ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش

لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اطلاع از لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش برای هر یک از سربازان مشمول خدمت نظام وظیفه که تمایل به خدمت در این قبیل از پادگان ها را دارند بسیار مهم و ضروری است. البته این موضوع که آدرس و شماره تلفن پادگان های ارتش چیست هم می تواند بسیار مهم تلقی شود.

 

در این نوشته، قصد داریم لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش را خدمت شما دوستان و عزیزان بیان کنیم. از طرف دیگر بهتر است جهت آشنایی بیشتر با شماره تماس و آدرس پادگان نیروی زمینی ارتش  بهتر است از کمک یک مشاور خبره و کاردان در این زمینه بهره بگیرید تا بدین وسیله بتوانید با خیالی آسوده تر در پادگان ها حاضر شوید.  

 

 

جهت اطلاع از اسامی پادگان های وابسته به نیروی زمینی ارتش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

شماره تلفن پادگان های ارتش

 

 

اهمیت اطلاع از لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش

هر یک از افراد ذکوری که ملزم به حضور در خدمت سربازی در انواع پادگان ها از جمله پادگان های نیروی زمینی ارتش هستند در ابتدای امر مایل به کسب اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش هستند.

حتی برخی بدشان نمی آید که به شماره تلفن پادگان های ارتش نیز دسترسی داشته باشند تا از طریق تماس با این اماکن از وضعیت و شرایط خدمت در آن ها نیز مطلع شوند.

به نظر می آید که با اطلاع از لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش و همین طور شماره تلفن پادگان های ارتش بتوان با خیالی آسوده تر در خدمت سربازی در این پادگان ها حاضر شد.

 

 

آیا اطلاعی از لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش دارید؟

در این بخش با ذکر لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

اگر مایل به شناخت بیشتری در رابطه با لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش هستید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شما را هر چه بیشتر و بهتر با لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش آشنا کنند و اطلاعات خوبی را در رابطه با لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش در خدمت شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

 

 

اسم محل خدمت نام ارگان خدمتی نوع ارگان خدمتی نام استان نام شهر
ارومیه ارتش نیروی زمینی استان آذربایجان غربی شهر ارومیه
استان کرمان ارتش نیروی زمینی استان کرمان شهر کرمان
عجب شیر ارتش نیروی زمینی استان آذربایجان شرقی عجب شیر
شهدای وظیفه ارتش نیروی زمینی استان تهران شهر شتهران
شهید شعبان برخورداری ارتش نیروی زمینی استان آذربایجان شرقی بیرجند
شهید انشایی ارتش نیروی زمینی استان تهران شهر تهران
هوابرد شیراز ارتش نیروی زمینی استان فارس شهر شیراز
شهید سید قنبر ترابی ارتش نیروی زمینی استان فارس شهر کازرون
لشگرگ تهران ارتش نیروی زمینی استان تهران لوسانات

 

 

آیا اطلاعی از شماره تلفن پادگان های ارتش دارید؟

در بخش بالا با ذکر لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش (البته برخی از پادگان ها) در خدمت شما دوستان و عزیزان بودیم.

اما بد نیست اگر از شماره تلفن پادگان های ارتش نیز اطلاع حاصل کنید.

آیا اطلاعی از شماره تلفن پادگان های ارتش دارید؟ در صورت عدم اطلاع از شماره تلفن پادگان های ارتش با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شما را از شماره تلفن پادگان های ارتش تا حد زیادی آشنا کنند.

 

 

در صورت نیاز به اطلاع از اسامی و یا شماره تماس پادگان های نیروی زمینی ارتش با مشاوران ما تماس

                       حاصل فرمایید تا ان ها اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار دهند  

 

 

آیا اطلاعی از انواع مراکز آموزشی خدمت سربازی دارید؟

دوستان عزیز دقت داشته باشید که گذراندن خدمت سربازی معمولاً تحت نظر نیروی دفاعی کشور و همین طور ستاد کل نیروهای مسلح صورت می گیرد.

نیروی دفاعی کشور از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و همین طور نیروی انتظامی، سپاه و ارتش و ستاد کل نیروهای مسلح تشکیل شده است.

هر کدام از این نیروها با هدف مهم آموزش سربازان نظام وظیفه پادگان هایی در نقاط مختلف کشور دارند.

البته دقت داشته باشید که شیوه سپری کردن دوران خدمت نظام وظیفه در هر یک از این ارگان ها با یکدیگر متفاوت است و به هیچ وجه مشابه یکدیگر نیستند.

 

 

 

پادگان های نیروی زمینی

 

 

آیا امکان تمدید زمان اعزام به خدمت برای مشمولان وجود دارد؟

همواره این امکان وجود دارد که شماری از مشمولان آماده به خدمت و بدون غیبت بنا به دلایل کامل موجهی امکان حضور در خدمت سربازی نظام وظیفه را در ارگان های مختلف از جمله پادگان های نیروی زمینی ارتش را نداشته باشند.

این قبیل از افراد می توانند درخواست تمدید زمان اعزام به خدمت سربازی خود را از طریق مراجعه به سازمان پلیس + 10 به ثبت برسانند.

در نهایت، درخواست آن ها به وسیله سازمان نظام وظیفه مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد و نتیجه آن طی چند روز بعد خدمت فرد مشمول اعلام می شود.

کلیه متقاضیان و مشمولان می توانند برای اطلاع از نتیجه درخواست خود از طریق دفاتر پلیس + 10 اقدامات لازم را انجام دهند.

اما آیا اطلاعی از شرایط لازم برای امکان تمدید زمان اعزام به خدمت دارید؟ آیا می دانید این شرایط شامل چه مواردی می شوند؟

در ادامه با ذکر شرایط لازم جهت تمدید زمان اعزام به خدمت سربازان نظام وظیفه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 

 

شرایط ضروری برای ارائه درخواست تمدید زمان اعزام به خدمت سربازی

. اولین مورد این که در صورتی که سربازان غایب درخواست تمدید داشته باشند و حتی درخواست خود را نیز مطرح کنند به هیچ وجه با درخواست آن ها مؤافقت نمی شود.

. زمان تمدید تاریخ اعزام برای افرادی با داشتن مدرک زیر دیپلم و دیپلم و همین طور افرادی که مدرک فوق دیپلم و بالاتر دارند با یکدیگر متفاوت است.

در نتیجه، قبل از هر اقدامی از این موضوع مهم اطلاعات کافی را بدست آورید و از آن اطمینان حاصل کنید.

. درخواست تمدید مهلت قانونی اعزام به خدمت تنها یک بار توسط مسئولین امر رسیدگی می شود و امکان بررسی مجدد آن به هیچ وجه وجود ندارد.

. ثبت مؤفقیت آمیز درخواست تمدید زمان اعزام به هیچ وجه به معنای مؤافقت نهایی سازمان مربوطه نیست.

. در صورتی که تاکنون برای ثبت درخواست خود مبنی بر تمدید تاریخ اعزام به خدمت سربازی اقدامات لازم را انجام نداده اید تا چهل روز قبل از فرا رسیدن زمان قانونی اعزام می توانید جهت ثبت درخواست خود در این رابطه به دفاتر پلیس + 10 مراجعه بفرمایید و در نهایت نتیجه آن را نیز از طریق همین دفاتر پیگیری بفرمایید.

اما اگر یکی از شرایط زیر را دارید امکان دادن درخواست تمدید تاریخ اعزام حتی در همان روز اعزام سربازان هم برایتان وجود دارد.

. در صورتی که قصد رفتن به حج تمتع را دارید می توانید زمان اعزام خود را تا حداکثر دو ماه تمام به تعویق بیندازید.

. در صورتی که متأهل هستید و با شرایطی خاص همچون بیماری شدید همسر و فرزند و یا تولد فرزند روبرو هستید امکان تعویق اعزام به خدمت را حداکثر تا دو ماه بعد دارید.

. اگر در شرف گذراندن مراحل استخدام و گزینش در نیروهای مسلح هستید می توانید در صورت تأیید سازمان مربوطه زمان اعزام به خدمت خود را تا حداکثر شش ماه به تعویق بیندازید.

. زمان اعزام ورزشکاران تیم های ملی که در مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی حضور داشته اند بسته به نظر و تشخیص سازمان مربوطه حداکثر تا چهار ماه تمام عقب می افتد.

. در صورتی که برگه اعزام ماه های دی، شهریور و همین طور مرداد را در اختیار دارید و منتظر اعلام نتایج آزمون مراکز سنجش آموزش عالی هستید امکان تعویق حداکثر تا دو ماه از خدمت سربازی را دارید.

. در صورتی که جزء افراد قبول شده قطعی در دانشگاه های مختلف کشور هستید و زمان ادامه تحصیل و ثبت نام آن ها بعد از زمان در نظر گرفته شده برای اعزام است می توانید زمان اعزام خود به خدمت سربازی را حداکثر تا شش ماه بعد عقب بیندازید.

. در صورتی که شخص مشمول خدمت نظام وظیفه و یا حتی یکی از اعضاء خانواده آن ها همچون همسر، فرزند، مادر و پدر به دلیل حوادث و بلایایی طبیعی همچون آتش سوزی، سقوط هواپیما و یا طوفان آسیب ببینند زمان اعزام آن ها بسته به میزان آسیب و نوع حادثه ایجاد شده امکان تعویق زمان سربازی را با تأیید فرمانداری و یا استانداری از یک الی شش ماه دارند.

. اگر فرد مشمول یکی از بستگان درجه یک خود از جمله فرزند، همسر، خواهر، برادر، مادر و پدر خود را از دست بدهد امکان تعویق زمان خدمت خود را تا حداکثر 2 ماه تمام دارد.

. در صورتی که فرد امکان اعزام به خدمت را به دلیل بیماری نداشته باشد امکان به تعویق انداختن مدت سربازی خود را بنا به نظر پزشک معتمد بهداری تا حداکثر دو ماه تمام دارد.

اما در صورتی که فرد حتی بعد از گذشت این دو ماه باز هم بهبود پیدا نکرد و حال جسمی وی به روال معمول بازنگشت امکان بررسی وضعیت آن ها مجدداً وجود دارد.

 

 

آیا از نحوه اعزام به خدمت در پادگان های نیروی زمینی ارتش و یا سایر پادگان ها اطلاعی دارید؟

دوستان عزیز توجه داشته باشید که بعد از اطلاع سربازان از لیست پادگان ها از جمله لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش و مواردی از این قبیل اعزام آن ها به دو صورت انفرادی و حضوری انجام می شود.

دقت داشته باشید که نحوه اعزام مشمولین به خدمت بستگی زیادی به فاصله شهر محل سکونت تا پادگان مورد نظر جهت اعزام دارد.

در ادامه با ارائه توضیحاتی در رابطه با هر یک از این شیوه های اعزام در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 

 

در مورد اعزام انفرادی چه می دانید؟

در صورت نزدیکی محل سکونت مشمولین با مراکز آموزشی نیروهای مسلح هر فرد باید با همراه داشتن لوازم و مدارک مورد نیاز و یه شکل انفرادی در تاریخی مشخص با توجه به آدرس ذکر شده در برگه معرفی نامه خود را جهت گذراندن دوران سربازی معرفی کند.

 

 

در مورد اعزام حضوری چه می دانید؟

کلیه افراد مشمول باید با توجه به تاریخ و روز مشخص شده در برگه معرفی نامه شخصاً به معاونت وظیفه عمومی شهر محل اقامت خود بروند.

در همان روز تمامی اطلاعات ضروری برای اعزام به پادگان های خدمت نظام وظیفه خدمت افراد مشمول اعلام می شود.

در نهایت، تمامی افراد مشمول به وسیله اتوبوس های مسافربری و همراه با یک نفر به عنوان مأمور بدرقه به پادگان ها جهت شروع دوران خدمت سربازی اعزام می شوند.

 

 

 سربازی و نگرانی خانواده ها و سربازان از بیماری کرونا

در سال گذشته یعنی در اسفند ماه قرار بود تمامی افراد مسمول همچون روال سال های قبل به خدمت نظام وظیفه اعزام شوند.

اما متأسفانه یا حتی خوشبختانه شیوع گسترده ویروس کرونا مانع این کار شد و مشمولان نتوانستند به خدمت نظام وظیفه اعزام شوند.

اما در حال حاضر و از اردیبهشت ماه باز کار اعزام سربازان خدمت نظام وظیفه آغاز شده است.

 اما در این میان این سؤال در ذهن تمامی سربازان و علی الخصوص خانواده های آن ایجاد می شود که آیا سربازان در پادگان ها از ویروس در امان هستند و آیا تضمینی برای سلامتی آن ها و دچار نشدن آن به بیماری وجود دارد؟

در این جا باید عرض کنیم که سازمان نظام وظیفه تمهیداتی را برای این امر پیش بینی کرده است تا سربازان و خانواده های آن ها نگرانی از این بابت نداشته باشند.

به طور مثال، تمامی سربازان و مشمولان قبل از اعزام مورد آزمایش و غربالگری قرار می گیرند تا خدایی ناکرده بیمار نباشند. مسلماً اگر فردی مشکلی داشته باشند تا زمان بهبودی کامل از اعزام وی جلوگیری به عمل می آید.

زیرا این گونه ممکن است جان سربازان دیگر هم در معرض خطر قرار بگیرد. در نتیجه، ملاحظه می کنید که نگرانی بابت این موضوع برای سربازان و خانواده هایشان وجود ندارد.

 

 

برای آشنایی با بهترین پادگان های نیروی زمین ارتش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شرایط معافیت پزشکی دندان

مشاوره آنلاین نظام وظیفه

معافیت سربازی خالکوبی

معافیت کفالت سربازی

لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش

2.8/5 - (10 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم از لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش اطلاع حاصل کنم؟ 

برای اطلاع از لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش با مشاوران حاضر در مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

اطلاع از شماره تلفن پادگان های ارتش چگونه میسر است؟ 

برای این منظور می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

اهمیت اطلاع از لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش چیست؟ 

در صورت اطلاع از لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش می توانید با شرایط خدمت در آن ها آشنا شوید.

نظرات

 1. امینی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام وقتتون بخیر شماره تماس پادگان ۲۱نزاجا (لویزان)رو میخواستم

  • rahdar
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر .
   راه ارتباطی با پادگان وجود ندارد متاسفانه دوست عزیز.

 2. انتقالی
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  با درود فراوان ایزد منان بر بزرگ مردان سرزمین کهن دیار عالمان و مدافعان حق
  لطفا در خصوص انتقال سرباز وظیفه از پادگان نیروی زمینی ارتش از پادگان مرزی دریاچه نمک تربت جام روستای سمیع اباد
  به استان محل اقامت مازندران اقدامی صورت بگیره لطفا راهنمایی بفرمایید.۰۹۱۱۹۵۲۷۷۴۱

 3. حامد
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام من ۱ سال پیش خدمت رو تمام کردم ولی هنوز کارت پایان خدمتم نیومده ۳ ماه پیش زنگ زده بودم میگن ۴۰ تومن بدهی داره بعد اون دیگه وقت نکردم برم الان میخام بدونم اشکالی پیش نمیاد ایا؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   به هر حال باید مراجعه کنید

 4. نازنین
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام شماره پادگان شهید برخورداری عجب شیر ۰۳ رو میخواستم

  • mohammadi
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت به خیر
   شماره پادگان ها و ارگان های نظامی ثبت نمی شود.

 5. مصطفی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

  سلام اموزیشم پادگان شهید عنبر ترابی07 کازرون افتاد
  ومن اهل شادگان استان خوزستان هستم
  خدمت سربازیم کجا میوفته؟
  واعزامم 5/۱

  • aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   خدمت شما مشخص نمیشود با توجه به اموزشیتون اما اگر کد سخا دارید دو روز قبل میتوانید چک کنید

 6. مصطفی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام اموزیشم پادگان شهید عنبر ترابی کازرون افتاد
  ومن اهل شادگان استان خوزستان هستم
  خدمت سربازیم کجا میوفته؟
  واعزامم 5/۱

  • aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   خدمت شما مشخص نمیشود با توجه به اموزشیتون اما اگر کد سخا دارید دو روز قبل میتوانید چک کنید

 7. آرش رحمانی
  ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  با سلا لطفا تلفنی که اعلام میکنید جوابگو هم باشید اصلا ارتباط برقرار نمیشه ،پسرم سرباز پادگان پشتیبانی جنوب غرب نزاجا توی دزفوله هیچ ارتباطی باهاش نداریم نگرانش هستیم ،لطفا راهنمایی بفرمایید

  • heydari
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقت بخیر
   شماره ی ایرانتحصبل رو بدون پیش شماره و با تلفن ثابت شماره گیری فرمایید

 8. آرش
  ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  با سلا لطفا تلفنی که اعلام میکنید جوابگو هم باشید اصلا ارتباط برقرار نمیشه ،پسرم سرباز پادگان پشتیبانی جنوب غرب نزاجا توی دزفوله هیچ ارتباطی باهاش نداریم نگرانش هستیم ،لطفا راهنمایی بفرمایید

 9. محمد
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام ببخشید آیا بعد آموزشی میتونیم نظری داشته باشیم رو پادگان محل اصلی گذراندن خدمت؟
  من از شمالم میخوام مثلا خوزستان خدمت کنم
  امکانش هس نظری داشته باشم تو این موضوع؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

   با سلام.بعد از پایان دوران اموزشی به یگان های شهر مد نظر درخواست انتقالی دهید.

 10. hedis
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۱

  سلام شماره پادگان ارتش واقع در گزیک شهرستان درمیان میخواستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام
   پادگانی با مشخصات ذکر شده برای ما قابل اسنعلام نمیباشد

 11. Nnn
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۲

  مـن شماره تماس از پادگان هایی ڪه در بندر لنگه هستن رو مخاستم چجورے پیدا ڪنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام روز بخیر شماره تماس پادگانها به دلیل امنیتی بودن شماره تماسها در سایت موجود نیست

 12. تیارا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام وقتتون بخیر چطور میتونم شماره تماس پادگان آموزشی کازرون ۰۷ رو بگیرم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام
   برای اطلاع از شماره های نظامی با خود ستاد کل ارتش تماس بگیرید

   • Sara
    ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۸

    شماره ستاد کل ارتش چیه؟ میشه بگین
    و اینکه میخوام با پادگان جلفا تماس بگیرم چیکار کنم؟؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

     سلام .شماره تماس ستادکل ۸۸۴۱۵۰۶۱ میباشد

 13. بهنام
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۰

  سلام خسته نباشید..برادرم اعزامی1 شهریور هست به خدمت سربازی در کازرون و برای دانشگاه افسری قبول شده و اعزامشون مهرماه هست هیچ راهی نیست که این یک ماه اموزشی رو نگذرونه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقتتون بخیر.
   برای ایست خدمت ایشون حتما باید دوره آموزشی خودشون را بگذرونند.

 14. مصطفی حجتی
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  شماره پادگان ۱۶ زرهی قزوین میخواستم

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴
    سلام وقت بخیر باید از اینترنت و پلیس +۱۰ چک کنید
 15. ت
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام من شماره دژبانی تیپ ۴۰سراب میخواستم

  • علی داودی
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۳

   سلام پسرم اعزامی اول مرداد هست بعداز ۱۲ روز از طی اموزشی از پادگان ۰۷ کازرون تماس گرفتن ومشکوک به کرونا هست وتست ان در پادگان مثبت بکده بعداز طی استراحت در منزل وقرنطبنه حضور ان در ۲۵ مرداد هست با وجود تعطیلی که خورده چگونه با ماشین شخصی ان را ببرم پادگان تا امریه ان را بگیرم البته با حضور سرباز با وجود منع تردد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   • کارشناس ارشد
    ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

    سلام وقت بخیر دوست عزیز برای بررسی شرایط فرزند شما از طریق پادگان پیگیری کنید ولی به طور کلی مشکلی ندارد و بعد از تعطیلات اقدام کنید موفق باشید

 16. یزدانی
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۹

  من پدرم در سال 1364 در تیپ 55هوابرد ارتش اعزام خدمت به منطقه سردشت شد که مجروح شدن بردن بیمارستان ارتش ارومیه ولی اونجا پرونده نبود الان دنبال پرونده هستم ولی نمیدونم از کجا اقدام کنم لطفا کمکم کنید .

  • moshaverarshad
   ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام از طریق ایثارگران ارتش اقدام کنید.02174547

 17. ali rstmi
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۴

  با سلام و خسته نباشی

  • علی داودی
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۵

   سلام پسرم اعزامی اول مرداد هست بعداز ۱۲ روز از طی اموزشی از پادگان ۰۷ کازرون تماس گرفتن ومشکوک به کرونا هست وتست ان در پادگان مثبت بکده بعداز طی استراحت در منزل وقرنطبنه حضور ان در ۲۵ مرداد هست با وجود تعطیلی که خورده چگونه با ماشین شخصی ان را ببرم پادگان تا امریه ان را بگیرم البته با حضور سرباز با وجود منع تردد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   • کارشناس ارشد
    ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

    سلاموقت بخیر دوست عزیز بله مشکلی ندارد بعد از تعطیلات میتوانید اقدام به پیگیری کنید موفق باشید

    • ابوالفضل
     ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۳

     سلام من اموزشیم ۰۷کازرون بودم افتادم گروه۴۲۲مهندسی رزمی دغاغله اهواز نمیخام برم دیکه‌خدمت چون هفت ساعت از خونمون‌دوره‌ب‌نظرتون‌ چجور پادگانیه؟

     • کارشناس ارشد
      ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳

      سلام پادگان خوبیه

مطالب مرتبط

تماس با مشاور