ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ورود به سایت اداره گذرنامه + epolice.ir

ورود به سایت اداره گذرنامه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تمامی افراد برای خروج از کشور نیازمند داشتن گذرنامه یا پاسپورت هستند. به همین علت اداره گذرنامه کشور برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در ادارات مراکز استان ها و همچنین سهولت دریافت خدمات به هموطنان عزیز، اقدام به راه اندازی سایت اداره گذرنامه یا به عبارت دیگر سایت اداره پاسپورت کرده است. به همین علت ما در مقاله حاضر سامانه اداره گذرنامه تهران و سایر شهرهای کشور را مورد بررسی قرار می دهیم و نحوه ورود به این سامانه را به صورت تصویری بیان می کنیم. 

 

📢 اطلاعیه 📢

کلیه متقاضیان استفاده از خدمات غیرحضوری و امکانات اینترنتی سایت اداره پاسپورت، می توانند در صورتی که برای انجام امور مورد نظر خود با مشکل مواجه شدند از تلفن ثابت به صورت شبانه روزی با شماره 9099075307 (بدون پیش شماره) تماس بگیرند و مشکل خود را با مشاوران کارآزموده ایران تحصیل مطرح نمایند.

معرفی سایت اداره پاسپورت

سایت epolice.ir مربوط به گذرنامه می باشد. این سایت کلیه خدمات خود را به صورت غیرحضوری ارائه می دهد و علاوه بر خدمات مربوط به گذرنامه و پاسپورت، خدمات دیگری نیز مانند نظام وظیفه عمومی، خرید شناسه پاسپورت و پیگیری وضعیت کارت سوخت را در خود جای داده است. 

در ادامه کلیه خدمات و امکانات این سامانه را به طور مفصل بررسی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

معرفی سایت اداره پاسپورت

راهنمای لازم داری؟

👈🏻برای دریافت اطلاعات در مورد استعلام گذر نامه با کدملی کلیک کنید.

نحوه ورود به ورود به سایت اداره گذرنامه

برای ورود به سایت اداره پاسپورت و گذرنامه لازم است چند مرحله ساده را طی نمایید. این مراحل به شرح زیر هستند:

ابتدا آدرس اینترنتی epolice.ir را در مرورگر خود جستجو نمایید. شایان ذکر است برای این کار هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید از طریق رایانه، لپ تاپ و یا گوشی هوشمند به جستجوی سایت epolice.ir بپردازید.

حال بر اولین سایتی که در نتایج جستجو گوگل بالا آمده است و مربوط به گذرنامه می باشد کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی سایت اداره پاسپورت شوید.

epolice.ir

صفحه اصلی سایت اداره گذرنامه مانند تصویر زیر می باشد. به منظور ورود به سامانه اداره گذرنامه نیز در این صفحه لازم است گزینه “درگاه خدمات الکترونیک انتظامی” را انتخاب کنید.

درگاه خدمات الکترونیک انتظامی

پس از انجام مراحل فوق وارد صفحه مربوط به سامانه گذرنامه می شوید و می توانید با مراجعه به قسمتی که مورد نظر شماست اقدامات لازم را انجام دهید. 

سامانه اداره گذرنامه تهران

👈🏻برای دریافت اطلاعات در مورد استعلام اصالت کارت پایان نامه کلیک کنید.

بررسی امکانات سایت epolice.ir

سایت اداره پاسپورت دارای خدمات و امکاناتی همچون خدمات مربوط به وظیفه عمومی، کارت سوخت و گذرنامه است. برای استفاده از هریک از این خدمات لازم است به قسمت مربوط به آن در صفحه اصلی سایت وارد شوید. 

برای مشاهده شما عزیزان ما امکانات هر بخش از این سایت را به همراه خدمات آن بخش در زیر ذکر کرده ایم. این امکانات به صورت زیر هستند:

🔸 وظیفه عمومی: این بخش شامل خدمات اینترنتی وظیفه عمومی، خدمات صدور المثنی کارت معافیت یا پایان خدمت، تعرفه و مدارک لازم برای خدمت وظیفه عمومی می باشد.

🔸 کارت سوخت: امکانات این بخش شامل خدماتی مانند صدور المثنی کارت سوخت و رفع مسدودی کارت سوخت خودروهای دیزلی است.

🔸 گواهینامه: خدمت تعویض یا المثنی گواهینامه یکی دیگر از امکانات موجود در سامانه گذرنامه می باشد.

🔸 گذرنامه: صدور گذرنامه و دریافت شناسه آن جزئی از امکانات سایت epolice.ir است.

🔸 پیشگیری انتظامی: خدمات این بخش شامل درخواست گواهی تایید عکس و اعلام فقدان اسناد، مدارک و وسایل هستند.

🔸 سایر خدمات: کلیه خدمات مربوط به صدور وضعیت خلافی خودرو، اطلاعات اقتصادی خانوار (یارانه)، درخواست گواهی پروانه کسب، درخواست گواهی عدم سوء پیشینه و اخذ علائم بیومتریک چهره در این بخش قابل دریافت هستند.

 

📢 اطلاعیه 📢

مدارک مورد نیاز وطیفه عمومی، کارت سوخت، گواهینامه، گذرنامه، صدور وضعیت خلافی خودرو، اطلاعات اقتصادی خانوار (یارانه)، درخواست گواهی پروانه کسب، درخواست گواهی عدم سوء پیشینه و اخذ علائم بیومتریک چهره در منوی بالای صفحه و قسمت مدارک مورد نیاز قابل مشاهده می باشد.

انجام امور در سامانه اداره گذرنامه تهران

بسیاری از افراد تصور می کنند که هر شهر سامانه گذرنامه مخصوص به خود را دارد و به عنوان مثال شهروندان تهرانی برای درخواست پاسپورت باید به سامانه اداره گذرنامه تهران مراجعه کنند در حالی که این طور نیست و سایت اداره گذرنامه در تمام کشور epolice.ir می باشد.

البته باید بگوییم در هر شهر یک یا چند اداره گذرنامه وجود دارد که افراد لازم است برخی از کارهای خود را به صورت حضوری در اداره شهر خود انجام دهند. مثلا شهروندان تهرانی می بایست برای اعلام فقدان و تعویض گذرنامه مخدوش خود به اداره گذرنامه تهران مراجعه کنند و برای این کار هیچ سامانه ای تحت عنوان سامانه اداره گذرنامه تهران وجود ندارد.

اخرین اخبار پیرامون گذرنامه

روش های اطلاع از ممنوع الخروجی

سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه در مورد آن دسته از هموطنانی که احتمال می دهند ممنوع الخروج باشند،گفتند این افراد برای اطلاع از ممنوع الخروج بودن یا نبودن خود می بایست از دو طریق آنلاین یا حضوری اقدام کنند تا از وضعیت خود آگاه گردند.

وی افزود: این افراد لازم است پیش از تهیه بلیت و مراجعه به فرودگاه به صورت حضوری به ادارات گذرنامه در مراکز استان‌ ها مراجعه کنند و یا از طریق اپلیکیشن پلیس من از وضعیت ممنوع الخروجی خود با خبر شوند. طبق گفته رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه، هزینه اطلاع از ممنوع الخروج بودن یا نبودن افراد در اپلیکیشن پلیس من ۵,۲۰۰ تومان است و چنانچه فردی به صورت حضوری به ادارات گذرنامه مراجعه کند نیازی به پرداخت ۵,۲۰۰ تومان ندارد.

او همچنین تاکید کرد: اطلاعات ممنوع الخروجی فقط به خود شخص اعلام می‌ شود و افراد نمی‌ توانند از وضعیت ممنوع الخروجی سایر بستگانشان اطلاع پیدا کنند.

 آخرین اخبار گذرنامه

👈🏻برای دریافت اطلاعات در مورد صدور پاسپورت بدون سربازی کلیک کنید.

خلاصه مطلب 📝

ما در این مطلب به معرفی سایت اداره گذرنامه پرداختیم و امکانات و خدمات آن را بیان نمودیم. افزون بر این نحوه ورود به سایت اداره پاسپورت را نیز به صورت تصویری شرح دادیم و یادآور شدیم هیچ سامانه ای با عنوان سامانه اداره گذرنامه تهران یا سایر شهرها وجود ندارد و تمام هموطنان عزیز برای انجام امور خود می بایست به epolice.ir مراجعه نمایند.

امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. در صورت داشتن سوال یا اشکال در خصوص هریک از موارد مربوط به سامانه گذرنامه و پاسپورت می توانید از طریق برقراری تماس با شماره 9099075307 (بدون پیش شماره) و یا گذاشتن کامنت در انتهای این مطلب با مشاوران ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید. مشاوران مجرب و کارآزموده ایران تحصیل در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 

👈🏻برای دانلود فایل پی دی اف مقاله ورود به سایت اداره گذرنامه کلیک کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نشانی اینترنتی سایت اداره گذرنامه چیست؟

نشانی اینترنتی سایت اداره گذرنامه epolice.ir می باشد.

چگونه می توان از مدارک لازم برای درخواست گذرنامه مطلع شد؟

پس از ورود به سایت اداره گذرنامه، از منوی بالای صفحه در قسمت مدارک مورد نیاز وارد زیر منو گذرنامه شوید.

خدمات سایت اداره پاسپورت شامل چه مواردی می باشد؟

خدمات سایت اداره پاسپورت در مقاله فوق ذکر شده اند لطفا مقاله را مطالعه نمایید.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور