ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد

پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد 1401 + لینک مستقیم

پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد 1401 برای داوطلبانی که مایل به پذیرش در رشته های صرف بر اساس سوابق تحصیلی هستند، جهت انجام مراحل نام نویسی و دریافت نتایج ضروری است. بدین ترتیب، متقاضیان می توانند در دو نیمسال اول و دوم نسبت به ثبت نام هر کدام از رشته های مورد نظر خود در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام نمایند. در این مقاله قصد داریم تا برای رفاه حال متقاضیان گرامی، نحوه پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را ارائه دهیم.

همچنین، چنانچه در مورد شرایط پذیرش، مدارک مورد نیاز، تاریخ دقیق مهلت نام نویسی و اعلام نتایج و … با ابهاماتی مواجه شده و یا نیازمند راهنمایی هستید، می توانید با کارشناسان تحصیل در دانشگاه ازاد ایران تحصیل تماس گرفته و سوالات خود را مطرح فرمایید. 

 

 

به منظور پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور تمام مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته یا نا پیوسته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پیگیری زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر

 

پیگیری زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر

 

 

دانشگاه آزاد نیز همانند بسیاری از دانشگاه های دیگر، رشته های بسیاری را در مقاطع مختلف بدون کنکور پذیرش می کند. این دانشگاه در طول سال، در دو نیمسال وال و دوم از میان متقاضیان واجد شرایط به صورت بدون آزمون دانشجو می پیذیرد. از این رو ممکن است که علاقه مندان ورود به این قبیل رشته ها مایل به پیگیری زمان ثبت نام دانشگاه آزاد تا بتوانند مدارک را به موقع تحویل دهند.

زمان ثبت نام نیمسال اول به طور معمول در اوایل تابستان صورت می گیرد. در سال جاری نیز اعلام شد که داوطلبان رشته های بدون آزمون این دانشگاه می توانند از تاریخ 9 الی 22 تیرماه مدارک خود را جهت ثبت نام ارائه دهند. البته این مهلت تا 31 تیرماه تمدید شد. همچنین، مجددا برای رفاه حال متقاضیان گرامی این تاریخ مجددا به 15 شهریور ماه تغییر یافت و افرادی که در موعد اول جامانده بودند، توانستند نام نویسی خود را انجام دهند.

توجه داشته باشید که مهلت های ذکر شده برای تمامی رشته های غیر پزشکی مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته یکسان می باشد، و این امکان وجود دارد که تمدیدی معرفی نشود. به همین دلیل، توصیه می شود که حتما در زمان های مقرر ثبت نام خود را انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از پرداخت شهریه دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

پیگیری زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن

بجز متقاضیان رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول، برخی از متقاضیان مایل به ورود در رشته های نیمسال دوم هستند. در مورد زمان ثبت نام ورودی بهمن ماه سال جاری این دانشگاه هنوز اطلاع دقیقی در دست نیست. اما به طور معمول فرایند نام نویسی از نیمه دی ماه آغاز می شود.

برای مثال، در سال گذشته شاهد بودیم ثبت نام از 15 دی ماه آغاز شد و این مهلت چند روز به طول انجامید. گرچه به طور معمول، نام نویسی رشته های کارشناسی پیوسته و کاردانی همزمان انجام می شود، اما احتمال دارد که همانند سال قبل، ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته کمی با تعویق صورت گیرد.

با تمام نکات ذکر شده، به محض مشخص شدن تاریخ دقیق ثبت نام بهمن، این مقاله به روز رسانی خواهد شد و متقاضیانی می توانند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور سال جاری کانال تلگرامی و سایت ایران تحصیل را دنبال کنند.

 

 

برای اطلاع از انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نام نویسی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کاملا به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان می توانند از طریق مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی، ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت کرده و پس از مطالعه دقیق همه محتوای آن در صورت داشتن شرایط لازم، فرایند ثبت نام را انجام دهند. گفتنی است که نام نویسی در اینگونه رشته ها مستلزم پرداخت هزینه می باشد و متقاضیان بایستی کارت اعتباری را ابتدا خریداری کرده و سپس با وارد کردن کد دریافت شده، فرم تقاضانامه را تکمیل نمایند.

گفتنی است که روند مذکور برای هر ورودی های نیمسال اول و دوم یکسان بوده و داوطلبان نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت. برای آشنایی بهتر و پیگیری نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مراحل لازم را به صورت مجزا شرح می دهیم.

 

  • آدرس سایت ثبت نام دانشگاه آزاد به نشانی  azmoon.org را در موتور جستجوگر خود وارد کنید.

 

  • بر روی لینک فعال ” “ثبت نام دوره های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی با پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ” که در صفحه اصلی قرار دارد کلیک نمایید.

 

  • گزینه ” خرید کارت” را انتخاب و سپس دکمه ” ادامه” را لمس نمایید. از میان گزینه های موجود می توانید دوره مورد نظر خود را انتخاب و در فرمی که برایتان به نمایش در خواهد آمد، اطلاعات مربوطه را جای دهید.

 

  • با کلیک بر روی دکمه ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید، یک شماره 8 رقمی دریافت خواهید نمود که از طریق بازگشت به صفحه ثبت نام و وارد کردن آن می توانید فرایند نام نویسی را آغاز کنید.

 

  • زمانی که همه مراحل تمام شد، یک کد پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به شما تعلق خواهد گرفت.

 

 

به منظور آشنایی با زمانه و شیوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد لینک مربوطه شوید

 

 

پیگیری اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد نیمسال اول

افرادی که در ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول شرکت کرده اند، منتظر دریافت نتایج خود هستند. روال معمول این است که اسامی پذیرفته شدگان در 3 الی 7 روز پس از تمام شدن مهلت نام نویسی اعلام می گردد.

اما نمی توان بازه مشخصی را برای این منظور معرفی کرد. برای مثال، در ثبت نام نیمسال اول این دانشگاه سال جاری در تاریخ 15 شهریور به اتمام رسید، اما نتایج در 3 مهرماه منتشر گردید. به همین دلیل، توصیه می شود که حتما پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را در نظر داشته باشید تا مراحل نام نویسی در دانشگاه محل پذیرش را بموقع انجام دهید.

گفتنی است که نتایج نیز از طریق اینترنتی و مراجعه به سایت azmoon.net قابل دریافت است.

 

 

جهت مشاهده لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

پیگیری اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد نیمسال دوم

 

پیگیری اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد نیمسال دوم

 

در مورد زمان دریافت نتایج نیمسال دوم رشته های بدون کنکور مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باید بگوییم که اسامی پذیرفته شدگان این مرحله نیز چند روز بعد ز تمام شدن مهلت ثبت نام اعلام می شوند.

زمان دقیق این امر برای ورودی های سال جاری هنوز مشخص نیست، اما می توان گفت که به طور معمول در نیمه دوم دی ماه بایستی منتظر اعلام نتایج بود. داوطلبان گرامی می توانند به منظور اطلاع از تاریخ دقیق این فرایند با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایند.

 

 

اگر می خواهید بدانید چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟ بر روی لینک نمایید

 

 

پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق کد رهگیری

متقاضیانی که در زمان ثبت نام، فرم تقاضانامه را تکمیل کرده اند، در صورت صحیح بودن همه موارد و اتمام کار، یک کد رهگیری دریافت می کنند. این کد نشانه موفقیت آمیز بودن ثبت نام است و برای هر فرد اختصاصی می باشد. از داوطلبان خواسته می شود که آن را تا زمان پذیرش نهایی نزد خود نگه دارند.

بدین ترتیب، این داوطلبان می توانند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور از طریق مراجعه به سایت Azmoon.net و وارد کردن کد مربوطه در محل های خواسته، وارد پرتال شخصی شده و از نتایج و یا سایر موارد دیگر مطلع شوند.

همچنین، چنانچه این کد را فراموش کرده یا به هر دلیلی در دسترس ندارید، می توانید جهت دریافت راهنمای پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

متقاضیانی که هنگام ورود اطلاعات اشتباهی صورت گرفته وارد سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد شوند.

 

 

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد

افرادی که جزء پذیرفته شدگان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بوده اند، بایستی برای ثبت نام در دانشگاه محل پذیرش اقدام نمایند.

نام نویسی این افراد کاملا به صورت اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری ندارند. برای این امر لازم است که به سامانه آموزشیار به نشانی edu.iau.ac.ir مراجعه شود. توجه داشته باشید که اگر در زمان مقرر به سامانه مذکور مراجعه نشود، به منزله انصراف خواهد بود و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نمی باشد.

همچنین، مدارک لازم نیز می بایست از طریق پست به مرکز مربوطه ارسال شود. گفتنی است که پذیرفته شدگان باید شهریه پایه و متغیر را در بدور ورود به همراه مبلغی به عنوان هزینه خدمات ارائ دهند.

 

 

اگر می خواهید بدانید دانشگاه شبانه بهتر است یا آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نحوه پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور آشنا کنیم و جزئیات لازم در مورد زمان ثبت نام و اعلام نتایج را ارائه دهیم.

چنانچه، شما نیز در هر کدام از رشته های بدون ازمون این دانشگاه ثبت نام کرده و یا قصد نام نویسی دارید، می توانید برای آگاهی از تمامی مراحل مورد نیاز برای پذیرش و تحصیل را با مشاورن ما تماس بگیرید. برای این منظور کافی است که از طریق شماره های درج شده در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 با ما تماس بگیرید. 

 

 

چنانچه به دنبال آشنایی با روش پیگیری ثبت نام و اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور هستید، از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

زمان و نحوه انتخاب واحد دانشگاه فنی حرفه ای

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور چه باید کرد؟

در این مقاله می توانید همه موارد لازم جهت پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد را مطالعه فرمایید.

برای پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد به کدام سایت باید مراجعه نمود؟

برای این امر لازم است به آدرس سایت ثبت نام دانشگاه آزاد به نشانی  azmoon.org مراجعه نمایید.

آیا اعلام نتایج رشته های بدون ازمون دانشگاه آزاد چه زمانی اعلام می شود؟

به طور معمول، نتایج این رشته ها یک هفته بعد از اتمام مهلت نام نویسی اعلام می شود.

اگر کد رهگیری پیگیری ثبت نام دانشگاه ازاد را فراموش کنیم، چه باید کرد؟

در چنین مواردی داوطلبان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات کامل با کارشناسان ما تماس بگیریند. 

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور