ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد 1403

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۶
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد در سامانه نقل و انتقالات شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد. لازم به ذکر است تمامی امور مربوط به نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد نیز همچون سایر دانشجویان عادی از طریق سامانه منادا قابل مشاهده است و افراد متقاضی می توانند برای نیمسال اول 1403-1404 اقدام نمایند. متقاضیان محترم توجه داشته باشند قبل از درخواست انتقالی موظف به مطالعه کامل و دقیق آیین نامه موجود در سایت www.monada.iau.ir می باشند و عواقب رعایت نکردن موارد مندرج در آیین نامه بر عهده آن ها خواهد بود. همچنین اعلام نتایج درخواست‌ها با مراجعه به این سامانه قابل پیگیری می‌‌باشد.

با توجه به محدود بودن بازه ثبت نام و صرفا اینترنتی بودن فرآیند، ممکن است بسیاری از داوطلبان با ثبت نام اینترنتی آشنایی نداشته باشند یا در وارد کردن اطلاعات خود دچار اشتباه شوند، که در این صورت از ادامه فرآیند انتقالیِ این عزیزان با وجود واجد شرایط بودن، جلوگیری می‌شود. برای اطمینان از ثبت نام موفقیت آمیز قبل از پایان مهلت با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید 9099075307 تا ثبت نام را بصورت اینترنتی برای شما انجام دهند، یا در ثبت نام راهنمایی‌تان کنند.

افراد مجاز به استفاده از سهمیه شاهد و ایثارگر

پیش از آن که بخواهیم شما را با نحوه نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد آشنا کنیم، بهتر است بدانید چه افرادی واجد شرایط استفاده از سهمیه انتقالی شاهد و ایثارگر هستند. این افراد شامل موارد زیر می باشند:

✅ فرزندان پسر و یا دختر شهدا

✅ همسران شهدا

✅ افرادی که جانباز 50 درصد و یا بیشتر و آزادگان

✅ همسران جانبازان 50 درصد و یا بیشتر و آزادگان

✅ فرزندان دختر و یا پسر جانبازان 50 درصد و یا بیشتر و آزادگان

✅ افرادی که جانباز 25 الی 49 درصد هستند.

💎جهت مطالعه در مورد سامانه ثبت نام کارت ایثارگران بر روی لینک کلیک کنید.💎

زمان ثبت نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

هر یک از دانشجویان شاهد و یا ایثارگر برای ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد خود می بایست در زمان تعیین شده اقدام نمایند. گفتنی است زمان این درخواست، از سمت سازمان امور کل دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام می‌شود که هر ساله این زمان از اوایل خرداد تا اوایل تیر ماه تعیین می گردد.

لازم به ذکر است ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد در نیمسال اول تحصیلی 1403 (مهر) از 18 خرداد تا 20 تیر ماه، ممکن بوده و افراد واجد شرایط در این زمان می توانند درخواست خود را در سامانه مربوطه، ثبت کنند.

در خصوص زمان ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد در نیمسال دوم تحصیلی 1403-1404 (بهمن) نیز مهلت ثبت این کار از بیست و دوم آذر تا هفتم دی ماه در نظر گرفته شده است. پس از آن نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اعلام می‌شود.

زمان درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد

نحوه ورود به سامانه نقل و انتقالات شاهد و ایثارگران

افرادی که تصمیم دارند وارد سامانه نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد شوند و ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد را ثبت کنند، باید مراحلی را طی نمایند.

به یاد داشته باشید که فقط افرادی که در بخش های پیشین مقاله بیان کردیم می توانند به سامانه نقل و انتقالات شاهد و ایثارگران ورود پیدا کنند و مابقی افراد متقاضی، برای ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه آزاد باید از طریق سامانه منادا اقدام نمایند.

در ادامه مقاله برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با نحوه ورود به این سامانه و ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد، راهنمای تصویری فرآیند ثبت درخواست را قرار دادیم.

جهت مطالعه آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد، بر روی لینک کلیک کنید.

 

بنر کال تو اکشن

راهنمای تصویری ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

1️⃣ در مرحله اول نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد ، شما عزیزان برای ثبت درخواست خود ابتدا باید وارد سایت رسمی اداره کل امور شاهد و ایثارگر شوید. نشانی الکترونیکی این سایت، shahed.saorg.ir می باشد که بهتر است برای ورود به آن از مرورگرهای فایرفاکس و یا کروم استفاده کنید.

2️⃣ در مرحله دوم نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد ، شما متقاضیان گرامی باید از منوی بالای صفحه، گزینه « ورود به سامانه میهمانی و انتقال » را انتخاب کنید.

سامانه نقل و انتقالات شاهد و ایثارگران

3️⃣ در این بخش از نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد، صفحه جدیدی مقابل شما باز می شود که باید بر روی عبارت « ثبت نام » کلیک کنید.

انجام انتقالی آزاد ایثارگران

4️⃣ در این مرحله از ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد، باید مطالب مربوطه را به خوبی مطالعه و سپس، عبارت « با قوانین گفته شده موافق هستم » را فعال نمایید. پس از آن بر روی گزینه « بعدی » کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

تایید اطلاعات در سامانه انتقالی شاهد

5️⃣ در این بخش از ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد، باید تمامی اطلاعات خواسته اعم از: کد ملی، شماره تلفن همراه، تاریخ تولد را به درستی وارد کنید. سپس، بر روی گزینه « بعدی » کلیک نمایید.

ورود اطلاعات در نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

6️⃣ در مرحله ششم، نام و نام خانوادگی شما مشخص می شود و شما باید سایر کادرها را نیز به درستی پر کرده و یک رمز را برای خود انتخاب کنید.

7️⃣ در این بخش، یک کد به شما پیامک می شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد کرده و عبارت امنیتی را نیز در بخش مربوطه، بنویسید.

 

کدفعالسازی انتقالی ایثارگران

8️⃣ در آخر بر روی گزینه « ثبت نام » کلیک نمایید. در صورتی که مراحل فوق را به درستی انجام داده باشید، نام کاربری و رمز عبوری به شما داده می شود که با کمک آن می توانید مجدد به مرحله اولیه بازگشته و با انتخاب گزینه « ورود » به سامانه نقل و انتقالات شاهد و ایثارگران وارد شوید. با وارد شدن به این سامانه می توانید فرم های مربوطه را دریافت کرده و درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد را ثبت کنید.

ورود به سامانه نقل و انتقال شاهد و ایثارگران

📌 فراموش نکنید که باید در نگهداری رمز عبور و نام کاربری خود کوشا باشید. زیرا در صورت مفقود شدن بازیابی مجدد آن بسیار دشوار می باشد.

💎برای مشاهده نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد، بر روی لینک کلیک کنید.💎

شرایط ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد

تعدادی از دانشجویان که جزء خانواده های شهید و ایثارگر هستند، برای این که محل تحصیل خود را در دانشگاه های آزاد تغییر دهند، باید شرایطی را داشته باشند. در واقع، عدم وجود هر یک از این شرایط، سبب می شود تا آن ها نتوانند درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد را ثبت نمایند. لذا، اگر شما هم جز این دانشجویان هستید، بهتر است تا ابتدا با این شرایط آشنا شده و سپس برای این کار اقدام کنید. برخی از مهم ترین شرایط نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد، به شرح زیر می باشند:

شرایط نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

✔️ تمامی افراد باید حداقل نمره لازم را در هر درس و در هر رشته کسب نمایند. لازم به ذکر است تا بدانید که این حداقل نمره، هر ساله از سمت اداره کل امور دانشجویان ایثارگر و شاهد، تعیین می گردد.

✔️ در صورتی که ظرفیت دانشگاه مد نظر افراد با دانشجویان جدید پر نشود، امکان ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد، فراهم می شود. اما اگر ظرفیت پر شود، درخواست آن ها رد خواهد شد.

✔️ داوطلبان که جز فرزندان و یا همسران جانباز 25 الی 49 درصد هستند، در اولویت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد نیستند و اگر متقاضیان دیگر ظرفیت را پر نکنند، درخواست آن ها قبول خواهد شد.

✔️ درخواست دانشجویان که در مقطع کارشناسی ارشد هستند، فقط با داشتن شرایطی خاص یا تاییدیه ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر، پذیرفته خواهد شد.

✔️ هیچ کدام از متقاضیان نباید در هیچ ترمی مشروط شده باشند.

✔️ احتمال انتقالی دائم برای دانشجویانی که پس از میهمانی طی یک یا دو نیمسال تحصیلی مشروط نشوند، وجود دارد.

✔️ موقتا ثبت نام دانشگاه آزاد مقصد را انجام دهند و پس از آن مدارک دانشجویی را از دانشگاه مبدا به مقصد ارسال دهند.

✔️ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد دانشجویان انتقالی و یا میهمان در دوره هایی غیر از دوره تحصیلی قبلیشان ممکن نیست و به عنوان مثال امکان تغییر دوره روزانه به شبانه وجود ندارد.

 

شرایط درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد

 

📢 اطلاعیه 📢

ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد، نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای ندارد. لذا، دریافت وجه از دانشجویان با عنوان شهریه ثابت، هزینه نقل و انتقال و… ممنوع می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نقل و انتقالات دانشجویان شاهد

علاوه بر شرایط ذکر شده، افراد برای ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد باید مدارکی را نیز به همراه داشته باشند. برخی از مهم ترین این مدارک، شامل موارد زیر می باشند:

افراد واجد شرایط مدارک لازم برای سامانه نقل و انتقال شاهد و ایثارگر
 

آزاده،جانباز 25 درصد و بالاتر و فرزند و همسر آنان

 ارائه پشت و رو کارت جانبازی و آزادگی

معرفی نامه بنياد شهيد و امور ايثارگران

صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و ايثارگر

جانباز 5 درصد تا 24 درصد، فرزند و همسر آنان ارائه معرفی نامه یا کارت جانبازی بنياد شهيد و امور ايثارگران

صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و ايثارگر

برادر و خواهر شهيد معرفی نامه از بنياد شهيد و امور ايثارگران

صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو

فرزند، همسر، پدر و مادر شهيد ارائه پشت و رو كارت شاهد

معرفی نامه بنياد شهيد و امور ايثارگران

صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو

📌اگر شرایط ذکر شده در سامانه دانشگاه برای ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد، به اندازه کافی برایتان روشن نیست، یا در تهیه و شناسایی مدارک لازم مشکل دارید، با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید 9099075307 تا در تهیه مدارک راهنمایی‌تان کنند. با انجام مشاوره تلفنی می‌توانید خیال خود را بابت موفقت آمیز بودن فرآیند انتقالی راحت کنید.

برای شرایط انتقالی فرزندان ایثارگر دانشگاه ها کلیک نمایید.

تاثیرات مثبت ثبت نام نقل و انتقال برای دانشجویان

افزایش فرصت‌های تحصیلی و شغلی

ثبت نام نقل و انتقال برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد این امکان را فراهم می‌کند که دانشجویان بتوانند به دانشگاه‌های دیگر منتقل شوند و از فرصت‌های تحصیلی و شغلی بیشتری بهره‌مند شوند. این امر باعث افزایش انگیزه و اشتیاق برای ادامه تحصیل و به دست آوردن تجربیات جدید می‌شود.

تقویت انگیزه و اعتماد به نفس

ثبت نام نقل و انتقال به دانشجویان این فرصت را می‌دهد تا با انتخاب دوره‌های تحصیلی و محیط‌های جدید، انگیزه و اعتماد به نفس خود را تقویت کنند. این امر باعث می‌شود که دانشجویان خود را به چالش بکشانند و به نتایج مثبت و پیشرفت در تحصیلات خود برسند.

ارتقائ وضعیت اجتماعی و اقتصادی

ثبت نام نقل و انتقال برای دانشجویان، این امکان را فراهم می‌کند که دانشجویان به دانشگاه‌های معتبرتر و با وضعیت اجتماعی و اقتصادی بهتر منتقل شوند. این امر باعث ارتقائ وضعیت اجتماعی و اقتصادی آنان می‌شود و از دسترسی به فرصت‌های جدید اقتصادی و اجتماعی برخوردار شوند.

تامین امکانات و تسهیلات آموزشی

با ثبت نام نقل و انتقال، دانشجویان می‌توانند به تسهیلات و امکانات آموزشی بهتری دسترسی پیدا کنند. این امر باعث می‌شود که دانشجویان بتوانند بهترین استفاده را از امکانات آموزشی دانشگاه‌های مقصد خود ببرند و به شکل بهتری در تحصیلات خود پیشرفت کنند.

کال تو اکشن تماس

جدیدترین اخبار نقل و انتقالات دانشجویان شاهد

📜امکان تغییر رشته-گرایش و یا انتقال توأم با تغییر رشته-گرایش برای شاهد و ایثارگران

اداره‌کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ ای به نقل از مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که تغییر رشته-گرایش و یا انتقال توأم با تغییر رشته-گرایش برای دانشجویان دارای شرایط شاهد و ایثارگر امکان پذیر می باشد و افراد متقاضی برای نمیسال بهمن سال جاری می توانند در تاریخ مقرر شده برای نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد،  از طریق ارسال فرم و مدارک مورد نیاز به مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی info@esargaran.iau.ir اقدام نمایند.

لازم به ذکر است اعلام نتایج تغییر رشته-گرایش و یا انتقال توأم با تغییر رشته-گرایش پیش از شروع نیمسال تحصیلی در سامانه منادا به متقاضیان اطلاع‌ رسانی می‌ شود.

📢 اطلاعیه 📢

دانشجویانی که به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه شده اند، معمولا مجاز به ثبت نام نقل و انتقال، میهمانی و یا تغییر رشته-گرایش نیستند.


 

خلاصه مقاله نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

آنچه در مقاله فوق مورد بررسی قرار گرفت نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد بود که در خصوص آن به سامانه نقل و انتقال شاهد و ایثارگران اشاره کردیم.

علاوه براین شرایط لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد آزاد نیز مورد دیگری بود که به آن پرداخته شد.

گفتنی است همانطور که در متن مقاله یادآور شدیم زمان ثبت درخواست انتقال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و متقاضیان انتقالی می بایست حتما در زمان مقرر اقدام نمایند و مدارک مذکور را ارائه دهند.

افزون بر موارد فوق، راهنمای تصویری ثبت درخواست انتقالی دانشگاه آزاد که ویژه افراد شاهد یا ایثارگر است را نیز قرار دادیم که امیدواریم مطالعه این مطالب برای شما مفید بوده باشد.

شما همراهان گرامی برای اطلاع از ظرفیت دانشگاه‌های مورد نظر، می‌توانید درصورت داشتن هرگونه سوال در روند ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد، با تلفن ثابت از طریق 9099075307 با ایران تحصیل تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق کامنت در انتهای مقاله پرسش خود را مطرح کنید تا در کوتاهترین زمان پاسخ داده شود.

📥 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد کلیک کنید. 📥

5/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان نقل و انتقال دانشجویان آزاد در سال ۱۴۰۳ چه تاریخی است؟

تاریخ نقل و انتقال دانشجویان شاهد دانشگاه آزاد، برای نیمسال اول از 18 خرداد تا 20 تیر ماه و برای نیمسال دوم از 22 آذر تا 7 دی است.

آیا پذیرفته شدگان بدون کنکور نیز می توانند درخواست نقل و انتقالی خود را ثبت کنند؟

خیر دانشجویانی که بدون کنکور در دانشگاه های آزاد درس می خوانند نمی توانند این درخواست را ثبت کنند. 

نحوه ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقالات شاهد و ایثارگران چگونه است؟

تمامی مراحل ثبت نام در این سامانه در مقاله بیان شده است، لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

نظرات

16 دیدگاه دربارهٔ «نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد 1403»

 1. Avatar photo کیا گفت:

  سلام پدم جانباز ۱۵ درصد هستند میتونم از این طریق در خواست انتقالی یا مهمان دائم داشته باشم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شما این امکان را دارید

 2. Avatar photo Faeze h گفت:

  من دانشجوی دانشگاه کرج میخوام به علوم تحقیقات انتقالی بگیرم موافقت می‌کنن ایا؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر نمیتوانید زیرا رنکینگ دانشگاه علوم تحقیقات بالاتر از لول دانشگاه خودتان میباشد
   میتوانید به دانشگاه هم سطح یا پایین تر انتقالی دریافت بفرمایید

 3. Avatar photo یلدا گفت:

  با سلام ایثارگران در مقطع دکترای دانشگاه آزاد میتونن انتقالی بگیرند؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   معمولا کسانی که ایثارگری باللای 25 درصد را دارند میتونند انتقالی بگیرند

 4. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام برای ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر هم باید از سایت منادا اقدام کنیم؟ یا سایت جداگانه ای وجود داره؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز خیر از همان سامانه ی منادا باید اقدام کنید.

 5. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر
  سایت انتقالی دانشگاه ازاد در حال حاضر باز شده؟ من نمیتونم واردش بشم

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام خیر فعلا باز نمیباشد و به احتمال زیاد در مرداد ماه باز شود.

 6. Avatar photo علی گفت:

  سلام امکان مهمان شدن از دانشگاه ازاد به دانشگاه ملی یا پردیس بین الملل وجود دارد؟(دانشگاه آزاد شهر مقصد رشته مربوطه را ندارد) و همچنین شرایط خاص زندگی هم وجود دارد که مدارکش هم موجود هست

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر ممنوع می باشد .

 7. Avatar photo mahan گفت:

  سلام وقتتون بخیر، شرایط نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد به چه صورته؟ آیا تفاوت در نوع شاهد بودن متقاضی وجود دارد؟

  1. Avatar photo ariya iranikhah گفت:

   سلام وقتتون بخیر، خیر در شرایط نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد تفاوتی برای نوع شاهده بودن متقاضیان در نظر گرفته نشده است.

 8. Avatar photo Razeghi گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای انجام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد حداقل معدل چند است؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   در نقل و انتقالات دانشگاه آزاد بر اساس آیین نامه ی ایثارگران شرط معدلی وجود ندارد و می توانید از بدو پذیرش برای دانشگاه مقصد انتخابی خود اقدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاهده نمرات در آموزشیار

  مشاهده نمرات در آموزشیار + دریافت کارنامه و ثبت اعتراض

  مشاهده نمرات در آموزشیار برای کلیه دانشجویانی که امتحانات پایان ترم خود را طی کرده و پروژه‌های خود را به استادان ارائه دادند، در زمان مشخصی برقرار می‌باشد. این دانشجویان پس از مشاهده ترم نمرات آموزشیار در صورت لزوم می‌توانند...
 • شهریه دانشگاه آزاد

  شهریه دانشگاه آزاد 1403 + جدول ثابت و متغیر مقاطع مختلف

  شهریه دانشگاه آزاد به دو بخش ثابت و متغیر تقسیم می‌شود. شرایط دانشجویان ورودی با کنکور و بدون کنکور در پرداخت هزینه هر نیمسال تحصیلی یکسان است و در ابتدای هر ترم باید جدول شهریه دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف...
 • azmoon.org

  azmoon.org + ورود سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۳

  ثبت نام و پذیرش دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org امکان پذیر است. این سایت، به‌عنوان سامانه ثبت نام، انتخاب رشته و مشاهده نتایج دانشگاه آزاد راه اندازی شده است. متقاضیانی که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستند می‌توانند...
 • دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  دانلود دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۳ – pdf سوابق تحصیلی

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل اطلاعات کاملی درباره شرایط و ضوابط پذیرش دانشجویان بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری است. این دفترچه شامل بخش‌هایی درباره مدارک مورد نیاز، رشته‌های تحصیلی موجود، شرایط اختصاصی هر رشته، و...
تماس با مشاور