ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

گرایش های رشته تربیت بدنی

گرایش های رشته تربیت بدنی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آشنایی با گرایش های رشته تربیت بدنی قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام و ادامه تحصیل در این رشته تحصیلی الزامی و مهم به نظر می رسد. در واقع، بدون کسب اطلاعاتی در مورد گرایش های تربیت بدنی و شناخت کامل و دقیق شاخه های رشته تربیت بدنی آن ها نمی توان اقدامی برای انتخاب رشته کرد. البته در این میان شناخت دانشگاه های پذیرنده گرایش های تربیت بدنی هم مهم به نظر می رسد.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با گرایش های تربیت بدنی برای هر یک از افراد مشغول به تحصیل در آن ها الزامی است از این رو یاری خواستن از مشاوری کاردان در این میان می تواند بسیار مفید باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی دقیق و درست در رابطه با شاخه های رشته تربیت بدنی و آشنایی کامل با دانشگاه های پذیرنده این گرایش ها می توانید با تیم مشاوره حرفه ای تماس بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از گرایش های ارائه شده در رشته تربیت بدنی در دو مقظع ارشد و دکتری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

رشته دانشگاهی تربیت بدنی در مقطع ارشد و دکتری دارای گرایش هایی است

 

 

شاخه های رشته تربیت بدنی

 

 

فهرست محتوا

گرایش های رشته تربیت بدنی در مقطع کارشناسی چیست؟

آشنایی با گرایش های رشته تربیت بدنی در زمان انتخاب رشته کنکور برای هر یک از افراد داوطلب الزامی است.

در رابطه با گرایش های تربیت بدنی در مقطع کارشناسی باید بگوییم که در این مقطع از رشته تربیت بدنی هیچ گرایشی ارائه نمی شود.

 

 

گرایش های رشته تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد چیست؟

در رابطه با گرایش های تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد باید عرض کنیم که گرایش های زیادی در این مقطع از تربیت بدنی ارائه شده که شامل پنج مورد می شوند.

در ادامه با ذکر اسامی و ارائه توضیحاتی در رابطه با گرایش های تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد در خدمتتان هستیم.

 

 

گرایش های کارشناسی ارشد تربیت بدنی
فیزیولوژی ورزشی
بیومکانیک ورزشی
رفتار حرکتی
آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی
مدیریت ورزشی
روانشناسی ورزشی

 

 

معرفی گرایش مدیریت ورزشی ارشد تربیت بدنی

در گرایش مدیریت ورزشی از کارشناسی ارشد تربیت بدنی بیشتر به بحث مدیریت در ورزش پرداخته می شود. این گرایش از تربیت بدنی خود به گرایش های دیگری هم تقسیم می شود که در ادامه یه ذکر آن ها می پردازیم.

 

 

گرایش های رشته مدیریت ورزشی

 رشته مدیریت ورزشی از شش گرایش مختلف تشکیل شده که در ادامه آن ها را ذکر می کنیم.

 

 

گرایش های رشته مدیریت ورزشی
مدیریت بازاریابی در ورزش مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی
مدیریت اماکن و تأسیسات ورزشی مدیریت رسانه های ورزشی
مدیریت اوقات فراغت ورزش های تفریحی مدیریت رویدادهای ورزشی

 

 

در مورد بازار کار گرایش مدیریت ورزشی چه می دانید؟

در رابطه با بازار کار گرایش مدیریت ورزشی باید خدمت شما بگوییم که دانش آموختگان این گرایش تحصیلی امکان فعالیت و خدمت در پست های مدیریتی از جمله فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی را دارند.

بعلاوه، شماری از افراد فارغ التحصیل در گرایش مدیریت ورزشی از جمله شاخه های رشته تربیت بدنی در مقطع ارشد می توانند در انواع شرکت های بازاریابی ورزشی مشغول به کار شوند.

 

 

معرفی گرایش بیومکانیک ورزشی ارشد تربیت بدنی

گرایش بیومکانیک به عنوان یکی از گرایش های تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد یکی از گرایش های مورد توجه در بین داوطلبان کنکور ارشد است.

از جمله مباحث مورد توجه در گرایش بیومکانیک به عنوان یکی از شاخه های رشته تربیت بدنی می توان از فیزیک، حرکت شناسی، آناتومی و اصول مکانیکی نام برد.

 

 

برای آشنایی با مشاغل رشته تربیت بدنی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در مورد گرایش های رشته بیومکانیک ورزشی چه می دانید؟

در رابطه با گرایش های رشته بیومکانیک ورزشی باید بگوییم که در این رشته گرایشی در مقطع کارشناسی ارشد ارائه نمی شود.

 

 

در مورد بازار کار گرایش بیومکانیک ورزشی چه می دانید؟

در رابطه با بازار کار گرایش بیومکانیک از جمله گرایش های تربیت بدنی باید خدمت شما این موضوع مهم را عرض کنیم که افراد دانش آموخته این رشته تحصیلی می توانند به عنوان طراح برنامه های بدنسازی فعالیت داشته باشند.

اما در مجموع باید بگوییم که این گرایش از گرایش های تربیت بدنی بازار کار چندان خوب و مناسبی در ایران ندارند.

 

 

رتبه مورد نیاز ارشد تربیت بدنی

 

 

معرفی گرایش رفتار حرکتی ارشد تربیت بدنی

در این گرایش از مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی طرفداران خاص خود را در میان داوطلبان و متقاضیان ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دارد. 

در این گرایش تحصیلی توجه زیادی به بررسی و تحلیل رفتار حرکتی انسان می شود. 

 

 

برای معرفی کامل لیست رشته های دانشگاهی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در مورد گرایش های رشته رفتار حرکتی چه می دانید؟

در رابطه با گرایش های رشته رفتار حرکتی باید عرض کنیم که در این رشته دانشگاهی سه گرایش متنوع یعنی آموزش تربیت بدنی، یادگیری و کنترل حرکتی و همین طور رشد حرکتی ارائه شده که هر فرد در صورت تمایل و برحسب علاقه خود یکی از آن ها را برای ادامه تحصیل در دانشگاه انتخاب می کند.

 

 

در مورد بازار کار رشته رفتار حرکتی چه می دانید؟

در رابطه با بازار کار رشته رفتار حرکتی باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که افراد دانش آموخته این رشته تحصیلی امکان اشتغال در خانه های سلامت، شهرداری، پارک، کلینیک های درمان اختلالات رشد و باشگاه های ورزشی را دارند.

 

 

معرفی گرایش آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی ارشد تربیت بدنی

گرایش آسب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی یکی از گرایش های مطرح در ارشد تربیت بدنی به شمار می رود که طرفداران خاص خودش را در میان علاقمندان به ورزش و تربیت بدنی دارد.

 

 

در مورد گرایش های رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی چه می دانید؟

در رابطه با گرایش های رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی باید عرض کنیم که سه گرایش تحصیلی در این رشته گنجانده شده است.

در واقع، علاقمندان به ادامه تحصیل در رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی می توانند در یکی از گرایش های حرکات اصلاحی، امدادگر ورزشی و یا تربیت بدنی ویژه ادامه تحصیل بدهند. 

 

 

در رابطه با بازار کار رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی چه می دانید؟

در مورد بازار کار رشته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی باید خدمت شما عرض کنیم که کلیه دانش آموختگان این رشته امکان اشتغال به کار در سمت مربی خصوصی را دارند. 

البته امکان فعالیت آن ها در باشگاه ها در کنار تیم های ورزشی جهت اصلاح کننده حرکات نیز وجود دارد. بعلاوه، شما دوست عزیز می توانید بعد از اتمام دوران کارشناسی ارشد خود در دانشگاه ها باشگاهی را تأسیس کرده و کاری را برای خود راه بیندازید.

 

معرفی گرایش فیزیولوژی ورزشی ارشد تربیت بدنی

رشته فیزیولوژی ورزشی را می توان به عنوان یکی از رشته هایی در نظر گرفت که می تواند به عنوان اساس و پایه علم تمرین به شمار بیاید. جالب اینجاست که با ادامه تحصیل در این رشته بسیار قدیمی امکان کسب اطلاعاتی به روز و کامل در رابطه با تغذیه ورزشی را نیز بدست می آورید و با این موضوع جذاب نیز آشنایی پیدا می کنید.

 

 

در مورد گرایش های رشته فیزیولوژی ورزشی ارشد تربیت بدنی چه می دانید؟

رشته فیزیولوژی از گرایش های ارشد تربیت بدنی از پنج گرایش مختلف تشکیل شده که هر یک از افراد و داوطلبان می توانند در صورت علاقه یکی را برای ادامه تحصیل در دانشگاه های پذیرنده این رشته انتخاب کنند.

در ادامه این بخش با ذکر گرایش های این رشته تحصیلی در دوره ارشد در قالب جدولی در خدمتتان هستیم.

 

 

گرایش های ارشد فیزیولوژی ورزشی ارشد تربیت بدنی
فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی
فیزیولوژی ورزشی کاربردی
فیزیولوژی ورزشی محض
فیزیولوژی فعالیت ورزشی بالینی
تغذیه ورزش

در مورد بازار کار رشته فیزیولوژی ورزشی چه می دانید؟

در رابطه با بازار کار رشته فیزیولوژی ورزشی هم باید خدمت شما عرض کنیم که بازار کار این رشته دانشگاهی در ایران مانند کشورهای دیگر نبوده و نمی توانید بر روی داشتن درآمد بالایی از طریق کار در آن حساب کنید. 

در مجموع می توان گفت که فارغ التحصیلان و دانش آموختگان این رشته تحصیلی در ایران می توانند به انجام فعالیت های مختلف پژوهشی مشغول باشند و یا این که در انواع مراکز و سازمان های ورزشی کار تدریس را بر عهده بگیرند. 

 

 

رتبه مورد نیاز ارشد تربیت بدنی

در رابطه با رتبه مورد نیاز ارشد تربیت بدنی باید عرض کنیم که این موضوع ممکن است از سالی تا سال دیگر براساس تمایل دانشگاه ها به جذب دانشجوی کمتر و یا بیشتر تفاوت داشته باشد.

به این معنا که حتی این امکان وجود دارد که فردی در سال جاری به دلیل کاهش ظرفیت پذیرش یکی از دانشگاه ها مؤفق به قبولی در یکی ازگرایش های ارشد تربیت بدنی نشده باشد.

 

 

گرایش های رشته تربیت بدنی در مقطع دکتری تحصیلی کدامند؟

آیا از گرایش های رشته تربیت بدنی در مقطع دکتری تحصیلی اطلاعی دارید؟ در این بخش قصد ذکر گرایش های رشته تربیت بدنی را در مقطع دکتری برای شما داریم.

 

 

گرایش های دکتری رشته تربیت بدنی
علوم ورزشی- بیومکانیک ورزشی
علوم ورزشی- رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی
علوم ورزشی- آسیب شناسی ورزشی
علوم ورزشی- فیزیوتراپی ورزشی
علوم ورزشی- مدیریت ورزشی

 

 

آیا با دانشگاه های پذیرنده گرایش های رشته تربیت بدنی و ظرفیت آن ها آشنایی دارید؟

یکی از موارد مهمی که قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته تربیت بدنی و گرایش های رشته تربیت بدنی باید به آن توجه کنید در رابطه با دانشگاه های پذیرنده این رشته در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله ارشد و همین طور دکتری تحصیلی است. 

بهترین راه برای کسب اطلاعاتی در رابطه با دانشگاه های پذیرنده رشته تربیت بدنی و  ظرفیت پذیرش آن ها کمک گرفتن از مشاوران تحصیلی است.

 

 

اطلاعاتی کلی در رابطه با رشته تربیت بدنی

رشته تربیت بدنی یکی از محبوب ترین رشته های دانشگاهی است که ارتباط نزدیکی با رشته های گروه علوم انسانی دارد. هدف از ایجاد و راه اندازی این رشته تحصیلی دانشگاهی بهبود سلامتی چه از جهت روحی و چه جسمانی است.

مورد دیگر این که رشته تربیت بدنی تلفیقی از رشته هایی همچون مدیریت، جامعه شناسی و فیزیولوژی است. 

 واحدهای درسی زیادی در هر یک از مقاطع کارشناسی، ارشد و همین طور دکتری تربیت بدنی ارائه شده اند که شامل دروس عملی، اختیاری، تخصصی و همین طور درس های نظری می شوند.

 

 

  برای آشنایی با بهترین گرایش های تربیت بدنی در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاه های پذیرنده آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

تست هوش برای انتخاب رشته

رشته مددکاری اجتماعی

گرایش های رشته تربیت بدنی

4.3/5 - (7 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

گرایش های رشته تربیت بدنی شامل چه مواردی می شوند؟ 

از میان گرایش های رشته تربیت بدنی می توان به گرایش مدیریت ورزشی، بیومکانیک ورزشی و همین طور فیزیولوژی ورزشی اشاره کرد.

شاخه های رشته تربیت بدنی در کدام مقاطع ارائه می شوند؟

شاخه های رشته تربیت بدنی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شوند.

کدام از گرایش های رشته تربیت بدنی از بقیه بهتر هستند؟ 

برای اطلاع از بهترین گرایش های رشته تربیت بدنی می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه های پذیرنده ارشد تربیت بدنی کدام ها هستند؟

برای آشنایی با لیست دانشگاه های پذیرنده ارشد تربیت بدنی می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. آیدا
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام و وقت بخیر
  من دانش آموز سال دوازدهم طراحی و دوخت هستم و برای ادامه تحصیل تصمیم دارم که با شرط معدل وارد دانشگاه تربیت بدنی بشم (دانشگاه آزاد)باید چه کار هایی برای ورود به دانشگاه انجام بدم؟ میخواهم چند سالی در دانشگاه این رشته را بخوانم و بعد در آموزش و پرورش آزمون استخدامی بدم، کدام یک از زیر شاخه های تربیت بدنی مناسبم هست؟
  چه دروسی داره و اینکه شهریه تقریبیش چقدر هست
  ممنون میشم پاسخ بدین( نمیتوانم تماس بگیرم)

  • JAVADI
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   باید در آزمون عملی شرکت کنید
   گرایش در مقطع ارشد مشخص میشه

 2. Ayda
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام و وقت بخیر
  من دانش آموز سال دوازدهم طراحی و دوخت هستم و برای ادامه تحصیل تصمیم دارم که با شرط معدل وارد دانشگاه تربیت بدنی بشم (دانشگاه آزاد)باید چه کار هایی برای ورود به دانشگاه انجام بدم؟ میخواهم چند سالی در دانشگاه این رشته را بخوانم و بعد در آموزش و پرورش آزمون استخدامی بدم، کدام یک از زیر شاخه های تربیت بدنی مناسبم هست؟
  چه دروسی داره و اینکه شهریه تقریبیش چقدر هست
  ممنون میشم پاسخ بدین( نمیتوانم تماس بگیرم)

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت بخیر
   میتوانید این رشته را در دانشگاه آزاد انتخاب و تحصیل فرمایید.جهت اطلاع از شرایط پذیرش و محاسبه شهریه دانشگاه های آزاد با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 3. ahadipeyman92@gmail.com
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

  برای استاد دانشگاه شدن چه رشته ای رو انتخاب کنم یا برای معلوم ورزش در مدرسه یا برای خودم تیم بزنم کدوم رشته انتخاب کنم

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی همون رشته تربیت بدنی رو باید ادامه بدین

 4. peymanahadi90@gmail.com
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  برای زدن تیم فوتبال چه شاخه ای رو بايد انتخاب کرد

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام روزبخیر
   رشته های علوم ورزشی یا تربیت بدنی

 5. ahadipeyman250@gmail.com
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

  سلام برای معلم ورزش شدن در مدرسه چه شاخه ای رو میشه انتخاب کرد

  • sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام وقت تون بخیر
   علوم ورزشی از جمله رشته های مرتبط با دبیری ورزش است

 6. ahadipeyman92@gmail.com
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام برای استاد دانشگاه شدن چه شاخه ای رو باید انتخاب کنیم

 7. محمد طاها
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام برای فوتبال و فوتبالیست شدن باید چه زیرشاخه ای ازورشته تربیت بدنی انتخاب کنیم

  • isaei
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام میتونی رشته علوم ورزشی رو انتخاب کنی و ادامه بدی

 8. مجتبی
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام وقت بخیر توی دفترچه انتخاب رشته تربیت بدنی نیستش و فقط دو رشته علوم ورزشی و علوم تربیتی هست من ‌میخوام وارد رشته تربیت بدنی بشم کدوم از این دوتا رو باید انتخاب کنم

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 9. Hadiseh
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام،ببخشید خواستم بدونم که فیزیوتراپی ورزشی که در گرایش های تربیت بدنی هست و فیزیوتراپی که در گرایش های علوم تجربی است،آیا فرق چندانی باهم دارند؟ و چرا؟ و اینکه دروس این رشته در ارتباط با چه موضوعاتی هستند؟ و آیا سخت اند؟

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام بله رشته فیزیوتراپی جز پیراپزشکی ها هستش و خیلی رشته تاپی هست و خیلی هم پر درامد هستش

 10. حدیثه
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۶

  سلام،ببخشید خواستم‌بدونم فیزیوتراپی ورزشی که در گرایش های تربیت بدنی هستش با فیزیوتراپی که در گرایش های علوم تجربی هست،آیا فرق چندانی دارند؟و از چه نظر؟

  • abbasi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   با سلام فرق دارند در انده کاری هم ئتاثیر زیادی دارد

   • Hadiseh
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

    سلام، ولی از چه نظر؟کدوم یکی آینده شغلی بهتری داره؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 11. Ali
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۰

  سلام من رشته کارشناسیم هنره میتونم برای ارشد یکی از گرایش های تربیت بدنی و بخونم؟؟

  • bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقتتون بخیر این امکان برای شما هست برای اطلاع از دانشگاه و رشته با کارشناسان تماس بگیرید

 12. Emran
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام آیا در مقطع دکتری تربیت بدنی فیزیوتراپی وجود دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر امکان ورود تربیت بدنی به فیزیوتراپی وجود ندارد

 13. جاوید
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام دوستان من فوق دیپلم علوم ورزشی.رشته تربیت بدنی گرفتم.
  برا کارشناسی چه رشته هایی میتونم ادامه بدم ممنون میشم جوابم بدید

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

   با توجه به نوع دیپلم و سال دریافت دیپلم شما رشته های متفاوتی را میتوان در نظر گرفت

 14. زهرا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام من آیا میتوانم در دوره دبیرستان تربیت بدنی رفته و برای ادامه رشته ریاضی را انتخاب کنم؟میشه کمی توضیح بدین …

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت بخیر امکان تغییر رشته در کنکور و سال یازدهم وجود دارد منوط بر گذراندن پیش نیازهای رشته ی مورد نظر. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 15. Mehrane
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

  برای ورود به دکتری مدیریت ورزشی ، کارشناسی ارشد باید چه رشته ای باشد. آیا با رشته های مهندسی میتوان در دکترا ادانه داد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۵

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز شما باید فارغ التحصیل ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی ( تمامی گرایشها ) باشید

 16. سلطانمرادی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

  علوم ورزشی میخوام برم ولی نمیدونم چه جورگرایشیه

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقتتون بخیر.
   جهت دریافت اطلاعات درباره گرایش های تربیت بدنی با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمائید.

 17. یاسمین
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

  خوب بود ممنون

مطالب مرتبط

تماس با مشاور