ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه اصفهان – پذیرش سرباز در سپاه اصفهان

پذیرش سپاه اصفهان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پذیرش سپاه اصفهان برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه اصفهان به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم اصفهان می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه اصفهان اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه اصفهان و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه اصفهان از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه اصفهان و نحوه پذیرش در سپاه اصفهان  جهت خدمت سربازی یا و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه اصفهان

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سرباز در سپاه اصفهان مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه اصفهان متفاوت است. زیرا پذیرش سپاه اصفهان برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح اصفهان است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه اصفهان 24 ماه است.

برای پذیرش سپاه اصفهان مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در اصفهان باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در اصفهان دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش سپاه اصفهان

اما باید گفت برای پذیرش سپاه اصفهان دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج  هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در اصفهان اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در اصفهان به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های اصفهان مانند سپاه تهران بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج اصفهان می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه اصفهان این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال اصفهان می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که  اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه اصفهان و یا استخدام در سپاه اصفهان خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه اصفهان خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج اصفهان نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه اصفهان برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در اصفهان این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه اصفهان – استخدام رسمی در سپاه اصفهان و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه اصفهان

تاریخ پذیرش سپاه اصفهان در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه اصفهان شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه اصفهان مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز سپاه اصفهان اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه اصفهان نخواهد بود.

متقاضیان  خدمت در نواحی مقاومت بسیج نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه با در دست داشتن  مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه استانی خود مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش در سپاه اصفهان

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش سپاه اصفهان اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را پست کنید.

پس از آنه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز شما آماده است و  حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به ارگان های سپاه مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدام اولیه پذیرش صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی

ه)سابقه بسیج

براساس اعلام پلیس+10،  افرادی که که پیش از ورود به غیبت با بسیج همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت اطلاع ازنحوه  پذیرش سپاه اصفهان و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان تهران) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اصفهانکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اصفهان

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اصفهان

 

مطالب مرتبط :

استخدام سپاه

انواع معافیت های سربازی

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی اصفهان

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

معافیت پزشکی سربازی

کسری خدمت سربازی

امریه سربازی

شرایط خرید خدمت

سوالات پذیرش سرباز در سپاه اصفهان

استخدام در سپاه اصفهان

پذیرش سپاه اصفهان

پذیرش سرباز در سپاه اصفهان

2.5/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

12 دیدگاه دربارهٔ «پذیرش سپاه اصفهان – پذیرش سرباز در سپاه اصفهان»

 1. Avatar photo ... گفت:

  سلام میشه با دیپلم برق صنعتی وارد سپاه بشم

  1. Avatar photo مشاور سیدی گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   بله می توانید

 2. Avatar photo امیرعلی الماسی گفت:

  سلام و عرض احترام و خسته نباشید

  می خواستم ببینم که با رشته مهندسی عمران

  می توان عضو سپاه صاحب الزمان شد؟؟.

  دوره دبیرستان رو فنی حرفه ای رفتم می توانم

  الان ۱۷ سالمه
  می خواهم لیسانس عمران رو بگیرم بعد وارد سپاه بشم
  و سابقه بسیج هم دارم
  خودم نیرو انسانی هستم

  می خواستم بدونم که با لیسانس عمران
  میشه وارد سپاه صاحب الزمان شد؟؟؟..

  اصلاً نیروی مهندسی عمران نیاز دارن؟؟؟.

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   جذب سپاه به صورت درون سازمانی و بامعرف می باشد .

 3. Avatar photo امیر مهدی رضایی گفت:

  سلام من ۱۵ سالم هست پدرم بازنشته سپاه هست خودمم عضو بسیجم میتونم ثبت نام کنم

  1. Avatar photo مشاور جوادی گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورت عدم داشتن سوء پیشینه و داشتن شرایط باید از طریق مراکز گزینش اقدام کنید.

 4. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام برا ورود به دانشگاه افسری سپاه با دیپلم هنرستان میشه اقدام کرد کارت فعال بسیج را هم دارم مرسی ممنون

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام .با کنکور نظری میشود

 5. Avatar photo محمد امینی گفت:

  سلام خسته نباشید. میخام فردا ۲۰ بهمن۹۹ دفترچه پست کنم مدرکم لیسانس هست کارت عادی بسیج دارم و کارت فعال بسیجم تازه دارم میگیرم . میخام ببینم چقدر احتمال داره با سپاه بیفتم و چقدر احتمال داره با ی ارگان دیگه بیفتم. تاریخ اعزامم کی میشه؟ برگه سبز کی میرسه بدستم؟

 6. Avatar photo حسین گفت:

  جذب سپاه صاحب الزمان استان اصفهان

 7. Avatar photo هادی استکی گفت:

  با سلام
  خواستم ببینم با دیپلم سال آخر در رشته ای کامپیوتر قبول می کنید.

  1. Avatar photo drnaqizade گفت:

   سلام
   پذیرش سپاه اصفهان جهت سربازی مستلزم یه سری شرایط که بایستی داشته باشین جهت اطلاع از شرایط پذیرش سرباز در سپاه اصفهان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حقوق سرباز امریه

  حقوق سرباز امریه ۱۴۰۳ + به تفکیک مدرک و ارگان

  عوامل متفاوتی در نحوه محاسبه حقوق سرباز امریه تاثیرگذار هستند که همین امر موحب شده تا به راحتی نتوان میزان مبلغ دریافتی توسط سربازارن امریه را محاسبه کرد. سربازان در حقیقت با توجه به درجه و تحصیلات خود دستمزد دریافت...
 • استخدام سپاه

  استخدام سپاه پاسداران ۱۴۰۳ + زمان، شرایط و مراحل گزینش | ایران تحصیل

  داوطلبان علاقه مند به استخدام سپاه پاسداران سال ۱۴۰۳ می توانند در صورت برخورداری از شرایط تعیین شده از سوی این سازمان، در آزمون استخدامی شرکت کنند. متقاضیان می توانند از طریق فراخوان سپاه پاسداران یا ثبت نام در دانشگاه...
 • ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1403 + زمان، مدارک و شرایط

  زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1403 اعلام شد. ارتش جمهوری اسلامی ایران، هر ساله به منظور جذب دانشجو برای دانشگاه های افسری، یک آزمون کتبی را برگزار می کند. افرادی که در این آزمون شرکت می‌کنند، همگی باید یا...
 • استخدام نیروی انتظامی

  استخدام نیروی انتظامی 1403 + زمان، شرایط و مدارک | gozinesh

  استخدام نیروی انتظامی بسیار حساس بوده و متقاضیانی که در آزمون کتبی شرکت می کنند، می توانند با مطالعه نمونه سوالات آزمون نیروی انتظامی خودشان را برای گزینش آماده کنند. نیروی انتظامی، هر ساله بر اساس نیاز خود، افرادی که...
تماس با مشاور