ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری 1403 + ثبت درخواست | ایران تحصیل

ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آن دسته از داوطلبانی که برای آزمون دفتریاری ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند برای ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری اقدام کنند. به این منظور افراد می‌توانند اطلاعاتی را که به صورت اشتباه ثبت کرده‌اند، در هنگام ویرایش اصلاح کنند. برای شرکت در آزمون، اطلاعات فرم ثبت نام با اطلاعات اصلی متقاضیان مطابقت داده می‌شود. بنابراین اصلاح فرم ثبت نام بسیار مهم می‌باشد.

آزمون دفتر یاری برای جذب دفتر یاران اول و دوم در کانون سردفتران و دفتریاران در زمان‌های مختلف به صورت استانی برگزار می‌شود. بنابراین افرادی که هنگام ثبت نام اطلاعات خود را به اشتباه ثبت کرده‌اند، باید با مراحل ویرایش اطلاعات خود آشنایی داشته باشند.

تاریخ ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری 1403

داوطلبان آزمون دفتریاری که به عنوان دفتریار اول و دوم ثبت نام کرده‌اند، باید اطلاعات ثبت نام خود را در زمان نام نویسی آزمون دفتری ثبت کنند تا بتوانند کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

اما در برخی از مواقع ممکن است که اطلاعات ثبت نامی اشتباه ثبت شده باشد و داوطلبان قصد ویرایش آنها را داشته باشند. در این صورت می‌توانند در صورت تعیین شدن زمان ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری، مراحل و روند مربوط به تصحیح اطلاعات خود را انجام دهند.

غالباً تاریخ ویرایش ثبت نام آزمون دفتری از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در قالب یک اعلامیه تعیین می‌شود و داوطلبان می‌توانند در بازه زمانی تعیین شده فرایند ویرایش اطلاعات هویتی خود را انجام دهند.

در سال‌های قبل تاریخ ثبت نام آزمون ۱۳ تا ۲۰ شهریور بود که در این بازه زمانی افراد می‌توانستند مراحل اسم نویسی خود را انجام دهند و در صورت نیاز اطلاعات ثبت نام خود را ویرایش نمایند. لذا توصیه می‌شود با توجه به محدود بودن زمان ثبت نام داوطلبان، اگر می‌دانند که اشتباهی در اطلاعات آنها وجود دارد برای ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری اقدام کنند.

اطلاعیه: در زمان ویرایش ثبت نام آزمون دفتری متقاضیان جدید هم می‌توانند مراحل اسم‌نویسی خود را انجام دهند. لذا تاریخ ویرایش ثبت نام آزمون دفتری از ۱۳ شهریور تا ۲۰ شهریور تعیین شده است.

برای مشاهده اعلام نتایج آزمون دفتریاری روی لینک کلیک کنید.

تاریخ ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری

چگونگی ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری 1403

آزمون دفتری دارای یک بازه زمانی مشخص می‌باشد که افراد باید برای ثبت نام خود اقدام کنند و اطلاعات خود را ثبت نمایند. برای ویرایش کردن اطلاعات ثبت نامی داوطلبان می‌بایست به سامانه آزمون دفتری به آدرس  saazmoon.com مراجعه نمایند و از طریق این سامانه روند ویرایش و اصلاح اطلاعات را انجام دهند.

به این منظور داوطلبان باید در هنگام ثبت نام به سایت مذکور وارد شوند و پس از ورود به پنل ثبت نامی خود اطلاعات خود را ویرایش نمایند و پس از ثبت درست اطلاعات می‌توانند منتظر دریافت کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند. مراحل ویرایش اطلاعات آزمون دفتریاری به شکل زیر می‌باشد:

✔ ابتدا باید به سامانه آزمون دفتریابی به آدرس  saazmoon.com مراجعه کنید.

✔ در قسمت بعد باید لینک مربوط به ثبت نام آزمون دفتریایی را وارد نمایید.

✔ در بخش بعد باید اطلاعات ثبت نام خود را ثبت کنید و ویرایش اطلاعات ثبت نامی را که به اشتباه ثبت کردید انجام دهید.

✔ در این مرحله باید اطلاعات خود را ثبت کنید و با موفقیت از سامانه خارج شوید.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون سردفتری وارد لینک شوید. 

بنر کال تو اکشن

چگونگی ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری

اصلاحیه‌های مربوط به ثبت نام آزمون دفتریاری 1403

برای نام نویسی در آزمون دفتریاری و شرکت در این آزمون بدون هیچگونه مشکلی، ابتدا باید تمامی داوطلبان فرم مربوط به آزمون دفترچه ثبت نام خود را با دقت چک کنند، چراکه در صورت ثبت اشتباه اطلاعات نمی‌توانند در آزمون حضور یابند. بنابراین افراد باید یک بار فرم را قبل از اتمام ثبت نام چک کنند تا در صورت نیاز مجدد به ویرایش بتوانند مراحل ویرایش ثبت نام آزمون دفتری را انجام دهند.

در برخی از مواقع در هنگام ثبت نام آزمون استخدامی دفتریاری اصلاحات مربوط به آزمون ارائه می‌شود که داوطلبان باید مجدداً فرم ثبت نام خود را با اصلاحات ارائه شده از سوی سازمان ثبت اسناد کشور یا سایت‌های اطلاع رسانی معتبر ویرایش کنند.

بنابراین ضرورت دارد که همه داوطلبان اطلاعیه‌های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سایت‌های معتبر اطلاع رسانی را تا قبل از اتمام فرایند ثبت نام آزمون دفتریاری مطالعه کنند تا در صورتی که اصلاحات از سوی مرجع مربوطه ارسال شود، بتوانند در صورت سریع‌ترین زمان ممکن فرم ثبت نام خود را ویرایش نمایند.

طبق روال هر سال اصلاحیه‌های آزمون دفتری در سامانه مربوط به ثبت نام این آزمون منتشر می‌شود و اطلاعیه‌ها لازم برای تصحیح فرم داوطلبان برای حضور در آزمون دفتریاری منتشر خواهد شد.

برای اطلاع از شرایط آزمون سردفتری وارد لینک شوید. 

مشاوره مربوط به ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری 1403

آزمون دفتریایی در بازه زمانی مشخصی برگزار می‌شود و افراد علاقمند باید همه اطلاعات وارد شده در فرم اسم نویسی خود و اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه را به صورت صحیح وارد کنند.

به این منظور حتماً باید اطلاعات ویرایش شده خود را در فرم ثبت نام چک کنند تا در صورت نیاز ویرایش ثبت نام آزمون دفتری‌، روند مربوط به اصلاح اطلاعات را انجام دهند.

مهلت ویرایش اطلاعات هر سال محدود است و افراد باید در بازه زمانی ثبت نام خود، روند مربوط به اصلاحات را نیز انجام دهند و اشتباهات فرم را اصلاح کنند.

برای آشنایی با منابع آزمون دفتریاری کلیک کنید.

قابل ذکر است که در موارد خاصی امکان تمدید مهلت ثبت نام آزمون دفتری از سوی سازمان اسناد و املاک کشور وجود دارد و افراد در این بازه زمانی می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

در واقع در زمان ثبت نام امکان ویرایش اطلاعات نیز برای افراد وجود دارد و افراد جدید هم می‌توانند ثبت نام در آزمون را انجام دهند.

مهلت زمان تمدید شده آزمون دفتریان بسیار محدود است و در بعضی از مواقع افراد می‌توانند وارد فرایند تمدید زمان ثبت نام شوند. این مهلت زمان ثبت نام برای داوطلب قابل تمدید نیست. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتماً در بازه زمانی ثبت نام اولیه ویرایش ثبت نام آزمون دفتری را انجام دهید تا با مشکل ترافیک سایت مواجه نشوید.

چنانچه در ارتباط با مراحل ثبت نام و ویرایش آزمون دفتریاری سوالی دارید، کارشناسان آکادمی ایران تحصیل آماده‌اند تا اطلاعات لازم را در این خصوص در اختیار شما انجام دهند یا می‌توانید از مشاوره تحصیلی تلفنی این سامانه بهره‌مند شوید.

کال تو اکشن تماس

برای آشنایی با بهترین منابع آزمون سردفتری بر روی لینک کلیک کنید. 

 

مشاوره مربوط به ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات لازم را در خصوص ویرایش ثبت نام آزمون دفتریاری ارائه کنیم. داوطلبانی که در فرم ثبت نامی آزمون اطلاعات را به صورت صحیح وارد نکرده‌اند، می‌توانند در زمان ویرایش برای اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند. از آنجا که تطبیق اطلاعات فرم ثبت نام با اطلاعات اصلی داوطلبان بسیار اهمیت دارد، بنابراین افراد باید اصلاح فرم ثبت نام را در بازه زمانی تعیین شده انجام دهند.

زمان ویرایش ثبت نام اطلاعات آزمون دفتریاری همزمان با تاریخ تاریخ نام نویسی برای آزمون یعنی از ۱۳ تا ۲۰ شهریور باشد. بنابراین افراد می‌توانند در این بازه زمانی برای اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند. چنانچه پس از مطالعه این مطالب نیازمند کسب اطلاعات بیشتر هستید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اهمیت اصلاح اطلاعات فرم ثبت نام آزمون دفتریاری چیست؟

از آنجا که اطلاعات فرم ثبت نام با اطلاعات اصلی داوطلب و مطابقت داده خواهد شد. بنابراین لازم است که افراد برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

تاریخ ویرایش ثبت نام آزمون دفتری چه زمانی است؟

افراد می‌توانند در بازه زمانی ۱۳ تا ۲۰ شهریور برای ویرایش اطلاعات خود اقدامات لازم را انجام دهند.

سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دفتریاری چیست؟

 سامانه ویرایش ثبت نام آزمون به آدرس saazmoon.com می‌باشد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • استخدام نیروی هوایی ارتش

  استخدام نیروی هوایی ارتش 1403 + زمان، شرایط و مدارک aja.ir

  استخدام نیروی هوایی ارتش 1403 در سایت آجا آغاز شده است. ارتش همانند سایر ارگان‌ها هر سال برای تامین نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف فراخوانی را برای استخدام منتشر می‌کند. یکی از این بخش‌ها، نیروی هوایی ارتش است. داوطلبین...
 • استخدام دانشگاه افسری ارتش

  استخدام دانشگاه افسری ارتش 1403 + زمان، مدارک و شرایط

  افراد علاقمند به استخدام دانشگاه افسری ارتش باید ابتدا در دوره های آموزشی شرکت کرده و در نهایت استخدام دانشگاه افسری ارتش گردند. تمامی فارغ التحصیلان واجد شرایط رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می توانند در تاریخ...
 • استخدام ارتش

  استخدام ارتش 1403 + زمان، مدارک و شرایط گزینش aja.ir

  زمان ثبت نام استخدام ارتش 1403 اعلام شد. ارتش جمهوری اسلامی هر سال جهت تامین نیروهای مورد نیاز خود در تاریخی نامشخص، اقدام به جذب نیرو از بین جوانان علاقه‌مند و متعهد به جمهوری اسلامی می‌کند. در همین راستا کلیه...
 • رشته های استخدامی وزارت علوم

  رشته های استخدامی وزارت علوم 1403 + شرایط هر رشته

  لیست رشته های استخدامی وزارت علوم ۱۴۰۳ اعلام شد. آن دسته از داوطلبانی که مایل در شرکت در رشته‌های شغلی و تحصیلی وزارت علوم هستند، می‌توانند با دریافت دفترچه راهنما اولویت‌های خود را تعیین کنند. پس از بررسی لیست رشته‌ها...
تماس با مشاور