پذیرش سپاه اصفهان – پذیرش سرباز در سپاه اصفهان

پذیرش سپاه اصفهان

پذیرش سپاه اصفهان برای انجام خدمت سربازی یا استخدام به صورت کادر مانند دیگر مراکز سپاه می باشد و افراد می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای پذیرش در سپاه اصفهان اقدام کنند . برای تحقیق و مشاوره در خصوص پذیرش سپاه اصفهان و مشاوره تخصصی نظام وظیفه می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

جهت اطلاع ازنحوه  پذیرش در سپاه اصفهان  جهت خدمت سربازی یا استخدام در سپاه اصفهان و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9092305587 ( استان تهران) و یا 9099072952 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

نحوه پذیرش سپاه اصفهان

انجام خدمت سربازی پذیرش سپاه اصفهان مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی متفاوت است. زیرا پذیرش سپاه اصفهان برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی 24 ماه است.. برای پذیرش سپاه اصفهان

پذیرش سپاه اصفهان مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش سپاه اصفهان

اما باید گفت برای پذیرش سپاه اصفهان دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج  هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت به همراه خواهد داشت.  ولی گروهی از سپاه های استانی مانند سپاه تهران بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه اصفهان این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که  اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه اصفهان خواهد داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه اصفهان خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه را می توانید از مشاوران تخصصی ایران تحصیل سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه اصفهان

تاریخ پذیرش سپاه اصفهان در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه اصفهان شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه اصفهان مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز سپاه اصفهان اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه اصفهان نخواهد بود.

متقاضیان  خدمت در نواحی مقاومت بسیج نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه با در دست داشتن  مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه استانی خود مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش در سپاه اصفهان

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش سپاه اصفهان اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را پست کنید.

پس از آنه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز شما آماده است و  حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به ارگان های سپاه مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدام اولیه پذیرش صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی

ه)سابقه بسیج

براساس اعلام پلیس+10،  افرادی که که پیش از ورود به غیبت با بسیج همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت اطلاع ازنحوه  پذیرش سپاه اصفهان و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9092305587 ( استان تهران) و یا 9099072952 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اصفهانکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اصفهان

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اصفهان

 

مطالب مرتبط :

انواع معافیت های سربازی

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

کفالت سربازی

معافیت پزشکی سربازی

جدیدترین تغییرات خدمت نظام وظیفه

کسری خدمت سربازی

امریه سربازی

شرایط خرید خدمت

سوالات پذیرش سرباز در سپاه

پذیرش سرباز در سپاه اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

رفتن به نوارابزار