ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد ۱۴۰۲+ راهنمای گام به گام

ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 98
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ آغاز شد. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند با توجه به امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، نسبت به اصلاح انتخاب رشته خود بپردازند.

با توجه به زمان مقرر شده برای این کار، لازم است نسبت به ویرایش کد رشته محل های خود اقدام نمایید. ویرایش انتخاب رشته تنها با سامانه دانشگاه آزاد امکان پذیر می‌باشد.

با توجه به ادغام آزمون ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری ، در سال‌های اخیر، شاهد این مورد می‌باشیم که انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری به صورت جداگانه و با استفاده از سامانه جداگانه‌ای صورت می‌پذیرد. بنابراین لازم است نسبت به انتخاب رشته در هر یک ز سامانه مورد نظر خود بپردازید.

 

زمان ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 

 

پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، داوطلبان در صورت مجاز شدن به انتخاب رشته و همچنین با توجه به اعلام علاقه‌مندی مبنی بر شرکت در رشته‌های دانشگاه آزاد، خواهند توانست با توجه به دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد ، نسبت به انتخاب کد رشته محل های مورد نظر خود اقدام نمایند. اما گاها ممکن است داوطلبان در وارد نمودن کد رشته محل‌ها ، دچار خطا و اشتباه می گردند به همین دلیل، نیازمند ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد  می‌باشند.

ویرایش در دو مرحله و به دو منظور در کنکور ارشد صورت می‌پذیرد. یکی از این زمان‌ها، به هنگام ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد می‌باشد و فرصت دیگر، امکان ویرایش کارشناسی ارشد این دانشگاه است. لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون با توجه به بدون کنکور آن بر اساس شرط معدل صورت می پذیرد. اما نحوه انتخاب نیز ، با توجه به همین شرط قواعد خاص خود را خواهد داشت.

با توجه به امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، کلیه داوطلبانی که در انتخاب رشته شرکت نموده‌اند می‌توانند در نیمه تیرماه لغایت اواخر تیر، نسبت به ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد اقدام نمایند. خوشبختانه امکان جابه‌جایی کد رشته محل‌ها  همچنین حذف و یا انتخاب هر یک از کدهای انتخابی در این زمان فراهم گردیده است.

 

جهت اطلاع دقیق از ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ، امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد  ، با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد

امکان ویرایش انتخاب رشته کنکور ارشد با استفاده از سامانه دانشگاه آزاد امکان پذیر می‌باشد. داوطلبان عزیز برای انتخاب رشته و ویرایش آن ، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز این دانشگاه نخواهند داشت. با توجه به مهلت در اختیار قرار داده شده این دانشگاه ، چنانچه داوطلبی در این زمان اقدام ننماید، پس از بسته شدن سامانه به هیچ عنوان امکان این ویرایش را نخواهد داشت.

 

جهت مشاهده دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

در گذشته ، دانشگاه آزاد برای داوطلبان خود امکان ویرایش اطلاعات را قرار نداده بود. به همین دلیل متقاضیانی که در این آزمون شرکت می‌کردند ، در صورتی که در وارد نمودن کد رشته محل‌ها دچار اشتباهی می‌شدند، نمی‌توانستند در رشته محل‌های انتخابی خود پذیرفته شوند. با توجه به پیگیری‌های مکرر کلیه داوطلبان و تقاضاهای آنان ، امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای تمامی این داوطلبان قرار داده شد.

 

راهنمای تصویری ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 

 

  • ورود به سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی Azmoon.iau.ac.ir یا Azmoon.org و کلیک بر روی لینک فعال “سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی”

 

سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد

سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد

 

  • وارد نمودن “کد ملی + کد دسترسی” و فشردن دکمه “ورود” (کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد قابل دریافت از انتهای کارنامه اولیه کارشناسی ارشد می باشد)

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 

  • تایید اطلاعات مندرج در صفحه پیش رو و کلیک بر روی گزینه “پرداخت”

 

آزمون کارشناسی ارشد

آزمون کارشناسی ارشد

 

  • درج اطلاعات کارت بانکی و واریز وجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

  • دریافت شماره پیگیری و کلیک بر روی “ادامه”

 

سامانه azmoon.org

سامانه azmoon.org

 

  • انتخاب کد رشته محل های مورد نظر و “تایید نهایی”

 

نحوه ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

نحوه ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

 

  • مشاهده کد رشته محل های انتخابی و ویرایش کد رشته محل های دانشگاه آزاد و کلیک بر روی گزینه “بله”

 

امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد

امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

  • مشاهده کد رشته محل های منتخب با فشردن “دریافت فایل رشته های انتخاب شده”

 

سامانه دانشگاه آزاد

سامانه دانشگاه آزاد

 

 

جهت  ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد می توانید به سامانه دانشگاه آزاد azmoon.org مراجعه نمایید. دارا بودن و وارد نمودن اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات ثبت نامی برای انتخاب رشته الزامی می باشد. هر یک از داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از این امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، به وارد نمودن و یا حذف این اطلاعات بپردازند.

پس از وارد نمودن اطلاعات خود، شما وارد پنل کاربری خود می شوید. پس از آن ، می توانیدبر روی لینک ویرایش انتخاب رشته کلیک نمایید. با کلیک بر روی این لینک ، به صفحه دیگری که در آنجا امکان مشاهده کد رشته محل های انتخابی برای شما وجود دارد خواهید شد. سپس می توانید به ویرایش و جابه جایی و یا حذف هر یک از کد رشته محل ها بپردازید.

 

 برای بهرمندی از مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد روی عبارت کلیک نمایید . 

 

 

نکته مهمی که در زمان ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد داوطلبان عزیز لازم است بدان توجه نمایند، در رابطه با ثبت نهایی است. بهتر است این فرصت در اختیار قرار داده شده را از دست ندهید و با تمرکز تمام بر روی این ویرایش دقت نمایید. زیرا در صورت کلیک بر روی ثبت نهایی ، شما به هیچ عنوان امکان ویرایش دوباره و استفاده نمودن از این سامانه را نخواهید داشت.

 

مشاوره انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته ، خصوصا در مرحله ارشد، بسیار سخت و همچنین حساس می باشد. به همین دلیل ما توصیه می نماییم که برای انجام این انتخاب رشته ، نهایت دقت عمل را داشته باشید. اما نکاتی لازم است به هنگام ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد به خاطر داشته باشید تا بتوانید به راحتی در رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهید.

با توجه به امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد که در اختیار تمامی داوطلبان قرار داده شده است، لازم است هر یک از داوطلبان عزیز به هنگام ویرایش و به موقع اقدامات لازم را انجام هند. در غیر این صورت ، مجبور به تحصیل در رشته ای غیر از رشته های مورد علاقه خود می گردند. به همین دلیل ما هر گونه اطلاعات را برای داوطلبان با استفاده از مشاوره ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد قرار داده ایم.

جهت کسب اطلاعات در رابطه با ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزادو همچنین امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، در ارائه خدمات مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد  به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. 

 

جهت اطلاع دقیق از ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد، با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 98

کانال اطلاع رسانی ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط:

 

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه دکتری دانشگاه آزاد

ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد کدام است؟

سامانه ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در azmoon.org سایت مورد نظر است.

چگونه در سامانه azmoon.org  ویرایش را انجام دهیم؟

برای ورود به سایت دارا بودن و وارد نمودن اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات ثبت نامی برای انتخاب رشته الزامی می باشد. که با توجه به نکات گفته شده در متن ترجیح ما مطالعه متن است.

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد با توجه به بدون کنکور آن چگونه صورت میپذیرد؟

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد با توجه به بدون کنکور آن با شرط معدل صورت میپذیرد.

 

 

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور