ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو {سطح سوالات، جامعه آماری}

معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون‌های آزمایشی دارند، معمولاً ابتدا مزایا و معایب هر کدام از این آزمون‌ها را بررسی می‌کنند تا بتوانند تصمیم درستی بگیرند. بررسی معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو باعث می‌شود که افراد بدانند سطح سؤالات این آزمون به چه شکل است، جامعه آماری آن چقدر است و آیا می‌توان برای آمادگی در آزمون سراسری در آزمون‌های این موسسه شرکت کرد یا خیر.

نقد و بررسی کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو اهمیت زیاد دارد. برای کسب اطلاعات لازم در ارتباط با این موضوع کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا همکاران ما در ایران تحصیل شما عزیزان را راهنمایی کنند و چنانچه سوالی در مورد در ارتباط با انتخاب بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور دارید، بهترین مشاوره‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

ضرورت ارزیابی معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو

👈گزینه دو یکی از مؤسسات معروف در حوزه برگزاری آزمون‌ آزمایشی کنکور آنلاین است که محصولات متنوعی را به داوطلبان گروه‌های آزمایشی آزمون سراسری ریاضی، تجربی، انسانی و علوم معارف ارائه می‌کند.

👈دانش آموزان می‌توانند تمامی دروس دهم تا دوازدهم را حداقل در ۸ دوره مرور کنند. سؤالات آزمون آزمایشی کنکور از سوی هیئت علمی موسسه گزینه دو تألیف شده است. بر اساس آمار ارائه شده، تقریباً سؤالات کنکورهای آزمایشی گزینه دو مشابهت ۸۰ درصدی با سؤالات آزمون سراسری داشته است.

👈همه مراحل برگزاری آنلاین آزمون‌های موسسه در بانک سؤال وجود دارد و امکان برگزاری حضوری از طریق هماهنگی با نمایندگی‌های گزینه دو امکان‌پذیر می‌باشد. از این رو اعلام شرایط برگزاری آزمون در شهرهای مختلف بر عهده نمایندگی آن در تهران است.

👈اما آن دسته از دانش آموزانی که قصد دارند گزینه دو را به عنوان موسسه آزمون آزمایشی انتخاب کنند، قبل از هر چیز باید به ارزیابی آزمون‌های این موسسه بپردازند. بررسی معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو باعث می‌شود که افراد بتوانند تصمیم مناسبی در ارتباط با انتخاب آزمون داشته باشند.

👈طیف شرکت کنندگان آزمون‌های آزمایشی گزینه دو در سال‌های اخیر بسیار قابل قبول بوده است. بنابراین افرادی که مایلند در این آزمون‌ها شرکت کنند، باید قبل از هر چیز به نقد و بررسی کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو در این موارد بپردازند.

برای اینکه بدانید آزمون آنلاین گزینه دو بهتره یا قلمچی؟ وارد لینک شوید.

ضرورت ارزیابی معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو

بررسی مزایا و معایب کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو

👈اگر بخواهیم معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو را بررسی کنیم، حتماً باید به معیارهای مختلف از جمله سطح سؤالات آزمون، جامع آماری، هزینه آزمون، کارنامه آزمون گزینه دو و برنامه راهبردی که ارائه می‌کند، اشاره کنیم تا دید جامع‌تری نسبت به آزمون‌های این موسسه داشته باشید.

 بررسی سطح سؤالات آزمون آنلاین گزینه دو

👈آزمون‌هایی که موسسه گزینه دو برگزار می‌کند، بیشترین شباهت را با آزمون سراسری دارند. طرح سؤالات کنکور سراسری در سال جدید کمی متفاوت است. در سال‌های گذشته نیز تمام دروس تخصصی و عمومی که گزینه دو مطرح می‌کرد، بسیار همسو با آزمون سراسری بود.

👈 هنگام نقد و بررسی کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو، اگر بخواهیم به سطح سؤالات اشاره کنیم، باید بگوییم آزمون‌های گزینه دو بسیار استاندارد و نرمال هستند. افرادی که سطح اعتماد بنفس بالایی ندارند و مایلند از طریق این آزمون‌ها خود را محک بزنند، سطح سؤالات آزمون گزینه دو بسیار برای آنها مناسب است. هنگام ارزیابی معایب و مزایای کنکور آزمایش آنلاین گزینه دو باید در ارتباط با سطح سؤالات باید اشاره کرد که این مؤسس در سال اخیر بسیار موفق عمل کرده است.

بررسی جامع آماری آزمون آزمایشی گزینه دو

👈سنجش جامعه آماری باعث می‌شود که افراد بتوانند ارزیابی مناسبی از تعداد داوطلبان مؤسسات مختلف داشته باشند. طبعاً هرچه داوطلبان یک موسسه بیشتر باشد، نشان دهنده کیفیت آزمون‌های آنلاین این موسسه است. از سوی دیگر هر چقدر جامعه آماری بالاتر باشد، سطح رتبه و تراز ارائه شده واقعی‌تر خواهد بود.

👈از نظر جامعه آماری باید بگوییم که آزمون‌های آزمایشی گزینه دو به طور میانگین پس از آزمون‌های قلم چی در رتبه دوم قرار دارند. همین امر باعث شده که در کنار ارائه بهترین کیفیت در بخش‌های دیگر، در این بخش این موسسه به بهترین شکل عمل کند.

👈لذا هنگام بررسی معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو با بررسی جامع آماری این آزمون‌های موسسه می‌توانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

جهت آشنایی با معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گاج وارد لینک شوید.

 بررسی معایب و مزایای آزمون آزمایشی گزینه دو از نظر برنامه آزمون

👈برنامه آزمون بسیار اهمیت دارد و داوطلبان باید حتماً هنگام انتخاب موسسه‌ای که آزمون‌های آزمایشی را برگزار می‌کند، به این نکته توجه کنند از جمله مهم‌ترین موارد مورد توجه در برنامه آزمون این است که:

✔ برنامه کلی نباشد دارای جزئیات کافی باشد.

✔ فاصله زبانه بین دو آزمون آزمایشی مناسب باشد.

✔ حجم منطقی در درس‌های یک آزمون آزمایشی وجود داشته باشد.

زمانبندی منطقی برای پوشش و دوره مطالب پایه و دوازدهم ارائه شده باشد.

👈 باید توجه کنید که برنامه آزمون آزمایشی برای داوطلبانی که مطالعات خود را از قبل با برنامه آزمون هماهنگ کرده باشند، مناسب داشتن برنامه منظم و مدون نیست. بزرگ‌ترین ضعف آزمون‌های گزینه دو داشتن برنامه آزمون متوسط است. افراد از طریق آن نمی‌توانند به تسلط کافی در دروس مختلف برسند.

👈 با توجه به اینکه آزمون‌های آزمایشی گزینه دو هر سه هفته یکبار برگزار می‌گردد، فرصت کافی برای مطالعه دروس را دارند، اما عدم برنامه‌ریزی مناسب برای دروس پایه و دوازدهم و عدم ارائه جمع‌بندی و حجم زیاد هر آزمون در فواصل معین باعث می‌شود که آزمون‌های گزینه دو در کل نمره خوبی در این بخش اکتساب نکنند.

بررسی مزایا و معایب کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو

بررسی معایب و مزایای کنکور آزمایش آنلاین گزینه دو در بخش کارنامه

👈 یکی از مهمترین مزایایی که آزمون‌های آنلاین دارند و به عنوان مهم‌ترین امکانات یک موسسه در برگزاری آزمون آزمایشی به شمار می‌آید، ارائه کارنامه کامل است. ارائه کارنامه و داشتن پاسخنامه برای متقاضیان از این جهت ضروری است که می‌توانند نسبت به آزمون خود تحلیل مناسبی داشته باشند.

👈 در نقد و بررسی کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو، تحلیل آزمون بسیار مورد توجه است. مهمترین کاری است که یک داوطلب باید انجام دهد تا بتواند نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسند و برای رفع آنها اقدام کند.

گزینه دو کارنامه‌های متنوعی در اختیار افراد قرار می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به کارنامه تحلیلی آزمون، کارنامه تعیین سطح، کارنامه رشته‌های قبولی، کارنامه مشاوره‌ای و کارنامه روند تحصیلی اشاره نمود. بنابراین از مهمترین مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو انتشار سریع و کامل کارنامه‌ها است.

جهت مشاهده کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش وارد لینک شوید.

بررسی هزینه و قیمت آزمون آنلاین گزینه دو

👈 بررسی قیمت‌ها زیاد تاثیری در کیفیت آزمون‌ها ندارد. آزمون گران قیمت به معنای داشتن کیفیت بالاتر نیست. آزمون خیلی ارزان هم ممکن است که کیفیت مناسبی نداشته باشد. هزینه هر آزمون آزمایشی گزینه دو برای داوطلبان آزمون سراسری در سال ۱۴۰دو مبلغ ۸۳ هزار تومان است.

👈 با توجه به اینکه گزینه دو دو۰ مرحله آزمون آزمایشی را برگزار می‌کند، هزینه این آزمون در مجموع به مبلغ یک میلیون و ۶۶۰ هزار تومان می‌باشد. اگر افراد یک برنامه مطالعاتی درستی داشته باشند، هزینه آزمون‌های گزینه دو بسیار برای آنها به صرفه خواهد بود.

نکات مهم در ارتباط با معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو

👈 هنگامی که معایب و مزایای کنکور آزمایش آنلاین گزینه دو را بررسی می‌کنید، حتماً باید به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید بر اساس هزینه‌ای که می‌پردازید بهترین آزمون را انتخاب کنید.

✔ سؤالات آزمون گزینه دو شباهت بسیار زیادی به سؤالات کنکور سراسری دارند.

✔ موسسه هزینه اضافی برای خدمات که بی‌ مورد به داوطلبان تحمیل نخواهد کرد.

✔ نسبت به دیگر آزمون‌ها سؤالات این موسسه کمتر لو می‌رود و ترازهای واقعی را ارائه می‌کند و این مورد به خاطر داشتن جامعه آماری مناسب می‌باشد.

✔ آن چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برنامه راهبردی گزینه دو نقاط ضعف بسیاری دارد، چرا که میزان مرور در برنامه راهبردی بسیار کم است و اگر داوطلب به هر دلیلی از بودجه‌بندی سؤالات یک آزمون عقب بماند، نمی‌تواند آن را جبران کند.

✔ جامعه آماری گزینه دو نسبت به قلم چی کمتر و نسبت به سایر آزمون‌ها مانند گاج و سنجش بیشتر است، اما بخاطر داشته باشید که فاکتورهای دیگری در کنار این فاکتور باید مد نظر قرار داده شود تا راحت‌تر بتوانید در ارتباط با انتخاب و ثبت نام آزمون تصمیم بگیرید.

نکات مهم در ارتباط با معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو

خلاصه مطالب

با ارزیابی معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو شما می‌توانید بهترین تصمیم را در انتخاب موسسه‌هایی که آزمون آزمایشی را برگزار می‌کنند، داشته باشید. قطعاً گزینه دو یکی از بهترین مؤسسات آزمون آزمایشی آنلاین برای کنکور است که در سال‌های اخیر توانسته به جامعه آماری مناسبی دست پیدا کند. در کنار مزایایی که برگزاری این آزمون دارد، باید معایب آن را هم در نظر بگیرید. از مهمترین معایب گزینه دو نداشتن برنامه راهبردی و عدم برنامه‌ریزی مناسب طی بازی‌های زمانی مختلف پس از برگزاری آزمون است. از سوی دیگر گرچه جامعه آماری نسبت به آزمون گاج و سنجش بیشتر است، اما نسبت به قلم چی جامعه آماری کمتری دارد.

در این مقاله سعی کردیم در نقد و بررسی کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو، مطالب مفیدی  به شما عزیزان ارائه کنیم. چنانچه نیازمند دریافت مشاوره در انتخاب بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور هستید و می‌خواهید در ارتباط با معایب و مزایای کنکور آزمایش آنلاین گزینه دو بیشتر بدانید، با مشاوران مجرب مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید.

برای دانلود pdf مقاله معایب و مزایای کنکور آزمایشی آنلاین گزینه دو کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

معایب و مزایای کنکور آزمایش آنلاین گزینه ۲ چیست؟

در متن مقاله به مهم‌ترین مزایا و معایب شرکت در آزمون‌های آزمایشی گزینه ۲ اشاره کردیم.

ضرورت اطلاع از معایب و مزایای کنکور آزمایش آنلاین گزینه ۲ چیست؟

شما با اطلاع از معایب و مزایای این آزمون می‌توانید برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری درستی داشته باشید.

برای دریافت مشاوره در ارتباط با معایب و مزایای کنکور آزمایش آنلاین گزینه ۲ چه باید کرد؟

برای داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با همکاران ما در ایران تحصیل در تماس باشید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • گزینش غیبت در امتحان ترمیم معدل

  عواقب غیبت در امتحان‌ ترمیم معدل 1403 + شرایط موجه

  غیبت در امتحان‌ ترمیم معدل چه عواقبی دارد؟ دانش‌آموزانی که برای شرکت در آزمون سراسری ثبت نام کرده‌اند؛ اما معدل آن‌ها از حداقل معدلی که اعلام شده پایین‌تر است، اکنون می‌توانند در امتحانات نهایی پایه دوازدهم شرکت کنند تا نمرات...
 • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی 1403 pdf

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی 1403 pdf

  آزمون لیسانس به پزشکی برای فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی برگزار می‌شود و با شرکت در این آزمون که اجرای آن زیر نظر دانشگاه تهران است، می‌توان وارد رشته پزشکی شد. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی و همراه...
 • آیین نامه آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد

  آیین نامه آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد 1403 + راهنما جامع

  آیین نامه آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد هر سال برای داوطلبانی که به دنبال تکمیل رساله خود در مقطع دکتری هستند، منتشر می‌شود. به این ترتیب دانشجویان باید دوره پژوهشی خود را با موفقیت بگذرانند تا بتوانند نمره قبولی...
 • زمان ثبت نام کنکور فنی حرفه ای

  زمان ثبت نام کنکور فنی حرفه ای 1403+ تاریخ دقیق

  دانشگاه‌های فنی حرفه ای از متقاضیان و فارغ التحصیلان هنرستان‌ها، دارندگان مدارک دیپلم کار و دانش، فنی حرفه ای و حتی رشته های نظری، جهت ورود به رشته های مختلف هر ساله با ظرفیت مشخص استقبال می‌کند. با توجه به...
تماس با مشاور