ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره آزمون وکالت

مشاوره آزمون وکالت

مشاوره آزمون وکالت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چیکار کنم آزمون وکالت قبول بشم؟ نکات زیر که مشاوره آزمون وکالت ارائه نموده است بهره مند شوید. زیرا یک مشاور به شما کمک خواهد نمود تا برنامه ریزی فشرده برای آزمون وکالت را به درستی برای شما انجام دهد. راههای قبولی در آزمون وکالت با کمک مصاحبه با برنامه ریزی رتبه های برتر ‌وکالت به دست خواهید آورد. روش مطالعه برای آزمون وکالت برای افرادی که زمان زیادی تا آزمون دارند با افرادی که زمان کمتری دارند کمی متفاوت می باشد. به همین دلیل انجام برنامه ریزی فشرده برای آزمون وکالت برای این دسته از افراد ضروری به نظر می رسد.

 

 

برای بهره مندی از خدمات مشاوره آزمون وکالت  – انجام برنامه ریزی و همچنین اطلاع از منابع با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

خدمات مشاوره آزمون وکالت

 

خدمات مشاوره آزمون وکالت

خدمات مشاوره آزمون وکالت

 

ما در رابطه با آزمون وکالت دو دسته خدمات به داوطلبان ارائه می نماییم. نوع اول خدمات، مربوط به انجام ثبت نام آزمون وکالت و همچنین ارائه راهنمایی در رابطه با شرایط ثبت نام و … می باشد. متقاضیان در این شرایط انجام کارهای خود را به مشاوران می سپارند. همچنین مشاوران ما کمک می کنند تا داوطلبان با نحوه و میزان تاثیر سهمیه ها آشنا شوند. برخی از داوطلبان نیز ممکن است به هنگام ثبت نام دچار مشکلاتی شوند که در این صورت نیاز به راهنمایی داشته باشند که ما این خدمات را ارائه خواهیم نمود.

در زیر به برخی از خدمات مشاوره آزمون وکالت اشاره خواهیم نمود.

 

 

برنامه ریزی رتبه های برتر ‌وکالت

 

برنامه ریزی رتبه های برتر ‌وکالت

برنامه ریزی رتبه های برتر ‌وکالت

 

یکی از نکات بسیار مهمی که داوطلبان باید برای قبولی در آزمون بدان دقت داشته باشند این است که با برنامه پیش بروند و تلاش کنند که برنامه ریزی درستی داشته باشند. رقابت در آزمون وکالت با توجه به ظرفیت مخدودی که ایجاد شده است، بسیار سخت می باشد و همین مسائله می تواند در پذیرش داوطلبان بسیار تاثیر گذار باشد. در رابطه با نحوه برنامه ریزی ما اصولی داریم که بر اساس آن عمل می کنیم. اما یکی از تفاوت های خدمات ما با سایر مشاوران دیگر اسن است که ما به هیچ هنوان برنامه ریزی از پیش تعیین شده و آماده ای را ارائه نمی نماییم. بلکه با توجه به شرایط هر فرد به انجام برنامه ریزی می پردازیم.

ما این امکان را برای داوطلبان فراهم نموده ایم تا بتوانند برنامه ریزی رتبه های برتر ‌وکالت داشته باشند. فردی که در آزمون وکالت رتبه برتر را کسب نموده است، می تواند در رابطه با دروس مهم و همچنین شرایط آن توضیحاتی را به داوطلبان ارائه نماید. به عنوان مثال شاید برخی از فارغ التحصیلان ما با مشکل کمبود زمان مواجه باشند که داشتن یک برنامه ریزی فشرده برای آزمون وکالت می تواند کمک کند تا حتی با وجود زمان کم، قبولی خود را تضمین نمایند. که قطعا این نوع برنامه ریزی نیز با توجه به اصول درست برنامه ریزی و همچنین شرایط آن صورت می پذیرد.

به طور کلی مشاوره آزمون وکالت چند نوع برنامه ریزی را برای داوطلبان انجام می دهند. یکی از انواع برنامه ریزی شامل برنامه ریزی کوتاه مدت می باشد که به صورت هفته ای و روزانه است. نوع دیگر آن میان مدت می باشد که به طور معمول دوماهه و یا سه ماهه می باشد و نوع بلند مدت آن که چهارماهه خواهد بود. یکی از اشتباهات بزرگ داوطلبان آزمون وکالت این است که متاسفانه با تفاوت این نوع برنامه ریزی ها آشنا نبوده و به همین دلیل نمی توانند قبولی خود را رقم بزنند.

 

معرفی منابع آزمون وکالت

 

برنامه ریزی رتبه های برتر ‌وکالت

 

مگر می شود در آزمونی شرکت کرد اما با منابع آن آشنا نبود؟ برخی از داوطلبان این گونه تصور می نمایند که منابع آزمون وکالت  همان کتاب های همیشگی می باشد و شاید نیازی نیست زیاد مته به خشخاش گذاشت. قطعا همه کتب می تواند به موفقیت شما کمک کند اما یک نکته مهم را در نظر داشته باشید که کتاب مد نظر طراح سوال است بسیار مهم است زیرا ممکن است در کتب مشابهی برخی از مباحث وجود نداشته باشند و به همین دلیل شما نتوانید به سوالات آزمون پاسخ دهید.

 

آیین دادرسی مدنی آزمون مرکز وکلا 

۱ قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور مدنی مصوب سال ۱۳۷۹ با اصلاحات بعدی
۲ قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶ با اصلاحات بعدی
۳ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی مصوب سال ۱۳۹۴
۴ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب سال ۱۳۹۲
۵ قانون حمایت خانواده مصوب سال ۱۳۹۱
۶ قانون شوراهای حل اختلاف مصوب سال ۱۳۹۴
۷ آیین نامه اجرایی ماده ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه مصوب سال ۱۳۹۷

آیین دادرسی کیفری آزمون مرکز وکلا 

۱ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال ۱۳۹۲
۲ آیین نامه اجرای احکام مصوب رییس قوه قضائیه سال ۱۳۹۸

حقوق تجارت آزمون مرکز وکلا 

۱ قانون تجارت مصوب سال ۱۳۱۱
۲ لایحه قانونی اصلاح موادی از قانون تجارت مصوب سال ۱۳۴۷
۳ قانون بخش تعاون اقتصاد جمهوری اسلامی ایران مصوب سال ۱۳۷۰ با اصلاحات بعدی
۴ قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ مصوب سال ۱۳۸۷ با اصلاحات بعدی
۵ قانون صدور چک مصوب سال ۱۳۹۷
۶ قانون اداره تصفیه ورشکستگی مصوب سال ۱۳۱۸

حقوق جزای عمومی و اختصاصی

۱ قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۹۲
۲ قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵ با اصلاحات بعدی (بخش تعزیرات)
۳ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا اختلاس و کلاهبرداری مصوب سال ۱۳۶۷
۴ قانون جرایم رایانه ای مصوب سال ۱۳۸۸
۵ قانون مبارزه با پولشویی مصوب سال ۱۳۸۶ با اصلاحات بعدی
۶ قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی مصوب سال ۱۳۶۹ با اصلاحات بعدی
۷ قانون تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه‌دیدگان ناشی از آن مصوب ۱۳۹۸

حقوق ثبت آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه 

۱ قانون ثبت اسناد و املاک مصوب سال ۱۳۱۰ با اصلاحات بعدی
۲ قانون افراز و فروش املاک مشاع مصوب ۱۳۵۷
۳ قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمانهای فاقد سند رسمی مصوب ۱۳۹۰
۴ قانون اصلاح بعضی از مواد قانون ثبت و قانون دفاتر اسناد رسمی مصوب ۱۳۲۲
۵ قانون دفاتر اسناد رسمی مصوب ۱۳۱۷
۶ آیین نامه اجرای مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا مصوب رییس قوه قضائیه مصوب سال ۱۳۸۷

حقوق مدنی آزمون مرکز وکلا 

۱ قانون مدنی مصوب سال ۱۳۰۷
۲ قانون امور حسبی مصوب سال ۱۳۱۹ با اصلاحات بعدی
۳ قانون مسئولیت مدنی مصوب سال ۱۳۳۹
۴ قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال ۱۳۵۶
۵ قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال ۱۳۷۶
۶ قانون تملک آپارتمان ها مصوب سال ۱۳۴۳ با اصلاحات بعدی
۷ قانون پیش فروش ساختمان مصوب سال ۱۳۸۹
۸ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب سال ۱۳۹۵
(به جهت آشنایی با قوانین بیمه و بحث های مربوط به مسئولیت مدنی تصادفات رانندگی)
فقه (منبع تحریرالوسیله)
۱ کتاب الوکاله
۲ کتاب القضاء
۳ کتاب الشهادات
۴ کتاب الاقرار
۵ کتاب الایمان

 

برای آشنایی شما داوطلبان عزیز مشاوره آزمون وکالت این منابع را معرفی نمودند. اما ممکن است برخی از داوطلبان حتی با انجام برنامه ریزی و طی کردن راههای قبولی در آزمون وکالت باز هم این مسیر را بسیار طولانی و دور از ذهن تصور کنند که ما برای رفع مشکل این دسته از داوطلبان تلاش نمودیم و پکیج قبولی آزمون وکالت را گردآوری نمودیم تا داوطلبان بتوانند در کمترین زمان برای مطالعه، بهترین نتیجه را به دست آورند. همچنین در کنار این پکیج، ما مشاوره رایگان را به صورت تلفنی فراهم نموده ایم که می توانند به راحتی تماس حاصل نمایند.

برای دریافت پکیچ مشاوره قبولی در آزمون وکالت و همچنین مشاوره در رابطه با روش مطالعه برای آزمون وکالت با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

ارائه نمونه سوالات آزمون های سال های گذشته به همراه تحلیل کارشناسی سوالات

تست زنی در هر آزمونی یکی از نکات بسیار مهی است که باید بدان توجه نمایید. یکی از اشتباهاتی که بسیاری از داوطلبان دارند این است که مطالعه بسیار خوبی دارند اما از تست زنی غافل می شوند. بهترین منبعی که می تواند به شما کمک کند تا با نحوه طرح سوالات آشنا شوید و همچینن بتوانید در رابطه با اینکه چگونه هر یک از مطالب را مطالعه نمایید به شما کمک نماید، این است که سوالات سال های گذشته را به صورت دقیق مطالعه نمایید و همچنین به نقد و تحلیل آن بپردازید.

یکی از نکات مهمی که مشاوره آزمون وکالت به شما خواهند گفت این است که در برخی از سال ها ممکن است طراحان سوال برای تمییز داوطلبانی که بر تمامی مطالب مسلط هستند با سایر داوطلبان دیگر این است، نحوه طرح سوالات را اندکی تغییر دهند. به عنوان مثال ممکن است برخی از مباحثی که در سال های گذشته شاید مهم به نظر نمی رسیده است، اکنون بسیار مورد توجه قرار گرفته است و قطعا این مورد را با تحلیل سوالات چند سال، به خوبی متوجه خواهید شد.

 

روش مطالعه برای آزمون وکالت

 

روش مطالعه برای آزمون وکالت

روش مطالعه برای آزمون وکالت

 

هر درسی در آزمون وکالت روش مطالعه مجزایی را می طلبد که ما برای آشنایی داوطلبان به طور مختصر به برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود.

اولین نکته ای که پس از مصاحبه با رتبه های برتر وکالت 98 به شما حتما خواهند گفت این است که در برنامه ریزی خود حتما از دروسی شروع به مطالعه نمایید که عملکرد ضعیف تری دارید و شاید هنوز خیلی بر آن مسلط نیستید. توجه به ضرایب هر یک از دروس از جمله نکات بسیار مهی است که نوع مطالعه شما باید بر مبنای آن قرار داشته باشد. اما به طور کلی برای مطالعه هر یک از دروس باید نکات زیر را رعایت نماییید.

درس حقوق مدنی : این درس یکی از دروسی است که هم در آزمون مهم است و هم در صورت پذیرش، باید بسیار بر آن بسیار مسلط باشید. در واقع شاید بتوان گفت هرچقدر مطالعه شما در این درس بیشتر باشد،  در آینده کاری شما بسیار تاثیر بیشتری خواهد داشت و در آینده به شما کمک خواهد نمود.

درس فقه : برای مطالعه درس فقه حفظ کردن را از ذهن خود دور کنید. این درس به هیچ عنوان حفظی نمی باشد و تنها راه شما این است که باید تمام اصول آن را به خوبی یاد بگیرید. دقت کنید که اصل مباحث را متوجه بشوید و مثال ها را تنها برای یادآوری و یادگیری مبحث مورد نظر مطالع نمایید.

درس آیین دادرسی کیفری : در این درس خوشبختانه تمامی سوالات از نص قانون مطرح می شوند و به هیچ عنوان سوالات، خارج از کتاب مطرح نمی شوند تنها در یک مورد ممکن است این سوالات خارج از کتاب باشند که آن شاید نوع سوال مخالف با قانون باشد. بنابراین با خیال آسوده می توانید از بین منابع آزمون وکالت  معرفی شده بهترین آن ها را مطالعه نمایید. برای اطلاع از موارد مخالف این قوانین حتما حتی پاورقی ها را به صورت دقیق مطالعه نمایید.

یکی از نکات مشاوره آزمون وکالت که توصیه مصاحبه با رتبه های برتر وکالت 98 نیز می باشد و بسیار بدان تاکید می نماید، این است که در نحوه مطالعه خود، حتما خلاصه نویسی و یادداشت برداری را مد نظر قرار دهید. در واقع این موضوع پاسخ به همان سوال چیکار کنم آزمون وکالت قبول بشم؟ می باشد. مرور این دروس با این کار راحت تر می شود و همچنین مطالعه شما عمیق تر خواهد شد.

 

 

چیکار کنم آزمون وکالت قبول بشم؟

در صورتی که هنوز هم در رابطه با راههای قبولی در آزمون وکالت سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید، و یا در شرایط متفاوت تری قرار دارید که ما در این صورت ارتباط خود را با شما قطع نخواهیم کرد و تلاش خود را برای کمک به شما خواهیم نمود. می توانید به صورت اختصاصی با یکی از مشاوران آزمون وکالت ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه نمایند. مشاوران ما همه روزه حتی ایام تعطیل به صورت رایگان در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با مشاوره آزمون وکالت مطالبی ارائه نماییم. در صورتی که مایل به انجام برنامه ریزی فشرده برای آزمون وکالت توسط کارشناسان ما می باشید، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. امکان مصاحبه با رتبه های برتر وکالت 98 به صورت حضوری وجود خواهد داشت. همچنین در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با راههای قبولی در آزمون وکالت می باشید، می توانید در این رابطه نیز از مشاوران ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

برای قبولی در آزمون وکالت چند درصد بزنیم

مشاوره آزمون وکالت

برنامه ریزی فشرده برای آزمون وکالت

راههای قبولی در آزمون وکالت

روش مطالعه برای آزمون وکالت

برنامه ریزی رتبه های برتر ‌وکالت

اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم از مشاوره آزمون وکالت بهره مند شوم؟

برای برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل و دریافت راهنمای لازم در رابطه با راههای قبولی در آزمون وکالت با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

برنامه ریزی رتبه های برتر ‌وکالت چگونه است؟

تمامی اصول برنامه ریزی فشرده برای آزمون وکالت شامل برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می باشد که با توجه به روش مطالعه برای آزمون وکالت طراحی شده است.

چیکار کنم آزمون وکالت قبول بشم؟

وارد سایت شوید و این مقاله را از دست ندهید.

نظرات

 1. رامین شیخ
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

  باسلام
  کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق گرایش اسناد و املاک خوندم. و جانباز ۲۵درصد به بالا هستم. امثال یعنی دیروز ثبت نام آزمون وکالت را انجام دادم و در شاهرود زندگی میکنم و کارمندم.
  خواستم مشاوره بگیرم چطور در آزمون شرکت کنم که قبول شم و منابع را چطور تهیه کنم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  باتشکر

  • bagheri
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۸

   با سلام برای مشاوره ازمون وکالت به صورت تخصصی با مرکز تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور