ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری 1401 + زمان بندی دقیق

نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 اعلام شد. کلیه متقاضیان می توانند در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد اقدام به مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد کنند. لازم به ذکر است که نتایج دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام شده به عرض داوطلبان می رسد. در این نوشته، به طور مفصل در رابطه با نحوه و زمان اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد با شما صحبت می کنیم.

حتی بنا به نیاز شما دوستان داوطلب نکاتی را در رابطه با اعتراض به نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد و همین طور مهاجرت به کشورهای خارجی جهت تحصیل دکتری عرض می کنیم. امیدواریم مطالب مندرج در این نوشته به کار شما بیایند و مورد استفاده قرار بگیرند.

 

جهت دریافت مشاوره تضمینی برای پذیرش در دوره دکتری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چه زمانی اعلام می شود؟

کلیه شرکت کنندگان در مصاحبه دکتری باید در زمان مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد با مراجعه به سایت اعلام شده اقدام به اطلاع از نتایح مصاحبه دانشگاه آزاد کنند. به طور معمول، نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد تا قبل از مهر ماه و در نهایت تا شهریور ماه به عرض داوطلبان می رسد و آن ها می توانند تا قبل از شروع سال تحصیلی اقدام به مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد کنند.

اما در حال حاضر، به علت شیوع ویروس کرونا و عقب افتادن تمامی آزمون های ورودی دانشگاه ها از جمله کنکور دکتری به هیچ وجه نمی توان زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد را برای کنکور سال جاری اعلام کرد. از طرفی با توجه به تعویق زمان برگزاری کنکور دکتری به مراتب زمان مصاحبه دکتری و دعوت از داوطلبان و متقاضیان هم عقب می افتد. با این اوصاف امکان اعلام نتایج مصاحبه آزاد در تاریخی غیر از تاریخ معمول می تواند وجود داشته باشد.

 

قبولی در مصاحبه دکتری را با مشاورانی خبره در کنار خود تجربه کنید و مؤفقیت را پیش چشمان خود ببینید

 

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چگونه اعلام می شود؟

کلیه داوطلبانی که در مصاحبه آزمون دکتری آزاد شرکت داشته اند باید برای مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی اقدام کنند. این کار در زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد انجام می شود. آیا می دانید نحوه اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد انجام می شود؟

آیا می دانید نحوه اعلام نتایج مصاحبه آزاد چگونه است؟ باید عرض کنیم که از سال های گذشته تاکنون شاهد اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد در سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org بوده ایم. در واقع، تمامی داوطلبانی که ثبت نام مصاحبه دکتری را انجام داده و شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد هستند باید در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد جهت مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد خود به این سایت مراجعه کنند.

از سال های گذشته تاکنون این روال تغییری نکرده و دیگر شاهد انتشار نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد در این سایت نیستیم.

 با توجه به ادغام آزمون دکتری آزاد و سراسری در حال حاضر  تنها اولیه دکتری دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش به اطلاع داوطلبان می رسد و نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org در اختیار داوطلب جهت مشاهده قرار می گیرد. 

در واقع، هر کدام از داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه دکتری آزاد می توانند با مراجعه به سامانه مذکور اقدام به مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد خود کنند و پس از اطلاع از نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد کلیه اقدامات لازم را برای ثبت نام در دانشگاه محل قبولی خود انجام دهند.

 

جهت اطلاع از راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

راهنمای دقیق نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

در این بخش، قصد داریم راهنمای مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد را در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد را خدمت شما عرض کنیم. بعد از اعلام نتایج مصاحبه آزاد در سال جاری راهنمای تصویری هم قرار داده می شود. 

در واقع، توضیحات ارائه شده در زیر می توانند راهنمای خوبی برای شما در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد باشند.

 بدین ترتیب، در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد مشکلی از بابت اطلاع از نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد ندارید و با توجه به مطالب آورده شده در زیر می توانید از نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد خود مطلع شوید.

بعد از اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد برای سهولت دسترسی راهنمای تصویری نیز آورده می شود. 

. در اولین قدم برای مشاهده نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد باید در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد آدرس سایت دانشگاه آزاد اسلامی یعنی azmoon.org را در مرورگر خود تایپ بفرمایید.

. پس از ورود به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نوبت به انتخاب گزینه اعلان نتایج آزمون دکتری تخصصی می رسد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه بعد هدایت می شوید.

. بعد از وزود به صفحه بعد یعنی سامانه یکپارچه مدیریت انتخاب رشته و اعلام نتایج ازمون دکتری تخصصی باید شناسه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اسلامی را همراه با کد ملی در سامانه درج بفرمایید. 

با باز شدن صفحه جدید از منوی سمت راست روی اعلان نتایج نهایی آزمون بزنید و حالا نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد خود را مشاهده کنید. برای دریافت بهترین مشاوره قبولی دانشگاه آزاد و دریافت بهترین و کامل ترین برنامه ریزی از کمک مشاوران برجسته و کاردانی استفاده کنید.

آیا امکان اعتراض به نتایح دعوت به مصاحبه دکتری آزاد وجود دارد؟

آزمون دکتری معمولاً در اسفند ماه برای متقاضیان و داوطلبان برگزار می گردد. این آزمون معمولاً از دو مرحله یعنی آزمون کتبی و همین طور مصاحبه دکتری ( موفقیت در مصاحبه دکتری ) تشکیل شده است. 

نتایج اولیه این آزمون در آخرین روزهای فروردین ماه هر سال در سامانه سنجش به اطلاع متقاضیان می رسد.

البته دقت داشته باشید که برای کنکور دکتری سال جاری این زمان اعلام شده به هیچ وجه صدق نمی کند.

 در واقع، با همه گیر شدن ویروس کرونا در جامعه و به دنبال آن تعطیلی تجمعات مختلف از جمله جلسات برگزاری کنکور سراسری کلیه آزمون ها از جمله آزمون دکتری این زمان ها تغییر کرد و به زمان دیگری موکول شد.

بعد از اعلام نتایج اولیه نوبت به انتخاب رشته و به دنبال آن مصاحبه دکتری آزاد می رسد.

در آخر و بعد از برگزاری جلسه مصاحبه نوبت به اعلام نتایج مصاحبه آزاد می رسد که تا قبل از شروع سال تحصیلی خدمت داوطلبان اعلام می شود. اما در اینجا این سؤال مطرح می شود که آیا امکان اعتراض به نتایج مصاحبه آزاد برای هر کدام از داوطلبان وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله. هر فرد در زمان اعلام شده می تواند جهت اعتراض به نتایج مصاحبه آزاد اقدامات لازم را انجام دهد.

 

جهت اطلاع از نحوه امتیازبندی مصاحبه دکتری بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

نحوه ثبت اعتراض به نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

آیا می دانید چگونه می توانم اقدام به ثبت اعتراض به نتایج مصاحبه آزاد کرد؟ آیا می دانید چه سامانه ای برای انجام این کار در نظر گرفته شده است؟

در جواب شما دوستان داوطلب باید عرض کنیم که شما امکان ثبت اعتراض خود به نتایج مصاحبه دکتری آزاد را در سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org دارید.

در این سامانه و در سمت چپ آن بخشی تحت عنوان ارتباط با ما تعبیه شده است که هر فرد داوطلب می تواند از طریق آن برای ثبت اعتراض اقدامات لازم را انجام دهد. 

بعد از کلیک بر روی گزینه ارتباط با ما می توانید وارد بخش طرح پرسش شوید.

در بخش طرح پرسش باید کلیه مشخصات از جمله شماره تلفن، نام استان و نام و نام خانوادگی خود را درج کرده و سؤال خود را مطرح بفرمایید. 

در انتها و بعد از درج اعتراض خود نوبت به کلیک بر روی گزینه ارسال می رسد. بعد از 72 ساعت می توانید به وسیله لینک دریافت پاسخ از بخش پرسش و پاسخ سیستم جواب خود را دریافت کنید. 

اگر برای ثبت اعتراض خود به نتایج مصاحبه آزاد به مشکلی برخورد کردید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما می توانند کار ثبت اعتراض شما به نتایج مصاحبه آزاد را با دقت و تبحر انجام دهند. 

 

برای کسب اطلاعات درباره مصاحبه دکتری وزارت بهداشت وارد شوید.

 

مراحل ثبت اعتراض به نتایح مصاحبه دکتری آزاد

آیا از مراحل دقیق ثبت اعتراض به نتایج مصاحبه آزاد مطلع هستید؟ آیا می دانید چگونه می توانید کار ثبت اعتراض به نتایج مصاحبه دکتری را انجام دهید؟ جهت اطلاع دقیق از کلیه مراحل و فرآیندهای ثبت اعتراض به نتایج مصاحبه دکتری آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مراحل بعد از اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد چیست؟

بعد از اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد ( تراز آزمون سنجش برای پزشکی ) نوبت به ثبت نام فرد در دانشگاه محل قبولی می رسد.

مرحله ای که به دو بخش ثبت نام اینترنتی و ثبت نام حضوری تقسیم می شود.

دقت داشته باشید که در صورت انجام ندادن ثبت نام اینترنتی امکان انجام ثبت نام حضوری برای شما دوستان داوطلب وجود ندارد.

حال برای ثبت نام در دانشگاه محل قبولی چه کاری باید انجام دهیم؟

برای ثبت نام در اولین قدم باید به سامانه دانشگاه محل قبولی مراجعه کنید و از موارد بسیار مهمی همچون زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام، مدارک مورد نیاز جهت انجام ثبت نام حضوری و اینترنتی و شهریه پرداختی در هر ترم تحصیلی و برای هر کدام از واحدهای درسی ارائه شده در این دوره مطلع شوید.

اگر در کنکور دکتری قبول نشوم چه؟

دیگر همه می دانیم که قبولی در کنکور دکتری مخصوصاً‌ با مصاحبه بسیار سخت آن کار هر کسی نیست و باید زحمات زیادی را برای قبولی و پذیرش علی الخصوص در دانشگاه و رشته ای خاص و برتر کشید.

به طور مثال، به همین آسانی نمی توان در یکی از بهترین رشته های گروه های آزمایشی مختلف در دانشگاه تهران، شریف و یا امیرکبیر قبول شد.

در این زمان و به علت دشواری قبولی امکان عدم پذیرش شما در زمان اعلام نتایج مصاحبه آزاد وجود دارد.

اما این هرگز پایان راه نیست و به هیچ وجه نباید ناامید شوید.

دنیا به پایان نرسیده است و شما باید یک یا علی بگویید و باز هم تلاش خود را برای قبولی به خرج دهید.

در ابتدا باید ببینید در طول یک سال مطالعه برای کنکور دکتری کجای راه را اشتباه رفته اید. چرا دچار قصور شده اید؟ سعی کنید اشتباهات خود را بشناسید و درصدد رفع آن ها بربیایید.

این گونه، مسلماً می توانید نتیجه عالی را در کنکور دکتری سال بعد کسب کنید و به مؤفقیت برسید.

البته کمک گرفتن از مشاوری خبره و کارکشته در این زمان می تواند کمک بسیار خوبی به شما کند.

 مشاوران تحصیلی ایران تحصیل ( مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل) با دانش و تجربه عالی همراه و یاور شما در این مسیر سخت و دشوار هستند و شما را به بهترین شکل ممکن تا رسیدن به مؤفقیت و قبولی در یکی از بهترین رشته ها و دانشگاه های ایران راهنمایی می کنند.

آیا تا به حال به تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاهی خارجی فکر کرده اید؟

تحصیل در دانشگاه های خارجی در مقطع دکتری علی الخصوص با دریافت بورسیه تحصیلی می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد.

علی الخصوص اگر دوران کارشناسی و ارشد خود را در دانشگاهی عالی همچون دانشگاه شریف، تهران، شهید بهشتی و یا امیرکبیر گذرانده اید و در تمام این دوره ها معدل عالی را هم کسب کرده اید.

پس وقت را هدر ندهید و مقدمات لازم برای دریافت اپلای و مهاجرت به کشوری خارجی همچون کانادا، استرالیا، انگلستان و دیگر کشورهای مطرح ( مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان)  جهت تحصیل را فراهم کنید. 

دانشگاه های بسیاری در دنیا هستند که می توانند  برای تحصیل دکتری از هر جهت عالی باشند و امکان یادگیری و کسب تجربه زیاد را برای شما دوستان عزیز را برای شما به وجود می آورند.

در این زمینه حتماً از کمک مشاوری آگاه و خبره هم استفاده کنید تا وی تمام چم و خم های دریافت اپلای و مهاجرت را به شما یاد بدهد و شما را با روال کار آشنا کند.

البته صحبت با افرادی که در طول سال های گذشته اقدام به دریافت اپلای و تحصیل دکتری در دانشگاهی خارجی ( مشاوره تحصیل در خارج از کشور ) کرده اند هم می تواند عالی باشد. 

شرایط مصاحبه آزمون دکتری 1401

پس از کسب اطلاعات لازم در رابطه با زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری در این قسمت قصد داریم مواردی را بررسی کنیم که بیشترین تاثیر را بر نتایج دعوت به مصاحبه دکتری خواهند داشت.

مصاحبه دکتری همانند سایر شرایط این آزمون شامل شرایط خاصی می شود که در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

  1. ثبت نام آزمون دکتری و شرکت کردن در آزمون جهت کسب نمره مورد نیاز در جلسه مصاحبه 
  2. مجاز شدن برای شرکت در انتخاب رشته
  3. به دست آوردن حد نصاب نمره مورد نیاز برای دعوت به مصاحبه
  4. درج کد رشته در فرم انتخاب رشته

اهمیت پایان نامه و زبان انگلیسی در مصاحبه آزمون دکتری

یکی از موارد مهم دیگری که بر نتایج دعوت به مصاحبه دکتری تاثیرگذار خواهد بود، پایان نامه است. البته در هر دانشگاه ممکن است  نسبت به اهمیت آن تفاوت وجود داشته باشد. در مورد مدرک زبان ( آزمون EPT  ) نیز لازم است بدانید اگرچه ارائه آن الزامی نیست، اما می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روند مصاحبه و امتیاز شما در جلسه داشته باشد. بهتر است دارای مدارک زبان انگلیسی داخلی و یا خارجی باشید.

 

برای آسنایی با مدارک لازم برای مصاحبه دکتری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

مشاوره انتخاب رشته دکتری

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دکتری دانشگاه آزاد

بهترین شیوه مطالعه برای کنکور دکتری 

 شهریه دکتری دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چه زمانی اعلام می شود؟ 

در حال حاضر و با توجه به عدم برگزاری کنکور دکتری آزاد در زمان مقرر به علت شیوع ویروس کرونا نمی توان زمان دقیقی را برای اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری آزاد اعلام کرد.

در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد باید به چه سامانه ای مراجعه کرد؟ 

در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد جهت مشاهده نتایج مصاحبه دکتری آزاد باید به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرد.

آيا امکان اعتراض به نتایج دعوت به مصاحبه دانشگاه آزاد برای داوطلبان وجود دارد؟ 

بله. برای کسب اطلاعات بیشتری در این رابطه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور