ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره انتخاب رشته رایگان + مشاوره رایگان با رتبه ها | ایران تحصیل

مشاوره انتخاب رشته رایگان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
مشاوره انتخاب رشته رایگان یکی از مواردی است که در روزهای نزدیک به آغاز انتخاب رشته کنکور درخواست زیادی از سوی داوطلبان دارد. روش های زیادی برای پیدا کردن و دریافت مشاوره انتخاب رشته انلاین وجود دارد، اما باید علاوه بر اهمیت قائل شدن به موضوع هزینه مشاوره انتخاب رشته، به کیفیت آن هم پرداخته شود. 
انتخاب رشته یکی از تصمیمات مهم و تأثیرگذار در زندگی هر دانش‌آموز و داوطلب کنکور است و قطعا تأثیر عمده‌ای بر آینده شغلی افراد خواهد داشت. با وجود اینکه انتخاب رشته بر اساس علایق، استعدادها و اهداف فرد باید انجام شود، اما مشاوره مناسب و کمک به دانش‌آموزان و دانشجوها در این زمینه بسیار ارزشمند است.
انتخاب رشته رایگان از جمله خدمات متنوع ایران تحصیل است که به سادگی در دسترس تمام دانش آموزان و داوطلبان قرار میگیرد. برای دریافت مشاوره انتخاب رشته رایگان میتوانید به صورت 24 ساعته و آنلاین با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

اهمیت مشاوره رایگان در انتخاب رشته

انتخاب رشته کنکور از مراحل مهم زندگی است که می‌تواند تأثیر زیادی بر روند آینده شغلی و رضایت شغلی داشته باشد. انتخاب نادرست رشته تحصیلی ممکن است منجر به اختلال در مسیر حرفه‌ای، کاهش انگیزه و در نهایت سرخوردگی، انصراف از تحصیل و… شود. به همین دلیل، مشاوران در این زمینه به عنوان راهنمایان قدرتمند می‌تواند به فرد در انتخاب بهتر و هوشمندانه‌تر رشته تحصیلی کمک کنند.
از دیگر مواردی که اهمیت مشاوره در انتخاب رشته را افزایش میدهد پیچیدگی های خاص قوانین و جزئیات دفترچه انتخاب رشته است. مشاوران انتخاب رشته با در نظر گرفتن تمام جزئیات و البته تجربه در زمینه انتخاب رشته در گذر سالها به بهترین شکل میتوانند راهنمای شما در این مسیر باشند.
از جمله موارد مهمی که دریافت مشاوره انتخاب رشته برای شما به ارمغان خواهد آورد امکان انجام تست های شخصیتی و رغبت سنجی شغلی میباشد که نه تنها در زمینه انتخاب رشته بلکه در بسیاری موارد دیگر نیز کارآمد خواهد بود.
برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور روی لینک کلیک کنید.
اهمیت مشاوره رایگان در انتخاب رشته

مراکز مشاوره رایگان در انتخاب رشته تحصیلی

یکی از مورد مهمی که در هنگام دریافت مشاوره انتخاب رشته آنلاین باید به آن توجه کنید، اعتبار و سابقه شخص یا مجموعه مورد نظر در  زمینه انتخاب رشته است. خصوصا انتخاب رشته رایگان امری است که بسیار حساس تر از سایر روش های دریافت مشاوره است و ممکن است نتیجه مورد نظر را از آن دریافت نکنید.
بسیاری از داوطلبان کنکور در طول سال های گذشته از راه های جدیدی نظیر مشاوره انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و… استفاده کرده اند و پاسخ مناسبی نیز دریافت کرده و در حال حاضر در رشته مورد علاقه خود در حال تحصیل هستند. پس در صورتی که مجموعه یا مشاور مورد نظر خود را یافته اید نیازی به نگرانی نیست و این تصمیم را جامه عمل بپوشانید.
مراکز مشاوره رایگان به دو دسته کلی حضوری و غیر حضوری تقسیم میشوند. مراکز حضوری دریافت مشاوره انتخاب رشته معمولا به دلیل ازدیاد مراجعان خود و کمبود منابع کافی به درستی خدمت رسانی نمیکنند و به علت روی کار آمدن روش های بهینه تر نظیر مشاوره های آنلاین و تلفنی کم کم از بین رفته اند و تعداد انگشت شماری از آن ها باقی مانده که به صورت پراکنده در برخی مدارس فعالیت میکند.
مجموعه ایران تحصیل با سابقه چندین ساله در زمینه راهی کردن دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری به بهترین دانشگاه ها و قبولی 96 درصدی مراجعان خود، مفتخر است امسال نیز در کنار شما عزیزان بوده و خدمات مشاوره تخصصی انتخاب رشته خود را بصورت آنلاین و رایگان در خدمت شما عزیزان قرار بدهد.
برای انتخاب رشته رایگان کنکور روی لینک کلیک کنید.
بنر انتخاب رشته کنکور

راه های دریافت مشاوره آنلاین رایگان

برای بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری دریافت مشاوره انتخاب رشته بصورت رایگان امری حیاتی است. برای دریافت مشاوره رایگان ایران تحصیل در امر انتخاب رشته 2 راه وجود دارد. 

 • روش اول: تماس از تلفن ثابت با ایران تحصیل

یکی از ساده ترین روش های دریافت مشاوره، تماس از طریق تلفن ثابت است. برای دریافت مشاوره رایگان انتخاب رشته از مجموعه بزرگ ایران تحصیل میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید. به دلیل تعداد بالای مشاوران مستقر در مجموعه ایران تحصیل مدت زمان انتظار شما در اغلب مواقع نزدیک به 0 خواهد بود.

 • روش دوم: ثبت درخواست و تماس مشاوران ایران تحصیل با شما

اگر به هر دلیلی تلفن ثابت در اختیار ندارید و یا تمایل دارید از طریق تلفن همراه با مشاوران ما در تماس باشید، میتوانید از طریق سایت ایران تحصیل اقدام به ثبت درخواست تماس، با وارد کردن اطلاعات دقیق و شماره تلفن همراه شما وجود دارد.

در این روش نیز مدت زمان انتظار شما بسیار کم خواهد بود چرا که بخش پیگیری درخواست های ایران تحصیل هر ساعت از شبانه روز در حال بررسی درخواست ها و ارجاع آن ها به مشاوران مربوطه هستند.

صفر تا صد انتخاب رشته کنکور را در مقاله داخل لینک مطالعه فرمایید.

راه های دریافت مشاوره آنلاین رایگان

مشاوران انتخاب رشته رایگان ایران تحصیل چه کسانی هستند؟

مجموعه ایران تحصیل در زمینه جذب مشاوران خود حساسیت بالایی را در دستور کار خود قرار داده است. تعداد زیادی از مشاوران ایران تحصیل فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی و مشاره هستند که دوره های تخصصی مشاوره تحصیلی را گذرانده و به تسلط کامل در مسائل تحصیلی نظیر مشاوره کنکور، افت تحصیلی، برنامه‌ریزی درسی، انتخاب رشته و…  دست یافته اند.
بخش دیگری از مشاوران ایران تحصیل رتبه های برتر سال های گذشته کنکور سراسری هستند. این دسته از مشاوران به این خاطر که بطور عمیق درگیر مسائل کنکور بوده و از آن سربلند بیرون آمده اند جذب مجموعه ایران تحصیل شده اند. این مشاوران نیز دوره های تخصصی را نزد اساتید برتر انتخاب رشته گذرانده و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
از جمله مهارت هایی که مشاوران ایران تحصیل در دوره های تخصصی آن ها را در بر گرفته و به شما جهت انتخاب رشته اطمینان خاطر میدهند میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
بنر انتخاب رشته
 • شناخت کامل سیستم آموزشی: مشاوره‌ دهندگان با سیستم آموزشی و رشته‌های مختلف آشنا میشوند تا بتوانند بهترین مشاوره را ارائه دهند. جزئیات تمامی کد رشته محل های انتخاب رشته از موارد الزامیست که مشاوران ایران تحصیل به آن مسلط هستند. 
 •  قدرت ارتباطات موثر: مشاوران به صورت دقیق به نیازها و علایق فرد گوش میدهند و به درستی با شما ارتباط برقرار میکنند. همچنین مشاوران ایران تحصیل میتوانند به سوالات و ابهامات شما پاسخ دهند و اطمینان حاصل کنند که شما درک کاملی از شرایط خود در زمینه انتخاب رشته دارید.
 • تحلیل و ارزیابی: یک مشاور باید توانایی تحلیل و ارزیابی قابلیت‌ها، علاقه‌ها، استعدادها و نقاط قوت و ضعف فرد را داشته باشند. این اطلاعات به آنها در انتخاب رشته تحصیلی مناسب کمک خواهد کرد.
 • اطلاعات روز درباره رشته‌ها: مشاوران باید اطلاعات بروز درباره رشته‌های مختلف و شرایط آموزشی و فرصت‌های شغلی آنها داشته باشند. این اطلاعات به فرد کمک می‌کند تا تصمیم بهتری بگیرد.

برای انجام انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش وارد لینک شوید.

مشاوران انتخاب رشته رایگان ایران تحصیل چه کسانی هستند؟

خلاصه مطلب
انتخاب رشته تحصیلی یکی از مهم‌ترین تصمیمات زندگی است که نیازمند مشورت و راهنمایی می‌باشد. مشاور شما با توانایی‌ها و مهارت‌های مناسب، می‌تواند در انتخاب رشته‌ای که بهترین تطابق با علایق و استعدادهای شما دارد، کمک کند.
استفاده از خدمات مشاوره رایگان این امکان را برای همه افراد فراهم می‌کند تا با اطمینان بیشتری تصمیم‌گیری کنند و به مسیر تحصیلی موفقیت‌آمیزی وارد شوند. همچنین توصیه می‌شود تصمیم نهایی به‌عنوان نتیجه مشاوره با توجه به همه عوامل مهم انتخاب رشته‌ای انجام شود و به علایق و خواسته‌های شخصی دقت کافی شود.
مجموعه ایران تحصیل با سابقه فراوان در ارائه خدمات مشاوره انتخاب رشته آنلاین رایگان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای دریافت مشاوره آنلاین و رایگان انتخاب رشته با شماره 9099075307 تماس بگیرید و یا در فرم مشاوره سایت ایران تحصیل درخواست خود را وارد کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.
برای دانلود pdf مقاله مشاوره انتخاب رشته آنلاین روی لینک کلیک کنید.
4.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای درافت مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور باید چه کار کنم؟

برای دریافت مشاوره آنلاین و رایگان با برترین مشاوران انتخاب رشته میتوانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و یا در بخش درخواست تماس، فرم مربوطه را پر گنید.

آیا برای مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور نیاز به مراجعه حضوری هست؟

خیر. الزامی برای حضور شما برای مشاوره انتخاب رشته رایگان وجود ندارد اما در صورت نیاز میتوانید با هماهنگی مشاور خود بصورت حضوری به مجموعه ایران تحصیل مراجعه نمایید.

از زمان ثبت درخواست تا تماس مشاوران ایران تحصیل برای ارائه مشاوره رایگان انتخاب رشته چقدر طول میکشد؟

درخواست کاربران سایت توسط متخصصین این امر به مشاوران ارجاع داده میشود. با توجه به تعداد بالای مشاوران و اپراتور های پیگیری درخواست این زمان بسیار اندک خواهد بود.

نظرات

12 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره انتخاب رشته رایگان + مشاوره رایگان با رتبه ها | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo مبینا گفت:

  سلام رتبه در سهمیه منطقه سه برای رشته پزشکی و دندان چقدر تاثیر داره و این تاثیر مثبت هست اصلا یا نه0؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ملاک در کل رتبه در سهمیه میباشد

 2. Avatar photo لیلی گفت:

  شانس قبولی درفردوسی بارتبه2139 منطقه یک انسانی هست؟

 3. Avatar photo لیلی گفت:

  سلام با رتبه2139منطقه یک انسانی مدیریت چه دانشگاه هایی قبول میشم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر بستگی داره به چه رشته ای علاقه دارین

 4. Avatar photo یلدا گفت:

  سلام با تراز ۵۹۰۰ تجربی رتبه ۱۰۳۰۰۰ منطقه ۲، به نظرتون می تونم چه رشته هایی رو انتخاب کنم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   با توجه به تراز شانس قبولی کمی در رشته پزشکی و پیراپزشکی دارید.

 5. Avatar photo خان گفت:

  سلام خسته نباشید من تو کنکور شرکت کردم متاسفانه روزانه رو مجاز نشدم الان می‌خوام بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم با توجه به اینکه تو کنکور شرکت داشتم باید سریال انتخاب رشته صرفا با سوابق تحصیلی رو خریداری کنم ؟اگه بخوام کد رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور رو بزنم باید سریال دانشگاه پیام نور با آزمون رو خریداری کنم ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   لازم نیست کارت با آزمون را خریداری کنید.

 6. Avatar photo linda گفت:

  سلام من کنکور زبان رتبه کل در سهمه نهایم ۲۵۵۸۶ و رتبه کشوریم۹۹۰۵۵ آیا برای آموزش زبان و یا ادبیات زبان شیراز امکان قبولی دارم
  و اینکه ادبیات زبان بهتر هست یا آموزش زبان برای تحصیل
  ممنون از شما

 7. Avatar photo مهنام گفت:

  با تراز ۶۷۰۰ فرهنگیان قبول میشم
  منطقه ۲ بومی زاهدانم

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام
   بله شانس قبولی را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سهمیه بسیج فعال در کنکور

  سهمیه بسیج فعال در کنکور سراسری و آزاد

  سهمیه بسیج فعال در کنکور دانشگاه آزاد اثرگذار بود. در دفترچه آزمون کنکور سراسری سهمیه های مختلفی مانند سهمیه مناطق، خانواده شهدا، رزمندگان و ایثارگران برای داوطلبان در نظر گرفته شده است. در دفترچه دانشگاه آزاد علاوه بر این سهمیه‌ها،...
 • تاثیر سهمیه معلولین در کنکور

  تاثیر سهمیه معلولین در کنکور 1403 | نحوه استفاده و محاسبه

  میزان تاثیر سهمیه معلولین در کنکور 1403 اعلام شد. هر ساله در دفترچه ثبت نام آزمون سراسری شرایط استفاده از سهمیه معلولان عنوان می‌شود. افرادی که دارای معلولیت‌های حرکتی، دیداری، شنیداری، اعصاب و روان و غیره هستند، می‌توانند با تأیید...
 • نحوه محاسبه سهمیه حافظان قرآن در کنکور

  نحوه محاسبه سهمیه حافظان قرآن کنکور 1403

  سهمیه حافظان قرآن کنکور 1403 دچار تغییر شد. در سال‌های گذشته حافظان قرآن کریم می‌توانستند در آزمون ورودی این دانشگاه از امتیازات ویژه و تسهیلات خاصی تحت عنوان سهمیه حافظان قرآن کریم در کنکور سراسری، بهره‌مند شوند. این امکان برای...
 • سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی

  Dipcode.medu.ir + ورود به سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی

  کد سوابق تحصیلی از طریق سامانه دانش آموزی کشور به نشانی my.medu.ir در دسترس کاربران است. در سال های گذشته داوطلبان باید جهت مشاهده کد سوابق تحصیلی به سامانه dipcode.medu.ir یا سایت sahat.medu.ir مراجعه می‌کردند. اما در حال حاضر داوطلبان...
تماس با مشاور