ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ورود به سامانه نهضت سواد آموزی

ورود به سامانه نهضت سواد آموزی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

با ورود به سامانه نهضت سواد آموزی یا سامانه تکمیل اطلاعات نهضت سواد آموزی به آدرس savad.ir سواد آموزان و آموزش دهندگان می توانند از خدمات مختلفی که این سایت به کاربران خود ارائه می ‌دهد، استفاده نمایند. 

 بسیاری از ارگان ‌ها برای سهولت دسترسی افرادی که عضو این سازمان ‌ها هستند، سامانه ‌هایی را راه ‌اندازی می ‌کنند که انجام امور با سرعت و سهولت بیشتری صورت گیرد. از آنجا که بسیاری از افراد در خصوص نحوه ورود به سامانه نهضت سواد آموزی سوالاتی دارند، در ادامه برای آشنایی بیشتر با خدمات ارائه شده این سایت و نحوه ورود به آن توضیحاتی را ارائه کرده ‌ایم، پس تا انتهای مقاله با ما باشید.

معرفی سامانه نهضت سواد آموزی

سامانه نهضت سواد آموزی با آدرس savad.ir برای عرضه خدمات آموزشی به افراد بی‌ سواد و کم‌ سواد راه‌اندازی شده و افراد سواد آموز و تعلیم‌ دهنده این امکان را دارند که با عضویت در این سامانه از امکانات آن بهره ببرند. در ادامه برای آشنایی بیشتر، خدمات مربوط به سواد آموزان و تعلیم دهندگان در سامانه نهضت سواد آموزی را بیان خواهیم کرد.

خدمات مربوط به سواد آموزان

 • آموزش به صورت غیرحضوری
 • دریافت ویدیوی آموزشی
 • نام نویسی در دوره های سوادآموزی
 • ثبت درخواست انتقالی
 • امکان ثبت مدارک تحصیلی و ویرایش آن
 • تصدیق میزان تحصیلات و دانش

خدمات مربوط به آموزش دهندگان

 • دریافت منابع آزمون تخصصی
 • دریافت سابقه کار و ویرایش آن
 • امکان ثبت مدرک تحصیلی و ویرایش آن

سامانه تکمیل اطلاعات نهضت سواد آموزی

 

اطلاعیه

سامانه نهضت سواد آموزی به نشانی savad.ir جهت ارائه خدمات آموزش الکترونیکی برای افراد بی سواد و کم سواد راه اندازی شده است.

 

نحوه ورود به سامانه نهضت سواد آموزی

افرادی که مایلند از امکانات و تسهیلات سایت نهضت سواد آموزی استفاده کنند، ابتدا باید در سایت savad.ir ثبت ‌نام‌ کرده و پس ‌از تکمیل فرایند ثبت نام می ‌توانند از مواردی که در سایت ذکر شده استفاده کنند. در ادامه به بررسی مراحل ورود به سایت نهضت سواد آموزی توسط سواد آموزان و آموزش ‌دهندگان خواهیم پرداخت.

نحوه ورود سواد آموزان

 • ابتدا به سامانه نهضت سواد آموزی به نشانی اینترنتی savad.ir مراجعه کنید و در سمت چپ صفحه، گزینه ” ورود به سامانه ” را انتخاب نمایید.

گام اول ورود به سامانه نهضت سواد آموزی

 • چنانچه عضو سامانه هستید، نام کاربری و کلمه عبور خود را به همراه کد امنیتی مشخص شده در کادر مربوطه درج کرده و پس از آن گزینه ” ورود ” را انتخاب کنید.

گام دوم ورود به سامانه نهضت سواد آموزی

 • اشخاصی که عضو این سامانه نیستند، می بایست گزینه ” کاربر جدید ” را انتخاب کنند تا بتوانند مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

گام سوم ورود به سامانه نهضت سواد آموزی

 • در این مرحله فرد متقاضی باید نام کاربری (کد ملی) و شماره تلفن همراه را در بخش های مربوطه وارد کند. پس از چند لحظه کدی برای شخص ارسال می شود که بایستی آن را در قسمت مربوط به خود درج نموده و پس از فعال کردن کادر ” شرایط و قوانین استفاده از سامانه را می پذیرم ” وارد مرحله بعد شود.

گام چهارم ورود به سامانه نهضت سواد آموزی

جهت مشاهده نمرات دوره های ضمن خدمت فرهنگیان بر روی لینک کلیک کنید. 

 

ثبت نام آموزش دهندگان در سامانه نهضت سوادآموزی

 • اگر به عنوان آموزش دهنده قصد ورود به سامانه نهضت سواد آموزی را دارید، ابتدا می بایست بعد از ورود به سایت جامع نهضت سواد آموزی، از قسمت سمت راست بالای صفحه، گزینه ” ثبت نام آموزش دهنده ها ” را انتخاب کنید.

مرحله اول ورود به سامانه نهضت سواد آموزی

 • در این مرحله بعد وارد نمودن کد ملی و شماره همراه خود، گزینه” ثبت نام”  را انتخاب نمایید. 

مرحله دوم ورود به سامانه نهضت سواد آموزی

اطلاعیه

در نظر داشته باشید چنانچه اسم شما در فهرست واجدین شرایط اسم‌ نویسی باشد، فرآیند ثبت نام برای شما امکان ‌پذیر خواهد بود، در غیر این صورت امکان ثبت نام در سامانه نهضت سواد آموزی برای شما وجود نخواهد داشت.

جدیدترین اخبار پیرامون نهضت سواد آموزی 

تولید محتوای آموزشی و نونگاشت برای دوره‌های سواد آموزی

مشهدی عباسی مدیرکل دفتر تولید و محتوا، گزارشی از اجرای آزمایشی نونگاشت کتاب‌ های دوره سواد آموزی و تحکیم و راهنمای تدوین این کتاب‌ها بیان کرد و نامجو منش مدیر کل دفتر نظارت، سنجش و ارزشیابی نیز گزارشی از نتایج نهمین دوره ارزیابی دولت الکترونیک کشور در سال ۱۴۰۲ ارائه کرد.

راه اندازی باشگاه سوادیار، اولین قدم برای مردمی سازی سواد آموزی است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما و به نقل از روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی، به مناسبت ” روز جهانی سواد آموزی ” عبدی در جلسه وبیناری با حضور معاونین سواد آموزی کل کشور گفت: به منظور مردمی سازی باید از ظرفیت چهره‌ های موفق در سواد آموزی، بهره کافی را برد و لازم است این افراد شناسایی و دور هم جمع شوند و با تأسیس باشگاهی به نام باشگاه سوادیار، بازوی رشد سواد آموزی شوند و به جریان مردمی سازی نهضت کمک کنند؛ بنابراین با استفاده از باشگاه سوادیار ما باید نهضت را به سمت و سویی ببریم که روند‌ها و روش‌ ها مردمی شوند و راه اندازی باشگاه سوادیار در استان ها، اولین قدم در راه مردمی سازی سواد آموزی خواهد بود.

راهنمای تصویری ورود به سامانه نهضت سوادآموزی

 

برای اطلاع از شرایط جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک کلیک کنید. 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی نحوه ورود به سامانه نهضت سواد آموزی یا به عبارتی سامانه تکمیل اطلاعات نهضت سواد آموزی پرداختیم. بسیاری از افراد مایلند بدانند که مراحل ثبت نام در این سامانه را چگونه باید طی کنند و از چه امکاناتی می ‌توانند استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که این سامانه امکاناتی را هم برای سواد آموزان و هم برای آموزش ‌دهندگان تدارک دیده ‌است که این افراد با ثبت نام در این سامانه می ‌توانند از این امکانات بهره ‌مند شوند. چنانچه در خصوص مطالب مربوط به این مقاله سوال و ابهامی داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان مجرب ما در آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سامانه نهضت سواد آموزی به چه منظور راه اندازی شده است؟

این سامانه به منظور ارائه خدمات آموزش الکترونیکی به افراد بی سواد و کم سواد راه اندازی شده است.

ثبت نام در سامانه نهضت سواد آموزی از چه طریقی صورت می گیرد؟

افراد می توانند با مراجعه آدرس الکترونیکی savad.ir جهت ثبت نام خود اقدام کنند.

 کاربرانی که عضو سامانه نهضت سواد آموزی نیستند، جهت ورود به سایت به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

این افراد می بایست نام کاربری (کد ملی) و شماره تلفن همراه متعلق به خود را جهت ثبت نام رد سامانه درج کنند.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)