تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
منابع آزمون تیزهوشان 99 - 98

منابع آزمون تیزهوشان 1400-1401

منابع آزمون تیزهوشان 99 - 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

بهترین منابع آزمون تیزهوشان پایه دهم چه کتبی است؟

برای موفقیت در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی چه کتاب ها و جزواتی را بخوانیم؟

بهترین منابع برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم کدامند؟

 

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای ورود داوطلبان ، ابتدا آزمون ورودی را به عمل می آورند. برای آمادگی در آزمون سمپاد شما نیازمند مطالعه دقیق منابع آزمون تیزهوشان خواهید بود. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با موضوعات معرفی منابع آزمون تیزهوشان ، دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم ، منابع تیزهوشان ششم ابتدایی ، منابع تیزهوشان پایه دهم ، بهترین منابع آزمون ورودی تیزهوشان مطالب مفیدی را ارائه نماییم.

 

 

جهت اطلاع دقیق از منابع آزمون تیزهوشان  و دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

معرفی منابع آزمون تیزهوشان 

 

آن دسته از داوطلبانی که در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام به ثبت نام می نمایند، در صورتی خواهند توانست موفقیت لازم را در آزمون مورد نظر کسب نمایند که به دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم اقدام نموده باشند. دانش آموزان عزیز برای قبولی در آزمون تیزهوشان ، علاوه بر مطالعه منابع اصلی ، نیازمند مطالعه دقیق منابع کمک درسی نیز می باشند.

در ادامه به معرفی منابع آزمون ورودی مدارس تیزهوشان  خواهیم پرداخت. نکته مهمی که دانش آموزان متقاضی ورود به دبیرستان های تیزهوشان در سراسر کشور لازم است بدان توجه نمایند این است که برنامه ریزی شما باید بر اساس هر دو منبع باشد وگرنه نام شما در لیست اسامی قبول شدگان تیزهوشان قرار نخواهد گرفت. با توجه به رقابت سخت متقاضیان ورود به این مدارس، ضرورت آمادگی همه جانبه جهت پذیرش در این آزمون امری ضروری به نظر می رسد.

آنچه لازم است علاوه بر بهترین منابع آزمون تیزهوشان  از آن اطلاع یابید، درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد. همچنین شایان ذکر است که نمونه سوالات آزمون تیزهوشان بر اساس همین منابع تعیین می گردد. رعایت تمامی این نکات برای جلسه آزمون و پاسخگویی شما در زمان آزمون می باشد که یکی از مواردی که لازم است از آن اطلاع یابید آمادگی روانی لازم برای این امر می باشد.

 

 

 

 

منابع درسی آزمون تیزهوشان  ششم و دهم به دو صورت منابع اصلی و منابع کمک آموزشی می باشد.

 

 

 

 

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

 

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

 

در معرفی منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی باید به این موضوع بپردازیم که در واقع منابع این آزمون را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته اول شامل منابعی می باشد که دروس اصلی دانش آموزان را شامل می گردد و دسته دوم شامل منابع کمک آموزشی می شود با توجه به ضریب هر یک از این دروس ، در برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم باید دروس مهم را در این لیست قرار دهید.

 

 ردیف نام درس نعداد سوالات ضرایب
1 قرآن ، تعلیمات دینی و اخلاقی 8 2
2 زبان و ادبیات فارسی 10 2
3 علوم تجربی 10 2
4 مطالعات اجتماعی 7 1
5 تفکر و پژوهش 5 1
6 ریاضی 15 3

 

شاید با ملاحظه ضرایب در هر یک از دروس این سوال به ذهن دانش آموزان و یا اولیای عزیز آن خطور نماید که معنای این ضرایب چیست؟ در واقع ضرایب را می توان به زبان ساده میزان اهمیت هر یک از این دروس نامید. بدین معنا دروسی با ضریب 3 بسیار بیشتر از درس دیگر با ضریب دیگر در پذیرش و یا عدم پذیرش شما موثر خواهد بود. یکی از دروسی که لازم است بر روی آن بسیار برنامه ریزی نمایید، درس ریاضی با ضریب 3 می باشد.

 

جهت اطلاع از نمونه سوالات آزمون ورودی دبیرستان البرز  کلیک کنید.

 

برای درسی همانند علوم که تعداد سوال آن به 10 عدد می رسد، حتما باید از بهترین منابع آزمون تیزهوشان  درس علوم استفاده نمایید. انتشارات مختلفی همچون انتشارات نشر الگو  ،خیلی سبز ، گاج ، اندیشمند و… کتب کمک آموزشی را متشر نموده اند که در این بین کتاب خیلی سبز به دلیل هماهنگی مناسبی که با منابع اصلی کتب درسی دارد توصیه می شود.

برای درس زبان فارسی بهترین منبعی که می توانیم به معرفی آن بپردازیم، کتاب نشر الگو است که یکی از کتب مناسب برای این آزمون می باشد.

 

 

جهت دریافت رمز همگام از سامانه دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان کلیک کنید.

 

منابع آزمون تیزهوشان پایه دهم

 

نام درس  تعداد سوال ضریب
ریاضیات 20 3
علوم تجربی 17 2
مطالعات اجتماعی 15 1
زبان و ادبیات فارسی 15 2
قران و معارف اسلامی 8 2

 

منابع آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه دهم نیز همانند منابع تیزهوشان پایه ششم ، به دو صورت منابع اصلی و منابع کمک آموزشی می باشد. منابع اصلی که در جدول ارائه گردید و همراه با ضرایب آن می باشد. منابع آزمون تیزهوشان  کمک آموزشی که موفق به عملکرد بهتر شما در آزمون می باشد برای درس ریاضیات : کتاب خیلی سبز ، کتاب ریاضیات مبتکران ؛ درس علوم : کتاب علوم تجربی انتشارات گل واژه ، علوم تجربی خیلی سبز ؛ زبان و ادبیات فارسی مبتکران .

 

طرح شهاب جایگزین آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی – طرح شهاب چیست؟

مطالعه منابع اصلی و منابع کمک آموزشی موجب می شود تا دانش آموزان بتوانند عملکرد بهتری در این آزمون کسب نمایند. آیا تمامی منابع آزمون تیزهوشان  اصلی و کمک آموزشی را مطالعه نماییم؟ در این رابطه لازم است از مشاورین و متخصصین ایران تحصیل مشاوره های لازم را دریافت نمایند.

 

 

دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم

 

دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم

دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم

 

با استفاده از دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم به کلیه منابع لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان دست خواهید یافت. آنچه علاوه بر منابع و دستیابی به آن حائز اهمیت می باشد، نحوه مطالعه و آمادگی در این آزمون خواهد بود. به هین دلیل تنها دارا بودن صرف بعضی از کتب مورد نظر نمی تواند موفقیت شما را تضمین نماید.

جهت دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم کافی است با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. با استفاده از برقراری ارتباط با متخصصین ایران تحصیل ، علاوه بر دریافت منابع آزمون تیزهوشان ، می توانید از مشاوره های لازم برای قبولی در این آزمون بهره مند گردید. همچنین از کلیه تست ها و سوال های مربوطه اطلاع دقیق یابید.

 

چگونه به کارنامه افرادی که در سال گذشته پذیرفته شده اند دست یابم؟

کارنامه پذیرفته شدگان در هر سال و هر مقطعی متفاوت با سال های گذشته می باشد. اما برای راهنما و حدود قبولی در هر یک از مقاطع لازم است کارنامه مربوط به استان محل سکونت خود را ملاحظه نمایید. برای دسترسی به هر یک از این کارنامه ها می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

آیا رتبه و تراز لازم برای قبولی در هر مقطع متفاوت می باشد؟

آزمون هایی مانند آزمون های تیزهوشان ، نمونه دولتی ، کنکور سراسری ، آزمون های استخدامی از نوع آزمون های هنجاری می باشند. بدین معنا که وضعیت هر داوطلب با رقبای او سنجیده می شود. بنابراین شما علاوه بر توجه به مقطع مورد نظر ، لازم است نسبت به سایر رقبای خود نیز از رتبه بهتری برخوردار گردید.

 

برای قبولی در آزمون تیزهوشان مطالعه تمام مطالب کمک آموزشی ضروری است؟

چه مدت زمان برای مطالعه کلیه منابع آزمون تیزهوشان  مورد نیاز است؟

آیا می توان از جزوات افرادی که در سال های گذشته پذیرفته شده اند استفاده نمود؟

ظرفیت پذیرش در هر یک از مدارس تیزهوشان چقدر است؟

برای دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان به کدام سامانه باید مراجعه نماییم ؟ 

 

برای اطلاع و یافتن پاسخ سوالات خود می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952  (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط :

azmoon.medu.ir

sampad.medu.ir

دریافت کارنامه نمونه دولتی  نهم به دهم

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

ثبت نام دبیرستان البرز پایه هفتم

دانلود بهترین منابع تیزهوشان هفتم و دهم

منابع آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه دهم

منابع امتحان تیزهوشان ششم ابتدایی

منابع آزمون تیزهوشان نهم

5/5 - (1 امتیاز)

برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

azmoon.medu.ir سایت مورد نظر است.

چگونه در سایت azmoon.medu.ir ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

ثبت نام آزمون تیزهوشان چه زمانی است؟

احتمال برگزاری و زمان بندی ثبت نام برای متقاضیان پایه های نهم بهمن ماه خواهد بود.

.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور