لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی

لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی اعلام گردید. با توجه به اطلاعیه سایت ایران تحصیل کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به علاقه‌مندی خود، در رشته های بدون کنکور دست به انتخاب بزنند. کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه غیر انتفاعی می‌توانند از بین رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی دست به انتخاب بزنند و رشته های مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی در گروه‌های آزمایشی مختلف علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجه می‌باشد. بنابراین با توجه به پذیرش دانشگاه غیر انتفاعی در دو نوبت ترم مهر و ترم بهمن، داوطلبان می‌توانند در هر دو ترم ثبت نام و انتخاب رشته نمایند. همچنین کلیه داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته با کنکور دانشگاه غیر انتفاعی شده‌اند، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته و ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی ، اقدام نمایند.

 

لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی 97-98
لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی 97-98

 

جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی و رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد.

 

لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی 97 – 98

لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی در گروه‌های آزمایشی مختلف منحصر به فرد و در رشته های متفاوتی دانشجویان را جذب می‌نماید. در نتیجه با توجه به رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی ،داوطلبان تعداد رشته های مورد نظر خود را که در لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی موجود می‌باشد، را انتخاب می‌نمایند.

گزینش داوطلبان برای پذیرش در رشته های دانشگاه‌ های غیر انتفاعی ، بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می‌باشد. کلیه داوطلبان می‌توانند در هر گروه آزمایشی با توجه به لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی منتشر شده از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور، نسبت به انتخاب رشته خود، اقدام نمایند. تعدادی از رشته های گروه‌های آزمایشی مختلف را به شما داوطلبان عزیز ارائه خواهیم داد. اما جهت اطلاع کامل از لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی و لیست رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی  می‌توانید با تماس حاصل نمودن با مشاورین ایران تحصیل، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 • حسابداری
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت دولتی
 • مدیریت صنعتی
 • حقوق
 • روان شناسی
 • کاردای امور بیمه
 • مهندسی عمران
 • مهندسی برق
 • اقتصاد
 • مدیریت صنعتی
 • مدیریت گردشگری
 • فلسفه و کلا
 • ادبیات
 • علوم قرآن و حدیث
 • علوم کامپیوتر
 • میکروبیولوژی
 • زیست فناوری
 • شیمی
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی صنایع غذایی
 • مهندسی شهر سازی
 • جغرافیا

رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی

 

رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی
رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی

 

خوشبختانه در سال‌های اخیر، به لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی رشته های متنوع‌تر و پر طرفدار همچون رشته های پزشکی بدون کنکور افزوده می‌گردد. البته این موضوع بسته به موسسه انتخابی شما می‌تواند شامل لیست متفاوتی از این موضوعات را شامل گردد. بنابراین با توجه به هر گروه آزمایشی و با در نظر گرفتن امکانات آموزشی هر موسسه، رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی می‌تواند متفاوت باشد.

رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی ، با توجه به میزان شهریه دانشگاه غیر انتفاعی  از پذیرفته شدگان خود اخذ می‌نماید، توانسته است داوطلبان فراوانی را به خود جذب نماید. داوطلبان می‌توانند در صورتی که متقاضی ورود به رشته های با آزمون دانشگاه غیر انتفاعی می‌باشند، با توجه به وضعیت مجاز و یا غیر مجاز بودن جهت انتخاب رشته ، رشته های مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

مبنای گزینش برای پذیرش در لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی می‌باشد و این نحوه محاسبه کمی با نحوه محاسبه رتبه داوطلب، متفاوت می‌باشد. بنابراین با توجه به ضوابط و شرایط انتخاب رشته بدون کنکور، کلیه داوطلبان می‌توانند از بین لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی هر یک از رشته های مورد نظر خود را انتخاب نمایند. نحوه انتخاب رشته با توجه به سوابق تحصیلی و چگونگی محاسبه آن، از مواردی است که داوطلبان باید از آن اطلاع یابند.

تفاوت رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی

همان‌طور که می‌دانید دانشگاه غیر انتفاعی در ترم مهر و ترم بهمن به صورت بدون آزمون و در مقاطع کاردانی و کارشناسی، دانشجویان را جذب می‌نماید. بنابراین کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به لیست رشته‌ های بدون کنکور غیر انتفاعی از بین رشته‌های موردعلاقه خود، دست به انتخاب بزنند. تفاوت زیادی بین رشته‌ های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی با لیست رشته‌ های بدون کنکور غیر انتفاعی وجود ندارد.

در برخی از گروه‌های آزمایشی ممکن است به دلیل حساسیت‌هایی که در رابطه با رشته‌های خاص وجود دارد و همچنین نیاز به مهارت داوطلب یا دانشجو در آن رشته خاص، دانشگاه غیر انتفاعی، این دسته از رشته‌ها را به عنوان رشته‌های بدون آزمون قرار نمی‌دهد و به همین دلیل داوطلبانی که در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه لازم گردیده‌اند، می‌توانند در رشته‌ های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی که به صورت با آزمون می‌باشند، شرکت نمایند.

برخی از داوطلبان ممکن این در رابطه با اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی  و  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی سؤالاتی داشته باشند. در این مورد باید بگوییم که هیچ گونه مشکل و مسئله‌ای در این رابطه با این مسئله وجود ندارد و با توجه به اینکه دانشگاه غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات می‌باشد. در نتیجه مدرک این دانشگاه دارای اعتبار می‌باشد و داوطلبان با خیال آسوده می‌توانند در لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی دست به انتخاب بزنند.

 

کانال اظلاع رسانی لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی
کانال اظلاع رسانی لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی

 

سایت ایران تحصیل

اگر می خواهید از کلیه اخبار و اطلاعات در زمینه کنکور و انتخاب رشته و … اطلاعات لازم را به دست آورید، نیازی به سرچ کردن و بازدید از سایت های مختلف نمی باشد. ما برای شما این اطلاعات را به صورت جامع و کامل در سایت ایران تحصیل قرار می دهیم. این مقاله به لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی و همچنین رشته های موجود در  دانشگاه غیر انتفاعی ، اختصاص داشت.

کلیه داوطلبان می توانند ثبت نام، مشاوره در جهت برنامه ریزی مطالعه برای موفقیت در کنکور و همچنین دارا بودن اطلاعات لازم در زمینه انتخاب رشته و … با مشاورین ایران تحصیل که همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایند. کلیه اطلاعات در رابطه با لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی و ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن را از مشاورین ایران تحصیل به کسب نمایید.

 

جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی و رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی

رشته های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.