تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 1400

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 1400 برای تمامی داوطلبان و متقاضیان ادامه تحصیل در این دانشگاه جامع آغاز شد. تمامی داوطلبان و متقاضیان می توانند بعد از اطلاع از رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور برای ثبت نام در ارشد بدون آزمون پیام نور در این مرکز دانشگاهی اقدامات لازم را انجام دهند. البته در این میان کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور الزامی به نظر می رسد. زیرا در صورت نداشتن شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور امکان ثبت نام برای هر فرد متقاضی وجود ندارد. البته در این میان افرادی هم هستند که به دنبال اطلاع از زمان، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور نیز هستند.

 

در این نوشته، با ذکر نحوه، زمان و همین طور شرایط ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور و البته دانشگاه های پذیرنده رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

 

 

برای آشنایی با زمان و نحوه ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پذیرش بدون کنکور پیام نور

 

 

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور راست است یا دروغ؟

این روزها طرفداران ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور در میان داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاه در این دوره از جمله در دانشگاه پیام نور همانند افراد مایل به تحصیل و ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور کم نیستند.

اما در ابتدا باید مشخص شود که آیا می توان برای تحصیل در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور اقدام کرد؟ در این صورت رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور شامل چه رشته هایی می شوند؟

اصلاً شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور چیست؟ در جواب به این سؤالات مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که بله امکان ثبت نام و ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور برای داوطلبان وجود دارد.

اما این که چگونه می توان برای تحصیل در رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور اقدام کرد جریانش مفصل است.

ببینید دوستان عزیز امکان تحصیل در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور و ورود به رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور به دو صورت برای داوطلبان فراهم شده است.

اولین مورد این که هر فرد در صورت تمایل می تواند در آزمون فراگیر ارشد ثبت نام کرده و پس از مطالعه منابع لازم و شرکت در آزمون ورودی این دوره به صورت بدون کنکور ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را آغاز کند.

دقت داشته باشید که منابع معرفی شده برای مطالعه جهت قبولی و پذیرش در آزمون فراگیر ارشد همان دروس ارائه شده در اولین ترم تحصیلی رشته مورد نظر شما در مقطع ارشد دانشگاه پیام نور است.

دومین راه ورود به مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور ورود به رشته های ارشد بدون آزمون پیام نور از طریق استعدادهای درخشان است.

به این صورت که شما دوست عزیز در صورت داشتن شرایطی خاص از جمله بالا بودن معدل مقطع کارشناسی می توانید برای تحصیل در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدامات لازم را انجام دهید.

البته قبل از هر گونه اقدامی برای شروع تحصیل در ارشد بدون آزمون پیام نور الزامآً باید از شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور و رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور اطلاعات لازم را بدست آورد.

در ادامه این نوشته با ارائه توضیحات بیشتری در رابطه با دوره فراگیر و همین طور استعداد درخشان ارشد بدون آزمون پیام نور در خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه هستم.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در ارشد فراگیر رشته مدیریت بازرگانی می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در مورد دوره فراگیر کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور چه می دانید؟

دوره فراگیر از جمله راه های ورود بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های پیام نور است.

تا همین چند سال قبل هر فرد می توانست از طریق فراگیر برای ورود و ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون پیام نور هم اقدام کند.

اما در حال حاضر این امر تنها برای دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه امکان پذیر است و هرگز نمی توان اقدام به تحصیل در دوره کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون اقدام کرد.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر و بهتر در رابطه با این موضوع و این که در حال حاضر چگونه می توان برای ادامه تحصیل در دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدامات لازم را انجام داد با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

شرایط ادامه تحصیل در رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره فراگیر چیست؟

ادامه تحصیل در رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره فراگیر تحت شرایطی برای هر فرد متقاضی ثبت نام انجام می گیرد.

آیا اطلاعی از شرایط ادامه تحصیل و ثبت نام در رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره فراگیر دارید؟

 اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور در دوره فراگیر این دانشگاه هستید می توانید در این رابطه با مشاوران خبره و کاردان در این حوزه تماس حاصل فرمایید و از کمک آن ها جهت شناخت و اطلاع از شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور در دوره فراگیر نهایت استفاده را ببرید.

 

 

چه مدارکی برای ثبت نام در ارشد بدون آزمون پیام نور در دوره فراگیر لازم است؟

ثبت نام هر داوطلب در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره فراگیر با تهیه و آماده سازی مدارکی چند برای هر فرد متقاضی همراه است.

مدارکی که در صورت عدم وجود به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام در رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره فراگیر اقدام کنید.

آیا اطلاعی از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و ادامه تحصیل در لیست رشته های ارشد بدون آزمون پیام نور در دوره فراگیر دارید؟ آیا می دانید این مدارک شامل چه مواردی می شوند؟

برای شناخت کامل لیست مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و تحصیل در ارشد بدون آزمون پیام نور در دوره فراگیر با مشاوران کاردان و با تجربه مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

"شرایط

 

منابع مورد نیاز برای شرکت در آزمون مهم ارشد فراگیر چیست؟

آزمون ارشد فراگیر آزمونی مهم برای هر فرد متقاضی ثبت نام و ورود به مقطع ارشد دانشگاه پیام نور به شمار می رود.

از این رو، هر فرد داوطلب الزاماً باید از لیست منابع معتبر برای ثبت نام و شرکت در این آزمون اطلاع داشته باشد.

حتماً این سؤال شما هم هست که چه منابعی را باید برای شرکت در آزمون ارشد فراگیر مورد مطالعه قرار دهم؟

در جواب به شما دوستان و عزیزان باید عرض کنیم که همان طور که بالاتر خدمت شما عرض کردیم منابع مورد نیاز برای ادامه شرکت در آزمون ارشد فراگیر همان دروس ترم اول تحصیل در مقطع ارشد دانشگاه پیام نور هستند.

البته دقت داشته باشید که با توجه به ایجاد تغییراتی مداوم و روز به روز در کتب انتشارات پیام نور احتمال ایجاد تغییراتی در این قبیل از کتب هم وجود دارد.

در نتیجه، حتماً قبل از شروع به مطالعه این کتاب های درسی از به روز بودن این کتب و این که این ها منابع مورد نیاز برای مطالعه هستند اطمینان خاطر حاصل کنید.

 

 

در مورد پذیرش بدون کنکور استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

در بخش های بالاتر خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه عرض کردیم که پذیرش بدون کنکور استعدادهای درخشان در دانشگاه پیام نور به صورت طرح استعداهای درخشان هم برای افراد امکان پذیر است.

اما توجه داشته باشید که همه افراد نمی توانند برای تحصیل در رشته های ارشد دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون اقدامات لازم را انجام دهند.

به این صورت که برخورداری هر فرد از شرایطی خاص نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور مثال، شما برای شناخته شدن به عنوان استعداد درخشان و به دنبال آن ورود بدون کنکور به دانشگاه پیام نور باید معدل بالایی را در دوره کارشناسی کسب کرده باشید.

در مجموع  باید فرد مؤفقی در زمینه تحصیلی و علمی باشید.

در این صورت امکان ورود به دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای شما دوست عزیز وجود ندارد.

 

 

برای دانلود و دریافت انواع جزوه های قبولی در ارشد فراگیر رشته مدیریت بازرگانی بر روی لینک حاضر کلیک کنید

 

 

در رابطه با زمان ثبت نام و پذیرش در ارشد بدون آزمون پیام نور چه می دانید؟

از جمله مواردی که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره استعدادهای درخشان باید اطلاعاتی را در رابطه با آن بدست آورید اطلاع از زمان ثبت نام و پذیرش در ارشد بدون کنکور پیام نور است.

باید عرض کنیم که این زمان ثبت نام در قالب فراخوانی از طرف دانشگاه پیام نور پذیرنده به اطلاع داوطلبان و متقاضیان می رسد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با زمان در نظر گرفته از طرف دانشگاه های پیام نور برای ثبت نام در ارشد بدون کنکور این دانشگاه می توانید از کمک مشاوران تحصیلی خبره ای در این زمینه استفاده کنید.

 

 

در رابطه با ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور چه می دانید؟

حتماُ همگی در جریان هستید که علاوه بر دوره کارشناسی ارشد هر ساله شاهد ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور نیز هستیم.

به این صورت که دانشگاه پیام نور هر ساله طی دو دوره از داوطلبان و متقاضیان ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور اقدام به جذب دانشجو می کند.

بدین ترتیب تمامی افراد متقاضی می توانند برای ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور در دو دوره بهمن و مهر ماه اقدامات لازم را انجام دهند.

اما قبل از هر چیز هر فرد باید از زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور اطلاعاتی را بدست آورد.

البته اطلاع از لیست رشته های کارشناسی بدون آزمون پیام نور نیز برای این قبیل از داوطلبان از ضروریات است.

 

 

ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور در چه زمانی انجام می شود؟

در رابطه با زمان ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که بر طبق اعلامیه منتشر شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور تصمیم بر انجام ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور در اسفند ماه سال گذشته تا شهریور سال جاری گرفته شد.

اما با توجه به بحث حفظ سلامت داوطلبان در مقابل ویروس مهلک کرونا این زمان لغو شد و به وقت دیگری موکول گردید.

 به این ترتیب که هر فرد متقاضی می تواند در همان زمان برگزاری انتخاب رشته دوره های با کنکور در دوره سراسری برای انتخاب رشته و ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور اقدامات لازم را انجام دهد.

 

 

در رابطه با نحوه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

در رابطه با نحوه ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور باید خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه عرض کنیم که هر فرد می تواند برای ثبت نام در این دوره تحصیلی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کند.

در واقع، شما دوست عزیز باید برای ثبت نام در این مقطع از دانشگاه پیام نور آن هم به صورت بدون آزمون به آدرس sanjesh.org وارد شوید و تمامی مراحل و فرآیندهای لازم را برای ثبت نام طی کنید.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی به روز و دقیق در رابطه با نحوه و فرآیندهای لازم برای ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور هستید می توانید از کمک مشاوری خبره در این حوزه استفاده کنید.

مشاوران ما آماده ارائه خدمات مشاوره در رابطه با نحوه ثبت نام در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور هستند.

حتی می توانید از آن ها بخواهید که ثبت نام را برای شما دوستان عزیز داوطلب انجام دهند تا نگرانی از بابت بروز اشتباه در طول زمان ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور نداشته باشید.

البته در این میان بد نیست اگر در مورد شرایط لازم برای ثبت نام در مقطع کارشناسی بدون آزمون پیام نور نیز اطلاعاتی را از طریق مشاوری خبره بدست آورید.

 

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش و جذب دانشجو در ارشد بدون کنکور دانشگاه های پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

کانال ارشد بدون کنکور پیام نور 98

 

مطالب مرتبط

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

 کارشناسی ارشد mba بدون کنکور 

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور از چه طریق امکان پذیر است؟

ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور از طریق طرح فراگیر پیام نور و همین طور طرح استعداد درخشان برای داوطلبان میسر است.

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور شامل چه رشته هایی می شوند؟ 

برای اطلاع از لیست رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور شامل چه مواردی می شود؟

برای اطلاع از شرایط ارشد بدون آزمون پیام نور می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس جاصل فرمایید.

 

نظرات

  1. Rosee
    ۲۰ بهمن ۹۹

    سلام من تلفن ثابت ندارم لطفا فکری به حال این دست از افراد هم بکنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور