ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 + لینک دریافت | ایران تحصیل

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، ویژه آزمون استخدام دستگاه های اجرایی جهت شناسایی نیروهای کارآمد و مفید از میان تمامی افراد واجد شرایط، در سراسر کشور برگزار شده که به واسطه آن، پذیرفته شدگان به استخدام ادارت دولتی در می آیند.

متقاضیانی که در هنگام ثبت نام آزمون دستگاه اجرایی فرم ثبت نام خود را تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت کرده اند می بایست نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را به عنوان اجازه ورود و حضور در جلسه آزمون اقدام نمایند.

بنابراین متقاضیان شرکت در آزمون می بایست نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در تاریخ تعیین شده اقدام نمایند. آزمون کتبی ۷۰ درصد و مصاحبه حضوری ۳۰ درصد در قبولی داوطلبان نقش دارند و مصاحبه شامل موارد تخصصی شغل، مفاد روانشناسی، قابلیت‌های فردی می‌شود که بر عهده دستگاه‌ها است و سازمان سنجش آموزش کشور در این خصوص دخالتی ندارد.

 

جهت اطلاع از کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401+ لینک دریافت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

از طریق سایت سنجش به آدرس sanjesh.org و به صورت اینترنتی، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی منتشر شده و تمامی متقاضیانی که ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را انجام داده اند، می توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود وارد سایت مذکور شده و پس از دریافت کارت، از زمان و محل برگزاری آزمون استخدامی مطلع شوند.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

پیش از برگزاری آزمون، لینک کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی فعال شده و داوطلبانی که شرایط لازم جهت استخدام در دستگاه های اجرایی را داشته باشند و ثبت نام در آزمون مربوطه را انجام داده باشند، می‌بایست با مراجعه به سایت سنجش نسبت به دریافت آن اقدام کرده و پرینت کارت ورود را حتما به همراه خود در آزمون داشته باشند.

 

بنابر اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان سنجش، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از 28 تیر ماه سال 1401 منتشر خواهد شد.

دقت نمایید برای رشته های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش، كارت شركت در نهمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی از روز سه شنبه مورخ 1401/02/13 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.

برای رشته های شغلی سایر دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش، كارت شركت در امتحان مذكور از روز سه شنبه مورخ 1401/04/28 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.

 

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از روز سه شنبه مورخ 1401/02/13 و برای رشته های شغلی سایر دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش، كارت شركت در امتحان مذكور از روز سه شنبه مورخ 1401/04/28 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.

 

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

به محض انتشار کارت، متقاضیانی که برای حضور در جلسه آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود می نمایند، می بایست نسبت به دریافت آن اقدام نموده و آن را به روز آخر موکول نکنند، چرا که ممکن است در موارد ثبت شده برروی کارت، خطا و یا اطلاعات اشتباهی وجود داشته باشد یا متوجه وجود عکس داوطلب دیگری به جای عکس خود بشوند.

در چنین مواردی می‌بایست فورا با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی، نسبت به رفع مشکل بپردازند. دریافت کارت مذکور مطابق مراحل زیر انجام می گیرد.

۱) در ابتدای کار باید وارد “سایت سازمان سنجش آموزش کشور” به نشانی sanjesh.org شده تا ثبت نام خود را انجام داده اید.
۲) وارد کردن اطلاعات خواسته شده، شامل کد ملی یا شماره شناسنامه و کد رهگیری ثبت نام
۳) پس از تکمیل و پرکردن کادرهای موجود به طور کامل و صحیح، وارد پروفایل کاربری خود خواهید شد.
۴) در آخر با کلیک بر روی بخشی تحت عنوان چاپ کارت، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و پرینت آن را دریافت نمایید.

در نهایت با انجام مراحل فوق، می توانید به راحتی کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

 

 

 

جهت اطلاع از لیست منابع آزمون استخدام دستگاه های اجرایی و  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

اطلاعات درج شده برروی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

چکیده ای از مشخصات مهم، اطلاعات روی کارت را تشکیل می دهند که در هنگام ثبت نام، توسط متقاضی در سایت مربوطه ثبت گشته است. در حالت کلی می توان کارت ورود به جلسه را شامل موارد زیر دانست:

▪︎نام و نام خانوادگی
▪︎شماره شناسنامه
▪︎شماره داوطلبی
▪︎حوزه امتحانی
▪︎ساعت و محل برگزاری آزمون
▪︎عنوان شغلی انتخابی و دستگاه اجرایی مربوطه

کارت ورود به جلسه در واقع یک کارت شناسایی است که نشان دهنده هویت فرد و مجوز حضور وی در جلسه آزمون می باشد، بنابراین درصورت عدم دارا بودن کارت، امکان شرکت کردن در آزمون از شرکت کنندگان سلب خواهد شد.

با توجه به محل اقامتی که در فرم ثبت نام وارد شده است، حوزه امتحانی داوطلبان تعیین می شود اما این نکته را باید در نظر بگیرید که صدور کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی، به معنای تایید اطلاعات وارد شده توسط متقاضی نمی‌باشد.

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی متقاضی، پس از برگزاری آزمون استخدامی و در روز مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی توسط سازمان های مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد.
 

 

 

جهت اطلاع از لیست نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت مشاهده و پرینت گرفتن از کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدامات لازم شامل موارد زیر می باشند:

۱) ابتدا آدرس اینترنتی سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی یا همان سایت سازمان سنجش را در مرورگر خود جستجو نمایید. بدین منظور عبارت sanjesh.org را تایپ کرده و به جستجو بپردازید.

۲) پس از مشاهده نتایج جستجوی گوگل، اولین عبارت که مربوط به سازمان سنجش است را انتخاب کرده، برروی آن کلیک کرده و وارد شوید.

 

 

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 

۳) سپس صفحه اصلی سایت سنجش را مشاهده خواهید کرد. در این بخش لیست از میان گزینه های موجود در منو سمت راست صفحه، باید گزینه “استخدام متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب نمایید.

 

 

کارت شرکت در آزمون استخدامی متمرکز اجرایی

کارت شرکت در آزمون استخدامی متمرکز اجرایی

 

 

۴) پس از انتخاب گزینه موردنظر، به صفحه مربوط به آزمون های استخدامی سازمان سنجش وارد خواهید شد. اگر در تاریخ پرینت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام دستگاه های اجرایی به این سامانه مراجعه کرده باشید، لینکی با عنوان «کارت شرکت در آزمون استخدامی متمرکز اجرایی» را مشاهده می کنید که باید برروی آن کلیک نمایید.

۵) سپس وارد صفحه جدیدی شده که چهار روش برای ورود به بخش دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در نظر گرفته شده است.

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 

روش های مذکور شامل ورود با استفاده از شماره پرونده به همراه شماره سریال، کد پیگیری، شماره ملی و یا شماره داوطلبی می شوند.

پس از ورود از طریق هریک از این موارد لازم است کد امنیتی را در جایگاه خود قرار داده و سپس بر روی گزینه «جستجو» کلیک نمایید.

۶) در نهایت چنانچه اطلاعات خود را به درستی وارد کرده باشید، به صفحه دریافت کارت ورود به جلسه وارد خواهید شد. در نتیجه می توانید اطلاعات موجود بر روی این کارت را مشاهده کرده و پرینت آن را دریافت نمایید.

 

ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

احتمال دارد هنگامی که برای دریافت این کارت به سایت سنجش مراجعه می کنید، متوجه اشتباه در برخی اطلاعات درج شده برروی این کارت شوید و قصد ویرایش آن را داشته باشید.

سازمان سنجش امکان برای چنین مواقعی امکان ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون استخدام ادارات دولتی را فراهم کرده است.

مراحل این بخش نیر همان مراحل بخش قبل است که جهت دریافت کارت طی کرده اید. در حقیقت زمانی که شما به صفحه مربوط به کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وارد می شوید، گزینه ای هم برای ویرایش در نظر گرفته شده است.

با انتخاب گزینه ویرایش می توانید برخی اطلاعات کارت مانند: نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، تاریخ فارغ التحصیلی، آخرین مدرک و سهمیه 5 درصدی ایثارگران را تغییر دهید.

 

 

 

جهت اطلاع از دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و  ثبت نام استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

شرایط عمومی داوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

۱) داشتن تابعیت ایران
۲) اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳) التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴) انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

تبصره:
با عنایت به ماده (8) مصوبه شماره 6795/1401/دش مورخ 1401/05/05 شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانش آموختگان برتر، مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می‌توانند پیش از صدور کارت پایان خدمت در آزمون های استخدامی دستگاه‌های اجرایی مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ثبت نام نمایند.

این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (12 ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون (برای وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/02/16 و برای سایر دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/04/31، (نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود به دستگاه اجرائی استخدام کننده اقدام نمایند.

در صورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت توسط افراد مذکور در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آن‌ها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی در آزمون مربوطه، استخدام و بکارگیری آنها کان لمیکن تلقی می‌شود. همچنین صدور شماره مستخدم، انعقاد قرارداد پیمانی و صدور حکم کارگزینی در بازه زمانی تعیین شده منوط به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.

۵) داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.
۶) عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۷) نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۸) عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
۹) داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه‌های اجرایی و همچنین بازنشسته باشند.
۱۰) به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پست‌های سازمانی در هر یک از دستگاه‌های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا می‌باشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام، نباید جزو مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی باشند.

 

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته های استخدامی آموزش و پرورش و رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

تبصره:
مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون می‌باشد.

۱۱) داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی (30) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (36) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی.

تبصره ۱:
جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.

تبصره ۲:
موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
▪︎ پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
▪︎ داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
▪︎ داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن‌ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آن‌ها مستلزم ذکر نام است. موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آن‌ها.

تبصره ۳:
به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یکسال به سقف محدوده سنی داوطلب که در متن دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر درج گردیده، اضافه خواهد شد. حداکثر سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند، پنج (5)سال می باشد.

امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر می‌باشد.

مواد آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

■ آزمون عمومی

مواد آزمون عمومی عبارتند از:
1) فنّاوری اطلاعات (مهارت‌های هفتگانه I.C.D.L)
2) ریاضی و آمار مقدماتی
3) زبان و ادبیات فارسی
4) معارف اسلامی
5) زبان انگلیسی ـ عمومی
6) اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
7) هوش و توانمندی های عمومی

تبصره:
اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

■ آزمون تخصصی

مواد آزمون تخصصی برای هر یک از مشاغل در جدول شماره 1 مشخص شده است.

تذکر:
کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه ای با ضریب یک (1) می‌باشند. ضمناً به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

 

 

 

 

جهت اطلاع از منابع آزمون استخدامی ایران خودرو و دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو  بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

 

مراحل ثبت نام داوطلبان استخدام دستگاه های اجرایی

در زمان ثبت نام میتوانند علاوه بر شغل محل و دستگاه اجرایی مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی، یک محل دیگر را به شرط یکسان بودن شغل (سهمیه، جنسیت، شرایط احراز و…)، به عنوان اولویت دوم انتخاب نمایند.

دستگاه‌های اجرایی میتوانند حداکثر تا شش (6) ماه پس از اعلام نتیجه نهایی آزمون تا قبل از زمان برگزاری آزمون بعدی با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان سنجش آموزش کشور در هر یک از شغل محل هایی که داوطلب نداشته و یا افراد پذیرفته شده کمتر از نیاز دستگاه باشند، از میان داوطلبان آزمون با در نظر گرفتن اولویت دوم داوطلبان و رعایت شرایط تعیین شده در شغل محل های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر برای دستگاه مورد نظر (اعم از داشتن حد نصاب، سهمیه،جنسیت، شرایط احراز و…)، به ترتیب نمرات فضلی در آزمون کتبی، نسبت به دعوت از آن‌ها جهت انجام سایر مراحل استخدامی اقدام نماید.

تذکر:
بدیهی است، مبنای اعلام نتیجه امتحان مشترک فراگیر اولویت اول انتخابی داوطلبان میباشد و اولویت دوم صرفا در مرحله تکمیل ظرفیت (در صورت انجام)، مد نظر قرار خواهد گرفت.

تهیه فایل عکس اسکن شده

داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:

عکس 4× 3 که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ) فقط باید با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300×200 پیکسل و حداکثر 400×300 باشد.

تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد. حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلوبایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تذکر (1) :
اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تذکر (2):
عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تذکر (3):
با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می‌شود رخ داده است. تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما الصاق نگردد.

بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

 

 

 

جهت اطلاع از مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی و نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

پرداخت وجه ثبت نام به صورت اینترنتی

از روز چهارشنبه مورخ 1401/11/27 لغایت روز دوشنبه مورخ 1401/12/02 انجام خواهد پذیرفت. مدت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود. متقاضیان واجد شرایط باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 1/250/000 (یک میلیون و دویست و پنجاه هزار) ریال به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.

موکداً تاکید می‌گردد مدت زمان تعیین شده برای ثبت نام در آزمون تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید پس از پایان ثبت نام شماره پرونده و کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

تکمیل تقاضانامه ثبت نام

در ردیف های ۱، ۲ و ۳ داوطلب باید در محل مورد نظر نام خانوادگی (فامیلی)، نام و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه به‌طور کامل وارد نماید (از بکار بردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود).

در ردیف ۴، داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید.

ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای 66707131-021 تماس حاصل نمایند.

در ردیف 5، داوطلب باید برحسب اینکه زن یا مرد می باشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.

در ردیف 6، داوطلب باید ازسمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.

در ردیف 7، داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز در محل مربوط درج نماید.

در ردیف 8، داوطلب باید بر حسب اینکه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوط را علامتگذاری نماید. ضمناً داوطلبان متاهل می بایست تعداد فرزندان خود را در مربع مربوطه درج نمایند.

در ردیف 9، داوطلب باید کد استان و شهرستان محل تولد خود را با توجه به جدول شماره 2 مندرج در صفحه 37 مشخص و در این محل درج نماید.

در ردیف 10، داوطلب باید با علامتگذاری در یکی از مربع ها، دین خود را مشخص نماید.

در ردیف 11، داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند.

در ردیف 12، داوطلبان چپ دست باید این مربع را علامتگذاری نمایند.

در ردیف 13، داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران وضعیت ایثارگری خود را بر اساس سهمیه 25 درصد و 5 درصد در این بند علامتگذاری نماید.

در ردیف 14، داوطلبان دارای سابقه غیر رسمی در دستگاه‌های اجرایی (جهت مقررات مربوط به حداکثر سن) می بایست موارد خواسته شده در این بند را با درج سابقه خدمت تکمیل نمایند.

در ردیف 15، داوطلب معلول باید نوع معلولیت خود را در یکی از مربع ها علامت گذاری نماید.

 

 

 

جهت اطلاع از سایت گزینش آموزش و پرورش و شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

براساس شدت معلولیتی که سازمان بهزیستی تائید خواهد کرد، خدمات و تسهیلات لازم به متقاضیان ارائه خواهد شد.

در ردیف 16، مشمولان حافظان قرآن درجه 1 تا 3 این بند را علامت‌گذاری نمایند.

در ردیف 17، داوطلب باید مقطع تحصیلی خود را در این بند علامت‌گذاری نماید (براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)

در ردیف 18، داوطلب باید عنوان رشته تحصیلی خود را مشخص و در این محل درج نماید.

در ردیف 19، داوطلب باید دانشگاه یا موسسه محل اخذ مدرک تحصیل خود را درج نماید.

در ردیف 20، داوطلب باید تاریخ فارغ التحصیلی مقطع تحصیلی خود را به سال و ماه و روز در این قسمت درج نماید.

در ردیف 21،  داوطلب باید معدل مدرک تحصیلی خود را درج نماید.

در ردیف 22، داوطلب باید کد و نام استان و شهرستان محل اقامت خود را جهت تعیین حوزه امتحانی با توجه به جدول شماره 2 مندرج در صفحه 38 مشخص و در این محل درج نماید .همچنین آدرس دقیق پستی و کدپستی دقیق خود را که یک عدد ده رقمی می باشد در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید.

در ردیف 23، داوطلب باید کد پستی ده رقمی خود را درج نماید.

در ردیف 24، داوطلب شماره تلفن ثابت با کد شهر خود را در محل مربوط درج نماید.

در ردیف 25، داوطلب شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نماید.

در ردیف 26،داوطلب متقاضی می تواند آدرس پست الکترونیکی خود را درج نماید.

در ردیف 27، داوطلب میبایست آدرس محل سکونت خود را در این محل درج نماید.

در ردیف 28، داوطلب باید عنوان شغل و شغل محل انتخاب اصلی و انتخاب دوم خود را که شامل نام دستگاه، شغل و محل مورد تقاضا است، در این قسمت مشخص نماید. (براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)

در صورت عدم تکمیل ظرفیت های اعلام شده در شغل محل های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام از محل انتخاب اصلی داوطلبان و درخواست دستگاه استخدام کننده مورد تقاضای داوطلب، انتخاب دوم افراد در مرحله تکمیل ظرفیت ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

در ردیف 29 و 30، داوطلب باید وضعیت بومی انتخاب اصلی و دوم خود را، در این قسمت مشخص نماید. (براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)

 

 

 

جهت اطلاع از نحوه گزینش آموزش و پرورش و استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

تذکر مهم:
داوطلبان باید در انتخاب کد شغل محل به نام شغل، محل خدمت، جنس و ظرفیت پذیرش توجه نمایند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آن

با توجه به اینکه نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در دو زمان جداگانه برگزار می‌شود، ضروری است متقاضیان به توضیحات ذیل توجه نمایند:

● رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش:

کارت شرکت در امتحان مذکور برای رشته های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش از روز سه شنبه مورخ 1401/02/13 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

آزمون استخدامی برای رشته های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ 1401/02/16 در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی می‌باشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود.

● رشته های شغلی سایر دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش:

کارت شرکت در امتحان مذکور برای رشته های شغلی سایر دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش از روز سه شنبه مورخ 1401/04/28 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

آزمون استخدامی برای رشته های شغلی سایر دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ 1401/04/31 در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی می‌باشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود.

ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در امتحان مشترک فراگیر به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

ثبت نام نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌ های اجرایی سراسر کشور منضم به بخشنامه سازمان به شماره 24510 مورخ 1401/05/10 و اصلاحات بعدی آن و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور به شرح زیر اعلام می‌گردد:

 

 

مهلت ثبت نام از 27 بهمن الی 2 اسفند 1401 می باشد.

 

 

 

جهت دانلود pdf مقاله کلیک نمایید.

 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی بر آن شده است تا کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401+ لینک دریافت را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401+ لینک دریافت برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

جهت اطلاع از کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401+ لینک دریافت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور