ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

 منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲

منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم 99
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

گرچه تغییراتی در رابطه با نحوه طرح سوالات آزمون تیزهوشان ایجاد شده است، اما این موضوع نمی تواند دلیلی بر عدم مطالعه و اطلاع شما از منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲ باشد. برای مطالعه دقیق هر یک از دروس، بهتر است لیست بهترین منابع آزمون سمپاد هشتم را داشته باشید. مواد امتحانی آزمون هفتم به هشتم سمپاد را می توان به دو دسته تقسیم نمود. در دسته اول دانش آموزان لازم است بر روی کتب خود تمرکز داشته باشند و به مطالعه دقیق آن بپردازند و در وهله دوم مطالعه و تمرین تست هوش برای تمامی داوطلبان جهت افزایش مهارت الزامی می باشد.

 

 

برای اطلاع دقیق از منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲  – شهریه ثابت و متغییر برای هر یک از رشته های مورد نظر با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

بهترین منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲

 

بهترین منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم 99

بهترین منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲

 

برای پذیرش در مدارس تیزهوشان، یکی از مهم ترین شروط لازم، مطالعه دقیق منابع می باشد. داشتن یک برنامه درست و منظم در کنار یک برنامه اصولی، می تواند شما به به هدف مورد نظرتان برساند. دسته بندی در نظر گرفته شده برای سوالات آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم سوالات استعداد تحصیلی که 60 درصد و استعداد تحصیلی نیز 40 درصد آزمون را به خود اختصاص می دهد. تاثیر درصد سوالات مربوط به استعداد تحلیلی تاثیر بیشتری بر قبولی شما خواهد داشت.

دروس مربوط به منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم شامل دروسی است که کتاب های درسی را شامل می شود و دروس دیگر نیز شامل منابع کمک آموزشی می باشد. منابع کمک آموزشی همان تست هایی است که انتشارات مختلف آن را منتشر می نمایند. والدین عزیز و همچنین دانش آموزان توجه داشته باشد که ظرفیت تعیین شده برای پذیرش در آزمون تیزهوشان تکمیل طرفیت محدود می باشد و به همین دلیل پذیرش در این مدارس با سختی بیشتری همراه خواهد بود.

والدین عزیز می توانند برای دریافت مشاوره قبولی فرزند خود با مشاوران مدارس تیزهوشان ما با توجه به شماره های 9099075307 ( از سراسر کشور ) 9099075307 ( از استان تهران ) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

بودجه بندی  مواد امتحانی آزمون هفتم به هشتم سمپاد

 

بودجه بندی مواد امتحانی آزمون هفتم به هشتم سمپاد

بودجه بندی مواد امتحانی آزمون هفتم به هشتم سمپاد

 

هر یک از منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲ که در زیر تعیین شده است، تعداد سوالات مختلفی را شامل می شود. همچنین ضرایب تعیین شده برای هر یک از دروس، نشان دهنده میزان اهمیت آنان برای قبولی خواهد بود. هرچقدر درصد شما برای قبولی بیشتر باشد، احتمال قبولی شما نیز بیشتر خواهد بود.

 

بخش استعداد تحلیلی
عنوان تعداد سوالات مدت زمان پاسخ گویی
استعداد تحلیلی 60 60 دقیقه

 

بخش استعداد تحصیلی
عنوان درس ضریب تعداد سوالات زمان پاسخ گویی
قرآن و معارف اسلامی (قرآن و پیام های آسمانی) 2 10 40
زبان و ادبیات فارسی 2 10
علوم تجربی 3 10
ریاضیات 3 10

 

 

موارد مهم در رابطه با آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان

 • بر اساس منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم سوالات آزمون تیزهوشان به صورت چهار گزینه ای می باشند.
 • طرح سوالات استعداد تحلیلی به منظور سنجش قدرت تحلیل ، ریشه یابی ، طبقه بندی ، سازمان دهی مطالب می باشد. تمامی موارد خارج از کتاب خواهند بود. مطالعه دقیق سوالات آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم به شما کمک می کند تا بتوانید تسلط بیشتری بر روی مباحث داشته باشید . برای تسلط بر سوالات تحلیلی توصیه می نماییم که از تست های هوش استفاده نمایید و تسلط خود را بر این نوع آزمون افزایش دهید. برای دریافت لینک دانلود تست هوش می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.
 • برای تسلط بر سوالات مربوط به استعداد تحصیلی نیز، حتما باید به مطالعه دقیق سوالات بپردازید . تست زنی زیاد آزمون موجب می شود تا قدرت تجزیه و تحلیل شما افزایش یابد و همین مسئله در روند قبولی شما بسیار مهم و موثر می باشد.
 • برای هر سوال 3 نمره مثبت در نظر گرفته شده است و هر پاسخ منفی برابر با 1 نمره منفی خواهد بود.
 • در صورتی که داوطلب عمدا و یا سهوا دو گزینه را به صورت یکسان انتخاب نماید، یک نمره منفی برای او منظور خواهد شد.

 

بهترین منابع آزمون سمپاد هشتم

 

بهترین منابع آزمون سمپاد هشتم

بهترین منابع آزمون سمپاد هشتم

 

توصیه ما به تمامی دانش آموزان و اولیای عزیز آنان این است که قبل از ثبت نام تیزهوشان هفتم به هشتمابتدا به صورت دقیق منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم را مطالعه نمایید و پس از آن، برای انجام ثبت نام اقدام نمایید. لازم به ذکر است که کتاب های زیر شامل دروس کمک آموزشی می باشد. حتما کتب مورد نظر را تهیه نمایید.

 • برای درس دینی : مسابقات عربی ، قرآن و پیام های آسمانی هفتم – انتشارات مبتکران
 • زبان و ادبیات فارسی : فارسی هفتم – مبتکران ، فارسی هفتم – گاج
 • علوم تجربی : علوم هفتم – خیلی سبز ، علوم هفتم – مبتکران
 • ریاضیات : ریاضی هفتم – گاج ، ریاضی هفتم – خیلی سبز

 

شرایط پذیرش دانش آموز

 • با توجه به اینکه سهمیه در نظر گرفته شده برای هر یک از استان ها به صورت جداگانه تعیین می شود، لذا با در نظر گرفتن مناطق تحت پوشش ، در زمینه تعداد پذیرش داوطلبان تصمیم گیری خواهد شد. این مورد حتما باید به تائید مناطق تحت پوشش برسد.
 • پذیرش در نظر گرفته شده برای تکمیل ظرفیت و اولویت پذیرش، برای آن دسته از داوطلبانی خواهد بود که رتبه بهتری را کسب نموده باشند.
 • با توجه به اینکه سهمیه هر یک از مناطق برای پذیرش داوطلبان بر اساس منظقه تعیین می شود، لذا امکان دریافت انتقالی در صورت تائید و موافقت ناحیه آموزش و پرورش محل استقرار مدارس استعداد درخشان امکان پذیر است.
 • تعیین حوزه امتحانی فرد داوطلب بر اساس منطقه آموزشی وی خواهد بود.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲ اطلاعاتی را ارائه نماییم. در صورتی که سوالی در رابطه با لیست بهترین منابع آزمون سمپاد هشتم دارید، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. تمامی مواد امتحانی آزمون هفتم به هشتم سمپاد از کتب درسی و همچنین کمک آموزشی خواهد بود. بهترین منابع آزمون سمپاد هشتم را برای قبولی در هر یک از مدارس می توانید متوجه بشید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود.

 

 

مطالب مرتبط

3.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲شامل چه کتبی می باشد؟

کتب دروس امتحانی آزمون تیزهوشان، بر اساس منابع درسی و همچنین منابع کمک آموزشی تعیین می شود.

 

 

چگونه می توانم به لیست بهترین منابع آزمون سمپاد هشتم دسترسی یابم؟

برای مشاهده بهترین منابع آزمون سمپاد هشتم می توانید وارد سایت شوید و یا در شماره های 9099075307 ( از سراسر کشور ) 9099075307 ( از استان تهران ) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

 

آیا مواد امتحانی آزمون هفتم به هشتم سمپاد نسبت به سال های گذشته تغییر نموده است؟

با توجه به تغییرات ایجاد شده در آزمون تیزهوشان برخی از دروس این آزمون تغییر یافته است.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور