به هیچ وجه نمی تواند به عنوان معیار قبولی شما قرار بگیرد.

 

 

آیا اطلاعاتی در مورد رشته های مورد ثبت نام در سامانه inre.ir دارید؟

یکی از مهم تری مواردی که تمامی داوطلبان قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون های استخدامی به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با آن هستند در رابطه با رشته های استخدامی است.

زیرا بسیاری از ارگان ها و بخش های مختلف از میان رشته های خاصی اقدام به پذیرش و جذب نیرو می کنند.

اما در رابطه با بخش خصوصی باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که هیچ گونه سخت گیری در رابطه با رشته های تحصیلی افراد به عمل نمی آید و این گونه نیست که در این رابطه محدودیتی برای افراد متقاضی وجود داشته باشد.

از این رو در هر رشته ای که درس خوانده باشید می توانید به راحتی برای ثبت نام جهت جذب نیرو در سایت استخدام بخش خصوصی اقدامات لازم را انجام دهید و نگرانی از بابت این موضوع نداشته باشید.

 

 

پذیرش در بخش خصوصی در کدام یک از مشاغل صورت می گیرد؟

از جمله موارد بسیار مهمی که هر فرد قبل از اقدام برای جذب و پذیرش در بخش خصوصی باید در رابطه با آن اطلاعاتی را بدست آورد در مورد مشاغلی است که جذب نیرو در آن ها انجام می شود.

در این بخش با ذکر گروه های شغلی که می توانید برای جذب و استخدام در آن ها در سایت inre.ir اقدام کنید در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

گروه های شغلی مختلف مورد پذیرش در آزمون استخدامی بخش خصوصی
فناوری اطلاعات
مهندسی
هنر، رسانه و آموزش
مالی، اداری و حقوقی
سلامت
مدیریتی
بازاریابی و فروش
فنی و اجرایی
کارشناسی و ارائه خدمات

 

 

در هر یک از این گروه های شغلی مشاغل مختلفی دیده می شود که هر ساله از میان آن ها جذب و استخدام در بخش خصوصی صورت می گیرد.

به عنوان مثال، از میان مشاغل موجود در گروه شغلی هنر، رسانه و آموزش می توان از موارد مهمی همچون طراحی داخلی و دکوراسیون، کارشناس شبکه های اجتماعی و ارزیاب صحنه پرداز نام برد.

به عنوان نمونه دیگر می توان از مشاغل گروه شغلی مدیریتی نام برد که از میان آن ها می توان از امور گردشگری، مدیر تبلیغات و بازاریابی و مدیر کنترل کیفیت نام برد.

 

 

زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی به آن توجه داشت در رابطه با زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی است.

موضوع مهمی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم این است که تاریخ برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی در هر یک از گروه های شغلی معرفی شده با یکدیگر متفاوت است.

در واقع، در تاریخ سی ام مهر ماه سال جاری شاهد برگزاری آزمون استخدامی برای مشاغل گروه مهندسی و همین طور مشاغل گروه مدیریتی بودیم.

اما آزمون دسته هنر، رسانه و آموزش در زمانی متفاوت یعنی ششم آبان ماه برای افراد متقاضی برگزار شد.

 

 

برای اطلاع از زمان استخدام دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آزمون استخدامی بخش خصوصی به چه صورت برگزار می شود؟

آزمون استخدامی بخش خصوصی در سال جاری به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در جامعه و عدم امکان برگزاری آزمون به صورت حضوری به شکل آنلاین برای داوطلبان و متقاضیان برگزار شد.

از این رو داوطلبان باید در ساعت مشخصی در پای سیستم های خود حاضر می شوند و در تایم مشخصی آزمون می دادند.

 

 

اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی

اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی هر ساله در قالب دو مرحله به عرض داوطلبان می رسد. در واقع، بعد از برگزاری دو مرحله اول نتایج اولیه در سامانه منتشر و در دسترس داوطلبان قرار می گیرند.

بعد از برگزاری و شرکت داوطلبان در مرحله مصاحبه نیز شاهد اعلام نتایج نهایی این پذیرش هستیم.

 

 

چه زمانی باید برای اطلاع از نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی اقدام کرد؟

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی برای داوطلبان و افراد شرکت کننده در این جذب نیرو در زمان مشخص و از قبل اعلام شده ای انجام می شود.

در رابطه با زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی باید عرض کنیم که این نتایج برای داوطلبانی که در سال جاری در این طرح استخدامی شرکت کرده اند تا چند روز آینده اعلام می شود.

یعنی داوطلبان می توانند در تاریخ پانزدهم آبان از نتیجه آزمون استخدامی بخش خصوصی مطلع شوند.

 

 

چگونه می توانم از نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی مطلع شوم؟

در رابطه با نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی باید عرض کنیم که این اعلام نتایج اولیه به صورت اینترنتی برای تمامی داوطلبان و متقاضیان انجام می شود.

در واقع، هر یک از افراد مایل به استخدام باید در زمان اعلام شده با مراجعه به سایتی تحت عنوان inre.ir از نتایج اولیه پذیرش خود مطلع شوند.

البته دقت داشته باشید که اطلاع از نتایج اولیه با طی مراحلی برای هر فرد امکان پذیر است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 

 

 

سامانه استخدام بخش خصوصی کشور

 

 

. برای شروع در ابتدا باید از طریق سیستم کامپیوتر خود وارد سامانه inre.ir شوید.

 

 

استخدام در بخش خصوصی

 

 

. در قدم دوم و با باز شدن صفحه جدید نوبت به کلیک بر روی گزینه ای تحت عنوان آزمون استخدامی بخش خصوصی می رسد.

 

 

 

نحوه ثبت نام برای استخدام در بخش خصوصی

 

 

. در آخرین مرحله از مراحل لازم برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی نوبت به کلیک بر روی نتایج آزمون استخدامی می رسد.

 

 

نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی چه زمانی به اطلاع داوطلبان می رسد؟

نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی برای داوطلبانی که در سال جاری اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی کرده اند احتمالاً در دی ماه اعلام می شود.

اما در رابطه با زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی برای داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در این آزمون جذب نیرو در سال آینده فعلاً نمی توان نظر قطعی داد و همچنان باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه ماند.

 

 

در رابطه با نحوه اطلاع از نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی چه می دانید؟

در رابطه با نحوه اطلاع از نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که این امر به صورت آنلاین و با وارد شدن فرد داوطلب به سایت inre.ir صورت می گیرد.

در نتیجه، نیازی به مراجعه به مرکزی خاص برای اطلاع از نتیجه نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی نیست.

 

 

در رابطه با مرحله مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی چه می دانید؟

مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی یکی از مهم ترین مواردی است که باید اطلاعات درست و دقیقی را در رابطه با آن بدست آورید و با سؤالات مطرح شده در آن آشنا شوید.

بعلاوه، باید بدانید که در طول زمان برگزاری مصاحبه چگونه باید رفتار کنید تا مصاحبه به بهترین شکل ممکن برای شما جلو برود.

بهترین راه اطلاع از نحوه و جریان برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی کمک گرفتن از مشاوری خبره و کاردان است. فردی که با ارائه اطلاعاتی دقیق و موثق در این رابطه می تواند بسیار کمک کننده باشد.

 

 

آیا می دانید چه سؤالاتی در طول مصاحبه آزمون استخدامی از شما پرسیده می شود؟

از میان مهم ترین سؤالاتی که در این مصاحبه از شما پرسیده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

. علت ترک شغل قبلی شما چه بود؟

. تمایل به دریافت چه مقدار حقوق را در هر ماه دارید؟

. چرا این شغل را انتخاب کردید؟

. علت ترک و استعفاء از شغل قبلی تان چه بود؟

. چه اهدافی برای آینده خود دارید؟

. استرس و فشار کاری را چگونه می توانید به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید؟

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در سامانه جذب و پذیرش نیرو در بخش خصوصی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

سامانه استخدام بخش خصوصی

رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی

inre.ir

5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت inre.ir چیست؟

سایت inre.ir سامانه استخدام بخش خصوصی است.

ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی در چه زمانی صورت می گیرد؟

ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی در سایت جاری از تیر تا مرداد ماه انجام شد.

 ثبت نام در سایت inre.ir چگونه انجام می شود؟

برای اطلاع از نحوه و مراحل ثبت نام در سایت inre.ir با تیم مشاوه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آزمون استخدامی بخش خصوصی چگونه برگزار می شود؟

در سال جاری به علت شیوع ویروس کرونا شاهد برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت اینترنتی بودیم.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)