منابع آزمون نظام مهندسی برق 98

منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 اعلام شد. آن دسته از متقاضیان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 که در رشته مهندسی برق قصد ثبت نام دارند، باید از منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 به صورت کامل اطلاع یابند و همچنین با توجه به نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق ، از مباحث مهم و علاوه بر آن با نحوه طرح سوالات آشنا گردند.

برخی از اطلاعات و اصطلاحاتی که داوطلبان لازم است بدانند ، اصطلاحاتی مانند مباحث می‌باشد. در معرفی منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 شما حتماً با اصلاح مباحث برای معرفی منبع برخورد خواهید نمود. منظور از این اصطلاح ؛ مباحث مربوط به مقررات ملی ساختمان می‌باشد. با توجه به اینکه رقابت در این آزمون بسیار سخت است ، در صورتی که شما از منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 آگاهی نداشته باشید، احتمال پذیرش شما بسیار کاهش خواهد یافت.

با در نظر گرفتن تغییراتی که در سال‌های اخیر در رابطه با منابع رشته‌های مختلف، ازجمله رشته‌های مهندسی صورت گرفته است، لزوم اطلاع دقیق از منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 را مبرم می‌سازد. شایان ذکر است که نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق ، کاملاً منطبق با منابع این آزمون می‌باشند. به همین دلیل،  داوطلب را با سوالات و پیچیدگی آن آشنا می‌نماید.

 

جهت اطلاع از منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 و نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق ، منابع معتبر در تمامی رشته ها، انجام ثبت نام ، دریافت نمونه سوالات، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

نمونه سوالات و منابع آزمون نظام مهندسی برق

 

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق
نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق

یک واقعیت در رابطه با تمامی آزمون‌ها وجود دارد، شما در هیچ آزمونی موفق نخواهید شد مگر اینکه تمامی نکات و موارد لازم را رعایت نمایید. مثلاً برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی ، تنها داشتن منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 کافی نخواهد بود. عدم آشنایی شما با سوالات موجب هدر رفتن وقت می‌گردد. به همین دلیل داشتن نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق ضروریبه نظر می رسد.

تجربه کنکور و موفقیت در آن، حتماً این نکته را به شما آموزش داده است که موفقیت در هر آزمونی شانسی نخواهد بود. داشتن منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 که کاملاً معتبر باشند، همانند داشتن قطعات سخت افزاری سالمی است که به شما برای پیاده سازی طرح و ایده‌تان می‌تواند کمک کننده باشد.

داشتن نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق ، همانند داشتن طرح و ایده برای اجرایی کردن و عملیاتی کردن می‌باشد.  همچنین در کنار این موارد نباید برنامه ریزی را نادیده گرفت و یا اینکه نقش آن را کمرنگ در نظر گرفت. توصیه می‌نماییم برای اطلاع از موارد ذکر شده با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا به خوبی از موارد ذکر شده آگاه گردید.

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 معتبر و از مباحث منتشر شده مقررات ملی ساختمان می باشند.

 

 

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی برق

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی برق را می‌توان منابعی که از طرف نظام مهندسی اعلام می‌گردد دانست. با توجه به اینکه کتب جدید و منابع هر ساله تغییراتی را به همراه دارند، بنابراین اگر قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی 98 را دارید، باید از منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 استفاده نمایید. در هر رشته ، مبنا ، بر اساس آخرین نسخه منابع می‌باشد.

به دلیل آشنایی داوطلبان با منابع آزمون مهندسی برق ، برخی از منبع در گرایش‌های مختلف که مربوط به سال 97 می‌باشند را معرفی می‌نماییم. بدیهی است که این منابع مبنای آزمون در سال 98 نمی‌باشند. و حتی نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق در هر سال منطبق با منابع همان سال می‌باشد.

منابع آزمون رشته تاسیسات برقی طراحی
منابع آزمون رشته تاسیسات برقی طراحی

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق – رشته تاسیسات برقی طراحی

 • مبحث اول (تعاریف)- (۱۳۹۲)
 • مبحث دوم (نظامات اداری)- (۱۳۸۴)
 • مبحث سوم: حفاظت ساختمان‌ها در مقابل حریق (۱۳۹۵)
 • مبحث سیزدهم: طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ها (۱۳۹۵)

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق – رشته تاسیسات برقی (نظارت)

 • مبحث اول: تعاریف (۱۳۹۲)
 • مبحث دوم: نظامات اداری (۱۳۸۴)
 • مبحث سوم: حفاظت ساختمان‌ها در مقابل حریق (۱۳۹۵)
 • مبحث دوازدهم: ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا (۱۳۹۲)
 • مبحث سیزدهم: طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ها (۱۳۹۵)

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق – تاسیسات برقی طراحی

 • مبحث اول ( تعاریف ) – ( ۱۳۹۲ )
 • مبحث دوم ( نظامات اداری ) – ( ۱۳۸۴ )
 • مبحث سوم ( حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق ) ( ۱۳۹۵ )
 • مبحث سیزدهم ( طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ ها ) ( ۱۳۹۵ )
 • مبحث پانزدهم ( آسانسورها و پلکان­ برقی ) ( ۱۳۹۲ )

شایان ذکر است که منابع معرفی شده به صورت کامل نمی باشند. همچنین مربوط به سال 97 هستند. منابع آزمون نظام مهندسی برق 98  با توجه به رشته های هم ارزی و نحوه مباحث ارائه شده برای این رشته می تواند متغیر باشد.

 

زمان آزمون مهندسی برق

آزمون های نظام مهندسی در روزهای پنجشنبه و جمعه اردیبهشت ماه برگزار می شوند. معمولا هر ساله با دسته بندی که برای برگزاری آزمون در رشته های مختلف صورت می پذیرد، روزهای برگزاری آزمون نیز مشخص می گردد. به طور میانگین و عمومی ، آزمون مهندسی برق در روزهای جمعه صورت می پذیرد.

در زمان آزمون هیچ چیزی برای شما قابل برگشت نخواهد بود. بنابراین جای پشیمانی و … را از ابتدا برای خود فراهم ننماید. اولین گام شما برای موفقیت در آزمون، داشتن منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 می باشد و پس از آن باید به صورت کامل نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی را مطالعه نمایید. اگر از افرادی که پروانه را دریافت نموده اند سوال نمایید، حتما به شما خواهند گفت که نمونه سوالات را به خوبی مطالعه نموده اند.

شاید شما نیز از آن دسته افرادی باشید که همزمان مشغول به کار می باشید و به همین دلیل شرایط برای شما جهت پذیرش سخت تر از سایر رقبا خواهد بود. نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق به شما کمک خواهند نمود تا از مباحث مهم در منابع آزمون نظام مهندسی برق 98  آگاه گردید که همین مسئله موجب موفقیت و بهبود عملکرد شما می گردد.

 

جهت اطلاع از منابع آزمون نظام مهندسی برق 98 و نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق ، منابع معتبر در تمامی رشته ها، انجام ثبت نام ، دریافت نمونه سوالات، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال منابع آزمون نظام مهندسی برق 98
کانال منابع آزمون نظام مهندسی برق 98

بیشتر بدانید

چگونه در آزمون نظام مهندسی قبول شویم

روش های تست زنی آزمون نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی معماری

منابع مکانیک آزمون نظام مهندسی

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98

کلید سوالات آزمون نظام مهندسی 97

سوالات آزمون نظام مهندسی عمران 98

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

پذیرش پردیس های بین المللی

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی تلفنی

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق

منابع آزمون نظام مهندسی برق 98

یک نظر برای «منابع آزمون نظام مهندسی برق 98»

 • سلام راه ارتباطیمون از طریق همین شماره ای که گذاشتیم تو سایت که شما میبایست با خط ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *