ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

فرم ثبت نام پیش دبستانی 1403 + دانلود نمونه تکمیل شده word

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۳
فرم ثبت نام پیش دبستانی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با مشاورین ثبت نام پیش دبستانی

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

فرم ثبت نام پیش دبستانی مخصوص کودکان بین سه تا شش سال است و والدین با مراجعه به مراکز آموزشی می‌توانند فرایند ثبت‌نام را انجام دهند. پیش‌ دبستانی یا دوره آمادگی، یک دوره آموزشی اختیاری است که والدین می‌توانند فرزندان خود را یک یا دو سال پیش از شروع دوره ابتدایی در آن ثبت‌نام کنند. هدف از این دوره، آماده‌سازی کودکان برای ورود به مدرسه و تقویت مهارت‌های اولیه آن‌ها است. در این دوره، کودکان مهارت‌های اجتماعی، زبانی، حرکتی و شناختی خود را از طریق بازی و فعالیت‌های آموزشی گسترش می‌دهند و با محیط مدرسه آشنا می‌شوند.

گرچه ثبت‌نام در پیش ‌دبستانی سال ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ اجباری نیست، اما حضور کودکان در این دوره می‌تواند آن‌ها را برای شروع دوره ابتدایی آماده کرده و تطبیق با محیط آموزشی مدرسه را برایشان راحت‌تر کند.

دانلود نمونه تکمیل شده فرم ثبت نام پیش دبستانی

فرم ثبت نام پیش دبستانی یکی از مهمترین اقدامات قبل از ثبت نام است، در این فرم اطلاعاتی نظیر، استعداد و توانایی های فرزندتان یا سوابق آموزشی نوآموز دریافت می‌شود. شما می‌توانید نمونه‌ی تکمیل شده فرم ثبت‌نام پیش‌دبستانی را از از طریق این لینک دانلود کنید. این فرم معمولاً به صورت فایل PDF در دسترس قرار می‌گیرد و می‌توانید آن را دانلود و تکمیل نمایید.

مشاوره 24 ساعته

برای دانلود نمونه تکمیل شده فرم ثبت نام پیش دبستانی کلیک کنید.

بازه زمانی برای تکمیل فرم ثبت نام پیش دبستانی

تکمیل فرم ثبت نام پیش دبستانی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در بازه زمانی معین انجام می‌شود و معمولاً با مراجعه حضوری به مدرسه مورد نظر صورت می‌گیرد. برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ نیز این فرآیند به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

تکمیل فرم ثبت ‌نام پیش دبستانی از اواسط اردیبهشت ماه آغاز شده است. والدین باید با فراهم کردن شرایط مورد نیاز، فرزند خود را از طریق سایت ثبت نام مدارس در این دوره نام نویسی کنند. سال گذشته ثبت‌نام مدارس پیش ‌دبستانی از خرداد ماه شروع می‌شد، اما امسال با توجه به شروع زودهنگام ارزیابی سلامت، زمان ثبت‌نام دوره پیش دبستانی نیز جلوتر آمده و از اردیبهشت ماه از طریق سایت مای مدیو آغاز شده است.

بازه زمانی برای تکمیل فرم ثبت نام پیش دبستانی

شرایط تکمیل فرم ثبت نام پیش دبستانی

ثبت فرم مشخصات پیش دبستانی  که در سال‌های گذشته از طریق سایت پادا انجام می‌شد، امسال با تغییراتی که در سیستم آموزش و پرورش صورت گرفته، به صورت حضوری انجام خواهد شد. البته شایان ذکر است که ثبت نام در برخی از مدارس غیرانتفاعی همچنان به صورت اینترنتی و از طریق وب‌سایت‌های مربوطه انجام می‌شود.

براساس اعلام معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، تمامی مدارس دولتی، غیردولتی و سایر مدارس مجاز به برگزاری مصاحبه یا آزمون برای نوآموزان پیش دبستانی و کلاس اولی‌ها در زمان پذیرش و ثبت ‌نام نیستند. این ممنوعیت با هدف ایجاد فرصت‌های برابر برای همه کودکان و تسهیل فرآیند ورود به مدرسه اجرا می‌شود. معاونت آموزش ابتدایی تأکید کرده است که این تصمیم در راستای کاهش استرس و فشار بر کودکان و خانواده‌ها اتخاذ شده است.

 

مدارک لازم برای ثبت نام پیش دبستانی

نکات مهم در تکمیل فرم دانش آموزان پیش دبستانی

برای ثبت نام فرم مشخصات پیش دبستانی در سامانه سناد دانش‌آموزی، وارد کردن اطلاعات کامل والدین، شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس هر یک از والدین (پدر و مادر)، ضروری است. این اطلاعات باید به طور جداگانه و دقیق در سیستم ثبت شود تا فرآیند ثبت‌نام به درستی انجام گیرد. ثبت این اطلاعات به منظور تضمین صحت و کامل بودن داده‌های مربوط به والدین و تسهیل ارتباطات بعدی با مدرسه انجام می‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شهریه پیش دبستانی کلیک کنید.

نکات مهم در ثبت نام دانش آموزان پیش دبستانی

مدارک لازم برای ثبت نام پیش دبستانی

برای تکمیل فرم ثبت نام پیش دبستانی در سال تحصیلی جدید والدین باید از نیمه دوم اردیبهشت ماه اقدام به ثبت نام فرزندان خود نمایند. ثبت نام پیش دبستانی نیازمند یک سری مدارک است که باید آن‌ها را به همراه داشته باشید.

مدارک لازم برای ثبت نام عبارتند از:

– سه قطعه عکس ۴*۳

– کپی و اصل شناسنامه دانش آموز

– کپی و اصل شناسنامه والدین

– تکمیل فرم مشخصات فردی دانش آموز

– اصل و کپی کارت واکسیناسیون

– تحویل فرم استفاده از سرویس در صورت نیاز

– تعهد نامه انضباطی

همچنین ثبت نام در طرح سنجش سلامت نیز ضروری است و والدین باید پیش از ثبت نام حضوری، پیش ثبت نام الکترونیکی در سامانه سنجش سلامت را انجام دهند.

برای دانلود فایل پی دی اف فرم ثبت نام پیش دبستانی کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با مشاورین ثبت نام پیش دبستانی

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه مدارکی برای ثبت‌نام پیش‌دبستانی لازم است؟

- سه قطعه عکس ۴۳، کپی و اصل شناسنامه دانش‌آموز، کپی و اصل شناسنامه والدین، اصل و کپی کارت واکسیناسیون، تکمیل فرم مشخصات فردی دانش‌آموز، و تعهدنامه انضباطی.

اطلاعات والدین که باید در فرم ثبت‌نام وارد شود چیست؟

- نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس هر یک از والدین (پدر و مادر) باید به طور دقیق در سیستم ثبت شود.

زمان ثبت‌نام پیش‌دبستانی چه زمانی است؟

- والدین باید از نیمه دوم اردیبهشت ماه اقدام به ثبت‌نام فرزندان خود نمایند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حداقل معدل لازم برای رشته انسانی نهم به دهم

  حداقل معدل لازم برای رشته انسانی نهم به دهم ۱۴۰۳ + راهنما

  کسب معدل لازم برای رشته انسانی اهمیت زیادی برای دانش آموزان متقاضی آن دارد چراکه سرنوشت‌سازترین تصمیم‌گیری در مسیر تحصیلی و شغلی در آینده آن‌ها به شمار می‌آید. بسیاری از رشته‌های پرطرفدار مانند حقوق، حسابداری، روانشناسی و مدیریت از این...
 • Irtextbook.com + ورود به سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان

  سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان 1403 + ورود irtextbook

  در چندین سال اخیر، نحوه خرید کتاب کاملاً متفاوت شده است و دانش‌آموزان باید از طریق سامانه ثبت نام کتاب درسی به آدرس irtextbook نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند. این سامانه، برای تسهیل فروش و توزیع مواد آموزشی و...
 • انتخاب رشته دبیرستان

  مشاوره انتخاب رشته دبیرستان ۱۴۰۳ + تست استعداد شما!

  انتخاب رشته دبیرستان از جمله مهم ترین و چالش برانگیزترین انتخاب هایی است که پیش روی دانش آموزان مقطع متوسطه قرار دارد. اینجاست که دریافت مشاوره  انتخاب رشته دبیرستان اهمیت زیادی پیدا می کند. با دریافت مشاوره انتخاب رشته دبیرستان...
 • شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع + شیوه نامه 1403

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع با دانش ‌آموزان ایرانی متفاوت است. این دسته از دانش ‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌ای که سازمان آموزش و پرورش معرفی کرده است، در پایه‌های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم ثبت...
تماس با مشاور