ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲

مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ایا قصد دارید نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲ را مشاهده کنید؟ توجه داشته باشید دریافت کنکور کاردانی به کارشناسی مطابق با سال های پیش، به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سنجش امکان پذیر می باشد. داوطلبینی که اقدام به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی کرده اند و در جلسه آزمون حضور داشته اند، می توانند با استفاده از سامانه مذکور نسبت به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند.

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی با توجه به زمان بندی سازمان سنجش و آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت. مطابق با سال های گذشته این نتایج در شهریور ماه اعلام می گردد. اما روز دقیق ان بسته به ثبت نام و همچنین زمان آزمون می تواند متفاوت باشد. با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر مشاهده نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی نتایج قابل دریافت می باشد.

پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی داوطلبان می توانند در صورت عدم کسب رتبه مجاز به انتخاب در لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بپردازند. دانشگاه علمی کاربردی پذیرش خود را در رشته های بدون آزمون صرفا بر اساس سوابق تحصیلی انجام میدهد.

 

اطلاعیه

هزینه ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۲ (94500) تومان است

 

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

در این بخش از مقاله قصد داریم نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش دهیم لازم به ذکر است بدانید برای این کار باید وارد وب سایت سازمان سنجش شوید و بعد بر روی گزینه کاردانی به کارشناسی که در تصویر زیر که با عدد شماره دو نشانه گذاری شده است کلیک کنید.

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید صفحه ای جدید برای شما باز شده است که در آن باید بر روی گزینه  اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲ کلیک کنید.  

 

در این قسمت دو روش وجود دارد که شما میتوانید از طریق این دو روش برای مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام کنید. اولین روش با استفاده از جستجو نتیجه با شماره داوطلبی است اما روش دوم مربوط به شماره پرونده می باشد. در هر شرایط از طریق این صفحه میتوانید نتایج را مشاهده کنید.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

دریافت نتیجه کنکور کاردانی به کارشناسی

دریافت نتیجه کنکور کاردانی به کارشناسی

 

اطلاعیه

مطابق با اعلام نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته نتایج در پایان شهریور ماه قابل مشاهده خواهد بود.

 

نحوه دریافت کارنامه نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

آزمون کاردانی به کارشناسی هرساله برای آن دسته از افرادی که دارای مدرک فوق دیپلم هستند و علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی هستند ، برگزار می‌شود. با توجه به مشاهده نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ، داوطلبان شرکت کننده از وضعیت درصدهی زده شده در هر درس آگاه می گردند.

با توجه به اقداماتی که پس از اعلام نتایج کنکور لازم است داوطلبان داشته باشند، توصیه می نماییم دریافت کارنامه را در روزهای ابتدایی انجام دهید تا بتوانید در مهلت انتخاب رشته نسبت به انتخاب کد رشته محل های خود، اقدام نمایید. در ادامه مشاهده نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی را با استفاده از متن و عکس به شما شرح خواهیم داد.

وارد وب سایت سنجش شوید

اولین گام برای دریافت کارنامه نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی وارد شدن به سایت رسمی سازمان سنجش است. توجه داشته باشید برای وارد شدن به این وب سای تنها کافی است عبارت سازمان سنجش را در گوگل سرچ کنید. بعد از انجام این کار باید بر روی گزینه کاردانی به کارشناسی کلیک کنید این مرحله از کار ر قسمت زیر به تصویر کشیده شده است.

وارد وب سایت سنجش شوید

وارد وب سایت سنجش شوید

 

در ادامه باید بر روی گزینه کارنامه پذیرش کاردانی به کارشناسی کلیک کنید . توجه داشته باشید این بخش از کار با هایلایت زرد در تصویر زیر مشخص شده است

 

مشاهده جواب آزمون کارشناسی ناپیوسته

مشاهده جواب آزمون کارشناسی ناپیوسته

 

در حال حاضر امکان دریافت کارنامه مشاهده جواب آزمون کارشناسی ناپیوسته از دو روش مختلف برای شما فراهم شده است. روش اول با جستجو بر اساس شماره پرونده و مشخصات فنی صورت می پذیرد که شما باید شماره پرونده، شماره شناسنامه، تاریخ تولد و کد امنیتی که در پایین صفحه قرار دارد را در فضای مشخص شده وارد کنید. اما روش دوم مربوط به جستجو بر اساس شماره داوطلبی و مشخصات فردی است که باید شماره داوطلبی، شماره شناسنامه، سال تولد و کد امنیتی را در جاهای مشخص قرار دهید.

 

مشاهده جواب آزمون کارشناسی ناپیوسته

مشاهده جواب آزمون کارشناسی ناپیوسته

 

برای دریافت دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی روی عبارت کلیک نمایید.

 

سامانه دریافت مشاهده جواب آزمون کارشناسی ناپیوسته

داوطلبانی که قصد مشاهده نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی را دارند می‌توانند با متخصصین ما در ارتباط باشند. سایت ایران تحصیل متشکل از گروه مجربی از کارشناسان، متخصصان و مشاورانی است که در تمامی زمینه‌های تحصیلی در خدمت دانش آموزان ، کنکوری‌ها، دانشجویان و دانشگاهیان عزیز می باشند.

به همین منظور، چنانچه داوطلبی در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، با سوال یا مشکلی مواجه شد و احیاناً قادر به مشاهده نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی نمی باشند، می توانند با متخصصین ما تماس حاصل نمایند. بعلاوه همکاران ما در انتخاب رشته که پس از اعلام نتایج کنکور امکان پذیر است آماده ارائه خدمات سودمند به متقاضیان عزیزی هستیم.

مشاورین و متخصصین ما به دلیل تجربه و دانش بالایی که در زمینه‌های ثبت‌نام ، اعلام نتایج، تحلیل نمره و تراز و انتخاب رشته دارد، آماده کمک و راهنمایی به تمامی عزیزان خواهد بود. با استفاده از سامانه اعلام نتایج کلیه اطلاعات و همچنین  مشاهده نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی را دریافت نمایند.

اخبار پیرامون نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت‌نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی در سال ۱۴۰۲ از بیست‌ونهم خردادماه شروع شد و تا پنجم تیرماه ادامه دارد.

هزینه که سازمان سنجش  برای ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۲ در نظر گرفته است 94500 تومان می باشد.

 

اطلاعیه

برای دریافت نتیجه کنکور باید وارد سایت رسمی سازمان سنجش شوید

 

خلاصه مطلب

در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در اختیار شما قرار گرفته است. در واقع شما با مشاهده آموزش تصویری که در این محتوا در اختیارتان قرار داده ایم می توانید به راحتی وارد وب سایت سازمان سنجش شوید و برای دریافت کارنامه و مشاهده نتایج کنکور اقدام کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که اطلاعات دقیقی هم در مورد سامانه دریافت نتایج کنکور در اختیار شما قرار داده شده است. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام مشاهده نتایج کنکور به شما کمک شایانی کند.

 

 

برای دانلود فایل PDF دریافت نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲ چه زمانی است؟

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲ به طور قطعی اعلام نشده است اما به احتمال زیاد در اواخر مهرماه باشد.

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی به چه نحوی است؟

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت آنلاین می باشد

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در چه سامانه ای صورت میگیرد؟

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در وب سایت رسمی سامانه سنجش اعلام میگردد. که آدرس این وب سایت در محتوا موجود می باشد.

نظرات

  1. Avatar photo
    ارسلان
    ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

    سلام روز بخیر نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی چه زمانی اعلام می شود؟

مطالب مرتبط

تماس با مشاور