شهریه مامایی بدون کنکور

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان محترم می رسانیم که سازمان سنجش و آموزش کشور در سال 1399 اطلاعیه ای در رابطه با جذب دانشجو در رشته مامایی منتشر ننموده است و جذب دانشجوی پیراپزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی پذیرد و اطلاعیه ارائه شده در ادامه در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

آن دسته از داوطلبانی که مایل پذیرش در رشته مامایی بدون کنکور در سال های گذشته می باشند، این مقاله از سایت ایران تحصیل را حتما مطالعه نمایند زیرا قبل از پذیرش بدون کنکور دریافت اطلاعات در رابطه با شهریه مامایی بدون کنکور بسیار لازم و ضروری می باشد. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شهریه مامایی بدون کنکور ، هزینه مامایی کنکور و همچنین جدول هزینه رشته مامایی بدون آزمون اختصاص داده ایم تا بتوانیم اطلاعات مفیدی را به شما متقاضیان عزیز ارائه نماییم.

 

شهریه مامایی بدون کنکور امسال چه میزانی است؟

آینده شغلی رشته مامایی در ایران چگونه است؟

رشته های بدون کنکور پزشکی در کدام دانشگاه ارائه می شود ؟ 

آیا مدرک دانشگاه های با با ازمون و بدون آزمون رشته مامایی با یکدیگر متفاوت می باشد؟

هزینه رشته مامایی بدون آزمون برای هر ترم حدودا چه مقدار می باشد؟

 

جهت اطلاع دقیق از شهریه مامایی بدون کنکور ، هزینه رشته مامایی بدون کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شهریه مامایی بدون کنکور سال 99 

 

رشته مامایی یکی از رشته های بسیار مفید و کاربردی برای هر جامعه ای می باشد. اما متاسفانه پذیرش در دانشگاه های سراسری برای این رشته به آسانی و سهولت امکان پذیر نمی باشد. به همین دلیل داوطلبانی که نمی توانند در دانشگاه های سراسری پذیرفته شوند مایل به ثبت نام مامایی بدون كنكور می باشند. در واقع هیچ گونه تفاوتی در رابطه با وظایفی که هر یک از دانش آموزختگان این رشته با کنکور و بدون کنکور می باشند، وجود نخواهند داشت. البته پذیرش بدون کنکور در سال های اخیر از سوی سازمان سنجش منع شده است.

 

همانطور که می دانید شهریه مامایی بدون کنکور به میزان بسیار زیادی بستگی به دانشگاه و محل تحصیل شما خواهد داشت. بدین معنا که چنانچه در رشته مامایی دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل می باشید، از هزینه کمتری نسبت به سایر دانشگاه هایی که تماما به صورت خصوصی می باشند و هزینه دانشگاه را از دانشجویان خود اخذ می نمایند برخوردار خواهد بود.

 

در ادامه به جدول شهریه مامایی بدون کنکور اشاره خواهیم نمود. تا داوطلبان و متقاضیان این رشته با شرایط قبولی در این دانشگاه ها آشنا شوند.  قطعا هزینه رشته مامایی بدون کنکور منحصر به هزینه های واحدهای انتخابی نخواهد بود. چرا که سایر هزینه های جانبی دیگر نیز، موجب افزایش و بالا رفتن هزینه ها برای شما خواهد شد. به همین دلیل آنچه در ادامه ذکر خواهد شد، تنها مربوط به هزینه واحدهای انتخابی و ارائه شده خواهد بود.

 

 

 

شهریه مامایی بدون کنکور به نسبت هر دانشگاه میزان متفاوتی خواهد داشت

 

 

 

 

 

میزان شهریه مامایی بدون کنکور 

 

میزان شهریه مامایی بدون کنکور
میزان شهریه مامایی بدون کنکور

 

میزان شهریه مامایی بدون کنکور همانطور که ذکر گردید به نسبت هر دانشگاهی متفاوت می باشد. دانشگاه های پردیس خودگردان بالاترین هزینه و میزان شهریه را از دانشجویان در تمامی رشته ها اخذ می نمایند. همچنین این دانشگاه ها تنها در چند دانشگاه ها و شهر موجود می باشند و با ظرفیت محدود و هزینه بالایی که دارند ، دانشجویان را راغب به ادامه تحصیل در این دانشگاه نمی نمایند.

هزینه رشته مامایی بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال های گذشته برای شهریه ثابت معادل : 17.194.000 می باشد. این میزان شهریه برای 19 واحد عملی و نظری خواهد بود. شهریه متغیر برابر با 19.669.000 ، شهریه ثابت و متغیر نیز معادل : 36.863.200 می باشد. هر ساله و گاها هر ترمه دانشگاه آزاد میزان این شهریه را افزایش می دهد تا بتواند هزینه ها دانشگاه را از این میزان هزینه دریافت نماید.

 

 

 

برای بهرمندی از خدمات مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکیکلیک کنید .

 

 

داوطلبان و متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که هزینه های ارائه شده مربوط به سال های گذشته می باشند. با توجه به افزایش قیمت هایی که در تمامی موارد شاهد می باشیم. با توجه به اینکه در حال حاضر ما شهریه مامایی بدون کنکور را نخواهیم داشت، لذا برای اطلاع دقیق از میزان هزینه های موجود برای ادامه تحصیل در این دانشگاه با کنکور می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

آینده شغلی رشته مامایی

رشته مامایی از جمله رشته های پیراپزشکی است که همانند سایر رشته های پیراپزشکی از درآمد بسیار بالایی برخوردار می باشد. ممکن است با شنیدن این جمله افرادی را در ذهن خود مسجم نمایید که فارغ التحصیل این رشته می باشند اما هنوز موفق به دریافت هیچ شغلی نشده اند. صرف فارغ التحصیل شدن نمی تواند موجب ایجاد شغل شود. آنچه مهم است میزان اطلاعات شما در این رابطه می باشد.

 

گرایش های ارشد مامایی بسیار متفاوت می باشد. به همین دلیل فارغ التحصیلان رشته کارشناسی می توانند با توجه به علاقه مندی خود اقدام به انتخاب رشته نمایند. آنچه موجب داشتن یک آینده شغلی مناسب و عالی در رشته مامایی بدون کنکور برای شما می گردد، دارا بودن مهارت و دانش شما خواهد بود. فراموش نکنید که شما  در این رشته با جان دو انسان سر و کار خواهید داشت و نه تنها با جان یک فرد. بنابراین تمام تلاش شما باید در جهت افزایش مهارت در این زمینه باشد.

 

قبولی در مقطع ارشد مامایی به شما کمک می نماید تا بتوانید در این رشته با دانش و مهارت بالاتری ادامه تحصیل دهید و به موفقیت لازم دست یابید. بنابراین چنانچه مایل به ادامه تحصیل در ارشد دانشگاه های سراسری می باشید، بهتر است از درصد قبولی ارشد مامایی لازم برخوردار باشید. زیرا هر دانشگاه داوطلبان را در رشته های مختلف و با استفاده از درصدهای لازم پذیرش خواهد نمود.

 

 

هزینه رشته مامایی بدون کنکور

 

هزینه رشته مامایی بدون کنکور
هزینه رشته مامایی بدون کنکور

 

هزینه رشته مامایی بدون کنکور  در سال های گذشته و همچنین هزینه با کنکور سال جاری برای دانشگاه آزاد هر ساله با افزایش 10 تا 15 درصدی همراه خواهد بود. به همین دلیل با توجه به این میزان افزایش می توانند با استفاده از همین میزان افزایش جهت ادامه تحصیل و … تصمیم خود را نهایی نمایند. بنابراین با توجه به شهریه ثابت و شهریه متغیر می توانید به صورت کلی این میزان هزینه را محاسبه نمایید.

 

چنانچه میزان هزینه رشته مامایی بدون کنکور و شهریه پزشکی بدون کنکور برای شما بالا می باشد، می توانید از وام های دانشجویی در دانشگاه های مختلف استفاده نمایید زیرا این میزان هزینه برای برخی از داوطلبان بالا بوده و به همین دلیل می توانید با استفاده از این وام های دانشجویی برای دانشگاه مورد نظر و رشته مورد علاقه خود اقدام نمایید.

 

 

 

برای اطلاع از ثبت نام پزشکی بدون کنکور کلیک کنید.

 

 

برای اطلاع دقیق از لیست شهرهای مامایی بدون کنکور و همچنین اطلاع از حداقل رتبه لازم برای پذیرش در رشته مامایی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حال نمایید. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشند خواهند توانست با متخصصین یاران تحصیل تماس حاصل نمایند. متخصصین ما همه روزه و شبانمه روز که مایل باشید، آماده ارائه می نمایند.

 

 

کانال اطلاع رسانی شهریه مامایی بدون کنکور
کانال اطلاع رسانی شهریه مامایی بدون کنکور

 

آیا می توان شهریه مامایی بدون کنکور را به صورت قسطی پرداخت نمود؟

بله. دانشگاه های مختلف خصوصا دانشگاه هایی که اقدام به دریافت شهریه برای داوطلبان می نمایند، معمولا در هر ترم و هر سال ، وام های دانشجویی را برای کمک به دانشجویان در نظر خواهند گرفت که میزان این وام بسته به میزان شهریه مامایی بدون کنکور  و با کنکور خواهد داشت. همچنین دانشگاه های مختلف، مبالغ متفاوتی را در نظر خواهند داشت.

 

آیا دانشگاه های بدون کنکور امکانات رفاهی همچون خوابگاه خواهند داشت؟

بسته به دانشگاه های مختلف، این مورد می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال برخی از دانشگاه ها خوابگاه هایی در خود دانشگاه دارند که دانشجویان به صورت ماهیانه می توانند در این دانشگاه ها شرکت کنند و در آن پذیرفته شوند. برخی دیگر از دانشگاه ها ممکن است است در همان زمان ثبت نام این موضوع را قید نمایند که مسئولتی در قبال ارائه خوابگاه نخواهند داشت.

 

کدام یک از دانشگاه های برای رشته مامایی بدون کنکور پذیرش دارند؟

هزینه رشته مامایی بدون کنکور در کدام یک از دانشگاه ها کمتر می باشد؟

آیا می توان مدرک کاردانی رشته مامایی بدون کنکور را دریافت نمود؟

شهریه پرستاری بدون کنکور بیشتر است یا مامایی بدون کنکور ؟

آیا می توان با دیپلم ریاضی و علوم انسانی در ثبت نام رشته مامایی بدون کنکور شرکت نمود؟

 

 

برای دریاقت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شهریه مامایی بدون کنکور با شماروین و متخصصین ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

هزینه رشته مامایی بدون آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب