ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401+ ورود به سامانه

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همزمان با نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور سراسری دکتری کلیه متقاضیان و داوطلبان شرکت در این آزمون مهم باید اقدامات لازم را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401 انجام دهند. باید عرض کنیم که دریافت این کارت برای کلیه داوطلبان اجباری است و بدون وجود آن هیچ فردی امکان شرکت در کنکور دکتری را ندارد.

از این رو موضوع مقاله حاضر را به موارد بسیار مهمی همچون زمان و نجوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری اختصاص دادایم. بعلاوه، در این نوشته در رابطه با نحوه ویرایش اطلاعات مندرج در کارت و همین طور رفع نقص این کارت نیز با شما دوستان عزیز صحبت می شود.

با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی پرسش های خود در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون دکتری و ثبت نام آزمون دکتری را بدست آورید.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار ، برنامه ریزی با توجه به این زمان و همچنین اطلاع از نحوه مطالعه برای کنکور دکتری با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

ابتدا باید عرض کنیم که همچون سال های گذشته قرار بود آزمون دکتری در فروردین ماه سال آینده برگزار شود. اما متأسفانه به علت شیوع بیماری مهلک کرونا و شیوع ویروس این بیماری بر طبق تصمیم مسئولین این زمان تا خرداد ماه به تعویق افتاد. در حال حاضر، این گونه اعلام شده که آزمون دکتری سال آینده در روز سوم خرداد ماه برگزار می شود. ( شرایط ثبت نام آزمون دکتری ) در صورتی که آزمون دکتری در فروردین ماه برگزار می شد داوطلبان می توانستند از تاریخ بیست و پنجم فروردین ماه برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری اقدام بفرمایند. اما با توجه به مشکلات به وجود آمده و تغییر زمان برگزاری این کنکور فعلاً نمی توان زمانی را برای توزیع کارت ورود به جلسه دکتری اعلام کرد.

 

 

جهت اطلاع از منابع مورد نیاز برای کنکور دکتری و برنامه ریزی برای مطالعه این آزمون با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

هر یک از شما داوطلبان شرکت در کنکور دکتری جهت دریافت کارت ورود به جلسه دکتری باید مراحلی را می کنند. در ادامه مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری را خدمتتان عرض می کنیم.

. اولین قدم دریافت کارت ورود به جلسه وارد شدن به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org است.

. دومین قدم انتخاب گزینه دکترای تخصصی از منوی سمت راست سایت است.

. سومین قدم انتخاب گزینه کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال 1401 بعد از باز شدن صفحه جدید است.

. در چهارمین قدم با دسترسی به یکی از موارد ذکر شده در زیر می توانید کارت ورود به جلسه دکتری خود را ملاحظه بفرمایید و پرینتی از آن را تهیه کنید.

. شماره داوطلبی و شماره پرونده

. کد ملی و شماره پرونده

. کد پیگیری و شماره پرونده

. شماره سریال ثبت نامی و شماره پرونده  

توجه داشته باشید که به غیر از 4 روش گفته شده راه دیگری برای دریافت کارت ورود به جلسه دکتری وجود ندارد.

در نتیجه، در صورتی که این اطلاعات را به خاطر ندارید به آسانی و از طریق سایت سازمان سنجش و یا تماس با سازمان می توانید برای بازیابی اطلاعات فراموش شده اقدام بفرمایید.

 

کارت آزمون دکتری

کارت آزمون دکتری

 

 

چگونه می توان برای رفع نقص کارت آزمون دکتری اقدام کرد؟

توجه داشته باشید که در زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری حتماً باید نسبت به کنترل مشخصات مندرج بر روی این کارت اقدام کنید.  زیرا ممکن است مغایرتی در کارت وجود داشته باشد. در صورت اشتباه بودن مندرجات موجود در کارت ورود به جلسه دکتری حتماً 2 روز قبل از فرا رسیدن زمان آزمون دکتری باید از طریق باجه های رفع نقص استان محل زندگی خود جهت رفع این مشکل اقدام کنید.

فقط نکات زیر در رابطه با رفع نواقص این کارت دقت کنید.

. مورد اول این که اگر عکس کارت شما مهر ندارد و یا اصلاً عکسی روی کارت شما نیست حتماً در زمان مراجعه به باجه های تعیین شده مدارک شناسایی و دو قطعه عکس 4×3 همراه داشته باشید.

. اگر جزو داوطلبانی هستید که سهمیه رزمندگانسهمیه های کنکور ارشد ) شامل حال آن ها می شود اما سهمیه شما در کارت ورود به جلسه دکتری ثبت نشده است حتماً برای حل این مسئله باید به سازمان ها و ارگان های مربوطه مراجعه و قضیه را پیگیری کنید.

. دوستان عزیز آدرس کلیه باجه های رفع نقص کارت های آزمون تا قبل از انتشار آن بر روی سایت سنجش قابل مشاهده است.

 

نکات مهم ثبت نام آزمون دکتری

چنانچه جهت انجام ثبت نام آزمون دکتری به مراکز کافی نت ها مراجعه می نمایید، توصیه می کنیم که تمامی مراحل ثبت نام را شخصا خود به صورت جداگانه چک کنید ( پیگیری ثبت نام آزمون دکتری ) زیرا امکان اشتباه وجود خواهد داشت. با توجه به توضیحات کامل و کافی که در دفترچه راهنمای ثبت نام ذکر شده است، در صورت بروز هر گونه اشتباه در وارد نمودن اطلاعات هر یک از داوطلبان و تخلف در آن مسئولیت آن متوجه شخص داوطلب می باشد و همچنین برابر قوانین و مقررات با داوطلب خاصی برخورد خواهد شد. ثبت نام شما زمانی به اتمام رسیده است و درسازمان سنجش و آموزش کشور به ثبت رسیده است که شما پرونده 6 رقمی و همچنین کد پیگیری 16 رقمی را دریافت نموده باشید. حتما پس از پایان ثبت نام فرم مورد نظر را تکمیل نمایید.

 

جهت مشاهده دفترچه دکتری کلیک نمایید.

 

 

در مورد نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نامی دکتری چه می دانید؟

دوستان عزیز دقت داشته باشید که همزمان با منتشر شدن کارت ورود به جلسه دکتری در سایت سنجش امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز برای داوطلبان فراهم است.

فقط دقت داشته باشید که تنها می توانید اطلاعاتی از قبیل اسم دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اید (در دو مقطع ارشد و کارشناسی) و اطلاعات فردی همچون شماره شناسنامه و سال تولدتان را ویرایش کنید و به هیچ وجه امکان ویرایش رشته مورد آزمون خود را ندارید.

 

 

چه اطلاعاتی در کارت آزمون دکتری درج می‌شود؟

بر روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری اطلاعات مهمی درج می شود که شامل موارد زیر خواهد بود:

  • نام و نام خانوادگی
  • شماره شناسنامه
  • شماره پرونده
  • شماره داوطلبی
  • سهمیه ثبت نامی
  • گروه آزمایشی
  • کد رشته امتحانی
  • نام رشته امتحانی

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با آخرین تغییرات ثبت نام کنکور دکتری، همچنین نحوه ثبت نام کنکور دکتری و کارت ورود به جلسه آزمون دکتری، تغییرات ایجاد شده در رابطه با تاریخ ثبت نام کنکور دکتری، زمان نام نویسی کنکور دکتری مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. در صورتی که سوالاتی در مورد آزمون دکتری و همچنین مشاوره انتخاب رشته دکتری  و نیز نحوه انتخاب رشته آزمون دکتری در ذهن شما وجود دارد می توانید این موضوع را با مشاوران مجموعه ایران تحصیل مطرح نمایید.

 

جهت دریافت مشاوره منابع مناسب برای قبولی دکتری با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری آزاد 

بهترین شیوه مطالعه برای کنکور دکتری

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

مصاحبه دکتری 

راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری چگونه است؟ 

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و پس از طی مراحلی این کارت را دریافت کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری چه زمانی است؟ 

به طور معمول امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری چند روز قبل از آزمون امکان پذیر است.

آیا امکان رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری را دارم؟ 

بله. جهت اطلاع دقیق از این موضوع می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور