ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری 1402 + مشاهده | irantahsil

اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نحوه دریافت نتیجه آزمون میانجیکری با یک تماس در اختیار شماست.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری 1402 مشخص شد. نتایج این آزمون مدتی پس از برگزاری و اتمام مراحل گزینش داوطلبان اعلام خواهد شد. افراد داوطلب برای اطلاع از جزئیات پذیرش در هر مرحله و پذیرش نهایی باید در انتظار انتشار نتایج باشند. افرادی که در این آزمون پذیرش شوند، باید خود را برای دور بعد آماده کنند.

متقاضیانی که در آزمون میانجیگری و داوری شورای حل اختلاف قوه قضاییه ۱۴۰۲ ثبت نام کرده‌اند، باید مراحل گزینشی تعیین شده را با موفقیت و با نمره حد نصاب طی کنند تا وارد مرحله بعدی گزینش شده تا در میان پذیرفته شدگان نهایی قرار گیرند. نتایج این آزمون طی چند مرحله اعلام می‌شود و پذیرفته شدگان هر دوره می‌توانند برای شرکت در دور بعد آماده شوند. معمولا نتایج آزمون داوری و میانجیگری هر مرحله گزینشی پس از اتمام آزمون اعلام خواهد شد.

تاریخ اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری 1402

👈 گزینش داوطلبان با آزمون و بدون آزمون استخدام منصب داوری و میانجیگری شورای حل اختلاف قوه قضاییه در سال ۱۴۰۲ چند مرحله انجام می‌شود و نتایج هر یک از مراحل ثبت نام آزمون به صورت مجزا و در بازه‌های زمانی متفاوت اعلام خواهد شد.

👈 افرادی که در رشته‌های شغلی با آزمون منصب داوری یا میانجیگری ثبت نام کرده باشند، در مرحله اول باید در آزمون کتبی و تخصصی حضور یابند. متقاضیان باید حداقل ۵۰ درصد نمره آزمون حد نصاب را کسب کنند و براساس بالاترین نمرات وارد مرحله بعدی شوند.

👈 داوطلبانی که در ارتباط با تاریخ انتشار نتایج اولیه آزمون داوری و میانجیگری سوال دارند، باید بگوییم که نتایج این مرحله هنوز اعلام نشده است. به محض زمان اعلام نتایج مطالب مقاله به روزرسانی می‌شود.

برای اطلاع از سوالات گزینش قوه قضاییه وارد لینک مربوطه شوید.

تاریخ اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری

تاریخ اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری 1402 مرحله بررسی مدارک

👈 داوطلبانی که متقاضی پذیرش در آزمون داوری و میانجیگری هستند، باید دقت داشته باشند که پذیرش نهایی آنها به این ترتیب است که شرایط تعیین شده را داشته باشند و همه اطلاعات ثبت شده با اطلاعات مدارک آنها همخوانی داشته باشد.

👈در صورت تایید صحت مرحله اول، داوطلبانی که در دوره با آزمون داوری و میانجیگری حداکثر دو برابر ظرفیت شرکت کرده و داوطلبان متقاضی پذیرش بدون آزمون برای مرحله بررسی مدارک فراخوانده می‌شوند و در صورت تایید صحت اطلاعات برای مصاحبه دعوت خواهند شد.

👈 نتایج این مرحله نیز پس از اتمام فرایند بررسی اعلام می‌شود. زمان اعلام نتایج مرحله بررسی مدارک آزمون داوری و میانجگری هنوز تعیین نشده است.

برای اطلاع از ثبت نام آزمون داوری و میانجی گری کلیک کنید.

تاریخ اعلام نتایج آزمون داوری و میانجی گری مرحله نهایی 1402

👈مرحله پایانی گزینش استخدام منصب داوری و میانجیگری شورای حل اختلاف قوه قضاییه مرحله آزمون شفاهی یا مصاحبه است که هم برای داوطلبان با آزمون هم برای داوطلبان بدون آزمون برگزار می‌شود.

👈پس از برگزاری مصاحبه، نمرات نهایی داوطلبان با نمره وزنی ۶۰ برای آزمون و 40 برای مصاحبه محاسبه می‌شود و نتایج نهایی به داوطلبان ارائه می‌گردد. از آنجا که هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان مصاحبه و انتشار نتایج آزمون داوری و میانجیگری در مرحله نهایی هنوز تاریخ دقیق تعیین نشده است، هنوز زمان انتشار جواب نهایی و اسامی پذیرفته شدگان هم ارائه نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی استخدامی داوری و میانجیگری این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

برای اطلاع از منابع آزمون داوری و میانجیگری کلیک کنید.

نحوه اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری 1402

👈آزمون داوری و میانجیگری تحت نظارت مرکز آزمون‌های استخدامی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود .علاوه بر برگزاری فرایند ثبت نام و آزمون، وظیفه نظارت و اجرای دیگر مراحل جذب از جمله انتشار کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج بر عهده این مرکز می‌باشد.

👈با توجه به شیوه گزینش تصمیم بر این است که نتایج به صورت آنلاین از سوی جهاد دانشگاهی اعلام شود. داوطلبان می‌تواند برای مشاهده نتایج به صورت آنلاین به سایت مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه نمایند. مراحل اعلام نتایج آزمون به شکل زیر می‌باشد:

✅مراجعه کردن به سامانه آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir

✅انتخاب کردن گزینه ” جذب همکاری آزمونی و غیرآزمونی داوری و میانجیگری ”

✅انتخاب کردن گزینه ” ورود به قسمت با آزمون ” یا ” ورود به بخش بدون آزمون ”

✅انتخاب کردن گزینه ” ورود به پروفایل ” در هر دو حالت

✅وارد نمودن اطلاعات درخواستی کد ملی و کد رهگیری ثبت نام

✅مشاهده نتایح آزمون و جواب پذیرش

نحوه اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری

👈در صورت انتشار هرگونه اعلامیه در ارتباط با نحوه اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون داوری و میانجیگری مقاله به روزرسانی می‌شود و در جریان آخرین اخبار مربوط به این آزمون قرار خواهید گرفت.

برای بررسی نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه بر روی لینک کلیک کنید.

چگونگی اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری

مشاوره اعلام نتایج آزمون داوری و میانجی گری سال 1402

👈 افراد متقاضی که شرکت کننده در آزمون داوری و میانجیگری هستند، باید به یک سری نکات توجه داشته باشند.

👈داوطلبان پس از مشاهده جواب اولیه در صورت قبولی، برای ادامه مراحل باید همه مدارک مورد نیاز و ثبت شده در فرم اسم نویسی خود را آماده کنند.

👈افرادی که نمره حد نصاب را کسب کرده اند به صورت دو برابر ظرفیت دعوت شده و برای بررسی مدارک فراخوانده خواهند شد.

👈علاوه بر این برای حضور در مرحله مصاحبه نیز داوطلبان باید آمادگی بیشتری داشته باشند. چنانچه در مرحله مصاحبه موفق شوند، نتایج نهایی آنها به صورت قبولی منتشر خواهد شد.

👈بررسی مدارک قبل از برگزاری مصاحبه صورت می‌گردد و داوطلبانی که مدارک آنها تایید شود باید در مرحله مصاحبه شرکت کرده و از نظر تخصصی به صورت شفاهی نیز بررسی شوند.

👈امتیاز داوطلبان به صورت ۶۰ درصد نمره آزمون کتبی و 40 درصد مرحله مصاحبه است. در آخر نیز نتایج آزمون با وزن نمرات در پروفایل داوطلبان اعلام خواهد شد و می‌توانند در زمان انتشار نتایج آزمون داوری و میانجیگری به سایت اعلام نتایج مراجعه کرده و جواب آزمون را دریافت کنند.

جهت دریافت دفترچه آزمون کارشناس رسمی دادگستری وارد لینک شوید.

مشاوره اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری


خلاصه مطالب

داوطلبانی که در آزمون داوری و میانجیگری شرکت کرده اند، باید در زمان مقرر برای دریافت نتایج خود به سایت جهاد دانشگاهی به عنوان مجری برگزار کننده آزمون مراجعه کنند. اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری در دو مرحله کتبی و مرحله مصاحبه خواهد بود. شرکت کنندگانی که منتظر اعلام جواب آزمون هستند، باید از طریق سایت جهاد دانشگاهی پیگیر نتایج باشند.

در این مقاله به نحوه مشاهده نتایج آزمون داوری و میانجیگری اشاره کردیم. چنانچه شما عزیزان در ارتباط با مطالب این مقاله نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر هستید، کافی است با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید تا مشاوران خبره این مرکز خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه کنند.

برای دانلود pdf مقاله اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری کلیک نمایید.

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نحوه دریافت نتیجه آزمون میانجیکری با یک تماس در اختیار شماست.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تاریخ اعلام نتایج آزمون و میانجیگری چه زمانی است؟

تاریخ اعلام نتایج این آزمون در مرحله اول و نهایی منتشر می‌شود و در حال حاضر زمان انتشار نتایج مشخص نیست.

سامانه اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری چیست؟

افراد برای مشاهده نتایج آزمون داوری و میانجیگری باید به سایت hrtc.ir مراجعه کنند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون داوری و میانجیگری به چه شکل می‌باشد؟

متقاضیان باید برای مشاهده نتایج خود در زمان اعلام شده به سایت مرکز آزمون دانشگاهی وارد شده و از طریق پروفایل شخصی خود جواب آزمون را مشاهده کنند. در متن مقاله راهنمای مشاهده نتایج به طور کامل ارائه شده است.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری 1402 + مشاهده | irantahsil»

 1. Avatar photo فرهاد گفت:

  سلام برای مشاهده نتایج آزمون داوری و میانجیگری به سایت آزمون‌های جهاد دانشگاهی باید مراجعه کنم؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام بله میتوانید از طریق سایت مشاهده کنید

 2. Avatar photo محسن گفت:

  سلام اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری کی اعلام میشه؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام از طریق سایت فنی حرفه ای ادواری اعلام میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور مهر

  اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1402 + مشاهده sanjesh

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور 1402 اعلام شد. کلیه افراد می توانند در زمان اعلام نتایج بدون آزمون پیام نور اقدامات لازم را برای مشاهده نتایج دانشگاه پیام نور بدون آزمون انجام دهند. البته در این میان اطلاع...
 • نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش معلولین

  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش معلولین 1402

  کسانی که در آزمون استخدامی معلولین شرکت کردند باید منتظر نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش معلولین باشند که جواب آن در قالب نتایج اولیه و نهایی منتشر می شود. در آزمون استخدامی از میان داوطلبان شرکت کننده در آزمون...
 • نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ + مشاهده | hrtc.ir

  نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402 هر سال در دو مرحله از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس  منتشر sanjesh.org اعلام می شود و چنانچه مجری برگزار کننده آزمون جهاد دانشگاهی باشد، اعلام نتایج از طریق سامانه hrtc.ir منتشر...
 • ثبت نام نمونه دولتی هفتم

  ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم 1402 + شرایط آزمون و نکات مهم

  به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا محترم می‌رسانیم ثبت نام نمونه دولتی هفتم که تا سال گذشته از طریق سامانه azmoon.medu.ir سمپاد به صورت هماهنگ برگزار می‌گردید و داوطلبان می‌توانستند در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم شرکت کنند،...
تماس با مشاور