ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت‌نام آزمون‌های گاج + لینک ورود gaj.ir | راهنما تصویری

ثبت‌نام آزمون‌های گاج
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت‌نام آزمون‌های گاج آغاز شد. آن دسته از افرادی که مایلند در این آزمون‌ها شرکت کنند، می‌توانند از طریق سایت azmoon.gaj.ir مراحل اسم‌نویسی خود را تکمیل کنند. آزمون‌های گاج از سال ۸۸ با هدف توسعه عدالت آموزشی برگزار شد. آزمون گاج سعی در بالا بردن سطح پیشرفت دانش‌آموزان را دارد. با برگزاری آزمون‌های آزمایشی داوطلبان می‌توانند محیطی شبیه به کنکور را برای خود فراهم کرده و با سؤالات کنکور بیشتر آشنا شوند. بیشتر رتبه‌های برتر از میان داوطلبان کنکور سراسری افرادی هستند که در آزمون‌های گاج شرکت کرده‌اند.

 با ثبت‌نام در سایت آزمون گاج به آدرس azmoon.gaj.ir می‌توانید از خدمات متنوع آموزشی از متنوع جمله مشاوره‌های ویدیویی، دریافت مشاوره‌های تحصیلی تخصصی، دریافت نرم‌افزارهای تخمین رتبه به روز شده، آزمون‌های غیرحضوری و مقالات و اخبار آموزشی بهره‎مند شوید. از آنجا که بسیاری در ارتباط با نحوه ثبت‌نام آزمون‌های گاج نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر هستند، در ادامه در این خصوص مطالبی ارائه خواهیم کرد.

 

آشنایی با سایت آزمون گاج azmoon.gaj.ir

سایت آزمون گاج امکان ثبت‌نام آزمون‌های گاج را برای داوطلبان فراهم کرده است و سعی در ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی به روز با کیفیت و همچنین امکان دسترسی به منابع جدید و خدمات آموزشی متنوع را فراهم کرده است. داوطلبانی که مایلند برای ثبت‌نام آزمون‌های گاج اقدام ‌کنند، می‌توانند وارد سایت azmoon.gaj.ir شده و از طریق وارد کردن اطلاعات هویتی خود برای شرکت در این آزمون‌ها اعلام آمادگی کنند.

سایت azmoon.gaj.ir با ایجاد یک فضای آموزشی مناسب برای داوطلبانی که مایل به شرکت در کنکور سراسری هستند، شرایط را برای افرادی را که حتی در دورترین نقاط ایران نیز زندگی می‌کنند و نمی‌توانند به منابع آموزشی و تحصیلی دسترسی داشته باشند، تسهیل کرده است. سایت گhج در واقع یکی از مهم‌ترین سایت‌های شبیه‌سازی شده کنکور می‌باشد. این سایت با راه‌اندازی کلینیک مشاوره آنلاین و ارائه ویدیوهای تخصصی زمینه برای دریافت مشاوره فردی، نحوه انتخاب رشته و دسترسی به سؤالات کنکور داوطلبان را فراهم کرده است. علاوه بر این در سایت آزمون گاج لیستی از نمایندگی‌های برگزارکننده آزمون قرار داده شده و همه داوطلبان می‌توانند نمایندگی استان خود را به راحتی پیدا کنند.

 

 نحوه ورود به صفحه شخصی آزمون گاج azmoon.gaj.ir

داوطلبانی که مراحل ثبت‌نام در آزمون‌های گاج را در سایت azmoon.gaj.ir انجام دهند، در صورتی که قصد ورود به صفحه شخصی را برای استفاده از امکانات این سامانه داشته باشند، باید پس از ورود به سایت گاج بر روی صفحه شخصی در سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات از جمله نام، نام خانوادگی و رمز عبور وارد پرتال شخصی خود شوند. راهنمای تصویری ورود به صفحه شخصی آزمون گاج به شرح زیر است:

 ابتدا وارد صفحه شخصی آزمون گاج به نشانی azmoon.gaj.ir شوید و مراحل ثبت‌نام آزمون‌های گاج را انجام دهید.

سپس وارد سایت شوید و روی گزینه صفحه شخصی در سمت چپ بالای سایت کلیک نمایید.

پس از وارد شدن به این صفحه باید کد ملی، کد داوطلبی و شماره همراه خود را وارد در سمت راست صفحه شخصی وارد کنید.  در این بخش کارنامه‌های تحلیلی کارنامه کشوری و اطلاعات آزمون غیرحضوری قرار داده شده است.

نحوه ورود به صفحی شخصی سایت گاج

اما در ادامه لازم است که به مراحل ثبت‌نام در آزمون گاج در سامانه azmoon.gaj.ir اشاره کنیم.

مراحل ثبت‌نام آزمون‌های گاج azmoon.gaj.ir

چنانچه داوطلبان قصد ثبت‌نام در آزمون گاج را داشته باشند و بخواهند از برخی از خدمات آن استفاده کنند، می‌توانند مراحل نویسی خود را انجام دهند. برای انجام ثبت‌نام در آزمون گاج ابتدا باید وارد سایت شوید و مطابق تصویر زیر گزینه پیش ثبت‌نام را در نوار بالا سمت چپ سایت انتخاب نمایید.

گام اول ثبت‌نام آزمون‌های گاج

بعد از آن با وارد کردن اطلاعات شخصی و نام استانی که در آن زندگی می‌کنید، مراحل ثبت‌نام شما انجام خواهد شد.

گام دوم ثبت‌نام آزمون‌های گاج

بعد از انجام مراحل قبل یک پیام خوش آمد از سمت گروه گاج دریافت می‌کنید و به این ترتیب مراحل ثبت‌نام شما انجام خواهد شد.

گام سوم ثبت‌نام آزمون‌های گاج

 چنانچه مراحل ثبت‌نام آزمون‌های گاج را انجام داده باشید و بخواهید در آزمون‌های گاج شرکت کنید، باید وارد سایت آزمون به آدرس azmoon.gaj.ir شوید و با انتخاب گزینه صفحه شخصی وارد اکانت خود شوید. در سمت راست صفحه یک منو اصلی قرار دارد که گزینه‌های کارنامه کشوری، کارنامه تحلیل و اطلاعات مربوط به آزمون‌ها و آزمون غیرحضوری وجود دارد. شما می‌توانید با انتخاب گزینه ورود به آزمون غیرحضوری اطلاعات مربوط به آزمون را داشته باشید.

در صفحه آزمون غیرحضوری، تاریخ شروع آزمون‌ها، تاریخ پایان آزمون، زمان مجاز آغاز آزمون و مدت زمان پاسخگویی به سؤالات نمایش داده شده است. شما می‌توانید با انتخاب گزینه شروع آزمون سؤالات عمومی و تخصصی را دانلود نمایید و فایل‌ها را دریافت کنید. برای داشتن فایل سؤالات به صورت pdf باید بعد از خواندن هر سؤال از روی دفترچه الکترونیکی خود؛ جواب سؤالات را در پاسخ برگ اصلی وارد کنید.

پس از اینکه به تمام سؤالات جواب دادید، می‌توانید گزینه ذخیره و پایان آزمون را انتخاب کنید. داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر براساس گروه آزمایشی خود در آزمون‌های گاج شرکت کنند و پس از آن برای دریافت کارنامه گاج با کد ملی اقدام کنند. 

اطلاعیه

در حال حاضر امکان شرکت و ثبت‌نام در آزمون‌های گاج فراهم شده است.

 

شرایط دریافت کارنامه آزمون گاج exam.gaj.ir

تا اینجا به مراحل ثبت‌نام آزمون‌های گاج اشاره کردیم. پس از شرکت در آزمون‌های آزمایشی، نوبت به مرحله دریافت کارنامه و تحلیل دروس آزمون می‌رسد. کارنامه آزمون چند روز پس از برگزاری آزمون به آدرس اینترنتی  exam.gaj.ir قابل دریافت کی باشد. دانش آموزان می‌توانند با ورود به سامانه  exam.gaj.ir و وارد کردن اطلاعات شخصی، کارنامه خود را دریافت کنند. در ادامه راهنمای تصویری چگونگی دریافت کارنامه آزمون گاج ارائه شده است.

برای ثبت نام صفحه شخصی گاج روی لینک کلیک کنید.

 جهت دریافت کارنامه آزمون وارد سایت  exam.gaj.ir شوید و بر روی لینک دریافت کارنامه کلیک نمایید. پس از انتخاب لینک دریافت کارنامه وارد صفحه اصلی شخصی می‌شوید.

مرحله اول دریافت کارنامه آزمون گاج

 با وارد کردن کد ملی می‌توانید وارد صفحه شخصی خود شوید. بعد از انتخاب گزینه “دریافت کارنامه” می‌توانید کارنامه خود را دریافت نمایید.

مرحله دوم دریافت کارنامه آزمون گاج

جهت آشنایی با شرایط ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش وارد لینک مربوطه شوید. 

 

برخی از مهمترین خدمات سایت آزمون گاج azmoon.gaj.ir

سایت آزمون گاج به آدرس azmoon.gaj.ir خدمات تحصیلی و آموزشی زیادی به داوطلبان را می‌دهد. داوطلبانی که قصد ثبت‌نام آزمون‌های گاج دارند، می‌توانند در بخش آزمون‌های غیرحضوری مراحل اسم‌نویسی خود را تکمیل کنند. بعلاوه داوطلبان با مراجعه به سایت azmoon.gaj.ir امکان دسترسی به همه خدمات آموزشی باکیفیت را دارند. برخی از خدمات آموزشی سایت آزمون گاج به شرح زیر می‌باشد:

برگزار کردن آزمون‌های غیرحضوری

یکی از مهمترین خدمات سامانه گاج، برگزاری آزمون‌های غیرحضوری برای داوطلبان است. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت‌نام آزمون‌های گاج هستند، می‌توانند از طریق صفحه شخصی خود برای شرکت در این آزمون‌ها اقدام کنند.

شما می‌توانید از طریق آزمون‌های غیرحضوری به صورت آنلاین به سؤالات مختلف که بسیار شباهت به سؤالات کنکور سراسری دارند، پاسخ دهید. در حال حاضر شرایط مناسب برای برگزاری آزمون در خانه برای داوطلبان فراهم شده است و داوطلبان در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانند کارنامه خود را دریافت کنند و همین امر باعث می‌شود که داوطلبان پس از انجام هر آزمون بتوانند به نقاط ضعف و قدرت خود پی ببرند.

علاوه بر این با در اختیار گرفتن کارنامه تحصیلی، فرصت تحلیل شرایط تحصیلی برای داوطلبان فراهم شده است. آزمون‌های تک درسی نیز در این سایت برگزار می‌شود و همه افرادی که برای برای ثبت‌نام آزمون‌های گاج اقدام کرده‌اند، می‌توانند با نیاز درسی خود آزمون‌ها را انجام دهند.

برای دریافت پاسخنامه آزمون گاج روی لینک کلیک کنید.

 وجود نرم‌افزار تخمین رتبه در سایت azmoon.gaj.ir

علاوه بر فراهم کردن شرایط برای ثبت‌نام آزمون‌های گاج، این سامانه یک نرم‌افزار تخمی ایجاد کرده است که شما می‌توانید درصدهای مناسب را برای کسب رتبه مورد نظر در اختیار داشته باشید. با استفاده از این نرم افزار، این امکان را دارید که میزان مطالعه دروس خود و نحوه برنامه ریزی برای آنها را تنظیم کنید و براساس درصدهای مورد نیاز خود تصمیم بگیرید که برای هر درس چقدر زمان اختصاص دهید.

برای بهره‌مندی از این نرم‌افزار باید از طریق سامانه آزمون گاج وارد لینک نرم‌افزار تخمین رتبه که در در صفحه اصلی قرار دارد، وارد شوید و با انتخاب سهمیه منطقه و گروه آموزشی، درصدهای مورد نیاز خود را از طریق این نرم‌افزار به دست آورید.

 وجود نرم‎افزار انتخاب رشته در سایت آزمون گاج

 به دلیل اهمیتی که در مرحله انتخاب رشته وجود دارد، با ارائه نرم‎افزار انتخاب رشته داوطلبان می‌توانند یک انتخاب رشته اصولی و صحیح را داشته باشند. اگر می‌خواهید از نرم‌افزار انتخاب رشته استفاده کنید، ابتدا باید وارد سامانه آزمون گاج شده و با انتخاب لینک نرم‌افزار انتخاب رشته، صفحه “انتخاب رشته” را انتخاب کرده و فرایند گزینش را انجام دهید.

 ارائه ویدیوهای مشاوره‌ای

از آنجا که آزمون کنکور برای داوطلبان بسیار اهمیت دارد و می‌تواند به عنوان سرنوشت‌سازترین آزمون زندگی آنها تلقی شود، این افراد نیاز دارند که از نظر روحی و روانی به امنیت خاطر برسند تا بتوانند از این دوره سخت عبور کنند. سایت گاج با قرار دادن ویدیوهای انگیزشی و مشاوره‌ای به صورت کاربردی تلاش می‌کند تا شرایط روحی مناسبی را برای دانش آموزان رقم بزند تا بتوانند به سطح ایده‌آل خود دست یابند.

امکان فروش و مبادله کتاب در سایت مای گاج

از بخش‌های جذاب سایت آزمون گاج بخش mygaj است که در آن شما می‌توانید به مبادله و فروش کتاب اقدام کنید. همچنین در این سایت شرایط هدیه دادن کتاب نیز برای شما فراهم خواهد بود.

داشتن کلینیک مشاوره‌ای

یکی از فضاهای آموزشی و جذاب آزمون گاج که همه داوطلبان می‌توانند پاسخ بسیاری از سؤالات خود را دریافت کنند، کلینیک مشاوره است. در کلینیک مشاوره، ویدیوهای حل مسئله، ویدیوهای آموزشی حل سؤالات کنکور، تحلیل آزمون‌ها، تخمین رتبه، آرشیو سؤالات کنکورهای سراسری قبل، روش برنامه ریزی درسی، مصاحبه با رتبه‌های برتر آزمون و منابع کنکور قرار داده شده است.

علاوه براین کارگاه‌های مشاورهای متنوع در سایت آزمون گاج ایجاد شده است که این کارگاه با هدف بهبود کیفیت شرایط تحصیلی دانش آموزان به صورت رایگان ارائه شده‌ است. این کارگاه‌ها با عناوین مختلف از جمله روش‌های برنامه‌ریزی آموزشی برای آموزش شیوه صحیح مطالعه برگزار می‌شوند تا داوطلبان بتوانند سطح علمی خود را ارتقا دهند.

 دسترسی به اخبار تخصصی و مقاله در سایت آزمون گاج

 افرادی که برای ثبت‌نام آزمون‌های گاج اقدام کرده‌اند و در سامانه عضو هستند، علاوه بر شرکت در آزمون‌های غیرحضوری می‌توانند به مقالات روز علمی و اخبار تخصصی دسترسی داشته باشند تا بتوانند اطلاعات بیشتری برای موفقیت در آزمون سراسری کسب نمایند. اخبار مرتبط با آزمون و امتحانات نیز برای دانش‌آموزان به طور مرتب در این سایت قرار داده شده است.

برخی از مهمترین خدمات سایت آزمون گاج

اطلاعیه

با عضویت در سامانه گاج، می توانید به اخبار مختلف کنکور سراسری دسترسی داشته باشید. 

 

اعلام رتبه‌های برتر آزمون گاج

یکی از مهمترین خدمات سایت آزمون گاج این است که اسامی آن دسته از داوطلبانی که برای ثبت‌نام آزمون‌های گاج اقدام کرده‌اند و نمره بالاتری کسب کرده‌اند، اعلام خواهد شد. این کار یکی از راه‌های تشویقی و دادن انگیزه به دانش آموزان است که می‌تواند در روحیه آنها بسیار تأثیر داشته باشند.

 وب سایت دکتر آی کیو

سایت دکتر آی کیو به عنوان یکی از زیرمجموعه سایت گاج زمینه دریافت فعالیت مشاوره را با ارائه محتوای آنلاین آموزشی، دریافت خدمات آموزشی برای همه داوطلبان آسان‌تر کرده است. در این سایت که به آدرس driq.com می‌باشد، انواع آموزش‌های کنکور و مربوط به سایر پایه‌ها قرار دارند.  افرادی که برای ثبت‌نام آزمون‌های گاج اقدام کرده‌اند، می‌توانند به طور رایگان به برخی از این ویدیوها دسترسی داشته باشند. علاوه بر این سؤالات آزمون‌های آموزشی سال قبل در قالب ویدیوهای آنلاین از توسط اساتید مجرب همراه با تجزیه و تحلیل نکات کنکور ارائه شده است.

 گاج مارکت

یکی از بخش‌های مهم گروه گاج، سامانه گاج مارکت است که به عنوان زیر مجموعه گاج فعالیت دارد و در امکان خرید مجموعه‌های آموزشی از جمله کتابهای کمک آموزشی عمومی و دانشگاهی و لوازم تحریر برای افراد فراهم شده است. گاج مارکت در واقع یک فروشگاه اینترنتی است که آن دسته از داوطلبانی که خریدهای مرتبط دارند می‌توانند از طریق این سایت اقدام کنند و محصول خود را از طریق پیک دریافت کنند. گاج مارکت علاوه بر این امکان فیلتر کردن محصولات براساس نوع، نویسنده، پرمخاطب بودن یا نبودن و قیمت را فراهم کرده است و در سریعترین زمان ممکن می‌توانید محصول خود را پیدا کنید.

جهت اطلاع از نحوه شرکت در آزمون آنلاین گاج بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

جدیدترین خبرهای مربوط به آزمون گاج

تخفیف کتاب‌های گاج تا ۴۰ درصد

در حال حاضر کتاب‌های گاج و که قیمت آنها یک میلیون تومان می‌باشد، به داوطلبان با قیمت ۶۰۰ هزار تومان ارائه شده است. داوطلبان می‌توانند به فروشگاه گاج مارکت سر بزنند و از تخفیف ۱۵ درصدی کتاب‌ها بهره مند شوند.  برخی از مواقع می‌توان در جشنواره‌هایی که در گاج مارکت وجود دارد از این تخفیفات بهره مند شد.

ارائه کتاب‌های کمک آموزشی گاج در روستاهای قشم

بر اساس گزارش خبرآنلاین، علیرضا کمیساری گفت: با امضای تفاهم‌نامه‌ای، کتابخانه و فرهنگسرای روستای قشم به کتاب‌های کمک آموزشی و کنکور انتشارات گاج تجهیز شدند. براساس اعلام علیرضا کمیساری تاکنون استفاده دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی به ویژه مقطع متوسطه دوم و پیش از کنکور از منابع کمک آموزشی بسیار زیاد بوده است.

جدیدترین خبرهای مربوط به آزمون گاج

برای دسترسی به کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 خلاصه مطالب

 شرکت و ثبت‌نام آزمون‌های گاج برای داوطلبان آزمون سراسری بسیار اهمیت دارد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در کنکور هستند، می‌توانند از طریق حضور در آزمون‌های غیرحضوری گاج سطح آمادگی خود را محک بزنند و با آمادگی بیشتری در جلسه کنکور شرکت کنند. آزمون‌های گاج در حال حاضر در سراسر کشور به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود و دانش آموزان می‌توانند به کارنامه کشوری و کارنامه تحصیلی خود دسترسی داشته باشند.

 علاوه بر این خدمات متنوع در سامانه گاج به آدرس azmoon.gaj.ir  وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به کلینیک مشاوره، ارائه ویدیوهای مشاوره‌ای، نرم افزار تخمین رتبه و… اشاره کرد که در این مقاله به طور کامل به همه این موارد اشاره کردیم. چنانچه نیازمند دریافت اطلاعات لازم در مورد نحوه ثبت‌نام آزمون‌های گاج هستید، می‌توانید با کارشناسان آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان داوطلب قرار دهند.

 برای دانلود pdf مقاله کلیک نمایید.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ثبت‌نام آزمون‌های گاج به چه شکل است؟

 در این مقاله به طور کامل به نحوه ثبت‌نام آزمون‌های گاج اشاره کردیم.

 خدمات سایت azmoon.gaj.ir چیست؟

در سایت آزمون گاج، خدمات متنوعی از جمله آزمون‌های غیرحضوری، نرم افزار تخمین رتبه،  ویدئوهای آموزشی و ... ارائه شده است که به طور کامل آن را توضیح دادیم.

 برای دریافت کارنامه آزمون گاج به کدام سایت باید مراجعه کنیم؟

 داوطلبانی که در آزمون‌های غیرحضوری شرکت کرده‌اند، می‌توانند از طریق سایت exam.gaj.ir به کارنامه آزمون خود دسترسی داشته باشند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نقش کلاس آمادگی تیزهوشان در افزایش شانس قبولی آزمون

    یکی از وظایف مهم کادر آموزشی مدارس، ارزیابی دانش‌آموزان ازنظر علمی و گزینش آن تعدادی است که جزو دانش‌آموز تیزهوش و مستعد شناخته می‌شوند. این دانش‌آموزان به دلیل توانایی ذهنی بالا و قدرت یادگیری قوی که دارند، می‌توانند با...
 • بهترین آموزشگاه کنکور در کشور

  کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر دانش آموزی است؛ بنابراین باتوجه‌به رقابت زیاد بین داوطلبان و اهمیت این آزمون در آینده شغلی آن‌ها، پیشنهاد ما شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه کنکور کشور (آکادمی مسگرینو) است که توسط مهندس...
 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
تماس با مشاور