تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره انتخاب رشته تجربی

انتخاب رشته تجربی 1401 {13 گام تکنیک الماس پزشکی}

مشاوره انتخاب رشته تجربی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره انتخاب رشته تجربی مهم ترین مبحثی که داوطلبان باید برای رسیدن به اهداف یا بهتر بگوییم رشته محل مورد نظر خود به خصوص در این گروه آزمایشی به نحو احسن انجام دهند به جرات می توان گفت حرف اول را در رشته تجربی انتخاب رشته موفق توسط افراد متخصص این امر می زند ، قبولی شما از آنچه به آن فکر می کنید راحت تر است.پس از راهنما انتخاب رشته تجربی استفاده نمایید.

 

مشاوره تخصصی انتخاب رشته در زیر گروه تجربی کمک به سزایی برای قبولی داوطلبان با رتبه هایی که فکرش را هم نمیکنند رشته مدنظر خود را قبول شوند خواهد کرد کافی است امتحان کنید تجربه چندین ساله اساتید گروه ایران تحصیل تضمین بهترین نتیجه برای شماست با ما همراه باشید.

 

گروه مشاوران مرکز ایران تحصیل در خصوص ارائه خدمات انتخاب رشته تخصصی تجربی آماده ارائه تجربیات چندین ساله خود است. به اطلاع می رسانیم روند مشاوره انتخاب رشته در مرکز مشاوره ایران تحصیل به صورت کاملا علمی با جدیدترین متد های استعدادیابی دنیا به شرح ذیل انجام می گیرد :

 • تحلیل تحصیلی مقطع دبیرستان و شناسایی نقاط ضعف و قوت
 • تحلیل تخصصی کارنامه کنکور
 • تست شخصیت شناسی دانش آموز
 • تست روانشناسی و استعدادیابی شغلی
 • ارائه لیست بهترین رشته های مناسب برای دانش آموز
 • تحلیل رتبه ها و رشته محل های قبولی سال های گذشته

 

در راهنمای مشاوره انتخاب رشته تجربی، و به وسیله تیم متخصص انتخاب رشته ایران تحصیل به طور دقیق تمامی نکات مهم انتخاب رشته به شما آموزش داده می شود. جهت ثبت نام و رزرو مشاوره انتخاب رشته روی لینک زیر کلیک کنید.

چرخه انتخاب رشه آکادمی ایران تحصیل

 

فهرست محتوا

اهمیت بهره گیری از مشاوره انتخاب رشته تجربی چیست؟

تصور همه داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاه در گروه تجربی این است که در صورت خرید انواع و اقسام کتب کمک آموزشی، دوندگی و پرس و جو برای یافتن بهترین آموزشگاه کنکور و شرکت در کلاس های آن و همین طور درس خواندن زیاد همراه با برنامه ریزی می توان قبولی در یکی از بهترین رشته های تجربی مانند پزشکی و یا داروسازی را از آن خود کرد.

ما هم همانند این داوطلبان این موضوع را قبول داریم و مطمئن هستیم که به کمک استفاده از تمامی این موارد ذکر شده در بالا رسیدن به مؤفقیت برای همگی حتمی است.

اما دقت داشته باشید که اگر بعد از شرکت در کنکور و مشخص شدن نتایج اولیه انتخاب رشته خوبی نداشته باشید به مراتب نمی توانید مؤفقیت را از آن خود کنید و در یکی از برترین دانشگاه های ایران پذیرفته شوید.

حتی فکر این که علی رغم مطالعه زیاد با نداشتن انتخاب رشته ای درست و منطقی نتوان به مؤفقیت رسید هم روحیه انسان را به هم می ریزد و واقعاً ناراحت کننده است.

حال این سؤال پیش می آید که با توجه به اهمیت بالای انتخاب رشته در گروه تجربی چگونه می توان بهترین و دقیق ترین انتخاب رشته در این گروه آزمایشی را تجربه کرد.

در واقع، چگونه می توان مسیر درستی را در انتخاب رشته طی کرد و به مؤفقیت رسید؟ در جواب به این پرسش مهم باید خدمت شما یاران و دوستان عزیز عرض کنیم که بهترین راه استفاده از مشاوره انتخاب رشته تجربی است.

مشاوره ای که بتواند شما را در امر انتخاب رشته به بهترین شکل ممکن یاری کند و کم و کسری برایتان باقی نگذارد.

یک مشاور تحصیلی آن هم از نوع حرفه ای و با تجربه می تواند همه فوت و فن کار را به شما دوست عزیز داوطلب یاد بدهد و یاری گر شما در زمینه انتخاب رشته باشد.

اطمینان داشته باشید که در صورت استفاده از مشاوری آگاه در حوزه انتخاب رشته در گروه تجربی می توانید قبولی خود را در یکی از رشته های تجربی ضمانت کنید و خیالتان را از این بابت راحت کنید.

البته باید به این موضوع مهم نیز توجه داشت که مشاوره انتخاب رشته تجربی ارائه شده به یک فرد به مراتب نمی تواند برای فرد دیگری مناسب باشد.

علت این مسئله را می توان در تفاوت در علایق افراد و داوطلبان و همین طور سطح درسی و رتبه آن ها جستجو کرد.

 البته توجه به شرایط فردی و خانوادگی هر یک از داوطلبان هم در این میان بسیار مهم به نظر می رسد.

 

 

اطلاعیه

قبل از اقدام برای انتخاب رشته در گروه علوم تجربی از لیست رشته های ارائه شده در این گروه آزمایشی و همین طور دانشگاه های پذیرنده از طریق مشاوری آگاه مطلع شوید

 

اهمیت بهره گیری از مشاوره

کدام مشاوره را می توان بهترین و دقیق ترین مشاوره انتخاب رشته تجربی دانست؟

شاید این پرسش مهم در ذهن شما دوست عزیز نیز مطرح شده باشد که خب یک مشاوره انتخاب رشته تجربی چه ویژگی هایی دارد و بهترین مشاوره انتخاب رشته چیست؟

در جواب به این پرسش مهم باید خدمتتان عرض کنیم که بهترین مشاوره انتخاب رشته تجربی مشاوره ای است که هر آن چه را که برای داشتن انتخاب رشته ای بی عیب و نقص در گروه تجربی نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد.

علاوه بر این، بهترین مشاوره انتخاب رشته تجربی باید شما را به شناخت خوبی از دانشگاه های پذیرنده در رشته های دانشگاهی این گروه آزمایشی برساند.

اینجاست که می توانید اهمیت استفاده از مشاوره انتخاب رشته تجربی را با پوست و گوشت خود حس کنید و خود را ملزم به استفاده از آن نمایید.

تیم مشاوره مشاوره انتخاب رشته تجربی ایران تحصیل با داشتن تجربه ای و اطلاعاتی بالا در زمینه انتخاب رشته برای داوطلبان می تواند کمک مؤثر و بزرگی به شما دوستان عزیز باشند و بهترین راهنما انتخاب رشته تجربی را خدمتتان ارائه کنند.

 

به وسیله مشاوره انتخاب رشته تجربی ایران تحصیل، ما می توانیم تمامی نکات انتخاب رشته را به شما آموزش داده و قبولی شما عزیزان را بصورت 100% تضمین کنیم. برای ورود به سامانه، روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته ایران تحصیل

خصوصیات و ویژگی های بهترین انتخاب رشته  چیست؟

آیا شما دوست عزیز اطلاعی از ویژگی های بهترین راهنما انتخاب رشته تجربی دارید؟ به نظر شما یک انتخاب رشته  چه خصوصیاتی می توانید داشته باشد که بتوان عنوان بهترین را به آن داد.

در واقع، باید عرض کنیم که بهترین انتخاب رشته در گروه آزمایشی تجربی انتخاب رشته ای است که الزاماً به تمامی اصول ذکر شده در زیر توجه داشته باشد. این گونه است که می توان آن را بهترین نامید.

. در این انتخاب رشته باید علاقه فرد داوطلب در نظر گرفته شود و مشاور بداند که وی تمایل به ادامه تحصیل در کدام رشته، شهر و دانشگاه را دارد.

. الزاماً انتخاب رشته گروه تجربی را باید در محیطی عاری از هر گونه احساسات و به دور از اظهار نظر دیگران انجام بگیرد.

. اطلاع فرد داوطلب از تمامی محتویات و مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته در گروه تجربی و اطلاع وی از رشته ها و دانشگاه های پذیرنده این قبیل از رشته های دانشگاهی الزامی به نظر می رسد.

البته این اطلاعات را یک مشاوره انتخاب رشته تجربی خبره باید در اختیار وی قرار دهد.

. اطلاع هر فرد داوطلب از بازار کار رشته مورد علاقه اش در رشته تجربی و همین طور میزان درآمدی که با فعالیت در آن می تواند کسب کند نیز از ضروریات است.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط انتخاب رشته تجربی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

راهنمای انتخاب رشته در گروه علوم تجربی

در این قسمت از مقاله حاضر قصد داریم راهنمای انتخاب رشته در گروه تجربی را خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه ارائه دهیم.

اولین مورد مهم این که الزاماً‌ قبل از هر اقدامی برای راهنما انتخاب رشته تجربی  از کارنامه های داوطلبان را در طول سال های قبل برگزاری آزمون تجربی به خصوص سال 98 مورد تحلیل و بررسی قرار دهید و ببینید که آن ها با درصدها و رتبه های کسب شده در کدام دانشگاه ها و رشته های تحصیلی پذیرفته شده اند.

کسب اطلاعاتی در این رابطه می تواند کمک بزرگی به شما دوستان عزیز در زمان انتخاب رشته در گروه تجربی باشد.

فقط الزاماً تمامی درصدها و رتبه های داوطلبان را در کلیه دروس عمومی و اختصاصی مورد بررسی قرار دهید تا بدین ترتیب تصمیم به مراتب بهتری در رابطه با انتخاب رشته در این گروه آزمایشی بگیرید.

موضوع بسیار مهم دیگر این که بحث چیدمان رشته های تحصیلی را نادیده نگیرید و به آن توجه لازم را مبذول دارید.

 در واقع، این گونه نیست که رشته ها را به هر طریقی که خواستید در فرم انتخاب رشته درج کنید بلکه باید اصولی را در زمان چینش رشته ها رعایت کنید.

اگر به دنبال دریافت بهترین و جامع ترین راهنمای انتخاب رشته در گروه تجربی هستید می توانید از کمک مشاوره انتخاب رشته تجربی  ایران تحصیل استفاده کنید.

 

 

راهنما انتخاب رشته تجربی

 

برای اطلاع از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری  کلیک کنید.

 

12 گام مهم برای موفقیت در انتخاب رشته تجربی

در این قسمت از متن حاضر با ارائه 12 گام مهم برای موفقیت و راهنما انتخاب رشته تجربی همراه شما عزیزان هستیم.

 استفاده از این 12 گام مهم برای موفقیت در  رشته تجربی می تواند کمک ارزنده و بزرگی به شما دوستان و عزیزان کنکوری باشد.مشاوره انتخاب رشته تجربی در کنار این 12 گام باعث قبولی شما در کنکور می شود.

در نتیجه، اطمینان داشته باشید که به کمک استفاده از این 12 گام مهم برای موفقیت و مشاوره انتخاب رشته تجربی می توانید آینده خود را از این رو به آن رو کنید و انتخاب رشته ای مطابق با اصول داشته باشید. 

 

داوطلبان می توانند با استفاده از سامانه تخصصی مشاوره انتخاب رشته تجربی  آکادمی ایران تحصیل، با بهترین مشاوران ارتباط برقرار کرده و بهترین انتخاب رشته را داشته باشند.کافیست روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

رزور مشاوره تجربی

اولین گام- از شناخت رشته های دانشگاهی در گروه تجربی غفلت نکنید

شاید باور نکنید اما کسب اطلاعاتی دقیق و به روز در رابطه با انواع رشته های گروه تجربی آن قدر مهم است که در صورت بی توجهی به آن می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد.

افراد و داوطلبان زیادی در طول سال های قبل با بی توجهی به این موضوع آینده خود را نابود کردند و بعد از ورود به انواع رشته ها تازه متوجه علاقه نداشتن به آن ها شدند.

افرادی که به مراتب انتخاب رشته خوبی را در گروه تجربی تجربه کرده اند و دیگر فرصت جبرانی برای آن ها وجود ندارد.

از این رو، هرگز از شناخت رشته های دانشگاهی غافل نشوید و با تمامی موارد مرتبط با این رشته ها ازجمله دروس مورد مطالعه در طول دوران تحصیل، بازار کار و مواردی از این دست اطلاعاتی را بدست آورید.

 

 

گام دوم- برای اطلاع از علایق خود از انواع تست های شخصیتی استفاده کنید

باید عرض کنیم که تست های شخصیتی متفاوتی برای شناخت علایق فرد داوطلب ورود به دانشگاه در نظر گرفته شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

تست هایی همچون تست هالند که با داشتن سؤالاتی متفاوت می توانند شما را به شناخت خوبی از علایقتان برسانند.

اگر اطلاعات خاصی در رابطه با این تست و سایر تست های مشابه ندارید می توانید از کمک مشاوره انتخاب رشته تجربی، آگاه و با تجربه در این زمینه استفاده کنید تا بدین ترتیب بهترین اطلاعات را در این رابطه در اختیارتان قرار دهند.

 

 

برای اطلاع از رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته داروسازی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

گام سوم- در صورت تمایل به انتخاب رشته هایی در دانشگاه روزانه توجه لازم را به خرج دهید

اگر مابل به ادامه تحصیل و انتخاب رشته در دانشگاه های روزانه هستید الزاماً توجه و دقت لازم را در زمان انتخاب رشته به خرج دهید.

شاید بپرسید که این همه حساسیت و دقت برای انتخاب رشته در دوره روزانه چیست؟

در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم که اگر شما در دوره روزانه در یکی از دانشگاه های پذیرنده رشته مورد نظر خودتان پذیرفته شوید اما بنا به هر دلیلی مؤفق به شروع تحصیل در این دانشگاه ها نشوید و حتی انصراف دهید اینجاست که باید بگوییم که تا یک سال آینده نمی توانید در کنکور دانشگاه ها شرکت کنید.

 

 

گام چهارم- الزاماً به فاصله شهر محل تحصیلی و شهر محل زندگی تان توجه داشته باشید

در زمان انتخاب رشته به فاصله شهری که برای تحصیل انتخاب کرده اید با شهر محل اقامت بی توجه نباشید. چون امکان دارد دوری از خانواده به خصوص در اولین روزهای سال تحصیلی برای شما دوستان عزیز سخت باشد.

اگر فاصله بین دو شهر کم باشد شما راحت می توانید برای سر زدن به خانواده اقدام کنید. این گونه تا حدی زیادی از میزان دلتنگی شما کاسته می شود.

 

 

گام پنجم- به وضعیت مالی خود با توجه به شهریه پرداختی برای هر دانشگاه ها توجه کنید

شاید تا چند سال قبل خانواده ها مشکل چندانی از بابت پرداخت شهریه ورودی دانشگاه نداشتند و آن قدرها شهریه بالا نبود.

اما در حاضر، دیگر این گونه نیست و  روز به روز شاهد بالاتر رفتن مبلغ شهریه پرداختی برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها ار جمله دانشگاه پیام و یا آزاد هستیم.

هر چند شهریه مراکز پردیس خودگردان به مراتب بیشتر از دانشگاه های دیگری از جمله دانشگاه آزاد است.

قبل از هر گونه اقدامی برای تحصیل در این دانشگاه ها از استطاعت مالی خود برای پرداخت شهریه اطمینان حاصل کنید.

 

12 گام مهم برای موفقیت رشته تجربی

گام ششم- در مورد کیفیت آموزش و همین طور اوضاع خوابگاه های دانشجویی اطلاعاتی را کسب کنید

اطلاع از امکانات در نظر گرفته شده برای هر دانشگاه و همین طور خوابگاه های اختصاص داده شده به هر یک از دانشجویان نیز در زمان انتخاب رشته بسیار مهم به نظر می رسد.

در هر صورت تحصیل در دانشگاهی با امکانات بالا و همین طور در بهتر تمیزترین و بهترین خوابگاه های دانشگاهی حق مسلم تمامی داوطلبان ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است.

از این رو قبل از این که برای پر کردن و فرم انتخاب رشته کنکور تجربی اقدامی کنید اطلاعاتی را در رابطه با امکانات دانشگاه ها و البته خوابگاه های دانشجویی بدست آورید تا خدایی ناکرده بعداً دچار مشکل نشوید و نتیجه آن انصراف از دانشگاه و رشته تحصیلی مورد علاقه نباشد.

 

 

گام هفتم- از توجه به رتبه بندی دانشگاه ها غافل نشوید

موضوع مهم دیگری که باید در زمان انتخاب رشته  به آن توجه لازم را داشته باشید اطلاع از رتبه بندی دانشگاه هاست.راهنما انتخاب رشته ایران تحصیل را فراموش نکنید.

 رتبه بندی دانشگاه ها بعد از تنظیم به وسیله وزارت علوم در سایت این وزارتخانه منتشر می شود.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با رتبه بندی دانشگاه های روزانه، غیرانتفاعی، شبانه و غیره در ایران هستید می توانید از کمک مشاوری خبره در این رابطه کمک بگیرید.

 

برای اطلاع از انتخاب رشته موفق کلیک کنید.

 

گام هشتم- سطح بالاترین و بهترین دانشگاه ها را بشناسید

هشتمین موردی که باید در زمان انتخاب رشته در گروه تجربی به آن توجه لازم را مبذول دارید بحث شناخت بهترین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است.

به فرض مثال اگر قصد ورود به رشته پزشکی را دارید باید بدانید که کدام دانشگاه ازجمله دانشگاه تهران و یا شهید بهشتی از بقیه برتر هستند.توصیه ما به شما این است که برای این امر از مشاوره انتخاب رشته تجربی استفاده نمایید.

 

 

گام نهم- ظرفیت پذیرش دانشگاه ها را بدانید

اطلاع از این که هر ساله در فلان رشته و فلان دانشگاه چند نفر دانشجو پذیرفته می شوند از اهمیت بالایی برخوردار است.

در واقع، شما باید بدانید که ظرفیت دانشگاه ها چقدر است تا بدین ترتیب تصمیم بهتری در زمان انتخاب رشته در گروه علوم تجربی بگیرید و مؤفق تر عمل کنید.البته این موضوع و داشتن این اطلاعات جای نگرانی ندارد و به کمک مشاوره و راهنما انتخاب رشته تجربی ایران تحصیل میتوانید به راحتی این اطلاعات را داشته باشید.

 

 

گام دهم- تحقیق در رابطه با آب و هوای شهر محل تحصیل را فراموش نکنید

دوستان عزیز همواره به این موضوع مهم توجه داشته باشید که اطلاع از وضعیت آب و هوایی شهری که قرار است در آن تحصیل کنید از اهمیت بالایی برخوردار است.

به فرض اگر آن شهر از آب و هوایی بسیار سرد و یا بسیار گرمی برخوردار باشد زندگی در آن بسیار سخت است.

 

 

گام یازدهم- از دروس مورد مطالعه در هر ترم تحصیلی رشته مورد نظر خود مطلع شوید

قبل از اقدام به انتخاب رشته های تحصیلی مختلف از لیست دروسی که باید در طول دوران تحصیل آن ها را بخوانید مطلع شوید.

البته اطلاع از این که هر یک از این دروس در چند واحد درسی ارائه می شوند نیز خالی از لطف نیست.مشاوره انتخاب رشته تجربی ایران تحصیل در هر زمان در کنار شماست با ما تماس بگیرید.

 

گام دوازدهم- به شرایط پذیرش در رشته های تحصیلی توجه کنید

دوستان عزیز دقت داشته باشید که تحصیل در برخی از رشته های دانشگاهی تجربی با شرایط خاصی برای هر فرد داوطلب همراه است.

شرایطی که می توانید آن ها را در دفترچه انتخاب رشته پیدا کنید. در نتیجه از توجه به این موضوع مهم نیز در زمان انتخاب رشته غافل نشوید.برای راهنمایی و کمک می توانید از مشاوره انتخاب رشته تجربی ایران تحصیل کمک بگیرید.

 

تلفن رزور مشاوره

اخبار مشاوره انتخاب رشته 

پرونده برگزاری کنکور۱۴۰۱ بسته شد

کنکور سراسری ۱۴۰۱ که از روز چهارشنبه ۸ تیرماه آغاز شده بود، شنبه ۱۱ تیرماه با برگزاری آزمون آخرین گروه آزمایشی به کار خود پایان داد.

پیشتازی زنان و داوطلبان گروه علوم تجربی در کنکور ۱۴۰۱

در گروه علوم ریاضی و فنی تعداد ۱۴۵ هزار و ۶۱۵ نفر، در گروه علوم تجربی ۵۷۴ هزار و ۷۵۱ نفر، در گروه علوم انسانی ۴۱۲ هزار و ۵۲۵ نفر، در گروه هنر تعداد ۱۶۱ هزار و ۳۷۸ هزار نفر و در گروه زبان‌های خارجی ۱۹۴ هزار و ۹۵۱ نفر شرکت کرده اند.

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک  کنید. 

 

خلاصه مطلب

آن دسته از داوطلبانی که در کنکور تجربی ۱۴۰۱ شرکت کرده و طبق کارنامه اولیه خود مجاز به انتخاب رشته محل های دوره روزانه و غیر روزانه شدند، می توانند پس از مطالعه مقاله و مشاوره انتخاب رشته تجربی، نسبت به انتخاب 150 کد رشته به کمک 12 گام مهم برای موفقیت و راهنما انتخاب رشته تجربی اقدام نمایند.

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه خصوصیاتی را می توان برای بهترین مشاوره انتخاب رشته تجربی در نظر گرفت؟ 

از میان ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد بهترین مشاوره انتخاب رشته تجربی می توان از جامع و کامل بودن و ارائه تمامی اطلاعات مورد نیاز به داوطلب نام برد.

چگونه می توان به راهنمای جامع انتخاب رشته گروه تجربی دسترسی داشت؟

اگر به دنبال دریافت بهترین راهنمای انتخاب رشته در گروه تجربی هستید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مزایای دریافت بهترین مشاوره انتخاب رشته تجربی چیست؟

از میان مزایای دریافت بهترین مشاوره انتخاب رشته تجربی می توان به داشتن بهترین و اصولی ترین انتخاب رشته اشاره کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. AmirhosseiN
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام و احترام و وقت بخیر
  من از دوازدهمی های تجربی هستم
  و سوالی از خدمتتون دارم؛
  بنده علاقه ام به رشته های انسانی هستش
  و آیا میشه که ان شا ء الله با آوردن نمره عالی توی دیپلم تجربی و رتبه عالی در کنکور، توی انتخاب رشته،
  به جای پزشکی یا دندانپزشکی یا داروسازی و غیره (رشته های خود تجربی…)
  رشته های انسانی موجود در دفترچه مثل اقتصاد رو انتخاب کنیم و راهی دانشگاه روزانه سراسری تبریز بشیم؟
  یا باید بریم به پیام نور؟!

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت به خیر
   رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته زیر گروه تجربی مربوط به این گروه بوده.برای قبولی در رشته اقتصاد دانشگاه های روزانه باید کنکور انسانی را شرکت کنید.
   برای مشاوره بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 2. تهرانی مقدم
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام خسته نباشید
  من امسال نهم ام و میخوام تجربی برم
  ایا رشته خوب و پر کاریه؟
  وکالت بهتره یا تجربی یا ریاضی؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام وقت بخیر برای دریافت راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور1400 با ما تماس بگیرید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور