ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نحوه شرکت در آزمون آنلاین گاج + راهنما گام به گام | ایران تحصیل

نحوه شرکت در آزمون آنلاین گاج
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مجموعه گاج از سال 1388 با برگزاری آزمون‌های استاندارد و باکیفیت، سعی در ارتقا سطح تحصیلی دانش‌آموزان دارد. در سایت آزمون گاج به نشانی azmoon.gaj.ir علاوه بر برگزاری آزمون غیرحضوری، خدمات دیگری از جمله مشاوره‌های تخصصی، حل ویدئویی سؤالات، داشتن نرم‌افزارهای تحصیلی متنوع و مقالات آموزشی ارائه می‌شود. در ادامه این مقاله به نحوه شرکت در آزمون آنلاین گاج و مراحل آن خواهیم پرداخت.

معرفی سایت آزمون گاج

سایت آزمون گاج با نشانی azmoon.gaj.ir باهدف ارائه خدمات تحصیلی به‌روز به دانش‌آموزان و برگزاری آزمون‌های غیرحضوری استاندارد و همچنین مشاوره‌های تحصیلی باکیفیت برپا شده است. وجود این سایت دسترسی به منابع مختلف آموزشی را برای همه داوطلبانی که در نقاط مختلف کشور زندگی می‌کنند راحت کرده است.

برای ثبت‌نام آزمون‌های گاج کلیک کنید.

نحوه پیش ثبت‌نام و شرکت در آزمون گاج

درصورتی‌که قصد استفاده از خدمات مجموعه گاج از جمله آزمون غیرحضوری را دارید، ابتدا باید در سایت گاج به نشانی azmoon.gaj.ir ثبت‌نام کنید.

راهنمای تصویری پیش ثبت‌نام آزمون‌های غیرحضوری گاج

✅وارد سایت azmoon.gaj.ir شده و طبق عکس از قسمت بالا سمت چپ گزینه پیش ثبت‌نام را انتخاب کنید.

گام اول مراحل پیش ثبت‌نام آزمون گاج

✅سپس اطلاعات شخصی خود را در صفحه زیر وارد کرده و گزینه ثبت‌نام را کلیک کنید.

گام دوم مراحل پیش ثبت‌نام آزمون گاج

✅پس از انجام مراحل بالا پیش ثبت‌نام شما انجام شده و یک پیام خوش‌آمدگویی از طرف گاج به شما نمایش داده خواهد شد.

گام سوم مراحل پیش ثبت‌نام آزمون گاج

راهنمای ورود به صفحه شخصی آزمون گاج

درصورتی‌که قصد استفاده از خدمات سایت گاج را دارید، باید ابتدا در سایت وارد شوید. برای ورود به پرتال خود در صفحه آزمون گاج باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

 • ابتدا در سایت azmoon.gaj.ir از طریق گزینه صفحه شخصی در قسمت بالای صفحه سمت چپ نسبت به ورود به اکانت خود اقدام کنید.

گام اول مراحل ورود به صفحه شخصی سایت آزمون گاج

 • سپس با وارد کردن اطلاعات درخواستی سایت از جمله کد داوطلبی، کد ملی و شماره موبایل می‌توانید وارد صفحه شخصی خود شوید.

گام دوم مراحل ورود به صفحه شخصی سایت آزمون گاج

 • وقتی وارد پرتال شخصی خود شدید، در سمت راست صفحه یک منو اصلی وجود دارد که شامل گزینه‌های اطلاعات آزمون، آزمون غیرحضوری، کارنامه کشوری و تحلیلی است.

بخوانید : چرا کارنامه گاج نمیاد؟

مراحل شرکت در آزمون آنلاین گاج

 • زمانی که مراحل پیش ثبت‌نام آزمون گاج را انجام داده‌اید و مایل به شرکت در آزمون آن هستید، باید ابتدا در سایت گاج به نشانی azmoon.gaj.ir از طریق گزینه شخصی، وارد صفحه خود شوید. در آن صفحه در سمت راست یک منو وجود دارد که در آن گزینه‌هایی مثل اطلاعات آزمون و کارنامه‌ها قرار گرفته‌ است.
 • با انتخاب گزینه ورود به آزمون غیرحضوری، اطلاعات آزمون‌های آنلاین را مشاهده می‌کنید. در آن صفحه تاریخ شروع و پایان، ساعت شروع و مدت‌زمان پاسخگویی آزمون نمایش داده شده است. در این قسمت شما با کلیک بر گزینه شروع آزمون، می‌توانید فایل سؤالات عمومی و اختصاصی را دانلود کرده و آزمون را آغاز کنید.

توجه: با داشتن پی‌دی‌اف سؤالات، بعد از خواندن هر سؤال جواب آن را در پاسخبرگ شخصی خود وارد کنید.

 • پس از پاسخگویی به تمام سؤالات، بر روی گزینه ذخیره و پس از آن روی گزینه پایان آزمون کلیک کنید.

توجه: داوطلبان همه مقاطع می‌توانند در روز آزمون بین ساعت 8 صبح تا 12 ظهر، در هر ساعتی آزمون خود را شروع کنند.

برای دریافت پاسخنامه آزمون گاج روی لینک کلیک کنید.

راهنمای تصویری دریافت کارنامه آزمون آنلاین گاج

پس از شرکت در آزمون آنلاین گاج، یکی از مهم‌ترین مسائل تحلیل آزمون است. کارنامه آزمون گاج طی چند روز پس از برگزاری آزمون از طریق سایت گاج منتشر خواهد شد. شما می‌توانید با ورود به سایت exam.gaj.ir و ثبت اطلاعات خود، کارنامه آزمون موردنظرتان را دریافت کرده و مشاهده نمایید. برای دریافت کارنامه آزمون آنلاین گاج طبق مراحل زیر پیش بروید:

گام اول مراحل دریافت کارنامه آزمون گاج

 • سپس در صفحه زیر اطلاعات شخصی خود مانند کد داوطلبی، کد ملی و شماره موبایل خود را کامل کرده تا بتوانید وارد اکانت شخصی خود شوید.

گام دوم دریافت کارنامه آزمون گاج

 • وقتی وارد صفحه شخصی خود شدید، می‌توانید با انتخاب گزینه دریافت کارنامه نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

امکانات سایت آزمون گاج

سایت آزمون گاج با هدف بهبود کیفیت تحصیل و آموزش دانش‌آموزان، خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم:

 • برگزاری آزمون‌های آنلاین: یکی از امکانات خوب سایت آزمون گاج برگزاری آزمون‌های غیرحضوری است. دانش‌آموزان با شرکت در آزمون آنلاین گاج و همچنین دریافت کارنامه تحلیلی آن، می‌توانند نقاط قوت و ضعف خود را به طور دقیق بررسی کنند.
 • نرم‌افزار تخمین رتبه: در این قسمت از سایت، گاج به شما درصدهای مناسب برای هر رتبه‌ای که مدنظر شماست را نمایش می‌دهد. با این ویژگی، شما متوجه می‌شوید که برای رتبه درخواستی خود، باید میزان مطالعه خود را تا چه اندازه‌ای تنظیم کنید.
 • نرم‌افزار انتخاب رشته: این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند که باتوجه‌به شرایط درسی خود، بتوانید رشته قبولی احتمالی خود را تخمین بزنید.
 • کلینیک مشاوره: کلینیک مشاوره یکی از امکانات سایت آزمون گاج است که در آن خدماتی مانند ویدئو های آموزشی، حل ویدئویی سؤالات کنکور، فیلم تحلیل آزمون‌ها، تخمین رتبه کنکور، منابع کنکور، برنامه درسی و مصاحبه با رتبه‌های برتر در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.
 • مقالات و اخبار تخصصی: داوطلبان می‌توانند با استفاده از بخش مقالات و خبرهای سایت آزمون گاج، مهارت خود را در امتحانات و کنکور بالا ببرند.
 • ویدئو مشاوره‌ای و انگیزشی: سایت آزمون گاج در مقاطع مختلف، مخصوصاً در دوره پراسترس قبل از کنکور، با انتشار ویدئوهای انگیزشی و مشاوره‌ای سعی می‌کند تا روحیه دانش‌آموزان را بالا ببرد.
 • اعلام نفرات برتر در آزمون‌های سراسری: یکی از عواملی که می‌تواند به در راه تلاش دانش‌آموزان به آن‌ها انگیزه بدهد، اعلام نفرات برتر آزمون‌هاست. این راهکار می‌تواند میزان تلاش و انگیزه داوطلبان را تا حد بالایی افزایش دهد.

برای ثبت نام صفحه شخصی گاج روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

سایت آزمون گاج به نشانی azmoon.gaj.ir امکانات بسیاری را به دانش‌آموزان مقاطع مختلف ارائه می‌دهد. از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط سایت مجموعه گاج می‌توان به برگزاری آزمون‌های غیرحضوری، کارنامه‌های تحلیلی، کلینیک و کارگاه‌های مشاوره، نرم‌افزار تخمین رتبه و انتخاب رشته اشاره کرد.

در این مقاله از ایران تحصیل گفته شد که برای شرکت در آزمون آنلاین گاج، ابتدا باید در سایت آزمون گاج ثبت‌نام کرده و سپس از طریق ورود به صفحه شخصی و انتخاب گزینه آزمون آنلاین در منو پرتال، نسبت به شروع آزمون خود اقدام کنید. همچنین با انتخاب گزینه دریافت کارنامه در منو اصلی سایت آزمون گاج و پر کردن اطلاعات در خواستی آن، می‌توانید کارنامه تحلیلی آزمون مدنظر خود را دریافت کنید. مراحل تصویری پیش ثبت‌نام در سایت، ورود به پنل شخصی، نحوه شرکت در آزمون آنلاین گاج و دریافت کارنامه تحلیلی بعد از آزمون در طی مقاله گفته شده است.

برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت آزمون گاج چه امکاناتی دارد؟

سایت azmoon.gaj.ir دارای امکانات مختلف آموزشی و تحصیلی از جمله برگزاری آزمون‌های غیرحضوری، کارنامه‌های تحلیلی، کلینیک مشاوره، نرم‌افزار تخمین رتبه و انتخاب رشته، ویدئوهای آموزشی و مقالات و اخبار تخصصی است.

چگونه باید در آزمون‌های آنلاین گاج شرکت کرد؟

برای شرکت در آزمون آنلاین گاج ابتدا باید در سایت پیش ثبت‌نام کرده و سپس از طریق ورود به صفحه شخصی و انتخاب گزینه آزمون در پرتال خود، آزمون را آغاز کنید. توضیحات بیشتر مراحل شرکت در آزمون در مقاله آمده است.

برای دریافت کارنامه آزمون گاج چه مراحلی را باید طی کرد؟

با کلیک روی گزینه دریافت کارنامه در سایت azmoon.gaj.ir و دادن اطلاعات درخواستی سایت می‌توانید کارنامه تحلیلی آزمون خود را دریافت نمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
 • راهنما اولویت بندی انتخاب رشته نهم 1403 + الف و ب چیست؟

  اولویت بندی انتخاب رشته از مراحل فرآبند هدایت تحصیلی می باشد. آموزش و پرورش چند سالی است که اقدام به راه اندازی سیستم هدایت تحصیلی برای دانش آموزان سال نهم نموده است تا دانش آموزان با توجه به علاقه مندی...
 • سامانه مای مدیو my.medu.ir

  سامانه مای مدیو my.medu.ir + ورود خدمات آموزش و پرورش

  my medu.ir سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یا همان سایت مای مدیو است که برای استفاده ساده‌تر و یکپارچه سازی کلیه خدمات مجازی متمرکز وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی گردیده و در دسترس عموم قرار گرفته است. در...
تماس با مشاور