کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

پیرو آخرین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در مورد پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور ، پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از ابتدای سال 99 آغاز شد لذا کلیه متقاضیان ورود به مرحله تحصیلات تکمیلی می توانند پس از اطلاع از رشته محل ها و شرایط پذیرش دانشجو در سال تحصیلی 99-1400 اقدام به ثبت نام نمایند شایان ذکر است کلیه امور پشتیبانی – ثبت نام – پرسش و پاسخ در مورد شهریه و رشته محل ها با پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب از طریق شماره های زیر در اختیار متقاضیان خواهد بود.

 

 

 

جهت پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور – اطلاع از رشته محل ها و روند تکمیل مراحل ثبت نام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 – تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099072952 – تماس از استان تهران با تلفن ثابت

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور طی سال‌های اخیر با توجه به سختی آزمون ارشد، طرفداران بسیاری را در رشته‌های مختلف به دست آورده است. محاسن بدون کنکور ارشد که به موجب آن ، داوطلبان بدون نیاز به خواندن منابع مختلف آزمون کارشناسی ارشد و تحمل استرس نتیجه و… می‌توانند در مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون آزمون شرکت نمایند، ترجیح بسیاری از متقاضیان برای ورود به مقطع ارشد، پذیرش بدون کنکور در این مقطع می‌باشد.

 

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور یا همان دوره‌های فراگیر، این امکان را برای علاقه‌مندان به وجود می‌آورد که اولویت اول را علاقه خود قرار دهند. سپس به انتخاب در زمینه انتخاب رشته بپردازند. البته نمی‌توان شرایط پذیرش بدون کنکور پیام نور را فراموش نمود. و لازم است با توجه به این شرایط، نسبت به انتخاب و یا عدم انتخاب، تصمیم گیری شود.

شایان ذکر است که ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور تنها یک‌بار در سال صورت می‌پذیرد . همانند سنوات گذشته، ثبت نام به صورت الکترونیک امکان پذیر می‌باشد و داوطلبان با توجه به واجد شرایط بودن در این زمینه ، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته از بین لیست رشته‌های مورد نظر، دست به انتخاب بزنند.

 

 

نحوه پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

پذیرش بدون کنکور پیام نور
پذیرش بدون کنکور پیام نور

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور با سایر دانشگاه های دیگر متفاوت می باشد و سیستم منحصربه‌فرد خود را دارد. زمان آزمون فراگیر پیام نور ،  با سایر دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد. ورود به مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد، بدین صورت می‌باشد که شما لازم است منابع آزمون را به‌خوبی مطالعه نمایید و پس از آن، در آزمون ثبت نام کنید و در صورت کسب رتبه لازم، به دانشگاه مورد نظر خود راه یابید.

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور سیستم متفاوتی با سایر دانشگاه‌ها خواهد داشت. شما ابتدا در بین لیست رشته‌های فراگیر پیام نور دست به انتخاب می زنید و پس از آن، در صورت واجد شرایط بودن در رشته انتخابی و گذراندن یک ترم، باید در آزمون فراگیر پیام نور شرکت نمایید. چنانچه در ترم گذشته عملکرد خوبی را کسب نموده باشید ، در آزمون پذیرفته خواهید شد و شما دانشجوی این دانشگاه محسوب می‌شوید.

در پذیرش بدون کنکور پیام نور ، اولویت اول با میانگین درصدهای دروس در آزمون می‌باشد و مبنای بعدی برای پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99 معدل دوره کارشناسی شما می‌باشد. برای اطلاع از شرایط ، مراحل و زمان پذیرش با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور تنها یک بار در سال امکان پذیر می باشد.

 

 

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

 

"شرایط

ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور همان‌گونه که ذکر شد ، تنها یک‌بار در سال امکان پذیر می‌باشد. بنابراین داوطلبان می‌توانند در مهر ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. پذیرش بدون کنکور پیام نور منحصر به آن دسته از داوطلبانی می‌باشد که مدرک کارشناسی خود را اخذ نموده‌اند. متقاضیانی که هنوز فارغ التحصیل نشده‌اند و دارای این مدرک نمی‌باشند، نمی‌توانند در فراگیر پیام نور ثبت نام نمایند.

همان‌طور که اشاره شد، ثبت نام به صورت الکترونیک می‌باشد و برای ثبت نام ، نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. داوطلبان با توجه به فایل اسکن مدارک خود، می‌توانند نسبت به ثبت نام و پر نمودن فرم آن، اقدام نمایند. در هنگام ثبت نام نهایت دقت را در رابطه با وارد نمودن اطلاعات داشته باشید زیرا حتی در صورت پذیرش بدون کنکور پیام نور، چنانچه مغایرتی عمداً و یا سهواً صورت پذیرد، برابر با مقررات با این دسته از داوطلبان برخورد خواهد شد.

اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور دریافت می نمایید را لازم است نزد خود نگهداری کنید. درصورتی‌که در پر کردن فرم ثبت نام دچار اشتباهی شده‌اید، می‌توانید در زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام ، در جهت رفع این ایرادات گام بردارید. کلیه متقاضیان ضمن رعایت موارد مختلف، می‌توانند در لیست پذیرفته شدگان آزمون فراگیر قرار گیرند.

 

مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور فرصت استثنایی برای آن دسته از داوطلبانی است که زمان لازم جهت مطالعه منابع مختلف را ندارد و یا اینکه می‌خواهند در رشته‌ای غیر از رشته کارشناسی خود، ثبت نام نمایند. خوشبختانه این امکان تنها در فراگیر پیام نور فراهم است. البته لازم به ذکر است که امکان انتخاب در تمامی رشته‌ها وجود نخواهد داشت.

برای پذیرش بدون کنکور پیام نور، شما لازم به طی کردن مسیر طولانی و صعب‌العبوری نخواهید بود. در واقع همه چیز به تلاش یک ترمه شما بر می‌گردد. در صورتی که در این یک ترم توانسته‌اید نتیجه مطلوبی ر به دست آورید، شما آمادگی این آزمون را خواهید داشت. و همانند هر آزمون دیگری شرایط برای پذیرش همه یکسان است اما افرادی موفق خواهند شد که اطلاعات بالاتری را داشته باشند.

لیست رشته‌ها در گروه‌های آزمایشی مختلف پیام نور متفاوت می‌باشد و متقاضیان ضمن توجه به شرایطی خواهد توانست در بین لیست این رشته‌ها دست به انتخاب بزنند. بنابراین اطلاع از شرایط رشته‌های مورد نظر جهت ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور لازم و ضروری می‌باشد.

جهت اطلاع از شرایط کارشناسی ارشد بدون آزمون در دانشگاه پیام نور و همچنین نحوه پذیرش بدون کنکور پیام نور ، می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان محترم می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از نحوه پذیرش بدون کنکور پیام نور ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، انجام ثبت نام ، مشاوره قبولی در آزمون فراگیر دریافت نمونه سوالات، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 (تماس از سراسر کشور) – 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال ارشد بدون کنکور پیام نور 98
کانال اطلاع رسانی ارشد بدون کنکور

 

بیشتر بخوانید

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور

شرایط اخذ امریه سربازی

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.